Gornik vs Cracovia Tipp 4 április 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Gornik Zabrze és a Cracovia Krakkó csapatok. A mérkőzés kezdete 15:30 -kor várható. A Ekstraklasa bajnoki mérkőzést a Zabrze városban a Arena Zabrze stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Gornik Zabrze csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 27 szeptember 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Cracovia Krakkó volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 64% vs 36%-kal;
    • szögletek: 6 vs 7-val;
    • szabálytalanságok: 4 vs 10-val;
    • sárga lapok: 2 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2-val.

    📊 Gornik Zabrze és Cracovia Krakkó csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 39;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 14, a vendégcsapaté - 18, döntetlenek száma - 7;
    • gólok száma - 43 a 55 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.33, a 2. félidőé - 1.18;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.51.

    Egymás elleni statisztikák Gornik - Cracovia

    38%
    15 Győzelem
    18%
    7 Döntetlen
    45%
    18 Győzelem
    Összes mérkőzés
    40
    Átlag gól/mérkőzés
    2.53
    Mindkét csapat szerzett gólt
    33%
    1.15
    Átlag összesen
    1.38
    1.8
    Sárga lapok
    1.55
    Legutóbbi mérkőzések
    04.04.26
    Ekstraklasa
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    -
    -
    4
    6
    10
    11
    0
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    6
    10
    11
    0
    2
    27.09.25
    Ekstraklasa
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    0.8
    1.79
    6
    7
    4
    10
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.8
    1.79
    6
    7
    4
    10
    2
    2
    28.02.25
    Ekstraklasa
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    1.17
    0.35
    12
    3
    8
    9
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.17
    0.35
    12
    3
    8
    9
    2
    1
    24.08.24
    Ekstraklasa
    Cracovia Krakow
    Cracovia Krakow
    Gornik
    Gornik
    2
    -
    -
    5
    3
    9
    8
    1
    1
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    -
    -
    5
    3
    9
    8
    1
    1
    03.05.24
    Ekstraklasa
    Cracovia Krakow
    Cracovia Krakow
    Gornik
    Gornik
    1
    -
    -
    6
    6
    13
    6
    3
    2
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    -
    -
    6
    6
    13
    6
    3
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Gornik Zabrze Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2026. március 25.-án játszotta a Barátságos mérkőzések keretein belül (hazai csapat - Gornik Zabrze, vendég csapat - Gornik Zabrze 2). A találkozó 2:1 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Gornik Zabrze vs Gornik Zabrze 2):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 7 vs 6;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 5.
    🏆A Ekstraklasa szezon során a Gornik Zabrze csapat összesen 26 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 11 győzelem,
    • 9 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a Ekstraklasa bajnokság középmezőnyében található Gornik Zabrze csapat, 42% győzelmi aránnyal és 35% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Gornik Zabrze csapat összesen 36 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Gornik Zabrze csapat összesen 32 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Gornik Zabrze

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Ekstraklasa
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    Katowice
    Katowice
    -
    -
    13
    4
    10
    9
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    -
    -
    13
    4
    10
    9
    0
    1
    L
    27.08.26
    UECL
    Monaco
    Monaco
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    1.86
    0.97
    5
    2
    12
    11
    0
    2
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    1.86
    0.97
    5
    2
    12
    11
    0
    2
    L
    20.08.26
    UECL
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    Monaco
    Monaco
    1.34
    1.75
    7
    4
    13
    15
    2
    2
    2
    3
    0
    1
    2
    2
    1.34
    1.75
    7
    4
    13
    15
    2
    2
    L
    16.08.26
    Ekstraklasa
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    1
    Wisla Krakkó
    Wisla Krakkó
    -
    -
    6
    3
    16
    17
    1
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    3
    16
    17
    1
    4
    N
    13.08.26
    UEL
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Cracovia Krakkó Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. március 21. volt a Ekstraklasa tornán (hazai csapat - Cracovia Krakkó, vendégek - Katowice). A mérkőzés végeredménye 1:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Cracovia Krakkó vs Katowice):

    • labdabirtoklás: 41% vs 59%;
    • szögletek: 6 vs 3;
    • szabálytalanságok: 10 vs 13;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 4.
    🏆A Ekstraklasa szezon során a Cracovia Krakkó csapat összesen 26 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 9 győzelem,
    • 8 vereség,
    • 9 döntetlen.

    📈Jelenleg a Ekstraklasa bajnokság középmezőnyében található Cracovia Krakkó csapat, 35% győzelmi aránnyal és 31% vereségi aránnyal.

    ⚽A Cracovia Krakkó csapat összesen 31 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Cracovia Krakkó csapat összesen 28 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Cracovia Krakkó

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ekstraklasa
    Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    -
    -
    10
    10
    9
    20
    0
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    10
    10
    9
    20
    0
    3
    L
    21.08.26
    Ekstraklasa
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    Wieczysta Krakow
    Wieczysta Krakow
    -
    -
    9
    8
    14
    13
    0
    1
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    9
    8
    14
    13
    0
    1
    N
    16.08.26
    Ekstraklasa
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    Rakow Czestochowa
    Rakow Czestochowa
    -
    -
    7
    5
    14
    11
    0
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    7
    5
    14
    11
    0
    1
    N
    09.08.26
    Ekstraklasa
    Slask Wroclaw
    Slask Wroclaw
    1
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    -
    -
    4
    6
    8
    12
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    8
    12
    0
    3
    S
    03.08.26
    Ekstraklasa
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    MKS Pogon Szczecin
    MKS Pogon Szczecin
    -
    -
    6
    6
    7
    14
    2
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    6
    6
    7
    14
    2
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • hazai győzelmek - 14, vendég győzelmek - 18, döntetlenek - 7.

    Statisztika: Gornik Zabrze vs Cracovia Krakkó

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 26 vs 26;
    • győzelmek: 11 vs 9;
    • győzelmi százalék: 42% vs 35%;
    • vereségek: 9 vs 8;
    • döntetlenek: 6 vs 9.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 3 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 5.
    Trendek
    • A Cracovia Krakkó +1.5 hendikep nyer a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén szemben a Gornik Zabrze (Ekstraklasa).
    • A Cracovia Krakkó +1.5 hendikep nyer a 21 utolsó 22 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    • A Cracovia Krakkó +1.5 hendikep nyer minden utolsó 12 mérkőzésén.
    • A Cracovia Krakkó +1.5 hendikep nyer a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Ekstraklasa).
    • A Cracovia Krakkó +1.5 hendikep nyer minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Cracovia Krakkó Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.34)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.1, a vendégek - 1.41;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.51;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 13; a hazai csapat pályáján - 3.

    Statisztikák: Gornik Zabrze vs Cracovia Krakkó

    • átlagos összesített a tornán: 2.62 vs 2.27;
    • átlagos gólok száma: 1.38 vs 1.19;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.62 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.77 vs 0.69;
    • Gornik Zabrze: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.85;
    • Cracovia Krakkó: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.08;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1 (otthon - 1.25) vs 0.8 (idegenben - 0.4).
    Trendek
    • A Gornik Zabrze gólt kapott a 18 utolsó 20 mérkőzésén szemben a Cracovia Krakkó (Ekstraklasa).
    • A Gornik Zabrze gólt kapott minden utolsó 10 otthon mérkőzésén (Ekstraklasa).
    👉Tippek: Cracovia Krakkó szerez gólt (szorzói: 1.65)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 13 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 3 alkalommal.

    Statisztika: Gornik Zabrze vs Cracovia Krakkó

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 26 vs 26;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 14 vs 12;
    • Gornik Zabrze MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 8 (62%);
    • Cracovia Krakkó MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (38%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Gornik Zabrze) - 2 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Cracovia Krakkó) - 1 (20%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.78)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (29/234, 12.4%);
    • Gornik Zabrze hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:1 (4/13, 30.8%);
    • Cracovia Krakkó idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:0 (3/13, 23.1%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:0 - 15.11% (szorzói 6)
    1:1 - 12.33% (szorzói 6)
    0:0 - 10.58% (szorzói 7.4)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Gornik Zabrze kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Cracovia Krakkó (Ekstraklasa).
    • A Gornik Zabrze kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    • A Gornik Zabrze kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Ekstraklasa).

    Gornik Zabrze Total gólt Alatt (1,5)
    Közzétett: 2026.04.02., 16:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Gornik Zabrze - Cracovia Krakkó

    A Gornik gólt kapott:
    ks-gornik-zabrzeks-cracoviaa 18 utolsó 20 mérkőzésén szemben a Cracovia Krakow (Ekstraklasa).
    ks-gornik-zabrzeminden utolsó 10 otthon mérkőzésén (Ekstraklasa).
    Cracovia Krakkó szerez gólt
    Everygame
    -167
    A Gornik kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    ks-gornik-zabrzeks-cracoviaa 6 utolsó 7 mérkőzésén szemben a Cracovia Krakow (Ekstraklasa).
    ks-gornik-zabrzea 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    ks-gornik-zabrzea 6 utolsó 7 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    Gornik Zabrze Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -143
    A Cracovia Krakow kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    ks-cracoviaminden utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    ks-cracoviaminden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Ekstraklasa).
    ks-cracoviaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (Ekstraklasa).
    Cracovia Krakkó Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -500
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    ks-cracoviaaz utolsó 6 Cracovia Krakow idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Ekstraklasa).
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -161
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Gornik Zabrze - Cracovia Krakkó Helyezés a táblázatban

    Ekstraklasa 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Lech Poznan
    Lech Poznan
    341612662-4560
    2.
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    341681050-3856
    3.
    Jagiellonia Bialystok
    Jagiellonia Bialystok
    341511856-4156
    12.
    Motor Lublin
    Motor Lublin
    3410131146-5343
    13.
    Cracovia Krakkó
    Cracovia Krakkó
    349151039-4242
    14.
    Widzew Lodz
    Widzew Lodz
    341261641-4142

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 6
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 17
    -3
    -1
    10 - Eltömődött
    11 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    6
    5
    Veszítenek
    2
    GK
    14
    Eltömődött
    10
    17
    Hiányzik
    11
    3.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.1
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.1
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    64'
    Pontozott minden, min.
    90'
    Minden statisztika