Vestmannaeyjar vs Vikingur Reykjavik Tipp 5 július 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a IBV Vestmannaeyjar és az Vikingur Reykjavik csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Urvalsdeild bajnokság része, 5 július 16:00 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Vikingur Reykjavik csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 17 április 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 3:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (IBV Vestmannaeyjar volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 62% vs 38%-kal;
    • szögletek: 4 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0-val;
    • sárga lapok: 2 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 2-val.

    📊 IBV Vestmannaeyjar és Vikingur Reykjavik csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 28;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 9, a vendégcsapaté - 15, döntetlenek száma - 4;
    • gólok száma - 34 a 50 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.32, a 2. félidőé - 1.68;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.

    Egymás elleni statisztikák Vestmannaeyjar - Vikingur Reykjavik

    29%
    9 Győzelem
    19%
    6 Döntetlen
    52%
    16 Győzelem
    Összes mérkőzés
    31
    Átlag gól/mérkőzés
    2.9
    Mindkét csapat szerzett gólt
    52%
    1.16
    Átlag összesen
    1.74
    1.32
    Sárga lapok
    1.26
    Legutóbbi mérkőzések
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    -
    -
    9
    0
    11
    12
    4
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    9
    0
    11
    12
    4
    3
    17.05.26
    Urvalsdeild
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    1
    2
    05.07.25
    Urvalsdeild
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    0.42
    1.23
    3
    9
    13
    4
    5
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.42
    1.23
    3
    9
    13
    4
    5
    1
    17.04.25
    Cup
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    4
    5
    0
    0
    2
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    4
    5
    0
    0
    2
    3
    07.04.25
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    1
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    1.03
    0.38
    5
    2
    4
    6
    2
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.03
    0.38
    5
    2
    4
    6
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    IBV Vestmannaeyjar Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. június 29.-án játszotta a Urvalsdeild sorozatban (hazai csapat - Fram Reykjavik, vendégek - IBV Vestmannaeyjar). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (IBV Vestmannaeyjar vs Fram Reykjavik):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 14 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 7.
    🏆A Urvalsdeild szezon során a IBV Vestmannaeyjar csapat összesen 13 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található IBV Vestmannaeyjar csapat, 31% győzelmi aránnyal és 54% vereségi aránnyal.

    ⚽️A IBV Vestmannaeyjar csapat összesen 13 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a IBV Vestmannaeyjar csapat összesen 21 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: IBV Vestmannaeyjar

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Urvalsdeild
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    Thor Akureyri
    Thor Akureyri
    1
    -
    -
    7
    2
    12
    19
    1
    5
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    7
    2
    12
    19
    1
    5
    L
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Keflavik
    Keflavik
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    -
    -
    9
    6
    12
    9
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    12
    9
    1
    1
    L
    16.08.26
    Urvalsdeild
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    10
    2
    9
    14
    1
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    10
    2
    9
    14
    1
    2
    L
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    -
    -
    9
    0
    11
    12
    4
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    9
    0
    11
    12
    4
    3
    S
    01.08.26
    Urvalsdeild
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    1
    -
    -
    4
    3
    15
    25
    4
    6
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    3
    15
    25
    4
    6
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Vikingur Reykjavik Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. június 29. volt a Urvalsdeild tornán (hazai csapat - Vikingur Reykjavik, vendégek - Afturelding). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Vikingur Reykjavik vs Afturelding):

    • labdabirtoklás: 58% vs 42%;
    • szögletek: 4 vs 7;
    • szabálytalanságok: 13 vs 6;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 4.
    🏆A Urvalsdeild szezon során a Vikingur Reykjavik csapat összesen 13 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 9 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található Vikingur Reykjavik csapat, 69% győzelmi aránnyal és 15% vereségi aránnyal.

    ⚽A Vikingur Reykjavik csapat összesen 26 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Vikingur Reykjavik csapat összesen 14 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Vikingur Reykjavik

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    13
    5
    15
    14
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    13
    5
    15
    14
    2
    3
    S
    27.08.26
    UECL
    Borac Banja Luka
    Borac Banja Luka
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    2
    6
    12
    21
    5
    5
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    2
    6
    12
    21
    5
    5
    L
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    N
    20.08.26
    UECL
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Borac Banja Luka
    Borac Banja Luka
    -
    -
    10
    2
    11
    8
    2
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    2
    11
    8
    2
    2
    L
    16.08.26
    Urvalsdeild
    FH Hafnarfjördur
    FH Hafnarfjördur
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    6
    9
    13
    9
    2
    3
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    -
    -
    6
    9
    13
    9
    2
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 28;
    • hazai győzelmek - 9, vendég győzelmek - 15, döntetlenek - 4.

