Gim & Esgr vs Est. La Plata Tipp 8 december 2025

    📢 Mit várhatunk a Gimnasia y Esgrima és az Estudiantes La Plata összecsapásától a Primera elődöntőjében? Mindkét csapat csak éppen hogy befért a top-8-ba az első szakasz végén, és keményen meg kellett küzdeniük a rájátszásba jutásért, de aztán lépésről lépésre haladva kellemes meglepetést okoztak, és eljutottak az elődöntőig. Számukra ez már egyfajta bónusz, hiszen eredetileg kevesen várták, hogy ilyen messzire jutnak a versenyben. Mégis, most hogy csak egy lépés választja el őket a döntőtől, senki sem akar megállni - a nyomás nagy lesz, és a döntőbe jutás iránti vágy hatalmas. A csapatok úgy készülnek a mérkőzésre, hogy minden egyes pillanatért harcolni fognak, hiszen nincs veszítenivalójuk, de nagyon sokat nyerhetnek.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 19 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Estudiantes La Plata volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 58% vs 42%-kal;
    • szögletek: 8 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 16-val;
    • sárga lapok: 1 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 2-val.

    📊Gimnasia Y Esgrima La Plata és Estudiantes La Plata csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 39;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 19, döntetlenek száma - 17;
    • gólok száma - 29 a 61 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.87, a 2. félidőé - 1.44;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.31.

    Egymás elleni statisztikák Gim & Esgr - Est. La Plata

    7%
    3 Győzelem
    43%
    18 Döntetlen
    50%
    21 Győzelem
    Összes mérkőzés
    42
    Átlag gól/mérkőzés
    2.26
    Mindkét csapat szerzett gólt
    40%
    0.69
    Átlag összesen
    1.57
    2.45
    Sárga lapok
    2
    Legutóbbi mérkőzések
    15.08.26
    Primera Division
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    2
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    15.02.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    -
    -
    4
    6
    14
    13
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    14
    13
    2
    3
    08.12.25
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    0.37
    1.07
    4
    2
    14
    17
    3
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.37
    1.07
    4
    2
    14
    17
    3
    4
    19.10.25
    Primera Division
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    2.59
    0.12
    8
    4
    13
    16
    1
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.59
    0.12
    8
    4
    13
    16
    1
    1
    13.04.25
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    0.73
    2.1
    3
    2
    16
    13
    6
    6
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.73
    2.1
    3
    2
    16
    13
    6
    6
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Gimnasia Y Esgrima La Plata Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Primera Divízió sorozatban (hazai csapat - Barracas Central, vendégek - Gimnasia Y Esgrima La Plata). A mérkőzés végeredménye 0:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Gimnasia Y Esgrima La Plata vs Barracas Central):

    • labdabirtoklás: 43% vs 57%;
    • szögletek: 6 vs 4;
    • szabálytalanságok: 11 vs 13;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 5.

    Gimnasia y Esgrima a Clausura első szakaszát csak a 7. helyen zárta, de remek formát mutatnak, hiszen megnyerték az utolsó öt mérkőzésüket. Ezeken az összecsapásokon a csapat megbízható védelmet nyújtott, mindössze 0,9 gólt kapva meccsenként, miközben támadásban is jól teljesítettek, átlagosan 1,2 gólt szerezve találkozónként. Érdemes megjegyezni, hogy a "lobos" hazai pályán gyakran érnek el sikereket - az utolsó kilenc hazai meccsükből nyolcat megúsztak vereség nélkül.

    A mérkőzés eredményei: Gimnasia Y Esgrima La Plata

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Rosario Central
    Rosario Central
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    0.69
    0.64
    10
    3
    13
    12
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0.69
    0.64
    10
    3
    13
    12
    2
    3
    N
    22.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    1.76
    1.79
    7
    1
    4
    24
    0
    3
    L
    18.08.26
    Football Cup
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    1
    -
    -
    4
    3
    13
    10
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    4
    2
    -
    -
    4
    3
    13
    10
    2
    2
    L
    15.08.26
    Primera Division
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    2
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    L
    09.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Barracas Central
    Barracas Central
    1.52
    0.48
    2
    1
    7
    18
    3
    4
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.52
    0.48
    2
    1
    7
    18
    3
    4
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Estudiantes La Plata Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Primera Divízió tornán (hazai csapat - Central Cordoba, vendégek - Estudiantes La Plata). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Estudiantes La Plata vs Central Cordoba):

    • labdabirtoklás: 37% vs 63%;
    • szögletek: 4 vs 7;
    • szabálytalanságok: 9 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 1.

    Estudiantes La Plata, akik az első szakaszt a 8. helyen zárták, kitartóan küzdenek a nehézségekkel - három egymást követő vereséget két győzelem követett, ami reményt ad a döntőbe jutásra. A csapat aktívan dolgozik teljesítményének javításán mind támadásban (átlagosan 1 gól meccsenként), mind védekezésben (0.8 kapott gól).

    A mérkőzés eredményei: Estudiantes La Plata

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Primera Division
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    Newell´s Old Boys
    Newell´s Old Boys
    2.49
    1.11
    6
    0
    10
    15
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2.49
    1.11
    6
    0
    10
    15
    1
    1
    S
    27.08.26
    Football Cup
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    Barracas Central
    Barracas Central
    -
    -
    4
    3
    17
    12
    3
    5
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    3
    17
    12
    3
    5
    N
    23.08.26
    Primera Division
    Sarmiento Junin
    Sarmiento Junin
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    1.55
    1.72
    3
    5
    17
    9
    2
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.55
    1.72
    3
    5
    17
    9
    2
    4
    L
    19.08.26
    libertadores
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    0.59
    1.04
    5
    1
    16
    7
    2
    3
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.59
    1.04
    5
    1
    16
    7
    2
    3
    N
    15.08.26
    Primera Division
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    2
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    1.45
    0.66
    7
    2
    14
    15
    2
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Gimnasia Y Esgrima La Plata

    A Gimnasia y Esgrima három hiányzóval számol. Alejandro Piedrahita lábsérülésből lábadozik. Facundo Di Biase az idény végéig kiesett keresztszalag-szakadás miatt. Ivo Mammini (térdsérülés) csak december közepén térhet vissza a pályára.

    Estudiantes La Plata

    Az Estudiantes La Plata két személyi problémával küzd. Guido Carrillo kihagyja a mérkőzést, mivel az egyik korábbi meccsen kapott piros lap miatt eltiltották. Gabriel Neves szintén nem áll rendelkezésre, mivel térdsérüléssel bajlódik.

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 19, döntetlenek - 17.
    Trendek
    • A Estudiantes de La Plata döntetlent játszott a 4 utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Gimnasia Y Esgrima La Plata.
    👉Tippek: Nyakkendő(szorzói: 2.93)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.74, a vendégek - 1.56;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.31;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 17; a hazai csapat pályáján - 10.

    Statisztikák: Gimnasia Y Esgrima La Plata vs Estudiantes La Plata

    • átlagos összesített a tornán: 1.82 vs 2.17;
    • átlagos gólok száma: 0.79 vs 1.06;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.5 vs 0.43;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.29 vs 0.63;
    • Gimnasia Y Esgrima La Plata: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.88;
    • Estudiantes La Plata: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.79;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 1) vs 1 (idegenben - 0.8).
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 7 Gimnasia Y Esgrima La Plata mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata minden alkalommal (Primera Divízió).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Gimnasia Y Esgrima La Plata mérkőzések (Primera Divízió).
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5)(szorzói: 1.46)

    Tippekszöglet

    Gimnasia Y Esgrima La Plata: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.32; otthoni pályán - 5.25;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.5; otthoni pályán - 3.

    Estudiantes La Plata: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.43, idegenben - 3.37;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.6; idegenben - 3.8.
    Trendek
    • Volt Felett 9.5 szöglet az utolsó 6 Gimnasia Y Esgrima La Plata mérkőzésén minden alkalommal (Primera Divízió).
    👉Tippek: Szöglet - Gimnasia Y Esgrima La Plata Total Alatt (4,5)(szorzói: 1.98)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 17 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 10 alkalommal.
    Trendek
    • A Gimnasia Y Esgrima La Plata gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata (Primera Divízió).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 2.15)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 0:0 (79/507, 15.6%);
    • Gimnasia Y Esgrima La Plata hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:0 (4/16, 25%);
    • Estudiantes La Plata idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:1 , 1:0 , 1:1 , 2:0 (3/19, 15.8%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    0:1 - 14.95% (szorzói 5.5)
    1:1 - 13.83% (szorzói 6)
    0:0 - 13.5% (szorzói 6.15)

    👉Tippek: Helyes eredmény (0:1)(szorzói: 5.5)

    A szerkesztőség előrejelzése

    Az Estudiantes favoritként érkezik az elődöntőbe, azonban a Gimnasia y Esgrima öt győzelmes sorozata miatt a közelgő mérkőzés sokkal kiszámíthatatlanabb, mint azt az oddsok sugallják. Mindkét csapat már túlteljesítette az elvárásokat, hogy eljutottak eddig a szakaszig, így teher nélkül és maximális elkötelezettséggel lépnek pályára. Ilyen érzelmi töltet mellett és a magas versenyfeszültség miatt a találkozó izgalmasnak ígérkezik, még akkor is, ha a hibák drágák lehetnek. Ráadásul ezeknek a csapatoknak a head-to-head összecsapásai hagyományosan eredményesek: zsinórban hét meccsen minimum két gól született közöttük. Ezért a 1,5 gólnál több összesített gól fogadás tűnik a leglogikusabbnak.
    Total gólt Felett (1,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-179
    Közzétett: 2025.12.06., 20:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Gimnasia Y Esgrima La Plata - Estudiantes La Plata

    A Estudiantes de La Plata döntetlent játszott:
    gimnasia-y-esgrima-1estudiantes-de-la-plataa 4 utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Gimnasia Y Esgrima La Plata.
    Nyakkendő
    Bovada
    +175
    A Gimnasia Y Esgrima La Plata nyert:
    gimnasia-y-esgrima-1minden utolsó 5 mérkőzésén (Primera Divízió).
    Gimnasia Y Esgrima La Plata Győzelem
    Bovada
    +260
    A Gimnasia Y Esgrima La Plata nem vesztett:
    gimnasia-y-esgrima-1estudiantes-de-la-plataa 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata.
    gimnasia-y-esgrima-1estudiantes-de-la-plataa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata (Primera Divízió).
    Gimnasia Y Esgrima La Plata nem fog veszíteni
    Everygame
    -185
    A Gimnasia Y Esgrima La Plata nem nyert:
    gimnasia-y-esgrima-1estudiantes-de-la-plataa 23 utolsó 24 mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata.
    gimnasia-y-esgrima-1estudiantes-de-la-plataa 21 utolsó 22 mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata (Primera Divízió).
    gimnasia-y-esgrima-1estudiantes-de-la-plataa 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata.
    gimnasia-y-esgrima-1estudiantes-de-la-plataa 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Estudiantes de La Plata (Primera Divízió).
    Estudiantes La Plata nem fog veszíteni
    Everygame
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Gimnasia Y Esgrima La Plata - Estudiantes La Plata Helyezés a táblázatban

    Apertura Group A
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Argentinos Juniors
    Argentinos Juniors
    1696124-933
    2.
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    16103324-1133
    3.
    Racing Club
    Racing Club
    1691626-1628
    7.
    Barracas Central
    Barracas Central
    1675420-1826
    8.
    Estudiantes La Plata
    Estudiantes La Plata
    1656518-1921
    9.
    Newell´s Old Boys
    Newell´s Old Boys
    1654712-1519

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    0 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 12
    Hiányzik - 14
    -2
    +5
    14 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    4
    0
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    4
    GK
    12
    Eltömődött
    14
    14
    Hiányzik
    9
    2.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.3
    1.2
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    1.4
    Átlagosan passzoló
    0.9
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    2
    75'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika