Kryliya vs Rubin Kazan Tipp 5 április 2025

    🔊 Az előttünk álló mérkőzésen a Krilja Szovetov és a Rubin között izgalmakra számíthatunk. Mindkét csapat igyekszik megerősíteni pozícióját. Míg a kazanyiakat semmi sem fenyegeti, addig a szamaraiak a bennmaradásért küzdenek. A szezon átlagos mutatóit figyelembe véve, a hazaiak védelme ingadozó, míg a vendégek erős támadósorral rendelkeznek idegenben. A fogadóirodák a Krilja Szovetovot látják az esélyesebbnek, de meglepetések nem kizártak.

    Személyes találkozók

    📊 Statisztikai előzetes a Krilja Szovjetov és a Rubin hivatalos összecsapásairól:

    • 30 mérkőzést játszottak;
    • a hazai csapat győzelmei - 8, vendégek győzelmei - 14, döntetlenek - 8;
    • gólok száma - 28 a hazaiaknál, 42 a vendégeknél;
    • átlagos első félidő gólok - 0.97, második félidő - 1.37;
    • átlagos gólok száma egy mérkőzésen - 2.33.

    Az utolsó mérkőzést 13 szeptember 2024-án/én játszották a Rubin pályáján, és 0:2-es eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Kryliya - Rubin Kazan

    24%
    8 Győzelem
    30%
    10 Döntetlen
    45%
    15 Győzelem
    Összes mérkőzés
    33
    Átlag gól/mérkőzés
    2.24
    Mindkét csapat szerzett gólt
    39%
    0.88
    Átlag összesen
    1.36
    1.97
    Sárga lapok
    1.7
    Legutóbbi mérkőzések
    11.07.26
    Club Friendly Games
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    22.03.26
    RPL
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    0.26
    0.22
    7
    1
    18
    10
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.26
    0.22
    7
    1
    18
    10
    1
    0
    04.10.25
    RPL
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    1.38
    0.15
    5
    2
    14
    20
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.38
    0.15
    5
    2
    14
    20
    2
    3
    05.04.25
    RPL
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    1
    0.63
    0.93
    4
    3
    14
    12
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.63
    0.93
    4
    3
    14
    12
    1
    2
    13.09.24
    RPL
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    Krylya Sovetov
    Krylya Sovetov
    -
    -
    4
    4
    8
    10
    1
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    4
    4
    8
    10
    1
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Krilja Szovjetov Szamara Csapat áttekintése

    A Krylja Szovjetov ebben a szezonban a leginkább ingadozó csapat. Számos nagy vereséget szenvedtek el, de voltak meglepő győzelmeik is. Például az előző fordulóban lenyűgözően győzték le a Lokomotivot (5:1). Glenn Bale nemcsak az ellenfél kapujába talált be, hanem sajátjába is. Ő volt az, aki kinyomtatta Vladiszlav Radimov kritikus megjegyzéseit a Kryljaról, és kifüggesztette az öltözőben. Ez motiválhatta a játékosokat. Találkozót tartottak a szurkolókkal, a kormányzóval, és még a gyerekek levelei is szerepet játszottak a történetben. Mindenképpen feltüzelte a csapatot, akik már a negyedik percben kétgólos előnyre tettek szert. Ennek ellenére csak a 11. helyre léptek fel, így még mindig fenyegetik őket az osztályozó mérkőzések.

    Igor Oszinkin kiemelte a győzelem fontosságát, de óva intett az eufóriától: „Nagyon fontos három pontot szereztünk egy kiváló csapattal szemben. Nem is akarok a végeredményre nézni. Ez három nagyon fontos, szükséges pont.”

    A közelgő mérkőzésen Ivan Lomaev nem játszik majd, de méltó helyettesítője lesz Szergej Peszjakov. Már ősszel kiesett Makszim Vityugov, így őt sem várhatjuk a pályán. Fernando Costanza sem léphet pályára, mivel a Lokomotiv elleni mérkőzésen felesleges sárga lapot kapott.

    A mérkőzés eredményei: Krilja Szovjetov Szamara

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    RPL
    Akhmat Grozny
    Akhmat Grozny
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    0.69
    1.29
    6
    2
    7
    20
    3
    3
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    0.69
    1.29
    6
    2
    7
    20
    3
    3
    S
    23.08.26
    RPL
    Akron Tolyatti
    Akron Tolyatti
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    0.71
    0.61
    3
    4
    11
    17
    5
    3
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.71
    0.61
    3
    4
    11
    17
    5
    3
    N
    19.08.26
    Russian Cup
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    Zenit Szentpétervár
    Zenit Szentpétervár
    -
    -
    3
    8
    14
    12
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    3
    5
    -
    -
    3
    8
    14
    12
    2
    1
    L
    16.08.26
    RPL
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    1
    Dynamo-Makhachkala
    Dynamo-Makhachkala
    1.88
    2.23
    9
    5
    14
    6
    3
    3
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    1.88
    2.23
    9
    5
    14
    6
    3
    3
    L
    08.08.26
    RPL
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    Baltika Kaliningrad
    Baltika Kaliningrad
    0.50
    1.12
    2
    5
    10
    16
    1
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.50
    1.12
    2
    5
    10
    16
    1
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rubin Kazan Csapat áttekintése

