Wuhan Three Towns B vs Beij. Renhe Tipp 4 október 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Wuhan Three Towns B és Beijing Renhe csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A China League 2, North torna összecsapása 11:30 -kor, 4 október napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 31 augusztus 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Beijing Renhe volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 30% vs 70%-kal;
    • szögletek: 2 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 11-val;
    • sárga lapok: 1 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 3-val.

    📊Hivatalosan a Wuhan Three Towns B és a Beijing Renhe csapatok csak egy mérkőzést játszottak. A találkozó 31 augusztus 2025 került megrendezésre a Beijing Renhe otthonában, és 1:0 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Wuhan Three Towns B - Beij. Renhe

    33%
    1 Győzelem
    33%
    1 Döntetlen
    33%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    3
    Átlag gól/mérkőzés
    1.67
    Mindkét csapat szerzett gólt
    33%
    1
    Átlagos gólszám
    0.67
    4
    Szögletek
    2
    1.67
    Sárga lapok
    1
    12.33
    Szabálytalanságok
    8.67
    Legutóbbi mérkőzések
    11.10.26
    China League 2
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    -
    -
    3
    3
    12
    9
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    12
    9
    0
    2
    04.10.25
    China League 2
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    -
    -
    3
    1
    14
    9
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    1
    14
    9
    3
    0
    31.08.25
    China League 2
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    -
    -
    2
    6
    8
    11
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    6
    8
    11
    1
    2
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Wuhan Three Towns B Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. szeptember 27.-án játszotta a China League 2, North sorozatban (hazai csapat - Taian Tiankuang, vendégek - Wuhan Three Towns B). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Wuhan Three Towns B vs Taian Tiankuang):

    • labdabirtoklás: 53% vs 47%;
    • szögletek: 5 vs 3;
    • szabálytalanságok: 9 vs 13;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 3 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 2 mérkőzésen döntetlenre állt, és 5 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 0.8, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 1, és az átlagosan kapott gólok száma 1.1.

    A mérkőzés eredményei: Wuhan Three Towns B

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    China League 2
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    Qingdao Red Lions
    Qingdao Red Lions
    1
    -
    -
    8
    0
    10
    25
    1
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    0
    10
    25
    1
    3
    V
    25.10.26
    China League 2
    Nantong Haimen Codion
    Nantong Haimen Codion
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    -
    -
    6
    4
    11
    11
    1
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    4
    11
    11
    1
    2
    V
    17.10.26
    China League 2
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    Taian Tiankuang
    Taian Tiankuang
    -
    -
    4
    6
    7
    5
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    7
    5
    2
    2
    GY
    11.10.26
    China League 2
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    -
    -
    3
    3
    12
    9
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    12
    9
    0
    2
    D
    06.10.26
    China League 2
    Qingdao Red Lions
    Qingdao Red Lions
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    -
    -
    7
    1
    -
    -
    2
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    7
    1
    -
    -
    2
    2
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Beijing Renhe Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. szeptember 28. volt a China League 2, North tornán (hazai csapat - Beijing Renhe, vendégek - Guangxi Lanhang Football Club). A mérkőzés végeredménye 5:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Beijing Renhe vs Guangxi Lanhang Football Club):

    • labdabirtoklás: 43% vs 57%;
    • szögletek: 4 vs 2;
    • szabálytalanságok: 17 vs 7;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 11 vs 2.

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Beijing Renhe csapat 6 győzelmet szerzett, 1 alkalommal döntetlenre játszott, és 3 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 18;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.8;
    • átlagos kapott gólok száma - 0.8.

