Auxerre vs Havre H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Auxerre
33 mérkőzés
Le Havre
10 Győzelem
8 Döntetlen
15 Győzelem
30%
24%
45%
1. Félidőben
9 Győzelem
19 Döntetlen
5 Győzelem
27%
58%
15%
2. Félidőben
8 Győzelem
11 Döntetlen
14 Győzelem
24%
33%
42%
07.05.22
LI2Havre
Auxerre
1
-
-
-
-
6
13
-
-
1
2
1
0
0
2
-
-
-
-
6
13
-
-
Célok
Összes gól
78
37
41
Meccs végeredmény
15
További - 45%
18
55% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.36
1.12
1.24
Átlagos idő egy gólra
38'
80'
72'
Auxerre
3
0-15'
8
16-30'
5
31-45'
5
0-15'
2
16-30'
6
31-45'
HT
4
46-60'
4
61-75'
6
76-90'
7
46-60'
4
61-75'
10
76-90'
Le Havre
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 73
2.21
39
34
Piros lapok
Összesen: 10
0.3
7
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


AuxerreFranciaország
Le HavreFranciaország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Auxerre - Le Havre Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Ligue 1Lens
Auxerre
1
3.89
1.81
4
7
6
21
1
1
5
2
1
0
4
2
3.89
1.81
4
7
6
21
1
1
L
15.08.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Auxerre
-
-
3
2
-
-
1
4
0
1
0
0
0
1
-
-
3
2
-
-
1
4
N
08.08.26
Club Friendly GamesAuxerre
Troyes
-
-
4
7
-
-
0
1
1
1
1
0
0
1
-
-
4
7
-
-
0
1
S
01.08.26
Club Friendly GamesSochaux-Montbeliard
Auxerre
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
25.07.26
Club Friendly GamesAuxerre
Orléans
-
-
6
5
-
-
1
0
1
2
1
0
0
2
-
-
6
5
-
-
1
0
L
18.07.26
Club Friendly GamesAuxerre
St. Maur Lusi
-
-
8
0
-
-
0
0
5
2
2
0
3
2
-
-
8
0
-
-
0
0
N
17.05.26
Ligue 1Lille
Auxerre
1.64
0.39
4
2
9
16
3
2
0
2
0
1
0
1
1.64
0.39
4
2
9
16
3
2
N
10.05.26
Ligue 1Auxerre
Nice
1.01
1.48
10
1
15
9
1
0
2
1
1
1
1
0
1.01
1.48
10
1
15
9
1
0
N
03.05.26
Ligue 1Auxerre
Angers SCO
1
2.05
2
4
6
12
2
2
3
3
1
1
0
2
1
2.05
2
4
6
12
2
2
3
N
Meccsek
23.08.26
Ligue 1Le Havre
Monaco
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
0
1
0
1
0
0
0.97
1.47
7
4
13
12
3
2
L
15.08.26
Club Friendly GamesLe Mans
Le Havre
-
-
3
4
19
15
2
1
0
1
0
1
0
0
-
-
3
4
19
15
2
1
N
08.08.26
Club Friendly GamesReal Oviedo
Le Havre
-
-
4
6
-
-
1
3
3
2
2
2
1
0
-
-
4
6
-
-
1
3
L
04.08.26
Club Friendly GamesIpswich Town
Le Havre
-
-
3
3
0
1
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
3
3
0
1
0
0
L
31.07.26
Club Friendly GamesStade Lavallois Mayenne
Le Havre
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
25.07.26
Club Friendly GamesLe Havre
Red Star
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.07.26
Club Friendly GamesLe Havre
Amiens
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
17.05.26
Ligue 1Lorient
Le Havre
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
0
2
0
1
0
1
1.43
0.85
5
1
11
11
2
1
N
10.05.26
Ligue 1Le Havre
Olympique Marseille
1.5
1.01
3
0
20
22
4
2
0
1
0
0
0
1
1.5
1.01
3
0
20
22
4
2
L
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Legyőzi
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
40%
40%
50%
20%
10%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Le Havre
1 Győzelem
6 Döntetlen
3 Veszítenek
10%
60%
30%
1 idő
2 idő
20%
20%
60%
60%
20%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
18
13
9
Gólok az 1. Félidőben7
9
Gólok a 2. Félidőben6
5
Első pontszerzés5
1
Nem szerzett pontot2
Auxerre
17%
3
11%
2
22%
4
6%
1
33%
6
11%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Le Havre
23%
3
8%
1
23%
3
8%
1
31%
4
8%
1
16
14
5
Gólok az 1. Félidőben8
11
Gólok a 2. Félidőben6
4
Elhibázott első5
3
Nem hagyta ki1
Auxerre
31%
5
13%
2
19%
3
25%
4
38%
6
31%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Le Havre
29%
4
21%
3
36%
5
21%
3
21%
3
29%
4
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Le Havre
3.4
Teljes mérkőzés2.7
1.4
1. Félidőben1.5
2
2. Félidőben1.2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
7
70%
3
30%
1.5
3
30%
7
70%
2
20%
8
80%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Auxerre - Le Havre Mérkőzés statisztikái
Auxerre
Le Havre
47%
48.5%
Faulok
154
150
Sarok
50
42
Les
18
28
Sárga lapok
17
23
Piros lapok
2
1
A mérkőzés eredményei
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
1:1
5 egyszer50%
0:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
3:2
1 egyszer10%
4:4
1 egyszer10%
2
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
2 célok
5 célok
4 célok
1 cél
3 célok
2
6 egyszer60%
5
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Ligue 1
Toulouse
Lille
3 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Ligue 1
Lyon
Auxerre
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Ligue 1
Paris Saint-Germain
Monaco
4 sze
19:05
Statisztikák megtekintése
FA Kupa
Margate
Snodland Town
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
FA Kupa
Sporting Khalsa
Leek Town
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Nationale 1
Tubize
Union Rochefortoise
5 sze
18:00
Statisztikák megtekintése