Avispa Fukuoka vs Nagoya Tipp 7 március 2026

    A mérkőzés az Avispa Fukuoka és a Nagoya Grampus között izgalmasnak ígérkezik. Az ellenfelek a tabella közepén helyezkednek el, de jelenlegi formájuk eltérő. A hazaiak az utolsó 5 meccsből hármat elveszítettek, míg a vendégek öt meccsből hármat megnyertek. Mindkét csapat alacsony gólszerzési mutatókkal rendelkezik, ami befolyásolhatja a játék jellegét.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 06 december 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Nagoya Grampus Eight volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 4 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 7 vs 15-val;
    • sárga lapok: 1 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 4-val.

    📊Avispa Fukuoka és Nagoya Grampus Eight csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 21;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 5, a vendégcsapaté - 12, döntetlenek száma - 4;
    • gólok száma - 15 a 31 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.86, a 2. félidőé - 1.33;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.19.

    Egymás elleni statisztikák Avispa Fukuoka - Nagoya

    22%
    5 Győzelem
    17%
    4 Döntetlen
    61%
    14 Győzelem
    Összes mérkőzés
    23
    Átlag gól/mérkőzés
    2.43
    Mindkét csapat szerzett gólt
    39%
    0.78
    Átlag összesen
    1.65
    1.48
    Sárga lapok
    1.04
    Legutóbbi mérkőzések
    19.04.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    -
    -
    5
    5
    7
    15
    1
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    5
    4
    -
    -
    5
    5
    7
    15
    1
    4
    07.03.26
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    -
    -
    3
    2
    16
    11
    3
    0
    1
    5
    0
    3
    1
    2
    -
    -
    3
    2
    16
    11
    3
    0
    06.12.25
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1.32
    0.6
    4
    5
    7
    15
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.32
    0.6
    4
    5
    7
    15
    1
    2
    17.05.25
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    0.31
    1.08
    4
    4
    15
    21
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.31
    1.08
    4
    4
    15
    21
    1
    2
    04.10.24
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Nagoya Grampus
    Nagoya Grampus
    -
    -
    1
    4
    15
    10
    0
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    1
    4
    15
    10
    0
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Avispa Fukuoka Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a J1 League sorozatban (hazai csapat - Vissel Kobe, vendégek - Avispa Fukuoka). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Avispa Fukuoka vs Vissel Kobe):

    • labdabirtoklás: 24% vs 76%;
    • szögletek: 2 vs 7;
    • szabálytalanságok: 13 vs 1;
    • sárga lapok: 3 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 7.

    Az Avispa Fukuoka nehéz időszakon megy keresztül. A csapat az utóbbi 5 mérkőzéséből csupán egyet nyert meg, és stabilitást keres. A gólátlaguk nem túl meggyőző - mindössze 0,5 gól meccsenként, miközben az elmúlt 10 találkozón átlagosan 1,75 gólt kaptak. Ez arra utal, hogy mind a támadásban, mind a védekezésben problémákkal küzdenek. Azonban hazai pályán képesek felvenni a versenyt még erősebb ellenfelekkel is.

    A mérkőzés eredményei: Avispa Fukuoka

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Urawa Red Diamonds
    Urawa Red Diamonds
    1.67
    1.65
    5
    1
    15
    9
    2
    1
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    1.67
    1.65
    5
    1
    15
    9
    2
    1
    L
    29.08.26
    J1 League
    Kiotó Sanga
    Kiotó Sanga
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1.09
    1.29
    1
    6
    7
    11
    1
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.09
    1.29
    1
    6
    7
    11
    1
    3
    L
    26.08.26
    Emperor Cup
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Verspah Oita
    Verspah Oita
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    5
    4
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    1
    2
    N
    22.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1.26
    1.35
    2
    8
    8
    10
    1
    1
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.26
    1.35
    2
    8
    8
    10
    1
    1
    L
    15.08.26
    J1 League
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    Cerezo Oszaka
    Cerezo Oszaka
    1.44
    0.56
    4
    2
    11
    11
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.44
    0.56
    4
    2
    11
    11
    1
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nagoya Grampus Eight Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a J1 League tornán (hazai csapat - Fagiano Okayama, vendégek - Nagoya Grampus Eight). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Nagoya Grampus Eight vs Fagiano Okayama):

    • labdabirtoklás: 58% vs 42%;
    • szögletek: 3 vs 9;
    • szabálytalanságok: 11 vs 13;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 4.

    A Nagoya Grampus jobb formát mutat, hiszen az elmúlt 5 mérkőzésükből 3-at megnyertek, bár kétszer vereséget szenvedtek. A csapat viszonylag stabil játékot mutat, az utóbbi 10 mérkőzésen átlagosan 0,9 gólt szereztek, de a kapott gólok száma is magas marad - átlagosan 1,3 gól meccsenként. Nyugati 6. helyezésük tükrözi az eredmények javítására irányuló törekvéseiket.

    A mérkőzés eredményei: Nagoya Grampus Eight

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    L
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gainare Tottori
    Gainare Tottori
    1
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    L
    22.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    N
    15.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 21;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 4; döntetlenek száma - 5;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.86;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.24 gólt szerez, míg a vendégek 0.62 gólt.