    A Rubin befolyásolta a bajnoki versenyt, miután pontokat rabolt a Spartaktól (2:1). Nehéz volt ilyesmire számítani az előző fordulóban, különösen a "Gazprom Arénában". Az első félidőben sikerült megfékezni a Zenitet, de a szünet után minden terv füstbe ment (0:4), főleg miután emberhátrányba kerültek. Egyáltalán nem volt kontrajátékuk, amit az xG is jól mutat, mindössze 0.14. A Rubin a nyolcadik helyen maradt a tabellán, jelentős előnyt tartva az Akron előtt.

    Rashid Rakhimov elégedetlen volt csapatával a Zenit elleni vereség után: "Ostobaság történt. A Rubin buta hibát követett el, gólt kaptak, majd rögtön jött a második sárga. Két esemény tönkreteheti mindazt, amit az első félidőben felépítettünk." Az edző Alexei Gritsaenkóra utalt, aki rövid idő alatt két sárga lapot kapott. Maga a védő úgy vélte, hogy az első esetben véletlenül lépett Glushenkovra, a másodikban pedig előbb a labdát érte el, majd az ellenfél lábát.

    A közelgő mérkőzésen valószínűleg nem játszik majd Mirlin Daku. Sajátos sérülése van, ezért nem került be a Zenit elleni meccs keretébe. Valószínűleg a Rubin nem kockáztatja meg fő erőforrásának egészségét. A pályára nem lép Alexei Gritsaenko a szentpétervári kiállítás miatt és Alexander Zotov sem, mivel túl sok sárga lapot gyűjtött össze.

    A mérkőzés eredményei: Rubin Kazan

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    RPL
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    Dynamo-Makhachkala
    Dynamo-Makhachkala
    0.64
    1.38
    2
    5
    10
    13
    4
    3
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    0.64
    1.38
    2
    5
    10
    13
    4
    3
    N
    24.08.26
    RPL
    Baltika Kaliningrad
    Baltika Kaliningrad
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    1.12
    0.65
    6
    3
    12
    10
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.12
    0.65
    6
    3
    12
    10
    0
    1
    S
    19.08.26
    Russian Cup
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    Spartak Moscow
    Spartak Moscow
    -
    -
    4
    4
    11
    14
    5
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    5
    3
    -
    -
    4
    4
    11
    14
    5
    2
    N
    15.08.26
    RPL
    Rosztov
    Rosztov
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    0.68
    1.27
    5
    3
    14
    11
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.68
    1.27
    5
    3
    14
    11
    3
    0
    S
    09.08.26
    RPL
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    Orenburg
    Orenburg
    0.39
    0.71
    7
    1
    13
    14
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.39
    0.71
    7
    1
    13
    14
    2
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 30;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 14, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Krilja Szovjetov Szamara vs Rubin Kazan

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 22 vs 22;
    • győzelmek száma: 6 vs 9;
    • győzelmi százalék: 27% vs 41%;
    • vereségek száma: 12 vs 8;
    • döntetlenek száma: 4 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 3 vs 4;
    • vereségek száma: 6 vs 4;
    • döntetlenek száma: 1 vs 2.
    Trendek
    • A Krylya Sovetov elveszítette az első félidőt a 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: (szorzói: 4.55)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.93, a vendégek - 1.4;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.33;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 12; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: Krilja Szovjetov Szamara vs Rubin Kazan

    • átlagos összesített a tornán: 2.82 vs 2.82;
    • átlagos gólok száma: 1.14 vs 1.32;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.59 vs 0.64;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.55 vs 0.68;
    • Krilja Szovjetov Szamara: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.36;
    • Rubin Kazan: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.36;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.8) vs 1.3 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Rubin Kazan kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden egyes utolsó 6 a Premier Liga bajnokságon idegenben mérkőzésén szemben a Krylya Sovetov.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5)(szorzói: 1.3)

    Tippekszöglet

    Krilja Szovjetov Szamara: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.45; otthoni pályán - 5.64;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.5; otthoni pályán - 6.4.

    Rubin Kazan: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.36, idegenben - 4.64;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; idegenben - 4.17.
    Trendek
    • A Rubin Kazan legalább 3.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 a Premier Liga bajnokságon idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5)(szorzói: 1.53)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 4 (hazai csapatnál 2 és vendég csapatnál 2);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 3.86 (hazai csapatnál 1.93 és vendég csapatnál 1.93).

