Debreceni vs ETO FC Gyor Tipp 4 október 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Debreceni VSC és ETO FC Győr csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Premier league torna összecsapása 17:30 -kor, 4 október napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 14 március 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (ETO FC Győr volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 4 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 9 vs 17-val;
    • sárga lapok: 6 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 6-val.

    📊 Debreceni VSC és ETO FC Győr csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 10;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 1, döntetlenek száma - 2;
    • gólok száma - 22 a 7 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.1, a 2. félidőé - 1.8;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.9.

    Egymás elleni statisztikák Debreceni - ETO FC Gyor

    50%
    7 Győzelem
    43%
    6 Döntetlen
    7%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    14
    Átlag gól/mérkőzés
    2.79
    Mindkét csapat szerzett gólt
    57%
    1.93
    Átlag összesen
    0.86
    1.43
    Sárga lapok
    2.21
    Legutóbbi mérkőzések
    16.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    26.04.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    12
    11
    3
    2
    31.01.26
    Premier league
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    1
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1
    -
    -
    4
    2
    15
    21
    3
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    4
    2
    15
    21
    3
    3
    04.10.25
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    0.73
    2.8
    4
    5
    15
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.73
    2.8
    4
    5
    15
    11
    2
    3
    14.03.25
    Premier league
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    0.81
    2.15
    4
    6
    9
    17
    6
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.81
    2.15
    4
    6
    9
    17
    6
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Debreceni VSC Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. szeptember 27.-án játszotta a Premier league sorozatban (hazai csapat - Diósgyőri VTK, vendégek - Debreceni VSC). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Debreceni VSC vs Diósgyőri VTK):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 5 vs 2;
    • szabálytalanságok: 14 vs 9;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 1.
    🏆A Premier league szezon során a Debreceni VSC csapat összesen 8 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Debreceni VSC csapat, 50% győzelmi aránnyal és 25% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Debreceni VSC csapat összesen 11 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Debreceni VSC csapat összesen 10 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Debreceni VSC

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    MTK Budapest
    MTK Budapest
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    -
    -
    15
    3
    11
    7
    3
    3
    S
    23.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    1
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    6
    13
    12
    2
    0
    S
    16.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    S
    12.08.26
    UECL
    Koppenhága
    Koppenhága
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    5
    1
    1
    0
    4
    1
    4.03
    0.86
    6
    3
    16
    12
    1
    2
    L
    09.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Nyíregyháza Spartacus
    Nyíregyháza Spartacus
    2
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    17
    14
    3
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    ETO FC Győr Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. szeptember 28. volt a Premier league tornán (hazai csapat - ETO FC Győr, vendégek - Ferencvárosi TC). A mérkőzés végeredménye 0:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (ETO FC Győr vs Ferencvárosi TC):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 5 vs 4;
    • szabálytalanságok: 10 vs 6;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 3.
    🏆A Premier league szezon során a ETO FC Győr csapat összesen 7 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található ETO FC Győr csapat, 43% győzelmi aránnyal és 14% vereségi aránnyal.

    ⚽A ETO FC Győr csapat összesen 15 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a ETO FC Győr csapat összesen 9 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: ETO FC Győr

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    -
    -
    8
    3
    15
    10
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    3
    15
    10
    2
    4
    S
    23.08.26
    Premier league
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    -
    -
    2
    7
    13
    10
    3
    4
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    2
    7
    13
    10
    3
    4
    N
    16.08.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    13
    5
    14
    7
    3
    2
    S
    13.08.26
    UECL
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    Riga
    Riga
    2.23
    1.87
    2
    11
    9
    12
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.23
    1.87
    2
    11
    9
    12
    2
    3
    S
    06.08.26
    UECL
    Riga
    Riga
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    1.81
    0.23
    8
    1
    18
    15
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.81
    0.23
    8
    1
    18
    15
    2
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 10;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Debreceni VSC vs ETO FC Győr

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 8 vs 7;
    • győzelmek: 4 vs 3;
    • győzelmi százalék: 50% vs 43%;
    • vereségek: 2 vs 1;
    • döntetlenek: 2 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 6 vs 6;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer minden utolsó 10 mérkőzésén szemben a ETO FC Győr.
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 14 utolsó 15 otthon mérkőzésén (Premier league).
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 10 utolsó 11 mérkőzésén.
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Premier league).
    👉Tippek: Debreceni VSC Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.25)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2.2, a vendégek - 0.7;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.9;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Debreceni VSC vs ETO FC Győr

    • átlagos összesített a tornán: 2.63 vs 3.43;
    • átlagos gólok száma: 1.38 vs 2.14;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.5 vs 1.14;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.88 vs 1;
    • Debreceni VSC: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.67;
    • ETO FC Győr: átlagos összesített vendégként a tornán - 3.25;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.6 (otthon - 0.67) vs 1.9 (idegenben - 2.33).
    Trendek
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 5 Debreceni VSC otthon mérkőzésén minden alkalommal (Premier league).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 10 legutóbbi 11 ETO FC Győr mérkőzések.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (3,5) (szorzói: 1.5)

    Tippekszöglet

    Debreceni VSC: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4; otthoni pályán - 3.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; otthoni pályán - 3.67.

    ETO FC Győr: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.57, idegenben - 3.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.8; idegenben - 4.83.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (8,5) (szorzói: 2.55)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 1.6 (hazai csapatnál 0.8 és vendég csapatnál 0.8);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4.34 (hazai csapatnál 0.67 és vendég csapatnál 3.67).

    Debreceni VSC: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.5; otthon - 3.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.2; otthon - 3.67.

    ETO FC Győr: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.14, idegenben - 2.25;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.7; idegenben - 1.67.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (4,5) (szorzói: 1.68)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 10;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Debreceni VSC vs ETO FC Győr

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 8 vs 7;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 4;
    • Debreceni VSC MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (33%);
    • ETO FC Győr MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (75%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Debreceni VSC) - 1 (33%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (ETO FC Győr) - 3 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 2.44)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 5 Debreceni VSC otthon mérkőzésén minden alkalommal (Premier league).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 10 legutóbbi 11 ETO FC Győr mérkőzések.

    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-222
    Közzétett: 2025.10.02., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Debreceni VSC - ETO FC Győr

    A Debreceni VSC nem vesztett:
    debreceni-vscfc-gyori-etominden utolsó 7 mérkőzésén szemben a WKW ETO FC Gyor.
    Debreceni VSC nem fog veszíteni
    Everygame
    -149
    A WKW ETO FC Gyor nem vesztett:
    fc-gyori-etoa 23 utolsó 25 mérkőzésén (Premier league).
    fc-gyori-etominden utolsó 18 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    ETO FC Győr nem fog veszíteni
    Everygame
    -278
    A WKW ETO FC Gyor kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    debreceni-vscfc-gyori-etominden utolsó 10 mérkőzésén szemben a Debreceni VSC.
    ETO FC Győr Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -400
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    debreceni-vscaz utolsó 5 Debreceni VSC otthon mérkőzésén minden alkalommal (Premier league).
    fc-gyori-etoa 10 legutóbbi 11 WKW ETO FC Gyor mérkőzések.
    az utolsó 6 Ferenc Karako mérkőzésén minden alkalommal (a Premier league bajnokságon).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Debreceni VSC - ETO FC Győr Helyezés a táblázatban

    NB I 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    33209465-3069
    2.
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    33215767-3168
    3.
    Paksi
    Paksi
    331581063-4653
    4.
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    331411851-4153
    5.
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    331391149-4348

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    4 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 6
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 8
    Hiányzik - 17
    -9
    +10
    21 - Eltömődött
    11 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    3
    4
    Döntetlen
    6
    4
    Veszítenek
    1
    GK
    8
    Eltömődött
    21
    17
    Hiányzik
    11
    2.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    0.8
    Átlagosan elért pontszám
    2.1
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.1
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    113'
    Pontozott minden, min.
    43'
    Minden statisztika