Rapid Wien vs Salzburg Tipp 8 március 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Rapid Wien és a Salzburg csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 16:00 8 március időpontban lesz. A torna mérkőzése a Allianz Stadion stadionban kerül megrendezésre a Vienna városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 05 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Salzburg volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 47% vs 53%-kal;
    • szögletek: 2 vs 9-val;
    • szabálytalanságok: 16 vs 16-val;
    • sárga lapok: 5 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 13-val.

    📊Rapid Wien és Salzburg csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 55;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 9, a vendégcsapaté - 35, döntetlenek száma - 11;
    • gólok száma - 65 a 116 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.33, a 2. félidőé - 1.96;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.29.

    Egymás elleni statisztikák Rapid Wien - Salzburg

    21%
    12 Győzelem
    19%
    11 Döntetlen
    60%
    35 Győzelem
    Összes mérkőzés
    58
    Átlag gól/mérkőzés
    3.17
    Mindkét csapat szerzett gólt
    62%
    1.17
    Átlag összesen
    2
    2.28
    Sárga lapok
    2.05
    Legutóbbi mérkőzések
    26.04.26
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Salzburg
    Salzburg
    1.37
    1.41
    5
    6
    6
    15
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.37
    1.41
    5
    6
    6
    15
    2
    1
    15.03.26
    Bundesliga
    Salzburg
    Salzburg
    1
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    1.69
    1.15
    3
    3
    15
    12
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.69
    1.15
    3
    3
    15
    12
    1
    4
    08.03.26
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Salzburg
    Salzburg
    0.73
    2.11
    0
    5
    8
    15
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.73
    2.11
    0
    5
    8
    15
    1
    3
    05.10.25
    Bundesliga
    Salzburg
    Salzburg
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    1.56
    3.11
    2
    9
    16
    16
    5
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.56
    3.11
    2
    9
    16
    16
    5
    3
    24.05.25
    Bundesliga
    Salzburg
    Salzburg
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    1.15
    1.5
    2
    5
    4
    7
    0
    1
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    1.15
    1.5
    2
    5
    4
    7
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rapid Wien Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Bundesliga sorozatban (hazai csapat - SCR Altach, vendégek - Rapid Wien). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Rapid Wien vs SCR Altach):

    • labdabirtoklás: 49% vs 51%;
    • szögletek: 3 vs 3;
    • szabálytalanságok: 8 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 3.
    🏆A Bundesliga szezon során a Rapid Wien csapat összesen 21 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a Bundesliga bajnokság középmezőnyében található Rapid Wien csapat, 38% győzelmi aránnyal és 33% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Rapid Wien csapat összesen 25 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Rapid Wien csapat összesen 25 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Rapid Wien

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Sturm Graz
    Sturm Graz
    1
    2.16
    0.77
    6
    4
    5
    11
    2
    3
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    2.16
    0.77
    6
    4
    5
    11
    2
    3
    N
    26.08.26
    UECL
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    1
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    1
    3
    4
    2.53
    1.52
    13
    6
    20
    18
    3
    3
    L
    20.08.26
    UECL
    Heart of Midlothian
    Heart of Midlothian
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    0.97
    1.13
    4
    5
    8
    17
    1
    3
    S
    16.08.26
    Bundesliga
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Grazer AK 1902
    Grazer AK 1902
    5.72
    0.6
    8
    1
    5
    19
    0
    4
    8
    0
    5
    0
    3
    0
    5.72
    0.6
    8
    1
    5
    19
    0
    4
    N
    12.08.26
    UECL
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    Flora Paide
    Flora Paide
    3.06
    0.1
    5
    1
    11
    3
    2
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    3.06
    0.1
    5
    1
    11
    3
    2
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Salzburg Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a ÖFB Stiegl Kupa tornán (hazai csapat - Salzburg, vendégek - SCR Altach). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Salzburg vs SCR Altach):

    • labdabirtoklás: 55% vs 45%;
    • szögletek: 7 vs 3;
    • szabálytalanságok: 10 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.
    🏆A Bundesliga szezon során a Salzburg csapat összesen 21 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Bundesliga bajnokság középmezőnyében található Salzburg csapat, 48% győzelmi aránnyal és 19% vereségi aránnyal.

    ⚽A Salzburg csapat összesen 42 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Salzburg csapat összesen 25 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Salzburg

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Bundesliga
    Salzburg
    Salzburg
    Austria Wien
    Austria Wien
    1.55
    0.56
    7
    4
    3
    7
    1
    1
    4
    1
    3
    0
    1
    1
    1.55
    0.56
    7
    4
    3
    7
    1
    1
    N
    27.08.26
    UEL
    Salzburg
    Salzburg
    Mjallby AIF
    Mjallby AIF
    1.97
    0.11
    7
    0
    5
    10
    0
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.97
    0.11
    7
    0
    5
    10
    0
    3
    N
    20.08.26
    UEL
    Mjallby AIF
    Mjallby AIF
    Salzburg
    Salzburg
    1.27
    2.57
    2
    6
    12
    7
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.27
    2.57
    2
    6
    12
    7
    1
    0
    N
    16.08.26
    Bundesliga
    WSG Tirol
    WSG Tirol
    Salzburg
    Salzburg
    3.03
    3.84
    2
    7
    9
    8
    3
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    3.03
    3.84
    2
    7
    9
    8
    3
    0
    N
    13.08.26
    UEL
    Pafos FC
    Pafos FC
    Salzburg
    Salzburg
    1.51
    2.75
    4
    2
    12
    16
    1
    1
    3
    3
    2
    0
    1
    3
    1.51
    2.75
    4
    2
    12
    16
    1
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 55;
    • hazai győzelmek - 9, vendég győzelmek - 35, döntetlenek - 11.

    Statisztika: Rapid Wien vs Salzburg

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 21 vs 21;
    • győzelmek: 8 vs 10;
    • győzelmi százalék: 38% vs 48%;
    • vereségek: 7 vs 4;
    • döntetlenek: 6 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 1 vs 4;
    • vereségek: 5 vs 4;
    • döntetlenek: 4 vs 2.
    Trendek
    • A Rapid Wien +1.5 hendikep nyer minden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    • A Rapid Wien +1.5 hendikep nyer minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Bundesliga).
    👉Tippek: Rapid Wien Hendicapes (+1,5)(szorzói: 1.17)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.18, a vendégek - 2.11;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.29;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 36; a hazai csapat pályáján - 16.

    Statisztikák: Rapid Wien vs Salzburg

    • átlagos összesített a tornán: 2.38 vs 3.19;
    • átlagos gólok száma: 1.19 vs 2;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.52 vs 1.05;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.67 vs 0.95;
    • Rapid Wien: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.3;
    • Salzburg: átlagos összesített vendégként a tornán - 2;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.7 (otthon - 1) vs 1.4 (idegenben - 1.8).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 14 legutóbbi 15 Rapid Wien mérkőzések (Bundesliga).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 10 Rapid Wien mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 9 Rapid Wien otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 6 Rapid Wien otthon mérkőzésén minden alkalommal (Bundesliga).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 RB Salzburg mérkőzések (Bundesliga).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5)(szorzói: 1.36)

    Tippekszöglet

    Rapid Wien: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.19; otthoni pályán - 6.2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.5; otthoni pályán - 5.5.

    Salzburg: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.48, idegenben - 5.4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.8; idegenben - 5.8.
    Trendek
    • A RB Salzburg legalább 5.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén.
    • A RB Salzburg legalább 5.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén (Bundesliga).
    👉Tippek: Szöglet - Salzburg Teotal Felett (5,5)(szorzói: 2.05)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 55;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 36 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 16 alkalommal.