    Krilja Szovjetov Szamara: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.95; otthon - 1.73;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.9; otthon - 1.8.

    Rubin Kazan: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.45, idegenben - 2.73;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.7; idegenben - 3.
    Trendek
    • Volt Felett 5.5 sárga lap az elmúlt 17 Krylya Sovetov otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Felett 5.5 sárga lap a 14 legutóbbi 15 Krylya Sovetov mérkőzések.
    • Volt Felett 5.5 sárga lap a 12 legutóbbi 13 Krylya Sovetov mérkőzések a Premier Liga bajnokságon.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)(szorzói: 1.3)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 30;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 12 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: Krilja Szovjetov Szamara vs Rubin Kazan

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 22 vs 22;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 11 vs 11;
    • Krilja Szovjetov Szamara MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (55%);
    • Rubin Kazan MG mérkőzéseinek száma idegenben - 7 (64%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Krilja Szovjetov Szamara) - 4 (80%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Rubin Kazan) - 3 (50%).
    Trendek
    • A Krylya Sovetov gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.87)

    Szerkesztői előrejelzés

    A csapatok elemzése alapján dinamikus mérkőzésre számíthatunk, ahol nagy valószínűséggel mindkét fél betalál: a Krilja Szovetov hazai pályán támadó stílust preferál, míg a Rubin hatékonyan használja ki a kontratámadási lehetőségeit. A statisztikai adatok is alátámasztják annak valószínűségét, hogy mindkét csapat gólt szerez - ez a forgatókönyv számos közelmúltbeli találkozón megvalósult mindkét együttes esetében. Például a Krilja Szovetov legutóbbi hét mérkőzéséből hat alkalommal mindkét fél betalált. 
    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.04.03., 10:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Krilja Szovjetov Szamara - Rubin Kazan

    A Krylya Sovetov elveszítette az első félidőt:
    fc-kryliya-sovetov-samaraa 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén.
    1. Félidőben Rubin Kazan Győzelem
    +330
    A Krylya Sovetov nem vesztett:
    fc-kryliya-sovetov-samarafc-rubin-kazana 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Rubin Kazan (Premier Liga).
    fc-kryliya-sovetov-samarafc-rubin-kazanminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Rubin Kazan (Premier Liga).
    Krilja Szovjetov Szamara nem fog veszíteni
    -385
    A Krylya Sovetov kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    fc-kryliya-sovetov-samarafc-rubin-kazana 25 utolsó 26 mérkőzésén szemben a Rubin Kazan.
    fc-kryliya-sovetov-samarafc-rubin-kazana 24 utolsó 25 mérkőzésén szemben a Rubin Kazan (Premier Liga).
    fc-kryliya-sovetov-samarafc-rubin-kazana 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén szemben a Rubin Kazan (Premier Liga).
    fc-kryliya-sovetov-samaraa 14 utolsó 16 mérkőzésén (Premier Liga).
    fc-kryliya-sovetov-samaraa 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier Liga).
    Krilja Szovjetov Szamara Total gólt Alatt (2,5)
    -588
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    fc-kryliya-sovetov-samarafc-rubin-kazanaz utolsó 14 Krylya Sovetov mérkőzésén szemben a Rubin Kazan minden alkalommal.
    fc-kryliya-sovetov-samarafc-rubin-kazanaz utolsó 13 Krylya Sovetov mérkőzésén szemben a Rubin Kazan minden alkalommal (Premier Liga).
    fc-kryliya-sovetov-samaraa 6 legutóbbi 7 Krylya Sovetov otthon mérkőzések (Premier Liga).
    a 8 legutóbbi 9 Kirill Levnikov mérkőzések (a Premier Liga bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    -455
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Krilja Szovjetov Szamara - Rubin Kazan Helyezés a táblázatban

    Premier League 24/25
    JNSLLKPFORMA
    6.
    Lokomotiv Moscow
    Lokomotiv Moscow
    30158751-4153
    7.
    Rubin Kazan
    Rubin Kazan
    301361142-4545
    8.
    Rosztov
    Rosztov
    301091141-4339
    9.
    Akron Tolyatti
    Akron Tolyatti
    301051539-5535
    10.
    Krilja Szovjetov Szamara
    Krilja Szovjetov Szamara
    30871536-5131
    11.
    FC Dynamo-Makhachkala
    FC Dynamo-Makhachkala
    306111327-3529

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 13
    +1
    -5
    13 - Eltömődött
    18 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    3
    3
    Döntetlen
    4
    4
    Veszítenek
    3
    GK
    14
    Eltömődött
    13
    13
    Hiányzik
    18
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.1
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.8
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    9
    66'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika