De Graafschap vs Emmen Tipp 5 szeptember 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a De Graafschap és az Emmen csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Eerste Divisie bajnokság része, 5 szeptember 18:00 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a De Graafschap csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 24 január 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 4:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (De Graafschap volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 55% vs 45%-kal;
    • szögletek: 12 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 4-val;
    • sárga lapok: 0 vs 0-val;
    • kaput eltaláló lövések: 9 vs 1-val.

    📊 De Graafschap és Emmen csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 28;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 15, a vendégcsapaté - 8, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma - 50 a 32 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.25, a 2. félidőé - 1.68;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.93.

    Egymás elleni statisztikák De Graafschap - Emmen

    50%
    15 Győzelem
    17%
    5 Döntetlen
    33%
    10 Győzelem
    Összes mérkőzés
    30
    Átlag gól/mérkőzés
    2.93
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.73
    Átlag összesen
    1.2
    1.37
    Sárga lapok
    1.7
    Legutóbbi mérkőzések
    24.04.26
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    De Graafschap
    De Graafschap
    2.29
    1.34
    7
    6
    10
    10
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.29
    1.34
    7
    6
    10
    10
    3
    0
    05.09.25
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Emmen
    Emmen
    1.75
    2.35
    6
    3
    9
    11
    3
    4
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    1.75
    2.35
    6
    3
    9
    11
    3
    4
    24.01.25
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Emmen
    Emmen
    1
    2.73
    0.15
    12
    4
    8
    4
    0
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    2.73
    0.15
    12
    4
    8
    4
    0
    0
    25.11.24
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    De Graafschap
    De Graafschap
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    4
    3
    10.05.24
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    De Graafschap
    De Graafschap
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    De Graafschap Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. augusztus 22.-án játszotta a Eerste Divisie sorozatban (hazai csapat - De Graafschap, vendégek - MVV Maastricht). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (De Graafschap vs MVV Maastricht):

    • labdabirtoklás: 61% vs 39%;
    • szögletek: 7 vs 3;
    • szabálytalanságok: 7 vs 11;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 3.

    ✅A De Graafschap csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 4 győzelmet aratott, 1 döntetlent játszott és 5 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 12 góllal, ami átlagosan 1.2 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 1.4 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 1.2 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: De Graafschap

    Legutóbbi mérkőzések
    04.09.26
    Eerste Divisie
    Heracles Almelo
    Heracles Almelo
    De Graafschap
    De Graafschap
    2.79
    0.44
    5
    1
    16
    12
    2
    2
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    2.79
    0.44
    5
    1
    16
    12
    2
    2
    L
    29.08.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Almere City
    Almere City
    1.65
    2.14
    9
    5
    6
    9
    1
    1
    1
    4
    1
    1
    0
    3
    1.65
    2.14
    9
    5
    6
    9
    1
    1
    L
    23.08.26
    Eerste Divisie
    Venlo
    Venlo
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.18
    1.05
    4
    5
    9
    17
    1
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    1.18
    1.05
    4
    5
    9
    17
    1
    2
    L
    17.08.26
    Eerste Divisie
    De Graafschap
    De Graafschap
    Jong AZ Alkmaar
    Jong AZ Alkmaar
    1.64
    2.97
    5
    3
    13
    13
    5
    2
    2
    5
    1
    1
    1
    4
    1.64
    2.97
    5
    3
    13
    13
    5
    2
    L
    09.08.26
    Eerste Divisie
    Helmond Sport
    Helmond Sport
    De Graafschap
    De Graafschap
    1.19
    1.65
    7
    3
    12
    15
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.19
    1.65
    7
    3
    12
    15
    2
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Emmen Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. augusztus 29. volt a Eerste Divisie tornán (hazai csapat - Emmen, vendégek - Den Bosch). A mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Emmen vs Den Bosch):

    • labdabirtoklás: 62% vs 38%;
    • szögletek: 10 vs 3;
    • szabálytalanságok: 10 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 12 vs 1.
    🏆A Eerste Divisie szezon során a Emmen csapat összesen 4 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a Eerste Divisie bajnokság középmezőnyében található Emmen csapat, 25% győzelmi aránnyal és 75% vereségi aránnyal.

    ⚽A Emmen csapat összesen 5 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Emmen csapat összesen 10 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Emmen

    Legutóbbi mérkőzések
    04.09.26
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    Volendam
    Volendam
    2.22
    1.35
    7
    2
    10
    9
    3
    2
    5
    3
    1
    0
    4
    3
    2.22
    1.35
    7
    2
    10
    9
    3
    2
    N
    30.08.26
    Eerste Divisie
    Venlo
    Venlo
    Emmen
    Emmen
    1.5
    2.38
    3
    9
    10
    10
    3
    3
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.5
    2.38
    3
    9
    10
    10
    3
    3
    L
    21.08.26
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    Jong AZ Alkmaar
    Jong AZ Alkmaar
    1.8
    0.9
    4
    3
    9
    11
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    1.8
    0.9
    4
    3
    9
    11
    2
    1
    N
    17.08.26
    Eerste Divisie
    Jong Ajax
    Jong Ajax
    Emmen
    Emmen
    1.23
    3.41
    3
    9
    13
    19
    2
    1
    4
    6
    3
    3
    1
    3
    1.23
    3.41
    3
    9
    13
    19
    2
    1
    N
    07.08.26
    Eerste Divisie
    Emmen
    Emmen
    Roda JC Kerkrade
    Roda JC Kerkrade
    1.15
    1.75
    0
    2
    25
    10
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.15
    1.75
    0
    2
    25
    10
    4
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 28;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 7; vendégeknél (idegenben) - 5; döntetlenek száma - 3;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.25;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.64 gólt szerez, míg a vendégek 0.61 gólt.

    Első félidő statisztika: De Graafschap (otthon) vs Emmen (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 2;
    • győzelmek: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 2 (100%);
    • döntetlenek: 1 (50%) vs 0 (0%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.5 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.5 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 0 vs 7;
    • döntetlenek: 8 vs 1;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.9 (szerzett - 0.6, kapott - 0.3) vs 1.4 (szerzett - 0.3, kapott - 1.1).
    Trendek
    • A Emmen gólt kapott az első félidőben minden utolsó 5 mérkőzésén (Eerste Divisie).
    👉Tippek: 1. félidőben, De Graafschap szerez gólt (szorzói: 1.52)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 28;
    • hazai győzelmek - 15, vendég győzelmek - 8, döntetlenek - 5.

    Statisztika: De Graafschap vs Emmen

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 3 vs 4;
    • győzelmek: 1 vs 1;
    • győzelmi százalék: 33% vs 25%;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 5 vs 7;
    • döntetlenek: 1 vs 0.
    Trendek
    • A Emmen vesztett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    👉Tippek: De Graafschap Győzelem (szorzói: 1.58)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.79, a vendégek - 1.14;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.93;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 15; a hazai csapat pályáján - 7.

    Statisztikák: De Graafschap vs Emmen

    • átlagos összesített a tornán: 2.33 vs 3.75;
    • átlagos gólok száma: 1 vs 1.25;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.67 vs 0.25;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.33 vs 1;
    • De Graafschap: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.5;
    • Emmen: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 1.4) vs 1.1 (idegenben - 0.2).
    Trendek
    • A Emmen kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a De Graafschap.
    • A Emmen kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    👉Tippek: Emmen Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.39)

    Tippekszöglet

    De Graafschap: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 9.33; otthoni pályán - 9.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 7.2; otthoni pályán - 7.8.

    Emmen: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.25, idegenben - 4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.2; idegenben - 3.2.
    👉Tippek: Szöglet 1x2 De Graafschap Győzelem (szorzói: 2.15)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 28;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 15 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 7 alkalommal.

    Statisztika: De Graafschap vs Emmen

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 3 vs 4;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 1 vs 3;
    • De Graafschap MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (50%);
    • Emmen MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (De Graafschap) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Emmen) - 1 (20%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 2.3)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 De Graafschap mérkőzések szemben a Emmen.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 De Graafschap otthon mérkőzések (Eerste Divisie).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Emmen idegenben mérkőzések (Eerste Divisie).

    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-189
    Közzétett: 2025.09.03., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: De Graafschap - Emmen

    A De Graafschap döntetlent játszik az első félidőben:
    de-graafschap-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Eerste Divisie).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +160
    A Emmen elveszítette az első félidőt:
    fc-emmenminden utolsó 5 mérkőzésén (Eerste Divisie).
    1. Félidőben De Graafschap Győzelem
    Everygame
    -105
    A Emmen vesztett:
    fc-emmenminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    De Graafschap Győzelem
    Bovada
    -196
    A De Graafschap nem vesztett:
    de-graafschap-1a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Eerste Divisie).
    De Graafschap nem fog veszíteni
    Everygame
    -667
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    De Graafschap - Emmen Helyezés a táblázatban

    Eerste Divisie 25/26
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Willem II Tilburg
    Willem II Tilburg
    382081059-4268
    4.
    De Graafschap
    De Graafschap
    381891174-5863
    5.
    Almere City
    Almere City
    381841678-6358
    13.
    Venlo
    Venlo
    381361950-5845
    14.
    Emmen
    Emmen
    381291758-7245
    15.
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3815111264-5544

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 27
    -13
    0
    23 - Eltömődött
    23 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    6
    3
    Döntetlen
    2
    6
    Veszítenek
    2
    GK
    14
    Eltömődött
    23
    27
    Hiányzik
    23
    4.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    4.6
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    2.3
    2.7
    Átlagosan passzoló
    2.3
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    64'
    Pontozott minden, min.
    39'
    Minden statisztika