Bohemians vs Waterford H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Bohemians Dublin
46 mérkőzés
Waterford
19 Győzelmek
10 Döntetlen
17 Győzelmek
41%
22%
37%
1. Félidőben
16 Győzelmek
17 Döntetlen
13 Győzelmek
35%
37%
28%
2. Félidőben
14 Győzelmek
20 Döntetlen
12 Győzelmek
30%
43%
26%
Gólok
Összes gól
115
62
53
Meccs végeredmény
23
Felett - 50%
23
50% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.5
1.35
1.15
Átlagos idő egy gólra
36'
66'
78'
Bohemians Dublin
5
0-15'
8
16-30'
15
31-45'
3
0-15'
7
16-30'
14
31-45'
HT
5
46-60'
8
61-75'
5
76-90'
8
46-60'
5
61-75'
6
76-90'
Waterford
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Bohemians DublinÍrország
WaterfordÍrország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Bohemians Dublin - Waterford Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.10.26
Premier DivisionBohemians Dublin
Shelbourne
0.38
0.99
2
5
16
10
1
1
0
1
0
0
0
1
0.38
0.99
2
5
16
10
1
1
V
16.10.26
Premier DivisionBohemians Dublin
Waterford
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
2
1
1
1
1
0
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
GY
12.10.26
Premier DivisionShamrock Rovers
2
Bohemians Dublin
1
1.20
1.22
3
6
17
13
3
2
2
1
1
0
1
1
1.20
1.22
3
6
17
13
3
2
V
09.10.26
FAI CupBohemians Dublin
Waterford
-
-
12
1
-
-
2
2
0
2
0
0
0
2
-
-
12
1
-
-
2
2
V
02.10.26
Premier DivisionDundalk
Bohemians Dublin
1
1.20
1.93
2
4
13
18
1
2
1
2
0
1
1
1
1.20
1.93
2
4
13
18
1
2
GY
26.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekBohemians Dublin
Bohemians Prague 1905
-
-
2
2
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
2
2
-
-
0
0
D
18.09.26
Premier DivisionBohemians Dublin
Drogheda United
1
2.01
0.86
11
3
6
6
1
0
2
1
1
0
1
1
2.01
0.86
11
3
6
6
1
0
GY
11.09.26
Premier DivisionGalway United
Bohemians Dublin
1.84
2.77
1
9
11
2
2
1
2
3
1
0
1
3
1.84
2.77
1
9
11
2
2
1
GY
05.09.26
FAI CupSaint Patrick´s Athletic
Bohemians Dublin
-
-
5
2
-
-
3
1
0
0
0
0
0
0
-
-
5
2
-
-
3
1
D
Meccsek
23.10.26
Premier DivisionWaterford
Drogheda United
1.97
1.02
7
3
8
5
1
1
3
1
1
1
2
0
1.97
1.02
7
3
8
5
1
1
GY
19.10.26
Premier DivisionWaterford
Galway United
1.77
0.55
6
3
7
14
2
3
3
2
2
0
1
2
1.77
0.55
6
3
7
14
2
3
GY
16.10.26
Premier DivisionBohemians Dublin
Waterford
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
2
1
1
1
1
0
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
V
09.10.26
FAI CupBohemians Dublin
Waterford
-
-
12
1
-
-
2
2
0
2
0
0
0
2
-
-
12
1
-
-
2
2
GY
18.09.26
Premier DivisionShamrock Rovers
Waterford
2.05
1.01
7
8
10
14
2
4
3
2
0
1
3
1
2.05
1.01
7
8
10
14
2
4
V
14.09.26
Premier DivisionWaterford
Derry City
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
2
2
1
1
1
1
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
D
11.09.26
Premier DivisionWaterford
Dundalk
2.04
0.55
9
1
16
10
1
4
1
1
1
1
0
0
2.04
0.55
9
1
16
10
1
4
D
04.09.26
FAI CupWaterford
Sligo Rovers
-
-
5
8
-
-
1
1
3
0
1
0
2
0
-
-
5
8
-
-
1
1
GY
28.08.26
Premier DivisionSaint Patrick´s Athletic
Waterford
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
0
2
0
0
0
2
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
GY
A mérkőzés eredményei
6 Győzelmek
1 Döntetlen
3 Vereségek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
40%
20%
40%
60%
20%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·Waterford
6 Győzelmek
2 Döntetlen
2 Vereségek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
30%
50%
70%
20%
0%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
2
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
16
22
8
Gólok az 1. Félidőben9
8
Gólok a 2. Félidőben13
4
Első pontszerzés5
3
Nem szerzett gólt0
Bohemians Dublin
13%
2
13%
2
25%
4
6%
1
25%
4
19%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Waterford
5%
1
5%
1
32%
7
36%
8
5%
1
18%
4
12
13
4
Gólok az 1. Félidőben5
8
Gólok a 2. Félidőben8
5
Elsőként kapott gólt5
2
Kapott gól nélkül3
Bohemians Dublin
8%
1
8%
1
42%
5
33%
4
42%
5
42%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Waterford
23%
3
15%
2
23%
3
69%
9
31%
4
15%
2
Átlagos gól/meccs
3.5
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
41'
Összes gól a mérkőzésen
Waterford
2.8
Teljes mérkőzés3.5
1.2
1. Félidőben1.4
1.6
2. Félidőben2.1
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
10
100%
0
0%
6
60%
4
40%
1.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
2.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Bohemians Dublin - Waterford Mérkőzés statisztikái
Bohemians Dublin
Waterford
61.6%
39.6%
Faulok
-
-
Szögletek
59
59
Les
-
-
Sárga lapok
14
15
Piros lapok
2
0
A mérkőzés eredményei
2:1
3 alkalom30%
2:3
2 alkalom20%
0:0
1 alkalom10%
0:1
1 alkalom10%
0:2
1 alkalom10%
0:2
2 alkalom20%
3:2
2 alkalom20%
1:1
1 alkalom10%
2:1
1 alkalom10%
2:2
1 alkalom10%
3
5 alkalom50%
5
2 alkalom20%
2
1 alkalom10%
1
1 alkalom10%
3 gól
5 gól
2 gól
4 gól
1 gól
3
2 alkalom20%
5
3 alkalom30%
2
3 alkalom30%
4
2 alkalom20%
Más csapatok H2H statisztikái
2nd Lig
Sebat Genclik Spor
Kastamonuspor
8 nov
10:00
Statisztikák megtekintése
Tercera Division
Galapagar
UD San Sebastian Reyes B
8 nov
10:30
Statisztikák megtekintése
Bundesliga
Sturm Graz
Salzburg
8 nov
16:00
Statisztikák megtekintése
Szuperliga 1
Olympiakosz Pireusz
PAOK Szaloniki
8 nov
19:00
Statisztikák megtekintése
Primera Division
Sp. San Lorenzo
Rubio NU
9 nov
20:00
Statisztikák megtekintése
Football League Trophy
Oxford United
Cheltenham Town
10 nov
19:00
Statisztikák megtekintése