Halmstads vs Vasteras H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Halmstads
11 mérkőzés
Vasteraas
5 Győzelem
4 Döntetlen
2 Győzelem
45%
36%
18%
1. Félidőben
3 Győzelem
5 Döntetlen
3 Győzelem
27%
45%
27%
2. Félidőben
3 Győzelem
6 Döntetlen
2 Győzelem
27%
55%
18%
28.05.22
SuperettanVasteras SK
1
Halmstads BK
-
-
-
-
10
10
-
-
2
2
2
0
0
2
-
-
-
-
10
10
-
-
Gólok
Összes gól
30
16
14
Meccs végeredmény
6
Felett - 55%
5
45% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.73
1.45
1.27
Átlagos idő egy gólra
33'
62'
70'
Halmstads
5
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
3
0-15'
4
16-30'
0
31-45'
HT
3
46-60'
0
61-75'
6
76-90'
2
46-60'
4
61-75'
1
76-90'
Vasteraas
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 44
4
20
24
Piros lapok
Összesen: 2
0.18
1
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


HalmstadsSvédország
VasteraasSvédország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Halmstads - Vasteraas Utolsó mérkőzések
Meccsek
03.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekHalmstads
Osters
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
20.09.26
AllsvenskanHalmstads
AIK
1.7
2.01
4
3
11
6
0
1
2
1
0
0
2
1
1.7
2.01
4
3
11
6
0
1
GY
12.09.26
AllsvenskanGoteborg
Halmstads
0.98
1.9
8
9
10
6
2
1
2
1
1
0
1
1
0.98
1.9
8
9
10
6
2
1
V
05.09.26
AllsvenskanDegerfors
Halmstads
2.84
0.94
12
3
9
11
2
1
2
0
0
0
2
0
2.84
0.94
12
3
9
11
2
1
V
29.08.26
AllsvenskanHalmstads
Kalmar
0.86
1.71
8
8
10
9
2
1
1
0
0
0
1
0
0.86
1.71
8
8
10
9
2
1
GY
26.08.26
Svenska CupSkovde AIK
Halmstads
-
-
3
8
15
13
2
1
1
2
1
1
0
1
-
-
3
8
15
13
2
1
GY
22.08.26
AllsvenskanOrgryte
Halmstads
2.09
2.99
3
10
8
8
1
1
1
1
1
1
0
0
2.09
2.99
3
10
8
8
1
1
D
17.08.26
AllsvenskanHacken
Halmstads
2.31
0.61
11
1
11
10
4
1
1
0
1
0
0
0
2.31
0.61
11
1
11
10
4
1
V
Meccsek
09.10.26
AllsvenskanGoteborg
Vasteraas
1
0.92
0.81
2
6
20
11
1
3
1
0
1
0
0
0
0.92
0.81
2
6
20
11
1
3
V
03.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekHammarby
Vasteraas
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
19.09.26
AllsvenskanVasteraas
Malmö
0.93
1.97
3
7
14
7
1
0
2
0
1
0
1
0
0.93
1.97
3
7
14
7
1
0
GY
12.09.26
AllsvenskanAIK
Vasteraas
2.46
1.64
5
3
10
11
0
1
1
4
1
0
0
4
2.46
1.64
5
3
10
11
0
1
GY
05.09.26
AllsvenskanVasteraas
Sirius
1
0.76
7
3
14
9
2
0
0
1
0
0
0
1
1
0.76
7
3
14
9
2
0
V
29.08.26
AllsvenskanHacken
1
Vasteraas
1.77
1.48
5
3
12
14
2
1
1
3
0
2
1
1
1.77
1.48
5
3
12
14
2
1
GY
23.08.26
AllsvenskanVasteraas
Kalmar
0.94
1.38
5
2
14
13
2
1
0
0
0
0
0
0
0.94
1.38
5
2
14
13
2
1
D
19.08.26
Svenska CupEnköpings
Vasteraas
-
-
8
6
6
12
3
3
1
2
1
1
0
1
-
-
8
6
6
12
3
3
GY
14.08.26
AllsvenskanElfsborg
Vasteraas
1.33
0.26
4
2
4
10
1
3
3
0
1
0
2
0
1.33
0.26
4
2
4
10
1
3
V
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Vereségek
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
0%
30%
70%
30%
30%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Vasteraas
6 Győzelem
1 Döntetlen
3 Veszítenek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
40%
30%
30%
50%
30%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
Gól nélküli vereségek
3
Fordításos győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
7
13
2
Gólok az 1. Félidőben6
5
Gólok a 2. Félidőben7
3
Első pontszerzés4
5
Nem szerzett gólt4
Halmstads
0%
0
14%
1
14%
1
14%
1
29%
2
29%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vasteraas
8%
1
15%
2
23%
3
15%
2
31%
4
8%
1
15
8
6
Gólok az 1. Félidőben4
9
Gólok a 2. Félidőben4
7
Elhibázott első5
1
Nem hagyta ki4
Halmstads
7%
1
13%
2
33%
5
13%
2
27%
4
33%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vasteraas
13%
1
38%
3
38%
3
25%
2
63%
5
38%
3
Átlagos gól/meccs
2.1
Az első gól átlagos perce
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Vasteraas
2.2
Teljes mérkőzés2.1
0.8
1. Félidőben1
1.4
2. Félidőben1.1
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
5
50%
5
50%
0.5
6
60%
4
40%
2
20%
8
80%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Halmstads - Vasteraas Mérkőzés statisztikái
Halmstads
Vasteraas
44%
45.3%
Faulok
99
132
Szögletek
57
43
Les
-
-
Sárga lapok
10
16
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:0
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:0
3 egyszer30%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
1
3 egyszer30%
3
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
1 gól
3 gól
2 gól
4 gól
5 gól
1
4 egyszer40%
3
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Allsvenskan
Degerfors
Kalmar
19 okt
17:00
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
Rodez Aveyron
Montpellier
19 okt
18:45
Statisztikák megtekintése
Másodosztály
Deportivo Santani
3 de Noviembre
19 okt
19:30
Statisztikák megtekintése
UEFA, Bajnokok Ligája
Manchester City
AEK Athén
20 okt
19:00
Statisztikák megtekintése
UEFA, Bajnokok Ligája
Napoli
Bodö Glimt
20 okt
19:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Ceramica Cleopatra
Petrojet
21 okt
17:00
Statisztikák megtekintése