Peamount United vs Athlone Town (W) Tipp 4 október 2025

    🔉Hogyan fogják a csapatok használni a szabványos rendelkezéseket? A Peamount United (N) és Athlone Town (W) csapatok mesterei a saját területüknek, így a játék ígéretesnek tűnik. Az összecsapás a Premier Division, Women tornán fog zajlani 15:30, 4 október napon.

    Személyes találkozók

    📊 A Peamount United (N) és a Athlone Town (W) csapatok három hivatalos mérkőzést játszottak. A statisztikák a következők:

    • gólok: a hazai csapatnál 8, a vendég csapatnál 7;
    • átlagos gólszám a mérkőzésen - 5.

    Egymás elleni statisztikák Peamount United - Athlone Town (W)

    57%
    4 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    43%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    7
    Átlag gól/mérkőzés
    3.43
    Mindkét csapat szerzett gólt
    57%
    1.71
    Átlag összesen
    1.71
    0.71
    Sárga lapok
    0.71
    Legutóbbi mérkőzések
    19.08.26
    Premier Division, women
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    04.07.26
    IRD WC
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    0
    2
    19.04.26
    Premier Division, Women
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    1
    2
    04.10.25
    Premier Division, Women
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    2
    1
    27.07.24
    Premier Division, Women
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Peamount United (N) Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2025. szeptember 27.-án játszotta a Premier Division, Women keretein belül (hazai csapat - Treaty United (N), vendég csapat - Peamount United (N)). A találkozó 0:6 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Peamount United (N) vs Treaty United (N)):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 2 vs 4;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 10 vs 2.

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 6 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 1 mérkőzésen döntetlenre állt, és 3 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 2.4, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 2.4, és az átlagosan kapott gólok száma 1.1.

    A mérkőzés eredményei: Peamount United (N)

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division, women
    DLR Waves (N)
    DLR Waves (N)
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    -
    -
    4
    6
    4
    1
    1
    1
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    4
    1
    1
    1
    N
    19.08.26
    Premier Division, women
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    L
    15.08.26
    Premier Division, women
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    Shamrock Rovers (W)
    Shamrock Rovers (W)
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    0
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    0
    2
    L
    08.08.26
    Premier Division, women
    Shelbourne LFC (N)
    Shelbourne LFC (N)
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    -
    -
    5
    4
    2
    4
    0
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    2
    4
    0
    0
    L
    18.07.26
    Premier Division, women
    Waterford United (W)
    Waterford United (W)
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    -
    -
    0
    4
    11
    13
    1
    0
    3
    5
    1
    4
    2
    1
    -
    -
    0
    4
    11
    13
    1
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Athlone Town (W) Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2025. október 1.-én játszotta a Premier Division, Women keretében (hazai csapat - Cork City WFC (N), vendégek - Athlone Town (W)). A mérkőzés végeredménye 0:4 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Athlone Town (W) vs Cork City WFC (N)):

    • labdabirtoklás: 69% vs 31%;
    • szögletek: 13 vs 1;
    • sárga lapok: 2 vs 0;
    • kapura lövések: 9 vs 0.

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Athlone Town (W) csapat 7 győzelmet szerzett, 0 alkalommal döntetlenre játszott, és 3 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 18;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.8;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.1.

    A mérkőzés eredményei: Athlone Town (W)

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division, women
    Shamrock Rovers (W)
    Shamrock Rovers (W)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    -
    -
    5
    1
    7
    4
    2
    1
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    1
    7
    4
    2
    1
    N
    19.08.26
    Premier Division, women
    Peamount United (N)
    Peamount United (N)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    N
    15.08.26
    Premier Division, women
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    Sligo Rovers (W)
    Sligo Rovers (W)
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    2
    0
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    2
    0
    N
    08.08.26
    Premier Division, women
    Wexford Youths (N)
    Wexford Youths (N)
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    -
    -
    3
    4
    9
    6
    1
    1
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    4
    9
    6
    1
    1
    N
    25.07.26
    uwcl
    Athlone Town (W)
    Athlone Town (W)
    Czarni Sosnowiec (N)
    Czarni Sosnowiec (N)
    -
    -
    -
    -
    17
    17
    -
    -
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    -
    -
    17
    17
    -
    -
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Peamount United (N) (otthon) vs Athlone Town (W) (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 5 vs 3;
    • győzelmek száma: 1 (20%) vs 3 (100%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek száma: 4 (80%) vs 0 (0%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 1.8 vs 1.33;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.6 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 6;
    • vereségek száma: 1 vs 3;
    • döntetlenek száma: 4 vs 1;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1.7 (lőtt gólok - 1.3, kapott gólok - 0.4) vs 1.1 (lőtt gólok - 0.8, kapott gólok - 0.3).
    Trendek
    • A Peamount United (N) gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 6 mérkőzésén (Premier Division, women).
    👉Tippek: 1. félidőben, Peamount United (N) szerez gólt

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 0.
    Trendek
    • A Peamount United (N) +1.5 hendikep nyer a 17 utolsó 18 otthon mérkőzésén (Premier Division, women).
    • A Peamount United (N) +1.5 hendikep nyer minden utolsó 9 mérkőzésén (Premier Division, women).
    👉Tippek: Peamount United (N) Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.25)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2.67, a vendégek - 2.33;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 5;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 2.

    Statisztikák: Peamount United (N) vs Athlone Town (W)

    • átlagos összesített a tornán: 3.42 vs 3;
    • átlagos gólok száma: 2.08 vs 2.5;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.08 vs 1.33;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1 vs 1.17;
    • Peamount United (N): átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.4;
    • Athlone Town (W): átlagos összesített vendégként a tornán - 2.67;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.4 (otthon - 2.4) vs 1.8 (idegenben - 1.86).
    Trendek
    • A Peamount United (N) gólt szerzett minden utolsó 11 mérkőzésén (Premier Division, women).
    • A Peamount United (N) gólt szerzett minden utolsó 9 otthon mérkőzésén (Premier Division, women).
    👉Tippek: Peamount United (N) szerez gólt (szorzói: 1.28)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.
    Trendek
    • A Peamount United (N) gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier Division, women).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.59)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 7 Peamount United (N) otthon mérkőzésén minden alkalommal (Premier Division, women).

    Total gólt Felett (2,5)
    Közzétett: 2025.10.03., 11:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Peamount United (N) - Athlone Town (W)

    A Peamount United (W) nyert:
    peamount-uniteda 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier Division, Women).
    Peamount United (N) Győzelem
    Bovada
    +215
    A Athlone Town (W) nyert:
    athlone-town-fcminden utolsó 6 mérkőzésén (Premier Division, Women).
    athlone-town-fca 5 utolsó 6 idegenben mérkőzésén.
    Athlone Town (W) Győzelem
    Bovada
    -112
    A Athlone Town (W) nem vesztett:
    athlone-town-fca 13 utolsó 14 mérkőzésén (Premier Division, Women).
    athlone-town-fca 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Premier Division, Women).
    Athlone Town (W) nem fog veszíteni
    -312
    A Peamount United (W) gólt kapott:
    peamount-uniteda 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier Division, Women).
    A Athlone Town (W) gólt szerzett:
    athlone-town-fca 28 utolsó 30 mérkőzésén.
    athlone-town-fcminden utolsó 25 mérkőzésén (Premier Division, Women).
    athlone-town-fca 23 utolsó 24 idegenben mérkőzésén.
    athlone-town-fcminden utolsó 21 idegenben mérkőzésén (Premier Division, Women).
    Athlone Town (W) szerez gólt
    -
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    0 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 8
    Döntetlen - 1
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 24
    -13
    +17
    24 - Eltömődött
    7 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    8
    0
    Döntetlen
    1
    7
    Veszítenek
    1
    GK
    11
    Eltömődött
    24
    24
    Hiányzik
    7
    3.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.1
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    2.4
    2.4
    Átlagosan passzoló
    0.7
    2
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    82'
    Pontozott minden, min.
    38'
    Minden statisztika