Western vs Melbourne Tipp 7 február 2026

    🔊 Az A-Liga 16. fordulójában a Western Sydney és a Melbourne City közötti közelgő mérkőzés izgalmas összecsapást ígér. Mindkét csapat igyekszik javítani pozícióját a tabellán, ami extra motivációt jelent minden játékos számára a pályán. A 12. helyen álló Western Sydney ingadozó eredményeket mutat, felváltva nyer és veszít. Hazai pályán azonban ritkán szereznek egynél több gólt meccsenként. A hatodik helyen lévő Melbourne City jó formában van, annak ellenére, hogy nemrégiben néhány kudarcot szenvedtek el. Taktikájuk a labdabirtoklásra és a széleken való lehetőségek keresésére épül, ami kulcsfontosságú tényező lehet ebben az összecsapásban.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 18 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Western Sydney volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 37% vs 63%-kal;
    • szögletek: 2 vs 8-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 15-val;
    • sárga lapok: 2 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 4-val.

    📊A Western Sydney és Melbourne City csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 39;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 14, a vendégcsapaté - 16, döntetlenek száma - 9;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 60 a 74 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.44.

    Egymás elleni statisztikák Western - Melbourne

    34%
    14 Győzelmek
    24%
    10 Döntetlen
    41%
    17 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    41
    Átlag gól/mérkőzés
    3.39
    Mindkét csapat szerzett gólt
    68%
    1.49
    Átlagos gólszám
    1.9
    1.8
    Sárga lapok
    1.8
    Legutóbbi mérkőzések
    04.04.26
    A-League
    Melbourne City
    Melbourne City
    1
    Western Sydney
    Western Sydney
    1.51
    1.45
    8
    3
    12
    6
    3
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.51
    1.45
    8
    3
    12
    6
    3
    3
    07.02.26
    A-League
    Western Sydney
    Western Sydney
    Melbourne City
    Melbourne City
    1.86
    1.68
    5
    6
    10
    15
    1
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.86
    1.68
    5
    6
    10
    15
    1
    3
    18.10.25
    A-League
    Western Sydney
    Western Sydney
    Melbourne City
    Melbourne City
    0.99
    0.84
    2
    8
    8
    15
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.99
    0.84
    2
    8
    8
    15
    2
    2
    19.04.25
    A-League
    Western Sydney
    Western Sydney
    Melbourne City
    Melbourne City
    1.12
    2.62
    4
    8
    11
    8
    1
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.12
    2.62
    4
    8
    11
    8
    1
    3
    30.11.24
    A-League
    Melbourne City
    Melbourne City
    Western Sydney
    Western Sydney
    2.57
    1.76
    7
    2
    5
    10
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.57
    1.76
    7
    2
    5
    10
    1
    2
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Western Sydney Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a A-League sorozatban (hazai csapat - Sydney, vendégek - Western Sydney). A mérkőzés végeredménye 4:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Western Sydney vs Sydney):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 6 vs 14;
    • sárga lapok: 1 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 8.

    A Western Sydney küzd az eredményeik ingadozásaival az aktuális A-Liga szezonban. Az elmúlt öt mérkőzésen két győzelmet arattak és három vereséget szenvedtek el, ami bizonyos káoszt jelez a játékukban. A csapat a 12. helyen áll a tabellán a gyenge góleredményesség miatt - átlagosan csak 0,8 gólt szereznek meccsenként, miközben 1,33 gólt kapnak. A kapu előtti önbizalomhiány szembetűnő; gyakran megelégszenek minimális esélyekkel a sikerre. Az utolsó head-to-head találkozójukon a Melbourne City ellen 1:1-es döntetlennel zártak.

    A mérkőzés eredményei: Western Sydney

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    A-League
    Macarthur
    Macarthur
    Western Sydney
    Western Sydney
    0.52
    1.52
    6
    6
    12
    13
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.52
    1.52
    6
    6
    12
    13
    3
    1
    D
    24.10.26
    A-League
    Western Sydney
    Western Sydney
    Auckland FC
    Auckland FC
    1.71
    0.56
    7
    6
    9
    11
    0
    0
    5
    2
    1
    1
    4
    1
    1.71
    0.56
    7
    6
    9
    11
    0
    0
    GY
    16.10.26
    A-League
    Sydney
    Sydney
    Western Sydney
    Western Sydney
    0.59
    1.22
    2
    3
    12
    14
    4
    5
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.59
    1.22
    2
    3
    12
    14
    4
    5
    D
    26.09.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Western Sydney
    Western Sydney
    Central Coast Mariners
    Central Coast Mariners
    5
    1
    1
    0
    4
    1
    GY
    19.09.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Auckland FC
    Auckland FC
    Western Sydney
    Western Sydney
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Melbourne City Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a A-League tornán (hazai csapat - Wellington Phoenix, vendégek - Melbourne City). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Melbourne City vs Wellington Phoenix):

    • labdabirtoklás: 53% vs 47%;
    • szögletek: 4 vs 3;
    • szabálytalanságok: 9 vs 7;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 6.

    A Melbourne City kiegyensúlyozott játékával és az edző stratégiai rugalmasságával stabilabb eredményeket mutat, mint ellenfele. A tabella hatodik helyén állva a csapat következetesen gyűjti a pontokat még erős ellenfelekkel szemben is, köszönhetően a jó csapatmunkának a középpályán keresztüli támadások során vagy a szélső középpályások és csatárok előretöréseinek. Különösen hatékonyak lehetnek a jobb- vagy baloldali beadások és keresztlabdák a tizenhatos területére.

    A mérkőzés eredményei: Melbourne City

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    A-League
    Melbourne City
    Melbourne City
    Sydney
    Sydney
    1.3
    0.65
    2
    3
    14
    14
    0
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.3
    0.65
    2
    3
    14
    14
    0
    2
    GY
    24.10.26
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Melbourne City
    Melbourne City
    0.72
    1.86
    4
    2
    9
    6
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.72
    1.86
    4
    2
    9
    6
    2
    2
    D
    17.10.26
    A-League
    Auckland FC
    Auckland FC
    Melbourne City
    Melbourne City
    0.91
    0.95
    3
    6
    13
    10
    2
    1
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    0.91
    0.95
    3
    6
    13
    10
    2
    1
    V
    25.09.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Oakleigh Cannons
    Oakleigh Cannons
    Melbourne City
    Melbourne City
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    GY
    11.08.26
    FFA Cup
    Queensland Lions
    Queensland Lions
    Melbourne City FC
    Melbourne City FC
    -
    -
    11
    5
    7
    9
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    11
    5
    7
    9
    3
    1
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • hazai győzelmek - 14, vendég győzelmek - 16, döntetlenek - 9.

    Statisztika: Western Sydney vs Melbourne City

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 15 vs 16;
    • győzelmek: 4 vs 5;
    • győzelmi százalék: 27% vs 31%;
    • vereségek: 8 vs 5;
    • döntetlenek: 3 vs 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 2;
    • vereségek: 6 vs 4;
    • döntetlenek: 1 vs 4.
    Trendek
    • A Western Sydney nem nyert minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Melbourne City (A-League).
    👉Tippek: Melbourne City nem fog veszíteni(szorzói: 1.59)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.54, a vendégek - 1.9;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.44;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 27; a hazai csapat pályáján - 14.

    Statisztikák: Western Sydney vs Melbourne City

    • átlagos összesített a tornán: 2.13 vs 2.38;
    • átlagos gólok száma: 0.8 vs 1.13;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.4 vs 0.56;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.4 vs 0.56;
    • Western Sydney: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.88;
    • Melbourne City: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.13;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.7 (otthon - 0.5) vs 1 (idegenben - 1.67).
    Trendek
    • A Western Sydney kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén (A-League).
    • A Western Sydney kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (A-League).
    👉Tippek: Western Sydney Total gólt Alatt (1,5)(szorzói: 1.6)

    Tippekszöglet

    Western Sydney: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.8; otthoni pályán - 6.63;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.7; otthoni pályán - 8.17.

