Gillingham vs Tranmere Eredmény & Mérkőzésstatisztikák

    Gillingham vs Tranmere Rovers Mérkőzés statisztikái

    FŐBB ESEMÉNYEK

    Fő statisztika
    38%
    A labda birtoklása
    62%
    1.5
    xG
    1.8
    15
    Lövések
    19
    8
    Szöglet
    8
    8
    Faulok
    5
    0
    Sárga lapok
    0
    0
    Piros lapok
    0
    0
    Sárga/piros kártya
    0
    3
    Les
    2
    5
    Büntetések
    8
    4
    Cserék
    4
    Lövések
    15
    Lövések
    19
    5
    Rúgások a gólvonalig
    6
    4
    Blokkolt lövések
    3
    9
    Kapuba lövések a 16-oson belül
    11
    6
    Kapun kívüli lövések
    8
    -0.44
    Lőési teljesítmény
    -0.32
    Támadások
    57
    Támadások
    99
    27
    Veszélyes támadások
    59
    4
    Létrehozott nagy helyzetek
    2
    2
    Elhibázott nagy helyzetek
    2
    3
    Les
    2
    4
    Cselezési kísérletek
    15
    1
    Sikeres cselezések
    7
    25
    Sikeres cselezések %
    47
    Passzok
    248
    Passes
    401
    153
    Sikeres passzok
    288
    62
    Sikeres passzok %
    72
    76
    Hosszú passzok
    66
    26
    Sikeres hosszú passzok
    26
    34
    Sikeres hosszú passzok %
    39
    17
    Összes beadás
    25
    2
    Pontos beadások
    10
    2
    Asszisztok
    1
    10
    Kulcspasszok
    17
    31
    Kívülről
    31
    53
    Visszapasszok
    47
    Védelem
    17
    Szerelések
    9
    8
    Labdaszerzések
    4
    8
    Faulok
    5
    31
    Sikeres fejelések
    27
    Kapusok
    5
    Védések
    3
    0.48
    Várt megelőzött gólok
    -0.94
    8
    Rúgások a gólvonalról
    8
    Várt gólok
    1.5
    xG
    1.8
    1.5
    Várható gólok büntetők nélkül
    1.8
    1.06
    Várható gólok kaput eltaláló lövésekből
    1.48
    1.2
    Várt pontok
    1.58
    0.97
    Várható gólok
    1.34
    0.4
    Várható gólok szögletekből
    0.38
    0
    Várható gólok szögletekből
    0
    0
    Várható büntetőgólok
    0

    Nézze meg online: Gillingham vs Tranmere Rovers

    KözvetítésInfografika

    Gillingham - Tranmere Helyezés a táblázatban

    League Two 25/26
    JNSLLKPFORMA
    16.
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    4614112147-5853
    17.
    Gillingham
    Gillingham
    4613141953-7253
    18.
    Cheltenham Town
    Cheltenham Town
    4614102253-7952
    20.
    Newport County
    Newport County
    461272748-7743
    21.
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    4610112554-7941
    22.
    Crawley Town
    Crawley Town
    468162244-6840

    Meccsinformáció

    country
    Helyszín
    Anglia, Gillingham
    MEMS Priestfield Stadium
    weather
    Időjárás
    11°C
    Nedvesség: 96%
    Szél: 7.0m/s
    country
    Játékvezető

    Gillingham – Tranmere Rovers H2H

    33%
    3 Győzelem
    44%
    4 Döntetlen
    22%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    9
    Átlag gól/mérkőzés
    2.78
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.44
    Átlag összesen
    1.33
    1.89
    Sárga lapok
    1.78
    Legutóbbi mérkőzések
    07.02.26
    EFL League Two
    Gillingham
    Gillingham
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    1.5
    1.8
    8
    8
    8
    5
    0
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.5
    1.8
    8
    8
    8
    5
    0
    0
    16.08.25
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Gillingham
    Gillingham
    1
    0.88
    0.33
    3
    4
    9
    13
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.88
    0.33
    3
    4
    9
    13
    2
    3
    25.01.25
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Gillingham
    Gillingham
    1.78
    0.62
    3
    1
    12
    14
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.78
    0.62
    3
    1
    12
    14
    0
    1
    14.09.24
    EFL League Two
    Gillingham
    Gillingham
    1
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    0
    09.03.24
    EFL League Two
    Gillingham
    Gillingham
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    -
    -
    6
    2
    12
    7
    1
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    2
    12
    7
    1
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Utolsó mérkőzések: Gillingham

    Legutóbbi mérkőzések
    05.09.26
    EFL League Two
    Rochdale
    Rochdale
    1
    Gillingham
    Gillingham
    1.15
    1.4
    6
    6
    9
    12
    0
    1
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    1.15
    1.4
    6
    6
    9
    12
    0
    1
    N
    01.09.26
    EFL League Two
    Chesterfield
    Chesterfield
    Gillingham
    Gillingham
    2.2
    0.89
    8
    2
    2
    6
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.2
    0.89
    8
    2
    2
    6
    1
    2
    S
    29.08.26
    EFL League Two
    Gillingham
    Gillingham
    Northampton Town
    Northampton Town
    0.82
    0.27
    4
    4
    10
    16
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.82
    0.27
    4
    4
    10
    16
    2
    4
    S
    22.08.26
    EFL League Two
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    Gillingham
    Gillingham
    0.82
    1.15
    10
    2
    13
    15
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.82
    1.15
    10
    2
    13
    15
    1
    2
    S
    15.08.26
    EFL League Two
    Gillingham
    Gillingham
    Walsall
    Walsall
    1.34
    1.76
    6
    9
    12
    8
    4
    2
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    1.34
    1.76
    6
    9
    12
    8
    4
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Utolsó mérkőzések: Tranmere Rovers

    Legutóbbi mérkőzések
    05.09.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    1.9
    2.56
    2
    10
    10
    11
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.9
    2.56
    2
    10
    10
    11
    3
    2
    N
    01.09.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    1
    Rotherham United
    Rotherham United
    1.08
    1.75
    2
    4
    6
    10
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.08
    1.75
    2
    4
    6
    10
    3
    2
    S
    29.08.26
    EFL League Two
    Newport County
    Newport County
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    1.76
    1.51
    4
    6
    14
    11
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.76
    1.51
    4
    6
    14
    11
    2
    2
    S
    22.08.26
    EFL League Two
    Port Vale
    Port Vale
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    1.57
    0.79
    4
    3
    19
    17
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.57
    0.79
    4
    3
    19
    17
    2
    3
    S
    15.08.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    1.2
    1.83
    3
    5
    15
    11
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.2
    1.83
    3
    5
    15
    11
    3
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nyeremény kalkulációja

    Empty
    Bocsánat
    Nincs adat ezen a lapon