FK Kosice vs Trnava Tipp 6 április 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Kosice és Spartak Trnava csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Superliga torna összecsapása 13:30 -kor, 6 április napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    📊 Kosice és Spartak Trnava csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 6;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 0, a vendégcsapaté - 5, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 4 a 12 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1, a 2. félidőé - 1.67;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.67.

    Egymás elleni statisztikák FK Kosice - Trnava

    20%
    2 Győzelem
    10%
    1 Döntetlen
    70%
    7 Győzelem
    Összes mérkőzés
    10
    Átlag gól/mérkőzés
    2.7
    Mindkét csapat szerzett gólt
    60%
    0.9
    Átlag összesen
    1.8
    1.8
    Sárga lapok
    1.7
    Legutóbbi mérkőzések
    22.11.25
    Superliga
    Kosice
    Kosice
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    1.03
    1.75
    1
    4
    14
    8
    4
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.03
    1.75
    1
    4
    14
    8
    4
    2
    29.10.25
    Superliga
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    Kosice
    Kosice
    2.21
    1.15
    1
    3
    19
    15
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    2.21
    1.15
    1
    3
    19
    15
    2
    2
    04.05.25
    Superliga
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    Kosice
    Kosice
    1
    -
    -
    10
    7
    11
    16
    5
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    10
    7
    11
    16
    5
    3
    06.04.25
    Superliga
    Kosice
    Kosice
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    -
    -
    5
    6
    8
    11
    5
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    6
    8
    11
    5
    1
    14.12.24
    Superliga
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    Kosice
    Kosice
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kosice Csapat áttekintése

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 4 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 2 mérkőzésen döntetlenre állt, és 4 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 1.6, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 2, és az átlagosan kapott gólok száma 1.2.

    A mérkőzés eredményei: Kosice

    Legutóbbi mérkőzések
    06.09.26
    Superliga
    Kosice
    Kosice
    MFk Dukla Banska Bystrica
    MFk Dukla Banska Bystrica
    -
    -
    4
    4
    14
    12
    0
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    4
    14
    12
    0
    0
    N
    02.09.26
    Slovensky Pohar
    Harichovce
    Harichovce
    Kosice
    Kosice
    -
    -
    1
    5
    -
    -
    1
    0
    0
    7
    0
    4
    0
    3
    -
    -
    1
    5
    -
    -
    1
    0
    N
    29.08.26
    Superliga
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    Kosice
    Kosice
    1
    -
    -
    9
    5
    13
    18
    4
    3
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    9
    5
    13
    18
    4
    3
    S
    22.08.26
    Superliga
    Kosice
    Kosice
    Slovan Bratislava
    Slovan Bratislava
    -
    -
    4
    8
    12
    3
    0
    0
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    8
    12
    3
    0
    0
    L
    19.08.26
    Slovensky Pohar
    Ofk-Sim Raslavice
    Ofk-Sim Raslavice
    Kosice
    Kosice
    -
    -
    6
    3
    8
    14
    0
    1
    0
    5
    0
    3
    0
    2
    -
    -
    6
    3
    8
    14
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Spartak Trnava Csapat áttekintése

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Spartak Trnava csapat 4 győzelmet szerzett, 4 alkalommal döntetlenre játszott, és 2 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 17;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.7;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.3.

    A mérkőzés eredményei: Spartak Trnava

    Legutóbbi mérkőzések
    06.09.26
    Superliga
    Ruzomberok
    Ruzomberok
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    -
    -
    4
    4
    17
    11
    3
    6
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    4
    17
    11
    3
    6
    S
    02.09.26
    Slovensky Pohar
    MSK Puchov
    MSK Puchov
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    -
    -
    7
    11
    6
    11
    1
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    7
    11
    6
    11
    1
    2
    N
    30.08.26
    Superliga
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    MSK Zilina
    MSK Zilina
    -
    -
    5
    1
    11
    15
    4
    2
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    -
    -
    5
    1
    11
    15
    4
    2
    L
    23.08.26
    Superliga
    Trencin
    Trencin
    1
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    -
    -
    7
    7
    13
    11
    1
    1
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    7
    7
    13
    11
    1
    1
    N
    19.08.26
    Slovensky Pohar
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    Trencianske Stankovce
    Trencianske Stankovce
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    0
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 6;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 5, döntetlenek - 1.
    👉Tippek: Spartak Trnava nem fog veszíteni (szorzói: 1.36)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.67, a vendégek - 2;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.67;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 3.