    Melbourne City: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.81, idegenben - 4.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.1; idegenben - 4.
    Trendek
    • A Western Sydney legalább 5.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (A-League).
    👉Tippek: Melbourne City Szögletek, Total Felett (5,5)(szorzói: 2.32)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 27 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 14 alkalommal.

    Statisztika: Western Sydney vs Melbourne City

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 15 vs 16;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 6 vs 7;
    • Western Sydney MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (38%);
    • Melbourne City MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Western Sydney) - 1 (17%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Melbourne City) - 3 (100%).
    Trendek
    • A Western Sydney gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Melbourne City (A-League).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.69)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 0:1 (10/91, 11%), 2:1 (10/91, 11%);
    • Western Sydney hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:0 (2/8, 25%);
    • Melbourne City idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:0 (2/8, 25%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.01% (szorzói 6)
    1:0 - 10.41% (szorzói 8)
    0:1 - 9.07% (szorzói 9)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve mindkét csapat korábbi mérkőzéseinek statisztikáit és játékstílusuk sajátosságait, kiegyenlített küzdelemre számíthatunk anélkül, hogy egyértelmű favorit vagy dominancia lenne egyik fél részéről; inkább a gólváltás tűnik valószínű kimenetelnek. Ezért javasoljuk, hogy figyeljenek az mindkét csapat szerez gólt fogadási lehetőségre. Ezt a választást alátámasztja az elmúlt évek egymás elleni mérkőzéseinek statisztikája is, ahol gyakran hasonló eredmény született.

    Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)
    Tényező-145
    Közzétett: 2026.02.05., 9:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Western Sydney - Melbourne City

    A Western Sydney nem nyert:
    western-sydneymelbourne-city-fcminden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Melbourne City (A-League).
    Melbourne City nem fog veszíteni
    Everygame
    -208
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    western-sydneymelbourne-city-fca 23 legutóbbi 24 Western Sydney mérkőzések szemben a Melbourne City.
    western-sydneymelbourne-city-fca 21 legutóbbi 22 Western Sydney mérkőzések szemben a Melbourne City (A-League).
    western-sydneymelbourne-city-fcaz utolsó 16 Western Sydney otthon mérkőzésén szemben a Melbourne City minden alkalommal (A-League).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -400
    A Western Sydney gólt kapott:
    western-sydneymelbourne-city-fca 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén szemben a Melbourne City (A-League).
    A Melbourne City gólt szerzett:
    melbourne-city-fca 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Melbourne City szerez gólt
    Everygame
    -357
    A Western Sydney gólt szerzett:
    western-sydneymelbourne-city-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Melbourne City (A-League).
    Western Sydney szerez gólt
    Everygame
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Western Sydney - Melbourne City Helyezés a táblázatban

    A-League 25/26
    MGYDVGPForma
    5.
    Sydney
    Sydney
    26116933-2539
    6.
    Melbourne City FC
    Melbourne City FC
    26108833-3338
    7.
    Macarthur FC
    Macarthur FC
    26971037-4434
    10.
    Perth Glory
    Perth Glory
    26871132-3931
    11.
    Brisbane Roar
    Brisbane Roar
    26681227-3626
    12.
    Western Sydney
    Western Sydney
    26561527-4321

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    2 - Győzelmek
    2 - Döntetlen
    6 - Vereségek
    Győzelmek - 5
    Döntetlen - 1
    Vereségek - 4
    10 mérkőzés
    Szerzett - 11
    Kapott - 16
    -5
    +3
    16 - Szerzett
    13 - Kapott
    2
    Győzelmek
    5
    2
    Döntetlen
    1
    6
    Vereségek
    4
    Gólkülönbség
    11
    Szerzett
    16
    16
    Kapott
    13
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.9
    1.1
    Átlagosan szerzett gólok
    1.6
    1.6
    Átlagosan kapott gólok
    1.3
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    85'
    Pontozott minden, min.
    58'
    Minden statisztika