    A mérkőzés eredményei: Beijing Renhe

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    China League 2
    Chengdu Rongcheng B
    Chengdu Rongcheng B
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    -
    -
    2
    2
    19
    14
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    2
    19
    14
    2
    3
    D
    24.10.26
    China League 2
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    Xiamen1026
    Xiamen1026
    -
    -
    10
    3
    13
    17
    2
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    10
    3
    13
    17
    2
    2
    D
    17.10.26
    China League 2
    Ganzhou Ruishi
    Ganzhou Ruishi
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    -
    -
    3
    6
    17
    9
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    6
    17
    9
    2
    0
    D
    11.10.26
    China League 2
    Wuhan Three Towns B
    Wuhan Three Towns B
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    -
    -
    3
    3
    12
    9
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    12
    9
    0
    2
    D
    06.10.26
    China League 2
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    Chengdu Rongcheng B
    Chengdu Rongcheng B
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    0
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    0
    3
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 1;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 0.
    👉Tippek: Beijing Renhe Hendikep (+1) (szorzói: 1.22)

    Tipp a gólszámra

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 1;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 0; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Wuhan Three Towns B vs Beijing Renhe

    • átlagos összesített a tornán: 1.85 vs 2.41;
    • átlagos gólok száma: 0.93 vs 1.22;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.3 vs 0.56;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.63 vs 0.67;
    • Wuhan Three Towns B: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.69;
    • Beijing Renhe: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.83;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.8 (otthon - 1) vs 1.8 (idegenben - 1).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 12 legutóbbi 13 Wuhan Three Towns B otthon mérkőzések (China League 2, North).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Wuhan Three Towns B mérkőzések (China League 2, North).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.61)

    Tipp arra, hogy mindkét csapat szerez gólt

    H2H:

    • összecsapások száma - 1;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 0 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 1.81)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 12 legutóbbi 13 Wuhan Three Towns B otthon mérkőzések (China League 2, North).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Wuhan Three Towns B mérkőzések (China League 2, North).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-164
    Közzétett: 2025.10.02., 12:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Wuhan Three Towns B - Beijing Renhe

    A Beijing Renhe kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    beijing-renhea 13 utolsó 15 idegenben mérkőzésén.
    Beijing Renhe Total gólt Alatt (1,5)
    -278
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    wuhan-three-towns-ba 12 legutóbbi 13 Wuhan Three Towns B otthon mérkőzések (China League 2, North).
    wuhan-three-towns-ba 7 legutóbbi 8 Wuhan Three Towns B mérkőzések (China League 2, North).
    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    -164
    A Wuhan Three Towns B kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    wuhan-three-towns-bminden utolsó 9 mérkőzésén (China League 2, North).
    wuhan-three-towns-ba 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (China League 2, North).
    Wuhan Three Towns B Total gólt Alatt (1,5)
    -250

    Wuhan Three Towns B - Beijing Renhe Helyezés a táblázatban

    Preliminaries stage Group A
    MGYDVGPForma
    1.
    Wuxi Wugou
    Wuxi Wugou
    22136331-1445
    2.
    Shandong Taishan B
    Shandong Taishan B
    22109336-2239
    3.
    Nantong Haimen Codion
    Nantong Haimen Codion
    22108438-2438
    10.
    Lanzhou Longyuan Athletics
    Lanzhou Longyuan Athletics
    22571021-3222
    11.
    Beijing Renhe
    Beijing Renhe
    22521521-2917
    12.
    Hubei Istar
    Hubei Istar
    22371223-3916

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelmek
    2 - Döntetlen
    5 - Vereségek
    Győzelmek - 4
    Döntetlen - 5
    Vereség - 1
    10 mérkőzés
    Szerzett - 9
    Kapott - 12
    -3
    +2
    16 - Szerzett
    14 - Kapott
    3
    Győzelmek
    4
    2
    Döntetlen
    5
    5
    Vereségek
    1
    Gólkülönbség
    9
    Szerzett
    16
    12
    Kapott
    14
    2.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    0.9
    Átlagosan szerzett gólok
    1.6
    1.2
    Átlagosan kapott gólok
    1.4
    1
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    100'
    Pontozott minden, min.
    56'
    Minden statisztika