    Első félidő statisztika: Avispa Fukuoka (otthon) vs Nagoya Grampus Eight (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 2;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 2 (100%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek: 0 (0%) vs 2 (100%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.5 vs 0;
    • átlagos kapott gólok száma: 1.5 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 0 vs 1;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 7 vs 7;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.4 (szerzett - 0, kapott - 0.4) vs 0.4 (szerzett - 0.2, kapott - 0.2).
    Trendek
    • A Avispa Fukuoka döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    • A Nagoya Grampus döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 5 mérkőzésén (J1 League).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 1.9)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 21;
    • hazai győzelmek - 5, vendég győzelmek - 12, döntetlenek - 4.

    Statisztika: Avispa Fukuoka vs Nagoya Grampus Eight

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 4 vs 4;
    • győzelmek: 1 vs 2;
    • győzelmi százalék: 25% vs 50%;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 4;
    • vereségek: 4 vs 5;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Nagoya Grampus nem nyert minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    👉Tippek: Avispa Fukuoka nem fog veszíteni(szorzói: 1.45)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 0.71, a vendégek - 1.48;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2.19;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 7; a hazai csapat pályáján - 4.
    Trendek
    • A Avispa Fukuoka gólt szerzett minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus.
    👉Tippek: Avispa Fukuoka szerez gólt(szorzói: 1.43)

    Tippekszöglet

    Avispa Fukuoka: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.5; otthoni pályán - 5.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; otthoni pályán - 5.2.

    Nagoya Grampus Eight: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.75, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.8; idegenben - 4.4.
    Trendek
    • A Nagoya Grampus kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Avispa Fukuoka (J1 League).
    • A Nagoya Grampus kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    👉Tippek: Szöglet - Nagoya Grampus Eight Total Alatt (4,5)(szorzói: 1.64)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 21;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 7 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: Avispa Fukuoka vs Nagoya Grampus Eight

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 2 vs 2;
    • Avispa Fukuoka MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (50%);
    • Nagoya Grampus Eight MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 2 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Avispa Fukuoka) - 1 (20%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Nagoya Grampus Eight) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 1.62)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (8/40, 20%);
    • Avispa Fukuoka hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:2 , 1:1 (1/2, 50%);
    • Nagoya Grampus Eight idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:0 , 1:1 (1/2, 50%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    0:0 - 14.39% (szorzói 4.1)
    0:1 - 14.06% (szorzói 4.1)
    1:0 - 14% (szorzói 4.2)

    Trendek
    • A Avispa Fukuoka 1:0-re nyer a 3 utolsó 4 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus.
    👉Tippek: Helyes eredmény (1:0)(szorzói: 4.2)

    ⭐ Szerkesztői előrejelzés

    A 2,5 gól alatti összérték trendjét figyelembe véve, amely az utóbbi 7 egymás elleni találkozón is megvalósult, ésszerű tippnek tűnik a közelgő Avispa Fukuoka és Nagoya Grampus mérkőzésre a kevesebb gólra fogadni. Zárt játék várható kevés góllal, tekintettel mindkét csapat alacsony eredményességére és a hazaiak kitartó ellenállására az ellenféllel szemben, akik már 6 idegenbeli mérkőzés óta nem nyertek.

    Total gólt Alatt (2,5)
    Közzétett: 2026.03.05., 22:30

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Avispa Fukuoka - Nagoya Grampus Eight

    A Avispa Fukuoka döntetlent játszik az első félidőben:
    avispa-fukuokanagoya-grampusminden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    A Nagoya Grampus döntetlent játszik az első félidőben:
    nagoya-grampusminden utolsó 5 mérkőzésén (J1 League).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +100
    A Nagoya Grampus nem nyert:
    nagoya-grampusminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    Avispa Fukuoka nem fog veszíteni
    -114
    A Avispa Fukuoka kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    avispa-fukuokanagoya-grampusa 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus.
    avispa-fukuokanagoya-grampusa 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    avispa-fukuokanagoya-grampusa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    avispa-fukuokaminden utolsó 13 mérkőzésén (J1 League).
    avispa-fukuokaminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (J1 League).
    Avispa Fukuoka Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -455
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    avispa-fukuokanagoya-grampusaz utolsó 7 Avispa Fukuoka mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus minden alkalommal.
    avispa-fukuokanagoya-grampusaz utolsó 5 Avispa Fukuoka mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus minden alkalommal (J1 League).
    avispa-fukuokaa 9 legutóbbi 10 Avispa Fukuoka mérkőzések (J1 League).
    avispa-fukuokaaz utolsó 5 Avispa Fukuoka otthon mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    -182
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Avispa Fukuoka - Nagoya Grampus Eight Helyezés a táblázatban

    West
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Cerezo Oszaka
    Cerezo Oszaka
    1876526-1931
    3.
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1885531-2831
    4.
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    1884629-2130
    8.
    Kiotó Sanga
    Kiotó Sanga
    1855819-2623
    9.
    V-Varen Nagaszaki
    V-Varen Nagaszaki
    18621020-2821
    10.
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    1838717-2721

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 7
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 14
    -1
    -12
    13 - Eltömődött
    25 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    2
    1
    Döntetlen
    1
    6
    Veszítenek
    7
    GK
    13
    Eltömődött
    13
    14
    Hiányzik
    25
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.8
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    1.4
    Átlagosan passzoló
    2.5
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    72'
    Pontozott minden, min.
    72'
    Minden statisztika