    Statisztika: Rapid Wien vs Salzburg

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 21 vs 21;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 13 vs 14;
    • Rapid Wien MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (60%);
    • Salzburg MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (80%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Rapid Wien) - 2 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Salzburg) - 3 (60%).
    Trendek
    • A RB Salzburg gólt szerzett és kapott a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Bundesliga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.59)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (16/126, 12.7%);
    • Rapid Wien hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:2 (2/10, 20%);
    • Salzburg idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 (3/10, 30%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 12.37% (szorzói 6.5)
    0:1 - 9.82% (szorzói 9)
    1:2 - 8.75% (szorzói 8.5)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6.5)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A RB Salzburg legalább 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Rapid Wien (Bundesliga).

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2026.03.06., 21:30

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Rapid Wien - Salzburg

    A Rapid Wien nem nyert:
    sk-rapid-viennarb-salzburga 26 utolsó 28 mérkőzésén szemben a RB Salzburg.
    sk-rapid-viennarb-salzburga 23 utolsó 25 mérkőzésén szemben a RB Salzburg (Bundesliga).
    sk-rapid-viennaa 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    sk-rapid-viennaa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Bundesliga).
    A RB Salzburg nem vesztett:
    rb-salzburgminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Bundesliga).
    Salzburg nem fog veszíteni
    Everygame
    -345
    A Rapid Wien gólt kapott:
    sk-rapid-viennarb-salzburga 27 utolsó 28 mérkőzésén szemben a RB Salzburg.
    sk-rapid-viennarb-salzburga 24 utolsó 25 mérkőzésén szemben a RB Salzburg (Bundesliga).
    sk-rapid-viennarb-salzburga 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a RB Salzburg.
    sk-rapid-viennarb-salzburga 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén szemben a RB Salzburg (Bundesliga).
    sk-rapid-viennaa 14 utolsó 15 mérkőzésén.
    sk-rapid-viennaa 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén.
    sk-rapid-viennaa 9 utolsó 10 mérkőzésén (Bundesliga).
    sk-rapid-viennaa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Bundesliga).
    A RB Salzburg gólt szerzett:
    rb-salzburgminden utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Bundesliga).
    rb-salzburga 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    Salzburg szerez gólt
    Everygame
    -625
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    sk-rapid-viennaa 14 legutóbbi 15 Rapid Wien mérkőzések (Bundesliga).
    sk-rapid-viennaaz utolsó 10 Rapid Wien mérkőzésén minden alkalommal.
    sk-rapid-viennaaz utolsó 9 Rapid Wien otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    sk-rapid-viennaaz utolsó 6 Rapid Wien otthon mérkőzésén minden alkalommal (Bundesliga).
    rb-salzburga 6 legutóbbi 7 RB Salzburg mérkőzések (Bundesliga).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -250
    A RB Salzburg kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    sk-rapid-viennarb-salzburgminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Rapid Wien (Bundesliga).
    rb-salzburga 8 utolsó 9 mérkőzésén (Bundesliga).
    rb-salzburga 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    Salzburg Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Rapid Wien - Salzburg Helyezés a táblázatban

    Championship Playoffs
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Sturm Graz
    Sturm Graz
    1046018-937
    3.
    Salzburg
    Salzburg
    1032514-1529
    4.
    Austria Wien
    Austria Wien
    1032511-2029
    5.
    Rapid Wien
    Rapid Wien
    1032510-1627
    6.
    Hartberg
    Hartberg
    1023511-1625

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    8 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 7
    Döntetlen - 2
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 33
    Hiányzik - 9
    +24
    +16
    25 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    8
    Győzelem
    7
    1
    Döntetlen
    2
    1
    Veszítsen
    1
    GK
    33
    Eltömődött
    25
    9
    Hiányzik
    9
    4.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    3.3
    Átlagosan elért pontszám
    2.5
    0.9
    Átlagosan passzoló
    0.9
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    28'
    Pontozott minden, min.
    36'
    Minden statisztika