Twente vs Fortuna Sittard Tipp 5 április 2025

    🎈A Twente és a Fortuna Sittard közötti mérkőzés az Eredivisie 28. fordulójában izgalmas küzdelmet ígér. Mindkét csapat arra törekszik, hogy megszilárdítsa helyét a tabella felső részében. A hazaiak a hatodik helyen állnak és jó formát mutatnak, de a vendégek is képesek meglepetést okozni, tekintve, hogy idegenben is képesek küzdeni. Az egymás elleni meccsek átlagos góltermése alapján sok gól várható - a legtöbb találkozójukon több mint 2.5 gól esik. Ez izgalmat teremt a közelgő összecsapás előtt.

    Személyes találkozók

    📊 Statisztikai előzetes a Twente és a Fortuna Sittard hivatalos találkozóiról:

    • 12 mérkőzést játszottak;
    • a hazai győzelmek száma - 8, a vendégek győzelmei - 4, döntetlenek száma - 0;
    • gólok száma - 23 a 13 ellenében;
    • átlagos gólok száma az első félidőben - 1.17, a másodikban - 1.83;
    • átlagos gólok száma a mérkőzésen - 3.

    Az utolsó mérkőzés 23 november 2024-án zajlott a Fortuna pályáján, és 1:2-es eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Twente - Fortuna Sittard

    67%
    10 Győzelem
    7%
    1 Döntetlen
    27%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    15
    Átlag gól/mérkőzés
    3.07
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.93
    Átlag összesen
    1.13
    1.2
    Sárga lapok
    1.93
    Legutóbbi mérkőzések
    21.03.26
    Eredivisie
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    1.08
    1.74
    7
    6
    6
    15
    2
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.08
    1.74
    7
    6
    6
    15
    2
    0
    26.09.25
    Eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    1.48
    0.18
    4
    5
    14
    13
    1
    2
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    1.48
    0.18
    4
    5
    14
    13
    1
    2
    05.04.25
    Eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    1.75
    0.69
    7
    3
    12
    15
    1
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.75
    0.69
    7
    3
    12
    15
    1
    3
    23.11.24
    Eredivisie
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    Twente
    Twente
    1.13
    0.67
    3
    1
    7
    9
    1
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.13
    0.67
    3
    1
    7
    9
    1
    2
    06.04.24
    Eredivisie
    Twente
    Twente
    Fortuna
    Fortuna
    1
    -
    -
    7
    0
    9
    10
    0
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    0
    9
    10
    0
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Twente Enschede Csapat áttekintése

    Twente a hatodik helyen áll a tabellán, ami megerősíti az európai kupahelyek iránti törekvésüket. Erős támadósoruknak köszönhetően átlagosan majdnem két gólt szereznek meccsenként. Az utóbbi mérkőzések során Twente ereje és magabiztossága megmutatkozott, hiszen tízből négy találkozót megnyertek. Védekezésük azonban nem mindig megbízható, amit a meccsenkénti 1,44-es kapott gólátlag is tükröz. Ennek ellenére otthon magabiztosak, és ritkán maradnak alul az ellenfelekkel szemben.

    A mérkőzés eredményei: Twente Enschede

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    eredivisie
    Cambuur
    Cambuur
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    0.61
    1.96
    2
    9
    6
    14
    1
    1
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    0.61
    1.96
    2
    9
    6
    14
    1
    1
    N
    27.08.26
    UECL
    Qarabag
    Qarabag
    1
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    0.56
    3.08
    0
    9
    21
    16
    4
    3
    1
    4
    0
    0
    1
    2
    0
    2
    0.56
    3.08
    0
    9
    21
    16
    4
    3
    N
    20.08.26
    UECL
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Qarabag
    Qarabag
    1.3
    0.46
    6
    3
    13
    4
    5
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.3
    0.46
    6
    3
    13
    4
    5
    1
    L
    16.08.26
    eredivisie
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    Zwolle
    Zwolle
    2.69
    0.56
    6
    3
    11
    6
    0
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.69
    0.56
    6
    3
    11
    6
    0
    0
    N
    13.08.26
    UECL
    DAC 1904 Dunajska Streda
    DAC 1904 Dunajska Streda
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    1.56
    2
    3
    12
    9
    12
    1
    0
    3
    3
    0
    1
    3
    2
    1.56
    2
    3
    12
    9
    12
    1
    0
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Fortuna Sittard Csapat áttekintése

    A Fortuna küzd a formája stabilizálásáért és a pozíciójának megszilárdításáért az Eredivisie középmezőnyében. Teljesítményük a meggyőző győzelmektől a váratlan vereségekig ingadozik. A szezon 27 mérkőzése után a kilencedik helyen állnak, kilenc győzelemmel a nevük mellett. Az elmúlt tíz meccsen mindössze két győzelmet arattak, miközben hétszer szenvedtek vereséget. Ennek ellenére a csapat igyekszik minimalizálni a veszteségeket még erősebb ellenfelekkel szemben is, köszönhetően a fegyelmezett védekezésüknek és a kontratámadások hatékony kihasználásának.

    A mérkőzés eredményei: Fortuna Sittard

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    eredivisie
    Groningen
    Groningen
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    1.89
    0.93
    7
    2
    8
    8
    3
    3
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    1.89
    0.93
    7
    2
    8
    8
    3
    3
    N
    22.08.26
    eredivisie
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    1
    AZ Alkmaar
    AZ Alkmaar
    0.28
    4.65
    1
    15
    9
    11
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.28
    4.65
    1
    15
    9
    11
    0
    1
    L
    15.08.26
    eredivisie
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    Cambuur
    Cambuur
    1.92
    2.08
    6
    7
    10
    9
    0
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1.92
    2.08
    6
    7
    10
    9
    0
    2
    N
    08.08.26
    eredivisie
    PSV Eindhoven
    PSV Eindhoven
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    2.65
    0.71
    10
    0
    9
    6
    1
    1
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    2.65
    0.71
    10
    0
    9
    6
    1
    1
    S
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    Apoel Nicosia
    Apoel Nicosia
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    2
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    2
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 12;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 4, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Twente Enschede vs Fortuna Sittard

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 27 vs 27;
    • győzelmek száma: 13 vs 9;
    • győzelmi százalék: 48% vs 33%;
    • vereségek száma: 7 vs 13;
    • döntetlenek száma: 7 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 4 vs 2;
    • vereségek száma: 3 vs 7;
    • döntetlenek száma: 3 vs 1.
    Trendek
    • A Twente nyert minden egyes utolsó 5 a Eredivisie bajnokságon mérkőzésén szemben a Fortuna Sittard.
    • A Twente nyert a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    • A Twente nyert a 6 utolsó 7 a Eredivisie bajnokságon otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Twente Enschede Győzelem(szorzói: 1.41)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.92, a vendégek - 1.08;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 5; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Twente Enschede vs Fortuna Sittard

    • átlagos összesített a tornán: 3.41 vs 2.89;
    • átlagos gólok száma: 1.96 vs 1.19;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.85 vs 0.52;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.11 vs 0.67;
    • Twente Enschede: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.31;
    • Fortuna Sittard: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.21;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.8 (otthon - 1.8) vs 0.7 (idegenben - 1).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Twente mérkőzések szemben a Fortuna Sittard a Eredivisie bajnokságon.
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5)(szorzói: 1.78)

    Tippekszöglet

    Twente Enschede: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.11; otthoni pályán - 5.46;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.2; otthoni pályán - 3.8.

    Fortuna Sittard: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.19, idegenben - 3.29;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3; idegenben - 1.
    Trendek
    • A Twente kevesebb, mint 7.5 sarokrúgást szerzett a 9 utolsó 10 a Eredivisie bajnokságon mérkőzésén szemben a Fortuna Sittard.
    👉Tippek: Szöglet - Fortuna Sittard Total Alatt (3,5)(szorzói: 1.49)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.66 (hazai csapatnál 1.33 és vendég csapatnál 1.33);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4.25 (hazai csapatnál 1.25 és vendég csapatnál 3).

    Twente Enschede: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.3; otthon - 0.92;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.6; otthon - 1.

    Fortuna Sittard: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.89, idegenben - 2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.4; idegenben - 2.8.

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 12;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 5 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Twente Enschede vs Fortuna Sittard

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 27 vs 27;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 17 vs 12;
    • Twente Enschede MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (46%);
    • Fortuna Sittard MG mérkőzéseinek száma idegenben - 8 (57%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Twente Enschede) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Fortuna Sittard) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.99)

    Szerkesztőségi előrejelzés

    A csapatok jelenlegi eredményei és a történelmi adatok alapján érdemes a több mint 2,5 gólra fogadni. A Twente és a Fortuna összecsapásai gyakran eredményesek - ez a tendencia az utóbbi nyolc Eredivisie-bajnoki mérkőzésükön is megfigyelhető volt. Figyelembe véve a hazaiak támadási potenciálját és a vendégek védelmének sebezhetőségét, nagy a valószínűsége annak, hogy legalább három gól születik ezen a találkozón.
    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-133
    Közzétett: 2025.04.03., 13:35

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Twente Enschede - Fortuna Sittard

    A Twente nyert:
    fc-twente-enschede-1fortuna-sittard-1minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Fortuna Sittard (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    fc-twente-enschede-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Eredivisie).
    Twente Enschede Győzelem
    Everygame
    -250
    A Twente nem vesztett:
    fc-twente-enschede-1a 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    Twente Enschede nem fog veszíteni
    Everygame
    -1000
    A Twente gólt szerzett:
    fc-twente-enschede-1fortuna-sittard-1minden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Fortuna Sittard (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1a 34 utolsó 35 mérkőzésén (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1minden utolsó 17 otthon mérkőzésén (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1minden utolsó 15 mérkőzésén.
    fc-twente-enschede-1minden utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    A Fortuna Sittard gólt kapott:
    fortuna-sittard-1a 16 utolsó 17 mérkőzésén.
    fortuna-sittard-1a 15 utolsó 16 mérkőzésén (Eredivisie).
    fortuna-sittard-1minden utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    fortuna-sittard-1minden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Eredivisie).
    Twente Enschede szerez gólt
    -1000
    A Twente gólt szerzett a második félidőben:
    fc-twente-enschede-1fortuna-sittard-1minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Fortuna Sittard (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Eredivisie).
    fc-twente-enschede-1a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    A Fortuna Sittard gólt kapott a második félidőben:
    fortuna-sittard-1a 16 utolsó 17 mérkőzésén.
    fortuna-sittard-1a 15 utolsó 16 mérkőzésén (Eredivisie).
    fortuna-sittard-1minden utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    fortuna-sittard-1minden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Eredivisie).
    2. félidőben, Twente Enschede szerez gólt
    -286
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Twente Enschede - Fortuna Sittard Helyezés a táblázatban

    Eredivisie 24/25
    JNSLLKPFORMA
    5.
    AZ Alkmaar
    AZ Alkmaar
    34169958-3757
    6.
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    341591062-4954
    7.
    Go Ahead Eagles
    Go Ahead Eagles
    341491157-5551
    10.
    Zwolle
    Zwolle
    3410111343-5141
    11.
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    341181537-5441
    12.
    Sparta Rotterdam
    Sparta Rotterdam
    349121339-4339

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 24
    Hiányzik - 17
    +7
    -4
    14 - Eltömődött
    18 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    2
    4
    Veszítenek
    5
    GK
    24
    Eltömődött
    14
    17
    Hiányzik
    18
    4.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    2.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.8
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    39'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika