Alanyaspor vs Konyaspor Tipp 3 január 2025

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Alanyaspor és a Konyaspor Club csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 17:00 3 január időpontban lesz. A torna mérkőzése a Bahcesehir Okullari Stadium stadionban kerül megrendezésre a Alanya városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    📊 Alanyaspor és Konyaspor Club csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 17;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 7, döntetlenek száma - 3;
    • gólok száma - 28 a 30 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.82, a 2. félidőé - 1.59;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.41.

    Egymás elleni statisztikák Alanyaspor - Konyaspor

    52%
    11 Győzelem
    14%
    3 Döntetlen
    33%
    7 Győzelem
    Összes mérkőzés
    21
    Átlag gól/mérkőzés
    3.33
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.71
    Átlag összesen
    1.62
    2.62
    Sárga lapok
    2.9
    Legutóbbi mérkőzések
    14.02.26
    Super Lig
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    1.98
    0.55
    4
    3
    8
    8
    2
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.98
    0.55
    4
    3
    8
    8
    2
    4
    13.09.25
    Super Lig
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    1.01
    1.16
    6
    1
    17
    11
    5
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.01
    1.16
    6
    1
    17
    11
    5
    3
    25.05.25
    Super Lig
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    1
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    0.93
    0.76
    6
    2
    13
    12
    4
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    0.93
    0.76
    6
    2
    13
    12
    4
    4
    03.01.25
    Super Lig
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    Konyaspor
    Konyaspor
    1.9
    0.87
    7
    2
    18
    14
    3
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.9
    0.87
    7
    2
    18
    14
    3
    4
    20.04.24
    Super Lig
    Konyaspor
    Konyaspor
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    -
    -
    -
    -
    6
    9
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    6
    9
    2
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Alanyaspor Csapat áttekintése

    🏆A Turkcell, Szuperliga szezon során a Alanyaspor csapat összesen 16 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 6 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a Turkcell, Szuperliga bajnokság középmezőnyében található Alanyaspor csapat, 25% győzelmi aránnyal és 38% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Alanyaspor csapat összesen 16 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Alanyaspor csapat összesen 19 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Alanyaspor

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    super lig
    Eyupspor
    Eyupspor
    1
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    1.58
    0.64
    1
    2
    16
    22
    3
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.58
    0.64
    1
    2
    16
    22
    3
    1
    L
    23.08.26
    super lig
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    Besiktas
    Besiktas
    0.5
    0.94
    7
    7
    14
    14
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.5
    0.94
    7
    7
    14
    14
    0
    0
    N
    15.08.26
    super lig
    Gaziantep
    Gaziantep
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    1.28
    1.04
    0
    4
    14
    21
    3
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.28
    1.04
    0
    4
    14
    21
    3
    3
    S
    04.08.26
    Club Friendly Games
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    Buyuksehir Belediye Erzurumspor
    Buyuksehir Belediye Erzurumspor
    -
    -
    0
    1
    -
    -
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    0
    1
    -
    -
    0
    0
    S
    30.07.26
    Club Friendly Games
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    Persepolis
    Persepolis
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Konyaspor Csapat áttekintése

    🏆A Turkcell, Szuperliga szezon során a Konyaspor Club csapat összesen 16 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 6 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Turkcell, Szuperliga bajnokság középmezőnyében található Konyaspor Club csapat, 31% győzelmi aránnyal és 38% vereségi aránnyal.

    ⚽A Konyaspor Club csapat összesen 18 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Konyaspor Club csapat összesen 23 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Konyaspor

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    super lig
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    1
    Kocaelispor
    Kocaelispor
    1.12
    0.89
    1
    4
    16
    12
    1
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.12
    0.89
    1
    4
    16
    12
    1
    3
    L
    22.08.26
    super lig
    Fenerbahce
    Fenerbahce
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    2.35
    1.59
    7
    3
    11
    10
    0
    3
    4
    2
    3
    1
    1
    1
    2.35
    1.59
    7
    3
    11
    10
    0
    3
    L
    15.08.26
    super lig
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    L
    29.07.26
    Club Friendly Games
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    Dhafra SSC
    Dhafra SSC
    -
    -
    2
    1
    -
    -
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    1
    -
    -
    0
    0
    N
    25.07.26
    Club Friendly Games
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    Hull City
    Hull City
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    1
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    1
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 17;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 3.

    Statisztika: Alanyaspor vs Konyaspor Club

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 16 vs 16;
    • győzelmek: 4 vs 5;
    • győzelmi százalék: 25% vs 31%;
    • vereségek: 6 vs 6;
    • döntetlenek: 6 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    👉Tippek: Konyaspor nem veszít (szorzói: 1.76)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.65, a vendégek - 1.76;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.41;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 10; a hazai csapat pályáján - 6.

    Statisztikák: Alanyaspor vs Konyaspor Club

    • átlagos összesített a tornán: 2.19 vs 2.56;
    • átlagos gólok száma: 1 vs 1.13;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.5 vs 0.56;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.5 vs 0.56;
    • Alanyaspor: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.25;
    • Konyaspor Club: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.11;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.6 (otthon - 2.33) vs 2.2 (idegenben - 1.4).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 2.04)

    Tippekszöglet

    Alanyaspor: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6; otthoni pályán - 6.38;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.9; otthoni pályán - 4.67.

    Konyaspor Club: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.69, idegenben - 4.78;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.8; idegenben - 4.6.
    Trendek
    • Volt Alatt 10.5 szöglet a 8 legutóbbi 9 Alanyaspor mérkőzések szemben a Konyaspor (Turkcell, Szuperliga).
    • Volt Alatt 10.5 szöglet a 12 legutóbbi 13 Alanyaspor otthon mérkőzések.
    • Volt Alatt 10.5 szöglet a 10 legutóbbi 11 Alanyaspor otthon mérkőzések (Turkcell, Szuperliga).
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (10,5) (szorzói: 1.48)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 4.82 (hazai csapatnál 2.41 és vendég csapatnál 2.41);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 5.63 (hazai csapatnál 2.38 és vendég csapatnál 3.25).

    Alanyaspor: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.69; otthon - 2.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.2; otthon - 2.

    Konyaspor Club: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.75, idegenben - 2.44;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2; idegenben - 2.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5) (szorzói: 2.05)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 17;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 10 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 6 alkalommal.

    Statisztika: Alanyaspor vs Konyaspor Club

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 16 vs 16;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 8 vs 10;
    • Alanyaspor MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 5 (63%);
    • Konyaspor Club MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (56%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Alanyaspor) - 5 (83%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Konyaspor Club) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.88)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Trendek
    • A Konyaspor 1:1-es döntetlenül játszik a 3 utolsó 4 mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Alanyaspor gólt kapott a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Konyaspor (Turkcell, Szuperliga).
    • A Konyaspor gólt szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén.

    Konyaspor szerez gólt
    Közzétett: 2025.01.02., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Alanyaspor - Konyaspor

    A Alanyaspor nem vesztett:
    alanyaspora 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Alanyaspor nem fog veszíteni
    Everygame
    -312
    A Konyaspor nem vesztett:
    atiker-konyaspor-1922-minden utolsó 6 mérkőzésén.
    Konyaspor nem fog veszíteni
    Everygame
    -161
    A Alanyaspor gólt szerzett:
    alanyaspora 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén.
    alanyaspora 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).
    A Konyaspor gólt kapott:
    atiker-konyaspor-1922-a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).
    Alanyaspor szerez gólt
    Everygame
    -455
    A Alanyaspor gólt kapott:
    alanyasporatiker-konyaspor-1922-a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Konyaspor (Turkcell, Szuperliga).
    A Konyaspor gólt szerzett:
    atiker-konyaspor-1922-a 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    Konyaspor szerez gólt
    Everygame
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Alanyaspor - Konyaspor Helyezés a táblázatban

    Super Lig 24/25
    JNSLLKPFORMA
    10.
    Kasimpasa
    Kasimpasa
    3611141162-6347
    11.
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    361371645-5046
    12.
    Gaziantep FK
    Gaziantep FK
    361291545-5045
    13.
    Alanyaspor
    Alanyaspor
    361291543-5045
    14.
    Kayserispor
    Kayserispor
    3611121345-5745

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 0
    Veszítenek - 7
    10 gyufa
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 14
    -4
    -7
    11 - Eltömődött
    18 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    3
    3
    Döntetlen
    0
    5
    Veszítenek
    7
    GK
    10
    Eltömődött
    11
    14
    Hiányzik
    18
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.9
    1
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    1.4
    Átlagosan passzoló
    1.8
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    90'
    Pontozott minden, min.
    85'
    Minden statisztika