Radomiak Radom vs Zaglebie Lubin Tipp 5 április 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Radomiak Radom és Zaglebie Lubin csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Ekstraklasa torna összecsapása 12:45 -kor, 5 április napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    📊 Radomiak Radom és Zaglebie Lubin csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 7;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 4, döntetlenek száma - 0;
    • gólok száma - 10 a 14 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.57, a 2. félidőé - 1.86;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.43.

    Egymás elleni statisztikák Radomiak Radom - Zaglebie Lubin

    33%
    4 Győzelem
    8%
    1 Döntetlen
    58%
    7 Győzelem
    Összes mérkőzés
    12
    Átlag gól/mérkőzés
    2.67
    Mindkét csapat szerzett gólt
    33%
    1.08
    Átlag összesen
    1.58
    5.08
    Sarok
    4.92
    2.33
    Sárga lapok
    2.08
    Legutóbbi mérkőzések
    23.08.26
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    11.04.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    -
    -
    1
    3
    23
    13
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    3
    23
    13
    2
    4
    04.10.25
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    1.67
    1.06
    5
    6
    11
    13
    0
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1.67
    1.06
    5
    6
    11
    13
    0
    3
    25.09.25
    Cup
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    7
    6
    -
    -
    3
    3
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    7
    6
    -
    -
    3
    3
    05.04.25
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    0.49
    0.6
    7
    5
    14
    10
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.49
    0.6
    7
    5
    14
    10
    1
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Radomiak Radom Csapat áttekintése

    🏆A Ekstraklasa szezon során a Radomiak Radom csapat összesen 26 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a Ekstraklasa bajnokság középmezőnyében található Radomiak Radom csapat, 38% győzelmi aránnyal és 46% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Radomiak Radom csapat összesen 37 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Radomiak Radom csapat összesen 40 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Radomiak Radom

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Cup
    Korona Kielce 2
    Korona Kielce 2
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    -
    -
    4
    5
    21
    16
    3
    5
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    21
    16
    3
    5
    N
    29.08.26
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    -
    -
    10
    10
    9
    20
    0
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    10
    10
    9
    20
    0
    3
    N
    23.08.26
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    S
    14.08.26
    Ekstraklasa
    Legia Varsó
    Legia Varsó
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    -
    -
    3
    2
    21
    11
    1
    2
    5
    0
    4
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    2
    21
    11
    1
    2
    L
    09.08.26
    Club Friendly Games
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    AEL Limassol
    AEL Limassol
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    2
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Zaglebie Lubin Csapat áttekintése

    🏆A Ekstraklasa szezon során a Zaglebie Lubin csapat összesen 26 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 15 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Ekstraklasa bajnokság középmezőnyében található Zaglebie Lubin csapat, 23% győzelmi aránnyal és 58% vereségi aránnyal.

    ⚽A Zaglebie Lubin csapat összesen 21 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Zaglebie Lubin csapat összesen 40 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Zaglebie Lubin

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Cup
    Siarka Tarnobrzeg
    Siarka Tarnobrzeg
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    2
    10
    13
    12
    4
    3
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    -
    -
    2
    10
    13
    12
    4
    3
    L
    29.08.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    MKS Pogon Szczecin
    MKS Pogon Szczecin
    1
    -
    -
    2
    3
    13
    16
    4
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    13
    16
    4
    3
    S
    23.08.26
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    2
    14
    14
    1
    2
    S
    15.08.26
    Ekstraklasa
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    Slask Wroclaw
    Slask Wroclaw
    -
    -
    8
    0
    13
    10
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    8
    0
    13
    10
    2
    2
    N
    02.08.26
    Ekstraklasa
    Legia Varsó
    Legia Varsó
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    -
    -
    9
    2
    9
    12
    0
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    9
    2
    9
    12
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 4, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Radomiak Radom vs Zaglebie Lubin

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 26 vs 26;
    • győzelmek: 10 vs 6;
    • győzelmi százalék: 38% vs 23%;
    • vereségek: 12 vs 15;
    • döntetlenek: 4 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 1;
    • vereségek: 2 vs 8;
    • döntetlenek: 3 vs 1.
    Trendek
    • A Radomiak Radom nem vesztett a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Ekstraklasa).
    • A Zaglebie Lubin nem nyert a 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    • A Zaglebie Lubin nem nyert a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    👉Tippek: Radomiak Radom nem fog veszíteni (szorzói: 1.28)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.43, a vendégek - 2;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.43;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: Radomiak Radom vs Zaglebie Lubin

    • átlagos összesített a tornán: 2.96 vs 2.35;
    • átlagos gólok száma: 1.42 vs 0.81;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.54 vs 0.27;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.88 vs 0.54;
    • Radomiak Radom: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.62;
    • Zaglebie Lubin: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.69;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.7 (otthon - 1.6) vs 0.8 (idegenben - 1.2).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.92)

    Tippekszöglet

    H2H
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 9.71 (4.14 - hazai csapat és 5.57 - vendég csapat esetén);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 8.67 (6 - hazai csapat és 2.67 - vendég csapat esetén).
    Trendek
    • A Radomiak Radom kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Ekstraklasa).
    👉Tippek: Szöglet - Radomiak Radom Total Alatt (5,5) (szorzói: 1.62)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Radomiak Radom vs Zaglebie Lubin

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 26 vs 26;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 18 vs 11;
    • Radomiak Radom MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 10 (77%);
    • Zaglebie Lubin MG mérkőzéseinek száma idegenben - 6 (46%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 9 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Radomiak Radom) - 5 (100%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Zaglebie Lubin) - 3 (60%).
    Trendek
    • A Radomiak Radom gólt szerzett és kapott minden utolsó 7 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.82)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Radomiak Radom gólt szerzett és kapott minden utolsó 7 mérkőzésén (Ekstraklasa).

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.04.03., 13:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Radomiak Radom - Zaglebie Lubin

    A RKS Radomiak Radom megnyerte a második félidőt:
    rks-radomiak-1910-sa-radomminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Ekstraklasa).
    2. Félidőben Radomiak Radom Győzelem
    +140
    A RKS Radomiak Radom nem vesztett:
    rks-radomiak-1910-sa-radoma 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Ekstraklasa).
    A Zaglebie nem nyert:
    kghm-zaglebie-lubina 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    kghm-zaglebie-lubina 11 utolsó 12 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    Radomiak Radom nem fog veszíteni
    Everygame
    -370
    A RKS Radomiak Radom gólt szerzett:
    rks-radomiak-1910-sa-radoma 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (Ekstraklasa).
    rks-radomiak-1910-sa-radomminden utolsó 7 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    A Zaglebie gólt kapott:
    kghm-zaglebie-lubina 17 utolsó 18 idegenben mérkőzésén (Ekstraklasa).
    kghm-zaglebie-lubinminden utolsó 13 mérkőzésén.
    kghm-zaglebie-lubinminden utolsó 12 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    kghm-zaglebie-lubinminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Radomiak Radom szerez gólt
    Everygame
    -455
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    rks-radomiak-1910-sa-radoma 9 legutóbbi 10 RKS Radomiak Radom otthon mérkőzések.
    rks-radomiak-1910-sa-radoma 8 legutóbbi 9 RKS Radomiak Radom otthon mérkőzések (Ekstraklasa).
    az utolsó 13 Tomasz Kwiatkowski mérkőzésén minden alkalommal.
    az utolsó 12 Tomasz Kwiatkowski mérkőzésén minden alkalommal (a Ekstraklasa bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Radomiak Radom - Zaglebie Lubin Helyezés a táblázatban

    Ekstraklasa 24/25
    JNSLLKPFORMA
    11.
    Korona Kielce
    Korona Kielce
    3411121137-4545
    12.
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    341181548-5241
    13.
    Widzew Lodz
    Widzew Lodz
    341171638-4940
    14.
    Lechia Gdansk
    Lechia Gdansk
    341071744-5937
    15.
    Zaglebie Lubin
    Zaglebie Lubin
    341061833-5136
    16.
    Stal Mielec
    Stal Mielec
    347101739-5631

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 22
    -12
    0
    9 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    3
    5
    Veszítenek
    4
    GK
    10
    Eltömődött
    9
    22
    Hiányzik
    9
    3.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.8
    1
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    2.2
    Átlagosan passzoló
    0.9
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    90'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika