Cagliari vs Lecce H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Cagliari
8 mérkőzés
Lecce
2 Győzelem
4 Döntetlen
2 Győzelem
25%
50%
25%
1. Félidőben
2 Győzelem
3 Döntetlen
3 Győzelem
25%
38%
38%
2. Félidőben
3 Győzelem
2 Döntetlen
3 Győzelem
38%
25%
38%
Célok
Összes gól
19
10
9
Meccs végeredmény
3
További - 38%
5
63% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.38
1.25
1.13
Átlagos idő egy gólra
38'
72'
80'
Cagliari
0
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
3
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
1
61-75'
4
76-90'
Lecce
Statisztikák a mérkőzésről
Cagliari
Lecce
52.5%
Labdabirtoklás
47.5%
Faulok
Összesen: 207
25.88
108
99
Sarok
Összesen: 97
12.13
48
49
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 25
3.13
14
11
Piros lapok
Összesen: 5
0.63
3
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


CagliariOlaszország
LecceOlaszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Cagliari - Lecce Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Serie AParma Calcio
Cagliari
0.87
1.25
3
2
6
20
0
2
0
1
0
0
0
1
0.87
1.25
3
2
6
20
0
2
N
14.08.26
Italian CupCagliari
1
Arezzo
1.49
0.74
3
4
13
9
2
2
1
0
1
0
0
0
1.49
0.74
3
4
13
9
2
2
N
08.08.26
Club Friendly GamesCagliari
Nice
-
-
4
1
9
6
1
0
0
0
0
0
0
0
-
-
4
1
9
6
1
0
S
02.08.26
Club Friendly GamesUnion Berlin
Cagliari
-
-
9
4
14
7
0
0
2
2
0
0
2
2
-
-
9
4
14
7
0
0
S
28.07.26
Club Friendly GamesCagliari
Modena
-
-
0
8
16
13
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
0
8
16
13
0
0
N
23.07.26
Club Friendly GamesSampdoria
Cagliari
-
-
1
5
16
10
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
1
5
16
10
0
0
S
24.05.26
Serie AMilan
Cagliari
1.76
2.64
5
5
8
9
2
2
1
2
1
1
0
1
1.76
2.64
5
5
8
9
2
2
N
17.05.26
Serie ACagliari
Torino
1.28
1.19
5
1
8
13
1
1
2
1
2
1
0
0
1.28
1.19
5
1
8
13
1
1
N
09.05.26
Serie ACagliari
Udinese
1.5
1.85
8
4
10
13
1
2
0
2
0
0
0
2
1.5
1.85
8
4
10
13
1
2
L
Meccsek
17.08.26
Italian CupPalermo
Lecce
1.21
3.97
2
8
12
9
1
1
2
0
2
0
0
0
1.21
3.97
2
8
12
9
1
1
L
09.08.26
Club Friendly GamesLecce
Monopoli 1966
-
-
6
1
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
6
1
-
-
0
0
N
29.07.26
Club Friendly GamesLecce
Kety Emmi Bistrica
-
-
-
-
-
-
-
-
5
2
3
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
Club Friendly GamesLecce
Istra
-
-
6
2
15
11
0
0
2
2
0
1
2
1
-
-
6
2
15
11
0
0
S
22.07.26
Club Friendly GamesLecce
Politehnica Timisoara
-
-
10
2
-
-
2
1
0
1
0
0
0
1
-
-
10
2
-
-
2
1
L
19.07.26
Club Friendly GamesSzombathelyi Haladás
Lecce
-
-
2
9
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
2
9
-
-
0
0
N
24.05.26
Serie ALecce
Genoa
1.28
0.91
1
6
11
6
2
0
1
0
1
0
0
0
1.28
0.91
1
6
11
6
2
0
N
17.05.26
Serie ASassuolo
Lecce
2.27
0.81
3
8
7
13
1
4
2
3
1
2
1
1
2.27
0.81
3
8
7
13
1
4
N
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
1 Döntetlen
3 Legyőzi
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
20%
40%
70%
40%
10%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Lecce
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
20%
30%
30%
50%
50%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
4
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
10
9
6
Gólok az 1. Félidőben3
4
Gólok a 2. Félidőben6
4
Első pontszerzés4
4
Nem szerzett pontot5
Cagliari
20%
2
20%
2
20%
2
20%
2
10%
1
10%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lecce
22%
2
11%
1
0%
0
22%
2
22%
2
22%
2
10
13
5
Gólok az 1. Félidőben9
5
Gólok a 2. Félidőben4
5
Elhibázott első5
4
Nem hagyta ki3
Cagliari
20%
2
10%
1
30%
3
40%
4
0%
0
30%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lecce
31%
4
46%
6
8%
1
23%
3
15%
2
31%
4
Átlagos gól/mérkőzés
2.2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
Átlagos idő egy gólra
100'
Összes gól a mérkőzésen
Lecce
2
Teljes mérkőzés2.2
1.1
1. Félidőben1.2
0.9
2. Félidőben1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
1.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Cagliari - Lecce Mérkőzés statisztikái
Cagliari
Lecce
43.5%
39.8%
Faulok
101
120
Sarok
52
40
Les
17
17
Sárga lapok
14
23
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
0:1
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1
4 egyszer40%
2
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
1 cél
2 célok
3 célok
5 célok
4 célok
1
2 egyszer20%
2
4 egyszer40%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
1. Lig
Bandirmaspor
Antalyaspor
1 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
VfL Bochum Amatőr
Koln 2
1 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Barátságos mérkőzések
Al Nassr FC (W)
Al-Ahli Saudi FC (W)
1 sze
14:45
Statisztikák megtekintése
Orosz Kupa
Fakel Voronezh
Krasnodar
1 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
USV Hercules
EVV Echt
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
League One
Barnsley
Blackpool
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése