Heerenveen vs Twente H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Heerenveen
43 mérkőzés
Twente
14 Győzelem
9 Döntetlen
20 Győzelem
33%
21%
47%
1. Félidőben
11 Győzelem
21 Döntetlen
11 Győzelem
26%
49%
26%
2. Félidőben
13 Győzelem
13 Döntetlen
17 Győzelem
30%
30%
40%
Célok
Összes gól
144
65
79
Meccs végeredmény
24
További - 56%
19
44% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.35
1.51
1.84
Átlagos idő egy gólra
27'
60'
49'
Heerenveen
6
0-15'
8
16-30'
9
31-45'
8
0-15'
11
16-30'
12
31-45'
HT
8
46-60'
10
61-75'
16
76-90'
8
46-60'
18
61-75'
16
76-90'
Twente
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 123
2.86
62
61
Piros lapok
Összesen: 6
0.14
3
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


HeerenveenHollandia
TwenteHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Heerenveen - Twente Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
eredivisieHeerenveen
Zwolle
1.06
1.62
5
3
6
13
1
2
0
2
0
0
0
2
1.06
1.62
5
3
6
13
1
2
L
16.08.26
eredivisieAjax Amszterdam
Heerenveen
2.11
1.45
7
2
8
10
3
1
2
2
2
1
0
1
2.11
1.45
7
2
8
10
3
1
S
09.08.26
eredivisieHeerenveen
Twente Enschede
0.58
2.05
4
8
7
7
2
1
1
0
0
0
1
0
0.58
2.05
4
8
7
7
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesHeerenveen
Volos NPS
-
-
3
9
-
-
1
1
3
2
2
0
1
2
-
-
3
9
-
-
1
1
N
25.07.26
Club Friendly GamesHeerenveen
Oud-Heverlee
-
-
-
-
-
-
-
-
4
4
2
2
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
S
17.07.26
Club Friendly GamesClub Brugge
Heerenveen
-
-
-
-
-
-
0
0
2
3
1
2
1
1
-
-
-
-
-
-
0
0
N
03.07.26
Club Friendly GamesHeerenveen
De Graafschap
-
-
-
-
-
-
-
-
7
2
4
1
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
21.05.26
EredivisieUtrecht
Heerenveen
2.07
1.29
9
6
11
6
0
1
3
2
0
0
3
2
2.07
1.29
9
6
11
6
0
1
L
17.05.26
EredivisieHeerenveen
Ajax Amszterdam
2.47
2.02
10
6
9
8
0
3
0
0
0
0
0
0
2.47
2.02
10
6
9
8
0
3
S
Meccsek
20.08.26
UECLTwente Enschede
Qarabag
1.3
0.46
6
3
13
4
5
1
0
1
0
0
0
1
1.3
0.46
6
3
13
4
5
1
L
16.08.26
eredivisieTwente Enschede
Zwolle
2.69
0.56
6
3
11
6
0
0
3
1
1
1
2
0
2.69
0.56
6
3
11
6
0
0
N
13.08.26
UECLDAC 1904 Dunajska Streda
Twente Enschede
1.56
2
3
12
9
12
1
0
3
3
0
1
3
2
1.56
2
3
12
9
12
1
0
S
09.08.26
eredivisieHeerenveen
Twente Enschede
0.58
2.05
4
8
7
7
2
1
1
0
0
0
1
0
0.58
2.05
4
8
7
7
2
1
L
06.08.26
UECLTwente Enschede
DAC 1904 Dunajska Streda
2.43
0.49
7
5
12
11
1
3
6
0
2
0
4
0
2.43
0.49
7
5
12
11
1
3
N
02.08.26
Club Friendly GamesGenk
Twente Enschede
-
-
1
10
5
8
2
1
2
1
2
0
0
1
-
-
1
10
5
8
2
1
L
30.07.26
UELFerencvárosi TC
1
Twente Enschede
-
-
2
8
10
13
1
3
2
2
1
0
1
2
-
-
2
8
10
13
1
3
S
24.07.26
Club Friendly GamesEmmen
Twente Enschede
-
-
2
3
-
-
0
0
0
3
0
2
0
1
-
-
2
3
-
-
0
0
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Legyőzi
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
10%
40%
60%
20%
30%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Twente
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
30%
50%
50%
0%
20%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
11
24
3
Gólok az 1. Félidőben8
8
Gólok a 2. Félidőben16
2
Első pontszerzés3
4
Nem szerzett pontot2
Heerenveen
9%
1
9%
1
9%
1
18%
2
18%
2
36%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Twente
13%
3
13%
3
8%
2
21%
5
8%
2
38%
9
15
17
6
Gólok az 1. Félidőben5
9
Gólok a 2. Félidőben12
7
Elhibázott első7
3
Nem hagyta ki1
Heerenveen
33%
5
0%
0
20%
3
33%
5
33%
5
33%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Twente
18%
3
29%
5
6%
1
53%
9
6%
1
71%
12
Átlagos gól/mérkőzés
4.1
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
38'
Összes gól a mérkőzésen
Twente
2.6
Teljes mérkőzés4.1
0.9
1. Félidőben1.3
1.7
2. Félidőben2.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
6
60%
4
40%
0
0
10
100%
2.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
3.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Heerenveen - Twente Mérkőzés statisztikái
Heerenveen
Twente
53.3%
61.6%
Faulok
90
114
Sarok
55
78
Les
16
11
Sárga lapok
12
15
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:2
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
1:4
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
4 célok
1 cél
3 célok
5 célok
2 célok
4
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Oberliga
SC Schwyz
Ismaning
3 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
OFC U19 Championship
New Caledonia U19
Solomon Islands U19
3 sze
22:00
Statisztikák megtekintése
Liga Aguila
Deportes Pereira
Independiente Medellin
4 sze
01:00
Statisztikák megtekintése
3rd league
Sks Unia Swarzedz
Lech II Poznan
4 sze
15:30
Statisztikák megtekintése
FAW Championship
Llanelli
Treowen Stars
4 sze
18:30
Statisztikák megtekintése
J2 League
Shonan Bellmare
Vegalta Sendai
5 sze
10:00
Statisztikák megtekintése