Lausanne vs Young Boys Tipp 5 október 2025

    A közelgő svájci bajnoki mérkőzésen a Lausanne Sports fogadja a Young Boyst. Az összecsapás izgalmasnak ígérkezik, figyelembe véve a csapatok jelenlegi formáját és szezonbeli ambícióikat. A Lausanne a tabella közepén helyezkedik el, és igyekszik javítani pozícióján, míg a Young Boys aktívan küzd a vezető helyért, jelenleg a második helyen állva. Mindkét csapat eltérő megközelítést alkalmaz: a hazaiak inkább a védelemre koncentrálnak, míg a vendégek híresek támadó erejükről. Tovább fokozza az izgalmakat, hogy a Lausanne már legyőzte a Young Boyst egy korábbi head-to-head találkozón 3:2-es eredménnyel.

    Személyes találkozók

    37 alkalommal találkoztak egymással az ellenfelek, és Lausanne mindössze hat győzelmet aratott, miközben hét döntetlent játszottak.

    Egymás elleni statisztikák Lausanne - Young Boys

    20%
    8 Győzelem
    20%
    8 Döntetlen
    61%
    25 Győzelem
    Összes mérkőzés
    41
    Átlag gól/mérkőzés
    3.61
    Mindkét csapat szerzett gólt
    63%
    1.32
    Átlag összesen
    2.29
    1.8
    Sárga lapok
    1.73
    Legutóbbi mérkőzések
    08.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    1
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    15.03.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    Young Boys
    Young Boys
    0.88
    1.15
    4
    3
    9
    11
    0
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.88
    1.15
    4
    3
    9
    11
    0
    2
    17.01.26
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    1
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.05
    2.79
    5
    1
    15
    12
    1
    2
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1.05
    2.79
    5
    1
    15
    12
    1
    2
    05.10.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    2.99
    0.39
    7
    6
    12
    15
    2
    1
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    2.99
    0.39
    7
    6
    12
    15
    2
    1
    03.05.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    1.14
    1.28
    5
    3
    12
    12
    2
    4
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    1.14
    1.28
    5
    3
    12
    12
    2
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Lausanne-Sports Csapat áttekintése

    Lausanne nehéz időszakon megy keresztül, változó teljesítményt mutatva az utóbbi mérkőzéseken. A csapat mindössze egy győzelmet, két döntetlent és négy vereséget könyvelhet el az elmúlt hét találkozón. Jelenleg a 11. helyen állnak a tabellán, és igyekeznek feljebb kapaszkodni, hogy elkerüljék a kiesés elleni harcot. Erősségeik közé tartozik a védekezés jól szervezett rendszere és a labdabirtoklás fenntartása, azonban a gyenge támadójáték gyakran hátráltatja őket elöl - az átlagos gólmutatójuk mindössze 1.14 meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Lausanne-Sports

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Zürich
    Zürich
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    L
    22.08.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    L
    14.08.26
    Schweizer Cup
    Kosova Neuchatel
    Kosova Neuchatel
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    -
    -
    0
    8
    7
    14
    0
    2
    0
    6
    0
    2
    0
    4
    -
    -
    0
    8
    7
    14
    0
    2
    N
    08.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    1
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    S
    01.08.26
    Super League
    Basel 1893
    Basel 1893
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Young Boys Csapat áttekintése

    A Young Boys magabiztos formát mutat, hiszen az utóbbi öt mérkőzésükből négyet megnyertek, köztük az utolsó két találkozót is. A tabella második helyén állva nem tervezik könnyen átadni a vezető pozíciót, és sikeres sorozatukat folytatják támadó potenciáljuknak köszönhetően - átlagosan két gólt szereznek meccsenként. A "Sárga-feketék" jól kiegyensúlyozott játékot mutatnak támadásban és védekezésben; bár némi problémát okoznak a kapott gólok (1.43), előretörő lendületük ellensúlyozza ezeket a hiányosságokat.

    A mérkőzés eredményei: Young Boys

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    Basel 1893
    Basel 1893
    2.11
    1.32
    9
    3
    14
    7
    3
    2
    3
    3
    3
    2
    0
    1
    2.11
    1.32
    9
    3
    14
    7
    3
    2
    S
    23.08.26
    Super League
    Young Boys
    Young Boys
    Vaduz
    Vaduz
    2.09
    1.69
    6
    4
    12
    11
    0
    4
    4
    2
    2
    2
    2
    0
    2.09
    1.69
    6
    4
    12
    11
    0
    4
    N
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Littau
    Littau
    Young Boys
    Young Boys
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    N
    08.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    1
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    S
    01.08.26
    Super League
    Thun
    Thun
    Young Boys
    Young Boys
    0.58
    3.61
    4
    5
    15
    15
    1
    1
    0
    6
    0
    3
    0
    3
    0.58
    3.61
    4
    5
    15
    15
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve mindkét csapat közelmúltbeli teljesítményét és a korábbi egymás elleni találkozókat, egy eredményes mérkőzés várható, ahol mindkét fél betalálhat (például az utolsó meccs 3:2-re végződött). Azonban a jelenlegi forma alapján a Young Boys egyértelmű előnyben van ellenfelükkel szemben, ami a stabil teljesítményt illeti - nagy az esélye annak, hogy mindkét csapat gólt szerez. Ezt figyelembe véve érdemes megfontolni a mindkét csapat gólt szerez fogadást. A mi tippünk - mindkét csapat gólt szerez.

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Lausanne-Sports - Young Boys

    A Young Boys döntetlent játszik az első félidőben:
    young-boys-bernminden utolsó 5 mérkőzésén (Super League).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +145
    A Lausanne-Sport nem nyert:
    fc-lausanne-sportyoung-boys-berna 16 utolsó 18 mérkőzésén szemben a Young Boys.
    fc-lausanne-sportyoung-boys-berna 15 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Young Boys (Super League).
    fc-lausanne-sporta 10 utolsó 11 mérkőzésén (Super League).
    A Young Boys nem vesztett:
    young-boys-berna 10 utolsó 11 mérkőzésén (Super League).
    Young Boys nem fog veszíteni
    Everygame
    -263
    A Lausanne-Sport gólt szerzett:
    fc-lausanne-sporta 22 utolsó 23 mérkőzésén.
    fc-lausanne-sportminden utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    fc-lausanne-sporta 12 utolsó 13 mérkőzésén (Super League).
    fc-lausanne-sportminden utolsó 9 otthon mérkőzésén (Super League).
    A Young Boys gólt kapott:
    young-boys-berna 9 utolsó 10 mérkőzésén (Super League).
    Lausanne-Sports szerez gólt
    Everygame
    -455
    A Lausanne-Sport gólt kapott:
    fc-lausanne-sportyoung-boys-berna 20 utolsó 21 mérkőzésén szemben a Young Boys.
    fc-lausanne-sportyoung-boys-berna 19 utolsó 20 mérkőzésén szemben a Young Boys (Super League).
    fc-lausanne-sportyoung-boys-berna 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Young Boys.
    fc-lausanne-sportyoung-boys-berna 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Young Boys (Super League).
    fc-lausanne-sporta 11 utolsó 12 mérkőzésén (Super League).
    fc-lausanne-sportminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Super League).
    A Young Boys gólt szerzett:
    young-boys-berna 9 utolsó 10 mérkőzésén (Super League).
    young-boys-berna 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    young-boys-berna 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Young Boys szerez gólt
    Everygame
    -714
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Lausanne-Sports - Young Boys Helyezés a táblázatban

    Championship Group
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Thun
    Thun
    382431180-5275
    2.
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    382010872-4770
    3.
    Lugano
    Lugano
    381910959-4267
    4.
    Sion
    Sion
    381615763-4063
    5.
    Basel 1893
    Basel 1893
    381681455-5856
    6.
    Young Boys
    Young Boys
    3815101380-6955

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 3
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 17
    -2
    +21
    37 - Eltömődött
    16 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    6
    2
    Döntetlen
    3
    6
    Veszítenek
    1
    GK
    15
    Eltömődött
    37
    17
    Hiányzik
    16
    3.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    5.3
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    3.7
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.6
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    60'
    Pontozott minden, min.
    24'
    Minden statisztika