Cheongju vs Suwon Tipp 4 május 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Cheongju és az Suwon csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a K-League 2 bajnokság része, 4 május 7:30 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Suwon csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 A csapatok három hivatalos mérkőzést játszottak. A statisztikák a következők:

    • gólok: 2 a 3 ellen;
    • átlagos összeg az 1. félidőben - 0.67, a 2. félidőben - 1;
    • mérkőzésenkénti átlagos gólszám - 1.67.

    Egymás elleni statisztikák Cheongju - Suwon

    0%
    0 Győzelem
    63%
    5 Döntetlen
    38%
    3 Győzelem
    Összes mérkőzés
    8
    Átlag gól/mérkőzés
    2.25
    Mindkét csapat szerzett gólt
    38%
    0.88
    Átlag összesen
    1.38
    1.88
    Sárga lapok
    1
    Legutóbbi mérkőzések
    01.08.26
    K-League 2
    Cheongju
    Cheongju
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    -
    -
    2
    7
    10
    12
    7
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    2
    7
    10
    12
    7
    2
    05.04.26
    K-League 2
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    Cheongju
    Cheongju
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    1
    2
    01.11.25
    K-League 2
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    Cheongju
    Cheongju
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    0
    12.07.25
    K-League 2
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    Cheongju
    Cheongju
    -
    -
    8
    3
    0
    0
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    3
    0
    0
    2
    4
    04.05.25
    K-League 2
    Cheongju
    Cheongju
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    0.83
    0.24
    4
    7
    0
    0
    2
    3
    3
    3
    3
    1
    0
    2
    0.83
    0.24
    4
    7
    0
    0
    2
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Cheongju Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. április 26.-án játszotta a K-League 2 sorozatban (hazai csapat - Cheonan City, vendégek - Cheongju). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Cheongju vs Cheonan City):

    • labdabirtoklás: 31% vs 69%;
    • szögletek: 2 vs 8;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 0.
    🏆A K-League 2 szezon során a Cheongju csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a K-League 2 bajnokság középmezőnyében található Cheongju csapat, 33% győzelmi aránnyal és 56% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Cheongju csapat összesen 11 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Cheongju csapat összesen 16 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Cheongju

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    K-League 2
    Hwaseong
    Hwaseong
    Cheongju
    Cheongju
    -
    -
    4
    4
    14
    8
    3
    2
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    4
    14
    8
    3
    2
    L
    23.08.26
    K-League 2
    Cheongju
    Cheongju
    Gyeongnam
    Gyeongnam
    1
    -
    -
    5
    4
    9
    18
    0
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    9
    18
    0
    4
    S
    15.08.26
    K-League 2
    Cheongju
    Cheongju
    Jeonnam
    Jeonnam
    -
    -
    3
    2
    12
    17
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    3
    2
    12
    17
    0
    1
    N
    07.08.26
    K-League 2
    Gimpo
    Gimpo
    Cheongju
    Cheongju
    -
    -
    4
    4
    14
    10
    2
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    14
    10
    2
    0
    L
    01.08.26
    K-League 2
    Cheongju
    Cheongju
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    -
    -
    2
    7
    10
    12
    7
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    2
    7
    10
    12
    7
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Suwon Bluewings Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. április 27. volt a K-League 2 tornán (hazai csapat - Suwon Bluewings, vendégek - Seongnam Ilhwa Chunma). A mérkőzés végeredménye 3:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Suwon vs Seongnam Ilhwa Chunma):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 8 vs 2;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2.
    🏆A K-League 2 szezon során a Suwon csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a K-League 2 bajnokság középmezőnyében található Suwon csapat, 56% győzelmi aránnyal és 22% vereségi aránnyal.

    ⚽A Suwon csapat összesen 16 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Suwon csapat összesen 11 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Suwon Bluewings

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    K-League 2
    Gimpo
    Gimpo
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    -
    -
    4
    6
    10
    8
    1
    0
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    -
    -
    4
    6
    10
    8
    1
    0
    N
    22.08.26
    K-League 2
    Cheonan City
    Cheonan City
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    -
    -
    1
    1
    12
    10
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    1
    12
    10
    1
    0
    N
    15.08.26
    K-League 2
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    Suwon
    Suwon
    -
    -
    4
    1
    13
    8
    1
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    4
    1
    13
    8
    1
    0
    S
    07.08.26
    K-League 2
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    Gimhae
    Gimhae
    -
    -
    10
    3
    12
    10
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    10
    3
    12
    10
    0
    1
    N
    01.08.26
    K-League 2
    Cheongju
    Cheongju
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    -
    -
    2
    7
    10
    12
    7
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    2
    7
    10
    12
    7
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Cheongju vs Suwon

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 9 vs 9;
    • győzelmek: 3 vs 5;
    • győzelmi százalék: 33% vs 56%;
    • vereségek: 5 vs 2;
    • döntetlenek: 1 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 5;
    • vereségek: 6 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 2.
    👉Tippek: Suwon Bluewings Győzelem (szorzói: 1.65)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.67, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 1.67;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Cheongju vs Suwon

    • átlagos összesített a tornán: 3 vs 3;
    • átlagos gólok száma: 1.22 vs 1.78;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.67 vs 0.89;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.56 vs 0.89;
    • Cheongju: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0;
    • Suwon : átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 0) vs 1.7 (idegenben - 0.75).
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 10 legutóbbi 11 Cheongju mérkőzések (K-League 2).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 14 legutóbbi 16 Suwon Bluewings idegenben mérkőzések.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 12 legutóbbi 14 Suwon Bluewings idegenben mérkőzések (K-League 2).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 7 Suwon Bluewings mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 5 Suwon Bluewings mérkőzésén minden alkalommal (K-League 2).
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5) (szorzói: 1.29)

    Tippekszöglet

    Cheongju: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.56; otthoni pályán - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.5; otthoni pályán - 0.

    Suwon : Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.33, idegenben - 4.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.7; idegenben - 5.
    👉Tippek: Szöglet 1x2 Suwon Bluewings Győzelem (szorzói: 1.58)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Cheongju vs Suwon

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 9 vs 9;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 6 vs 5;
    • Cheongju MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 0 (0%);
    • Suwon MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Cheongju) - 0 (0%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Suwon ) - 2 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.84)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Suwon Bluewings idegenben mérkőzések.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Suwon Bluewings idegenben mérkőzések (K-League 2).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-120
    Közzétett: 2025.05.02., 8:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Cheongju - Suwon Bluewings

    A Cheongju Fc elveszítette a második félidőt:
    cheongju-fca 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén (K-League 2).
    2. Félidőben Suwon Bluewings Győzelem
    Everygame
    -105
    A Suwon Bluewings nem nyert:
    suwon-samsunga 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Cheongju nem fog veszíteni
    Everygame
    +116
    A Cheongju Fc nem nyert:
    cheongju-fcminden utolsó 8 otthon mérkőzésén (K-League 2).
    A Suwon Bluewings nem vesztett:
    suwon-samsunga 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    suwon-samsungminden utolsó 6 mérkőzésén (K-League 2).
    Suwon Bluewings nem fog veszíteni
    Everygame
    -588
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    cheongju-fca 10 legutóbbi 11 Cheongju Fc mérkőzések (K-League 2).
    suwon-samsunga 14 legutóbbi 16 Suwon Bluewings idegenben mérkőzések.
    suwon-samsunga 12 legutóbbi 14 Suwon Bluewings idegenben mérkőzések (K-League 2).
    suwon-samsungaz utolsó 7 Suwon Bluewings mérkőzésén minden alkalommal.
    suwon-samsungaz utolsó 5 Suwon Bluewings mérkőzésén minden alkalommal (K-League 2).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Cheongju - Suwon Bluewings Helyezés a táblázatban

    K-League 2 2025
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Incheon United
    Incheon United
    39239766-3078
    2.
    Suwon Bluewings
    Suwon Bluewings
    392012776-5072
    3.
    Bucheon
    Bucheon
    3919101059-4967
    11.
    Gyeongnam FC
    Gyeongnam FC
    391172134-5840
    12.
    Cheongju
    Cheongju
    397102230-6231
    13.
    Cheonan City
    Cheonan City
    39792341-7030

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    4 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 14
    0
    +7
    17 - Eltömődött
    10 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    5
    4
    Döntetlen
    3
    3
    Veszítenek
    2
    GK
    14
    Eltömődött
    17
    14
    Hiányzik
    10
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.7
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.7
    1.4
    Átlagosan passzoló
    1
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    64'
    Pontozott minden, min.
    55'
    Minden statisztika