Tachira vs Portuguesa Tipp 6 április 2025

    🔉Hogyan fogják a csapatok használni a szabványos rendelkezéseket? A Deportivo Tachira és Portuguesa csapatok mesterei a saját területüknek, így a játék ígéretesnek tűnik. Az összecsapás a Liga FUTVE tornán fog zajlani 21:30, 6 április napon.

    Személyes találkozók

    📊 Deportivo Tachira és Portuguesa csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 37;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 20, a vendégcsapaté - 2, döntetlenek száma - 15;
    • gólok száma - 69 a 29 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.35, a 2. félidőé - 1.3;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.65.

    Egymás elleni statisztikák Tachira - Portuguesa

    51%
    21 Győzelem
    39%
    16 Döntetlen
    10%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    41
    Átlag gól/mérkőzés
    2.54
    Mindkét csapat szerzett gólt
    51%
    1.73
    Átlag összesen
    0.8
    0.95
    Sárga lapok
    0.93
    Legutóbbi mérkőzések
    04.08.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    2
    3
    25
    15
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    25
    15
    2
    2
    06.02.26
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    -
    -
    4
    1
    11
    22
    1
    6
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    1
    11
    22
    1
    6
    14.09.25
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1
    2.07
    1.08
    2
    4
    17
    19
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.07
    1.08
    2
    4
    17
    19
    2
    3
    06.04.25
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1
    Portuguesa
    Portuguesa
    0.86
    0.64
    5
    3
    10
    2
    2
    5
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.86
    0.64
    5
    3
    10
    2
    2
    5
    13.08.24
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Deportivo Tachira Csapat áttekintése

    🏆A Liga FUTVE szezon során a Deportivo Tachira csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga FUTVE bajnokság középmezőnyében található Deportivo Tachira csapat, 56% győzelmi aránnyal és 11% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Deportivo Tachira csapat összesen 12 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Deportivo Tachira csapat összesen 6 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Deportivo Tachira

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    FUTVE
    Zamora
    Zamora
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    -
    -
    3
    2
    16
    15
    2
    2
    2
    5
    0
    1
    2
    4
    -
    -
    3
    2
    16
    15
    2
    2
    N
    30.08.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Caracas
    Caracas
    2
    -
    -
    3
    3
    11
    15
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    11
    15
    2
    2
    S
    22.08.26
    FUTVE
    Metropolitanos
    Metropolitanos
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1
    -
    -
    1
    6
    12
    14
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    1
    6
    12
    14
    1
    2
    L
    16.08.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    13
    4
    16
    14
    3
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    13
    4
    16
    14
    3
    3
    N
    09.08.26
    FUTVE
    Trujillanos
    Trujillanos
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    -
    -
    3
    2
    11
    18
    2
    0
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    2
    11
    18
    2
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Portuguesa Csapat áttekintése

    🏆A Liga FUTVE szezon során a Portuguesa csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga FUTVE bajnokság középmezőnyében található Portuguesa csapat, 33% győzelmi aránnyal és 44% vereségi aránnyal.

    ⚽A Portuguesa csapat összesen 6 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Portuguesa csapat összesen 8 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Portuguesa

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    FUTVE
    Caracas
    Caracas
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    2
    4
    28
    15
    4
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    4
    28
    15
    4
    3
    S
    30.08.26
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    Metropolitanos
    Metropolitanos
    -
    -
    4
    5
    13
    11
    1
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    4
    5
    13
    11
    1
    3
    S
    23.08.26
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    16
    13
    4
    3
    S
    15.08.26
    FUTVE
    Portuguesa
    Portuguesa
    Trujillanos
    Trujillanos
    -
    -
    5
    4
    18
    26
    3
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    4
    18
    26
    3
    3
    N
    09.08.26
    FUTVE
    Academia Anzoategui
    Academia Anzoategui
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    2
    5
    7
    10
    3
    2
    3
    4
    1
    2
    2
    2
    -
    -
    2
    5
    7
    10
    3
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 37;
    • hazai győzelmek - 20, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 15.

    Statisztika: Deportivo Tachira vs Portuguesa

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 9 vs 9;
    • győzelmek: 5 vs 3;
    • győzelmi százalék: 56% vs 33%;
    • vereségek: 1 vs 4;
    • döntetlenek: 3 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 3;
    • vereségek: 2 vs 5;
    • döntetlenek: 3 vs 2.
    Trendek
    • A Portuguesa +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Liga FUTVE).
    👉Tippek: Portuguesa Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.29)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.86, a vendégek - 0.78;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.65;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 20; a hazai csapat pályáján - 12.

    Statisztikák: Deportivo Tachira vs Portuguesa

    • átlagos összesített a tornán: 2 vs 1.56;
    • átlagos gólok száma: 1.33 vs 0.67;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.67 vs 0.33;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.67 vs 0.33;
    • Deportivo Tachira: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Portuguesa: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.3 (otthon - 1) vs 0.8 (idegenben - 0.5).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.54)

    Tippekszöglet

    Deportivo Tachira: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.22; otthoni pályán - 7.4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.8; otthoni pályán - 6.33.

    Portuguesa: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.33, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.2; idegenben - 3.
    Trendek
    • Volt Alatt 9.5 szöglet a 7 legutóbbi 8 Deportivo Tachira mérkőzések.
    • Volt Alatt 9.5 szöglet az utolsó 12 Portuguesa idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 9.5 szöglet az utolsó 10 Portuguesa idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Liga FUTVE).
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5) (szorzói: 1.31)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 37;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 20 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 12 alkalommal.

    Statisztika: Deportivo Tachira vs Portuguesa

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 9 vs 9;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 2;
    • Deportivo Tachira MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (40%);
    • Portuguesa MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 3;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Deportivo Tachira) - 3 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Portuguesa) - 0 (0%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.67)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 16 legutóbbi 18 Deportivo Tachira otthon mérkőzések szemben a Portuguesa.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 15 Deportivo Tachira otthon mérkőzésén szemben a Portuguesa minden alkalommal (Liga FUTVE).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 5 Deportivo Tachira mérkőzésén szemben a Portuguesa minden alkalommal (Liga FUTVE).

    Total gólt Felett (1,5)
    Közzétett: 2025.04.06., 12:35

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Deportivo Tachira - Portuguesa

    A Deportivo Tachira döntetlent játszik a második félidőben:
    dvo-tachiraminden utolsó 5 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    2. Félidőben Nyakkendő
    +126
    A Deportivo Tachira nem vesztett:
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3a 30 utolsó 31 mérkőzésén szemben a Portuguesa (Liga FUTVE).
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3a 21 utolsó 22 mérkőzésén szemben a Portuguesa.
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3minden utolsó 18 otthon mérkőzésén szemben a Portuguesa.
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3minden utolsó 15 otthon mérkőzésén szemben a Portuguesa (Liga FUTVE).
    dvo-tachiraa 31 utolsó 33 mérkőzésén.
    dvo-tachiraa 30 utolsó 31 mérkőzésén (Liga FUTVE).
    dvo-tachiraa 20 utolsó 21 otthon mérkőzésén.
    A Portuguesa nem nyert:
    portuguesa-fc-3a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Liga FUTVE).
    portuguesa-fc-3a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén.
    Deportivo Tachira nem fog veszíteni
    Everygame
    -556
    A Deportivo Tachira gólt szerzett:
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3a 17 utolsó 18 otthon mérkőzésén szemben a Portuguesa.
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3minden utolsó 15 otthon mérkőzésén szemben a Portuguesa (Liga FUTVE).
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3a 12 utolsó 13 mérkőzésén szemben a Portuguesa (Liga FUTVE).
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3minden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Portuguesa.
    dvo-tachiraa 19 utolsó 21 otthon mérkőzésén.
    Deportivo Tachira szerez gólt
    Everygame
    -400
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3a 16 legutóbbi 18 Deportivo Tachira otthon mérkőzések szemben a Portuguesa.
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3az utolsó 15 Deportivo Tachira otthon mérkőzésén szemben a Portuguesa minden alkalommal (Liga FUTVE).
    dvo-tachiraportuguesa-fc-3az utolsó 5 Deportivo Tachira mérkőzésén szemben a Portuguesa minden alkalommal (Liga FUTVE).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -200
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Deportivo Tachira - Portuguesa Helyezés a táblázatban

    Apertura
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Ucv
    Ucv
    1374215-925
    4.
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1365219-1023
    5.
    Academia Puerto Cabello
    Academia Puerto Cabello
    1363414-1021
    6.
    Academia Anzoategui FC
    Academia Anzoategui FC
    1355317-1220
    7.
    Portuguesa FC
    Portuguesa FC
    1353514-1418
    8.
    Metropolitanos FC
    Metropolitanos FC
    1344517-1816

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 17
    Hiányzik - 10
    +7
    +2
    13 - Eltömődött
    11 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    5
    3
    Döntetlen
    3
    1
    Veszítenek
    2
    GK
    17
    Eltömődött
    13
    10
    Hiányzik
    11
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.7
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    1
    Átlagosan passzoló
    1.1
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    53'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika