Heracles vs De Graafschap H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Heracles Almelo
Heracles Almelo
20 mérkőzés
De Graafschap
De Graafschap
12 Győzelem
4 Döntetlen
4 Győzelem
60%
20%
20%
Heracles Almelo
1. Félidőben
De Graafschap
9 Győzelem
8 Döntetlen
3 Győzelem
45%
40%
15%
Heracles Almelo
2. Félidőben
De Graafschap
11 Győzelem
5 Döntetlen
4 Győzelem
55%
25%
20%
16.01.25
KNVB beker
De Graafschap
De Graafschap
Heracles Almelo
Heracles Almelo
0.74
1.01
2
9
9
16
2
3
0
2
0
1
0
1
0.74
1.01
2
9
9
16
2
3
07.04.23
Eerste Divisie
De Graafschap
De Graafschap
Heracles Almelo
Heracles Almelo
-
-
6
7
-
-
1
3
5
3
2
2
3
1
-
-
6
7
-
-
1
3
07.10.22
Eerste Divisie
Heracles Almelo
Heracles Almelo
De Graafschap
De Graafschap
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
30.03.19
Eredivisie
De Graafschap
De Graafschap
Heracles Almelo
Heracles Almelo
-
-
-
-
19
12
2
2
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
19
12
2
2
21.09.18
Eredivisie
Heracles Almelo
Heracles Almelo
De Graafschap
De Graafschap
1
-
-
-
-
13
15
-
-
4
0
1
0
3
0
-
-
-
-
13
15
-
-

Célok

Összes gól
56
StatisticsChartSlim-left
36
StatisticsChartSlim-left
20
Meccs végeredmény
9
További - 45%
11
55% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.8
StatisticsChartSlim-left
1.8
StatisticsChartSlim-left
1
Átlagos idő egy gólra
32'
StatisticsChartSlim-left
50'
StatisticsChartSlim-left
90'
Heracles Almelo
4
0-15'
5
16-30'
3
31-45'
4
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
HT
6
46-60'
5
61-75'
6
76-90'
2
46-60'
1
61-75'
4
76-90'
De Graafschap

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Heracles AlmeloHollandia
De GraafschapHollandia
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Heracles Almelo - De Graafschap Utolsó mérkőzések

Heracles Almelo
Heracles Almelo
Meccsek
30.08.26
Eerste Divisie
Eindhoven
Eindhoven
Heracles Almelo
Heracles Almelo
0.87
2
6
10
20
14
1
1
1
3
0
1
1
2
0.87
2
6
10
20
14
1
1
N
24.08.26
Eerste Divisie
Jong FC Utrecht
Jong FC Utrecht
Heracles Almelo
Heracles Almelo
1.54
2.45
2
7
10
15
0
1
1
6
0
5
1
1
1.54
2.45
2
7
10
15
0
1
N
14.08.26
Eerste Divisie
Heracles Almelo
Heracles Almelo
Den Bosch
Den Bosch
3.25
1.05
11
6
13
9
0
1
3
2
1
0
2
2
3.25
1.05
11
6
13
9
0
1
N
07.08.26
Eerste Divisie
Venlo
Venlo
Heracles Almelo
Heracles Almelo
1.13
3.82
5
5
13
14
1
2
3
4
0
2
3
2
1.13
3.82
5
5
13
14
1
2
N
24.07.26
Club Friendly Games
Heracles Almelo
Heracles Almelo
Excelsior Rotterdam
Excelsior Rotterdam
-
-
-
-
-
-
-
-
3
5
1
4
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
17.07.26
Club Friendly Games
Heracles Almelo
Heracles Almelo
Emmen
Emmen
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.07.26
Club Friendly Games
Heracles Almelo
Heracles Almelo
Groningen
Groningen
-
-
3
6
9
10
0
1
2
1
0
0
2
1
-
-
3
6
9
10
0
1
N
17.05.26
Eredivisie
Heracles Almelo
Heracles Almelo
Groningen
Groningen
0.9
1.73
9
5
8
5
1
1
1
2
1
1
0
1
0.9
1.73
9
5
8
5
1
1
L
10.05.26
Eredivisie
Stormvogels Telstar
Stormvogels Telstar
Heracles Almelo
Heracles Almelo
1
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
3
0
0
0
3
0
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
L
03.05.26
Eredivisie
Zwolle
Zwolle
Heracles Almelo
Heracles Almelo
1
0.81
1.59
3
3
18
18
2
2
1
0
1
0
0
0
0.81
1.59
3
3
18
18
2
2
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
De Graafschap
De Graafschap
Meccsek
29.08.26
Eerste Divisie
De Graafschap
De Graafschap
Almere City
Almere City
1.65
2.14
9
5
6
9
1
1
1
4
1
1
0
3
1.65
2.14
9
5
6
9
1
1
L
23.08.26
Eerste Divisie
Venlo
Venlo
De Graafschap
De Graafschap
1.18
1.05
4
5
9
17
1
2
2
1
2
1
0
0
1.18
1.05
4
5
9
17
1
2
L
17.08.26
Eerste Divisie
De Graafschap
De Graafschap
Jong AZ Alkmaar
Jong AZ Alkmaar
1.64
2.97
5
3
13
13
5
2
2
5
1
1
1
4
1.64
2.97
5
3
13
13
5
2
L
09.08.26
Eerste Divisie
Helmond Sport
Helmond Sport
De Graafschap
De Graafschap
1.19
1.65
7
3
12
15
2
2
1
1
1
1
0
0
1.19
1.65
7
3
12
15
2
2
S
01.08.26
Club Friendly Games
De Graafschap
De Graafschap
Excelsior Rotterdam
Excelsior Rotterdam
-
-
5
6
10
4
0
0
1
5
0
3
1
2
-
-
5
6
10
4
0
0
L
25.07.26
Club Friendly Games
De Graafschap
De Graafschap
Kifisia
Kifisia
1
-
-
2
8
-
-
1
4
4
2
2
0
2
2
-
-
2
8
-
-
1
4
N
17.07.26
Club Friendly Games
De Graafschap
De Graafschap
Stormvogels Telstar
Stormvogels Telstar
-
-
2
4
-
-
0
0
3
6
1
4
2
2
-
-
2
4
-
-
0
0
L
12.07.26
Club Friendly Games
De Graafschap
De Graafschap
AEK Athén
AEK Athén
-
-
5
6
22
9
4
5
1
2
0
2
1
0
-
-
5
6
22
9
4
5
L
03.07.26
Club Friendly Games
Heerenveen
Heerenveen
De Graafschap
De Graafschap
-
-
-
-
-
-
-
-
7
2
4
1
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
27.06.26
Club Friendly Games
Utrecht
Utrecht
De Graafschap
De Graafschap
-
-
7
2
7
9
0
0
1
2
1
2
0
0
-
-
7
2
7
9
0
0
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Heracles AlmeloHeracles Almelo· 10 gyufa
4 Győzelem
0 Döntetlen
6 Legyőzi
40%
60%
1 idő
2 idő
40%
10%
30%
30%
30%
Legyőzi
60%
·10 gyufa ·De GraafschapDe Graafschap
2 Győzelem
3 Döntetlen
5 Veszítenek
20%
30%
50%
1 idő
2 idő
30%
30%
50%
20%
20%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
0
1
Száraz elváltozások
4
1
Akarva-akaratlan győzelmek
0
1
Szándékos vereségek
1
1

Gól statisztikák

18
Eltömődött
19
Eltömődött
11
Gólok az 1. Félidőben
9
7
Gólok a 2. Félidőben
10
5
Első pontszerzés
3
4
Nem szerzett pontot
1
Heracles Almelo
11%
2
11%
2
39%
7
6%
1
22%
4
11%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
De Graafschap
5%
1
11%
2
32%
6
11%
2
16%
3
26%
5
22
Hiányzik
22
Hiányzik
6
Gólok az 1. Félidőben
8
16
Gólok a 2. Félidőben
14
5
Elhibázott első
7
0
Nem hagyta ki
1
Heracles Almelo
14%
3
18%
4
36%
8
36%
8
32%
7
27%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
De Graafschap
14%
3
9%
2
32%
7
18%
4
18%
4
36%
8
Átlagos gól/mérkőzés
4
4.1
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
6
Átlagos idő egy gólra
50'
47'

Összes gól a mérkőzésen

Heracles AlmeloHeracles Almelo
Átlag összesen
De GraafschapDe Graafschap
4
Teljes mérkőzés
4.1
1.7
1. Félidőben
1.7
2.3
2. Félidőben
2.4

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Heracles Almelo - De Graafschap Mérkőzés statisztikái

Heracles Almelo
De Graafschap
51.3%
Labdabirtoklás
56.3%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
128
StatisticsChartSlim-left
115
Sarok
StatisticsChartSlim-left
65
StatisticsChartSlim-left
56
Les
StatisticsChartSlim-left
13
StatisticsChartSlim-left
19
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
16
StatisticsChartSlim-left
16
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Heracles Almelo
Pontos pontszám
De Graafschap
0:2
1 egyszer
10%
0:3
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
3:1
2 egyszer
20%
1:0
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
2:1
1 egyszer
10%
Heracles Almelo
A fejek pontos száma
De Graafschap
3
3 egyszer
30%
4
1 egyszer
10%
5
2 egyszer
20%
7
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
3 célok
4 célok
5 célok
7 célok
1 cél
3
1 egyszer
10%
4
3 egyszer
30%
5
2 egyszer
20%
7
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%