    Statisztikák: Kosice vs Spartak Trnava

    • átlagos összesített a tornán: 2.54 vs 2.46;
    • átlagos gólok száma: 1.42 vs 1.54;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.79 vs 0.75;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.63 vs 0.79;
    • Kosice: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.67;
    • Spartak Trnava: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.75;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.6 (otthon - 2) vs 1.7 (idegenben - 1.8).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.89)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 6;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 3 alkalommal.
    Trendek
    • A Spartak Trnava gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Superliga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.72)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Kosice gólt kapott az első félidőben minden utolsó 4 otthon mérkőzésén.
    • A Spartak Trnava gólt szerzett az első félidőben a 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén.
    • A Spartak Trnava gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Superliga).

    1. félidőben, Spartak Trnava szerez gólt
    Közzétett: 2025.04.04., 14:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Kosice - Spartak Trnava

    A Kosice nem vesztett:
    fk-kosice-3a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Superliga).
    Kosice nem fog veszíteni
    Everygame
    -189
    A Spartak Trnava nem vesztett:
    fc-spartak-trnavaa 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (Superliga).
    fc-spartak-trnavaa 9 utolsó 10 mérkőzésén (Superliga).
    fc-spartak-trnavaa 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    Spartak Trnava nem fog veszíteni
    Everygame
    -250
    A Kosice gólt kapott az első félidőben:
    fk-kosice-3minden utolsó 4 otthon mérkőzésén.
    A Spartak Trnava gólt szerzett az első félidőben:
    fc-spartak-trnavaa 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén.
    fc-spartak-trnavaminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Superliga).
    1. félidőben, Spartak Trnava szerez gólt
    +108
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    fk-kosice-3a 9 legutóbbi 10 Kosice otthon mérkőzések (Superliga).
    fk-kosice-3a 6 legutóbbi 7 Kosice mérkőzések (Superliga).
    fc-spartak-trnavaa 12 legutóbbi 13 Spartak Trnava idegenben mérkőzések.
    fc-spartak-trnavaa 11 legutóbbi 12 Spartak Trnava mérkőzések.
    fc-spartak-trnavaa 7 legutóbbi 8 Spartak Trnava idegenben mérkőzések (Superliga).
    fc-spartak-trnavaa 6 legutóbbi 7 Spartak Trnava mérkőzések (Superliga).
    a 12 legutóbbi 14 Michal Ocenas mérkőzések.
    a 6 legutóbbi 7 Michal Ocenas mérkőzések (a Superliga bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Kosice - Spartak Trnava Helyezés a táblázatban

    Championship Playoffs
    JNSLLKPFORMA
    2.
    MSK Zilina
    MSK Zilina
    1023513-2054
    3.
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    1022612-1752
    4.
    DAC 1904 Dunajska Streda
    DAC 1904 Dunajska Streda
    1054116-1251
    5.
    FK Kosice
    FK Kosice
    1043314-1344
    6.
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    101459-1437

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 31
    Hiányzik - 17
    +14
    +13
    20 - Eltömődött
    7 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    6
    3
    Döntetlen
    2
    2
    Veszítenek
    2
    GK
    31
    Eltömődött
    20
    17
    Hiányzik
    7
    4.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.7
    3.1
    Átlagosan elért pontszám
    2
    1.7
    Átlagosan passzoló
    0.7
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    29'
    Pontozott minden, min.
    47'
    Minden statisztika