    Statisztika: IBV Vestmannaeyjar vs Vikingur Reykjavik

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 13 vs 13;
    • győzelmek: 4 vs 9;
    • győzelmi százalék: 31% vs 69%;
    • vereségek: 7 vs 2;
    • döntetlenek: 2 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 7;
    • vereségek: 6 vs 1;
    • döntetlenek: 1 vs 2.
    Trendek
    • A IBV Vestmannaeyjar +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik.
    • A IBV Vestmannaeyjar +1.5 hendikep nyer a 19 utolsó 21 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: IBV Vestmannaeyjar Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.39)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.21, a vendégek - 1.79;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 15; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: IBV Vestmannaeyjar vs Vikingur Reykjavik

    • átlagos összesített a tornán: 2.62 vs 3.08;
    • átlagos gólok száma: 1 vs 2;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.54 vs 1.15;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.46 vs 0.85;
    • IBV Vestmannaeyjar: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Vikingur Reykjavik: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.17;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 0.6) vs 2 (idegenben - 1.4).
    Trendek
    • A IBV Vestmannaeyjar kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    • A IBV Vestmannaeyjar kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    👉Tippek: IBV Vestmannaeyjar Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.37)

    Tippekszöglet

    IBV Vestmannaeyjar: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.23; otthoni pályán - 4.83;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.3; otthoni pályán - 4.8.

    Vikingur Reykjavik: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.15, idegenben - 6.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.1; idegenben - 6.8.
    Trendek
    • Volt Alatt 11.5 szöglet a 6 legutóbbi 7 IBV Vestmannaeyjar mérkőzések szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (11,5) (szorzói: 1.76)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.22 (hazai csapatnál 1.11 és vendég csapatnál 1.11);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 1.7 (hazai csapatnál 0.85 és vendég csapatnál 0.85).

    IBV Vestmannaeyjar: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.08; otthon - 2.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2; otthon - 2.4.

    Vikingur Reykjavik: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.85, idegenben - 3.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3; idegenben - 3.4.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (5,5) (szorzói: 1.93)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 28;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 15 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: IBV Vestmannaeyjar vs Vikingur Reykjavik

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 13 vs 13;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 5 vs 8;
    • IBV Vestmannaeyjar MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (50%);
    • Vikingur Reykjavik MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (IBV Vestmannaeyjar) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Vikingur Reykjavik) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 2.38)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 10 legutóbbi 11 IBV Vestmannaeyjar otthon mérkőzések szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 IBV Vestmannaeyjar otthon mérkőzések szemben a Vikingur Reykjavik.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 8 IBV Vestmannaeyjar mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 7 IBV Vestmannaeyjar mérkőzésén minden alkalommal (Urvalsdeild).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 6 IBV Vestmannaeyjar otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 5 IBV Vestmannaeyjar otthon mérkőzésén minden alkalommal (Urvalsdeild).

    Total gólt Alatt (3,5)
    Közzétett: 2025.07.03., 16:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: IBV Vestmannaeyjar - Vikingur Reykjavik

    A IBV Vestmannaeyjar elveszítette a második félidőt:
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavika 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik.
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavikminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    2. Félidőben Vikingur Reykjavik Győzelem
    Everygame
    +100
    A IBV Vestmannaeyjar nem nyert:
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavika 11 utolsó 12 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik.
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavikminden utolsó 10 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    A Vikingur Reykjavik nem vesztett:
    vikingur-reykjavika 9 utolsó 10 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    Vikingur Reykjavik nem fog veszíteni
    Everygame
    -476
    A IBV Vestmannaeyjar gólt kapott:
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavika 17 utolsó 18 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavika 14 utolsó 15 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik.
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavika 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    A Vikingur Reykjavik gólt szerzett:
    vikingur-reykjavika 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    Vikingur Reykjavik szerez gólt
    -1667
    A IBV Vestmannaeyjar kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavika 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    ibv-vestmannaeyjar-1vikingur-reykjavikminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    IBV Vestmannaeyjar Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -227
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    IBV Vestmannaeyjar - Vikingur Reykjavik Helyezés a táblázatban

    Championship Playoffs
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    27176458-3157
    2.
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    27136861-4645
    3.
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    27126950-4542
    4.
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    27119746-4242
    5.
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    271061141-4036
    6.
    FH Hafnarfjördur
    FH Hafnarfjördur
    27891049-4633

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 18
    -8
    -4
    16 - Eltömődött
    20 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    3
    3
    Döntetlen
    3
    6
    Veszítenek
    4
    GK
    10
    Eltömődött
    16
    18
    Hiányzik
    20
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.6
    1
    Átlagosan elért pontszám
    1.6
    1.8
    Átlagosan passzoló
    2
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    90'
    Pontozott minden, min.
    56'
    Minden statisztika