Werder Bremen vs Frankfurt H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Werder Bremen
38 mérkőzés
Eintracht Frankfurt
10 Győzelem
12 Döntetlen
16 Győzelem
26%
32%
42%
Célok
Összes gól
118
55
63
Meccs végeredmény
23
További - 61%
15
39% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.11
1.45
1.66
Átlagos idő egy gólra
29'
62'
54'
Werder Bremen
5
0-15'
11
16-30'
9
31-45'
8
0-15'
3
16-30'
9
31-45'
HT
11
46-60'
6
61-75'
13
76-90'
15
46-60'
12
61-75'
13
76-90'
Eintracht Frankfurt
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 144
3.79
75
69
Piros lapok
Összesen: 9
0.24
5
4
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Werder BremenNémetország
Eintracht FrankfurtNémetország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Werder Bremen - Eintracht Frankfurt Utolsó mérkőzések
Meccsek
15.08.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Auxerre
-
-
3
2
-
-
1
4
0
1
0
0
0
1
-
-
3
2
-
-
1
4
L
08.08.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Paderborn
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
S
01.08.26
Club Friendly GamesEnergie Cottbus
Werder Bremen
-
-
3
3
7
4
0
0
2
4
1
2
1
2
-
-
3
3
7
4
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Bochum
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.07.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Fagiano Okayama
-
-
3
7
10
12
0
1
2
0
1
0
1
0
-
-
3
7
10
12
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesFC Verden 04
Werder Bremen
-
-
8
5
4
4
0
0
2
6
1
4
1
2
-
-
8
5
4
4
0
0
N
16.05.26
BundesligaWerder Bremen
Borussia Dortmund
0.68
2.62
4
5
8
5
0
0
0
2
0
0
0
2
0.68
2.62
4
5
8
5
0
0
L
09.05.26
BundesligaHoffenheim
Werder Bremen
1
1.52
0.95
9
3
4
3
1
2
1
0
1
0
0
0
1.52
0.95
9
3
4
3
1
2
L
Meccsek
21.08.26
DFB PokalSt. Toenis
Eintracht Frankfurt
0.23
4.2
2
8
6
10
0
1
0
11
0
10
0
1
0.23
4.2
2
8
6
10
0
1
N
15.08.26
Club Friendly GamesBrentford
Eintracht Frankfurt
-
-
7
6
5
13
0
0
7
0
3
0
4
0
-
-
7
6
5
13
0
0
L
12.08.26
Club Friendly GamesFSV Frankfurt 1899
Eintracht Frankfurt
-
-
1
20
7
13
0
0
1
5
0
3
1
2
-
-
1
20
7
13
0
0
N
08.08.26
Club Friendly GamesEintracht Frankfurt
Hull City
-
-
-
-
1
0
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
1
0
-
-
N
01.08.26
Club Friendly GamesWaldhof Mannheim 07
Eintracht Frankfurt
-
-
5
6
11
14
2
2
0
1
0
0
0
1
-
-
5
6
11
14
2
2
N
26.07.26
Club Friendly GamesTrabzonspor
Eintracht Frankfurt
-
-
8
1
5
24
0
1
0
3
0
2
0
1
-
-
8
1
5
24
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesGiessen 1927 Teutonia 1900 VfB
Eintracht Frankfurt
-
-
3
5
7
12
0
0
1
7
0
4
1
3
-
-
3
5
7
12
0
0
N
20.05.26
Club Friendly GamesSandhausen
Eintracht Frankfurt
-
-
7
8
-
-
0
0
3
3
1
1
2
2
-
-
7
8
-
-
0
0
S
19.05.26
Club Friendly GamesRot-Weiss Frankfurt
Eintracht Frankfurt
-
-
-
-
-
-
-
-
0
7
0
1
0
6
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Legyőzi
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
20%
30%
30%
30%
50%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Eintracht Frankfurt
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Veszítenek
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
30%
30%
40%
20%
30%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
12
26
3
Gólok az 1. Félidőben17
9
Gólok a 2. Félidőben9
4
Első pontszerzés5
2
Nem szerzett pontot0
Werder Bremen
8%
1
8%
1
8%
1
17%
2
25%
3
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Eintracht Frankfurt
19%
5
15%
4
31%
8
4%
1
19%
5
12%
3
17
19
8
Gólok az 1. Félidőben8
9
Gólok a 2. Félidőben11
6
Elhibázott első5
2
Nem hagyta ki1
Werder Bremen
18%
3
24%
4
18%
3
29%
5
29%
5
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Eintracht Frankfurt
42%
8
26%
5
58%
11
11%
2
26%
5
42%
8
Átlagos gól/mérkőzés
4.5
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
34'
Összes gól a mérkőzésen
Eintracht Frankfurt
2.9
Teljes mérkőzés4.5
1.1
1. Félidőben2.5
1.8
2. Félidőben2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
10
100%
0
0%
2
20%
8
80%
1.5
6
60%
4
40%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Werder Bremen - Eintracht Frankfurt Mérkőzés statisztikái
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
49.5%
59%
Faulok
96
98
Sarok
49
56
Les
-
-
Sárga lapok
15
17
Piros lapok
2
1
A mérkőzés eredményei
3:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:11
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
4 célok
3 célok
2 célok
5 célok
1 cél
4
3 egyszer30%
3
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Copa Paulista
Comercial PI
EC Sao Bernardo SP
31 aug
23:00
Statisztikák megtekintése
Lengyel Kupa
Wigry Suwalki
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 sze
17:47
Statisztikák megtekintése
Copa Uruguay
Cerro Largo
Defensor Sporting
1 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Ukrainian U19 Liga
Met Kharkiv U19
FC Shakhtar Donetsk U19
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Leopards
Bandari
2 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Brazil Kupa
Santos
Palmeiras
3 sze
00:30
Statisztikák megtekintése