San Lorenzo vs Riestra Tipp 17 július 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a San Lorenzo de Almagro és a Deportivo Riestra csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 21:45 17 július időpontban lesz. A torna mérkőzése a Pedro Bidegain stadionban kerül megrendezésre a Buenos Aires városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 25 március 2026 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Deportivo Riestra volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 35% vs 65%-kal;
    • szögletek: 2 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 15-val;
    • sárga lapok: 2 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 2-val.

    📊 San Lorenzo de Almagro és Deportivo Riestra csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 4;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 1, a vendégcsapaté - 1, döntetlenek száma - 2;
    • gólok száma - 2 a 2 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.5, a 2. félidőé - 0.5;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.

    Egymás elleni statisztikák San Lorenzo - Riestra

    20%
    1 Győzelem
    40%
    2 Döntetlen
    40%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    5
    Átlag gól/mérkőzés
    1.2
    Mindkét csapat szerzett gólt
    40%
    0.6
    Átlag összesen
    0.6
    6
    Sarok
    2.6
    2.8
    Sárga lapok
    3.4
    11.2
    Szabálytalanságok
    15.8
    Legutóbbi mérkőzések
    17.07.26
    Football Cup
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    -
    -
    14
    2
    11
    20
    3
    4
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    4
    5
    -
    -
    14
    2
    11
    20
    3
    4
    25.03.26
    Primera Division
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    0.89
    0.56
    2
    4
    13
    15
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.89
    0.56
    2
    4
    13
    15
    2
    1
    31.10.25
    Primera Division
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    2.09
    0.61
    2
    4
    12
    18
    3
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.09
    0.61
    2
    4
    12
    18
    3
    4
    20.04.25
    Primera Division
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    0.38
    0.45
    2
    6
    15
    6
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.38
    0.45
    2
    6
    15
    6
    2
    2
    12.05.24
    Primera Division
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    -
    -
    3
    4
    13
    12
    5
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    13
    12
    5
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    San Lorenzo de Almagro Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Copa Sudamericana sorozatban (hazai csapat - San Lorenzo de Almagro, vendégek - Cd Recoleta). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (San Lorenzo de Almagro vs Cd Recoleta):

    • labdabirtoklás: 78% vs 22%;
    • szögletek: 7 vs 4;
    • szabálytalanságok: 9 vs 11;
    • sárga lapok: 3 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 4.

    ✅A San Lorenzo de Almagro csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 2 győzelmet aratott, 5 döntetlent játszott és 3 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 9 góllal, ami átlagosan 0.9 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 0.8 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 0.8 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: San Lorenzo de Almagro

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    L
    21.08.26
    Primera Division
    Estudiantes Rio Cuarto
    Estudiantes Rio Cuarto
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    0.35
    0.66
    0
    1
    18
    4
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.35
    0.66
    0
    1
    18
    4
    3
    1
    S
    15.08.26
    Primera Division
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1.23
    0.27
    4
    1
    8
    21
    1
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.23
    0.27
    4
    1
    8
    21
    1
    4
    N
    09.08.26
    Primera Division
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1
    Huracan
    Huracan
    0.56
    1.7
    2
    4
    10
    21
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.56
    1.7
    2
    4
    10
    21
    3
    3
    L
    04.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Deportivo Riestra Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Copa Sudamericana tornán (hazai csapat - Palestino, vendégek - Deportivo Riestra). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Deportivo Riestra vs Palestino):

    • labdabirtoklás: 34% vs 66%;
    • szögletek: 7 vs 3;
    • szabálytalanságok: 11 vs 14;
    • sárga lapok: 3 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 5.

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Deportivo Riestra csapat 2 győzelmet szerzett, 3 alkalommal döntetlenre játszott, és 5 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 6;
    • átlagos szerzett gólok száma - 0.6;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.3.

    A mérkőzés eredményei: Deportivo Riestra

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1
    0.58
    0.69
    2
    6
    14
    9
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.58
    0.69
    2
    6
    14
    9
    2
    1
    S
    23.08.26
    Primera Division
    Huracan
    Huracan
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    0.72
    1.15
    3
    4
    9
    21
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.72
    1.15
    3
    4
    9
    21
    0
    4
    S
    18.08.26
    Football Cup
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1
    -
    -
    4
    3
    13
    10
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    4
    2
    -
    -
    4
    3
    13
    10
    2
    2
    N
    15.08.26
    Primera Division
    Newell´s Old Boys
    Newell´s Old Boys
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    0.46
    0.78
    6
    3
    12
    16
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0.46
    0.78
    6
    3
    12
    16
    1
    2
    L
    08.08.26
    Primera Division
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    1.62
    0.33
    2
    0
    15
    13
    3
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.62
    0.33
    2
    0
    15
    13
    3
    4
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 2.
    👉Tippek: San Lorenzo de Almagro Hendicapes (0) (szorzói: 1.39)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 0.5, a vendégek - 0.5;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 1;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Deportivo Riestra mérkőzések.
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5) (szorzói: 1.72)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 6.75 (a hazai csapatnál - 4 és a vendégcsapatnál - 2.75);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 6 (a hazai csapatnál - 2 és a vendégcsapatnál - 4).

    San Lorenzo de Almagro: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 7; otthon - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.4; otthon - 5.4.

    Deportivo Riestra: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 1, idegenben - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.3; idegenben - 6.2.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (7,5) (szorzói: 2.64)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.61)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Deportivo Riestra mérkőzések.

    Total gólt Felett (1,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-145
    Közzétett: 2026.07.15., 7:06
    Konstantin Brestov
    Konstantin Brestov
    A Scores24 szerkesztője. Arról álmodom, hogy élőben láthatom Cristiano Ronaldo mérkőzését.
    3
    0
    3
    6 tipp
    Statisztikák 2026. szeptember hónapra

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: San Lorenzo de Almagro - Deportivo Riestra

    A Deportivo Riestra nem nyert:
    deportivo-riestraa 17 utolsó 19 mérkőzésén.
    San Lorenzo de Almagro nem fog veszíteni
    -400
    A San Lorenzo nem nyert:
    ca-san-lorenzominden utolsó 6 mérkőzésén.
    Deportivo Riestra nem fog veszíteni
    -179
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    deportivo-riestraa 6 legutóbbi 7 Deportivo Riestra mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Bovada
    -132
    A San Lorenzo legalább 3.5 sarokrúgást szerzett:
    ca-san-lorenzoa 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    Szöglet - San Lorenzo de Almagro Total Felett (3,5)
    -172
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 5
    Hiányzik - 9
    -4
    +1
    10 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    4
    2
    Döntetlen
    3
    6
    Veszítenek
    3
    GK
    5
    Eltömődött
    10
    9
    Hiányzik
    9
    1.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.9
    0.5
    Átlagosan elért pontszám
    1
    0.9
    Átlagosan passzoló
    0.9
    2
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    180'
    Pontozott minden, min.
    90'
    Minden statisztika