Vitesse vs Jong Utrecht Tipp 3 október 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Vitesse Arnhem és Jong FC Utrecht csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Eerste Divisie torna összecsapása 18:00 -kor, 3 október napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 10 március 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Jong FC Utrecht volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 29% vs 71%-kal;
    • szögletek: 2 vs 9-val;
    • szabálytalanságok: 8 vs 17-val;
    • sárga lapok: 0 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 5-val.

    📊A Vitesse Arnhem és a Jong FC Utrecht csapatok hivatalosan csak két mérkőzést játszottak. Legutóbbi találkozójuk 10 március 2025 került megrendezésre a Jong FC Utrecht otthonában, és 0:2 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Vitesse - Jong Utrecht

    100%
    5 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    0%
    0 Győzelem
    Összes mérkőzés
    5
    Átlag gól/mérkőzés
    2.8
    Mindkét csapat szerzett gólt
    40%
    2.4
    Átlag összesen
    0.4
    5.8
    Sarok
    3.8
    1.6
    Sárga lapok
    1.4
    Legutóbbi mérkőzések
    17.08.26
    Eerste Divisie
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    13.04.26
    Eerste Divisie
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.48
    0.63
    5
    4
    12
    10
    1
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.48
    0.63
    5
    4
    12
    10
    1
    0
    03.10.25
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    -
    -
    3
    7
    -
    -
    4
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    7
    -
    -
    4
    4
    10.03.25
    Eerste Divisie
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.2
    2.02
    2
    9
    8
    17
    0
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0.2
    2.02
    2
    9
    8
    17
    0
    1
    13.12.24
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    Jong Utrecht
    Jong Utrecht
    2.36
    0.7
    10
    2
    17
    18
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.36
    0.7
    10
    2
    17
    18
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Vitesse Arnhem Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. szeptember 30.-án játszotta a Eerste Divisie sorozatban (hazai csapat - Emmen, vendégek - Vitesse Arnhem). A mérkőzés végeredménye 2:4 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Vitesse Arnhem vs Emmen):

    • labdabirtoklás: 38% vs 62%;
    • szögletek: 1 vs 8;
    • szabálytalanságok: 13 vs 16;
    • sárga lapok: 3 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 5.
    🏆A Eerste Divisie szezon során a Vitesse Arnhem csapat összesen 5 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Eerste Divisie bajnokság középmezőnyében található Vitesse Arnhem csapat, 40% győzelmi aránnyal és 40% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Vitesse Arnhem csapat összesen 9 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Vitesse Arnhem csapat összesen 10 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Vitesse Arnhem

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Eerste Divisie
    Den Bosch
    Den Bosch
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3.34
    3.17
    16
    0
    10
    17
    0
    3
    1
    4
    0
    3
    1
    1
    3.34
    3.17
    16
    0
    10
    17
    0
    3
    N
    21.08.26
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    Almere City
    Almere City
    1.8
    1.27
    7
    3
    9
    12
    0
    4
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    1.8
    1.27
    7
    3
    9
    12
    0
    4
    L
    17.08.26
    Eerste Divisie
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    N
    07.08.26
    Eerste Divisie
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    1
    Waalwijk
    Waalwijk
    2.1
    1.71
    6
    2
    9
    14
    2
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.1
    1.71
    6
    2
    9
    14
    2
    3
    S
    18.07.26
    Club Friendly Games
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    Jazira (UAE)
    Jazira (UAE)
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Jong FC Utrecht Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. szeptember 30. volt a Eerste Divisie tornán (hazai csapat - Jong FC Utrecht, vendégek - Jong AZ Alkmaar). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Jong FC Utrecht vs Jong AZ Alkmaar):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 7 vs 4;
    • szabálytalanságok: 14 vs 15;
    • sárga lapok: 2 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2.
    🏆A Eerste Divisie szezon során a Jong FC Utrecht csapat összesen 9 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Eerste Divisie bajnokság középmezőnyében található Jong FC Utrecht csapat, 22% győzelmi aránnyal és 56% vereségi aránnyal.

    ⚽A Jong FC Utrecht csapat összesen 12 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Jong FC Utrecht csapat összesen 18 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Jong FC Utrecht

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Eerste Divisie
    Oss
    Oss
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    1.48
    1.53
    7
    6
    15
    14
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.48
    1.53
    7
    6
    15
    14
    1
    1
    L
    24.08.26
    Eerste Divisie
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    Heracles Almelo
    Heracles Almelo
    1.54
    2.45
    2
    7
    10
    15
    0
    1
    1
    6
    0
    5
    1
    1
    1.54
    2.45
    2
    7
    10
    15
    0
    1
    L
    17.08.26
    Eerste Divisie
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    1
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    0.52
    2.81
    3
    3
    15
    7
    0
    2
    L
    09.08.26
    Eerste Divisie
    MVV Maastricht
    MVV Maastricht
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.32
    1.03
    3
    5
    12
    12
    1
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Spakenburg
    Spakenburg
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 2;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1;
    • a mai hazai csapat átlagosan 1 gólt szerez, míg a vendégek 0 gólt.

    Első félidő statisztika: Vitesse Arnhem (otthon) vs Jong FC Utrecht (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 4;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 1 (50%) vs 3 (75%);
    • döntetlenek: 1 (50%) vs 1 (25%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.5 vs 0.75;
    • átlagos kapott gólok száma: 1 vs 0.75.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 4 vs 1;
    • vereségek: 5 vs 5;
    • döntetlenek: 1 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.7 (szerzett - 0.8, kapott - 0.9) vs 1.2 (szerzett - 0.3, kapott - 0.9).
    Trendek
    • A Jong FC Utrecht gólt kapott az első félidőben a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    👉Tippek: 1. félidőben, Vitesse Arnhem szerez gólt (szorzói: 1.85)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 0, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Vitesse Arnhem vs Jong FC Utrecht

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 5 vs 9;
    • győzelmek: 2 vs 2;
    • győzelmi százalék: 40% vs 22%;
    • vereségek: 2 vs 5;
    • döntetlenek: 1 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 2;
    • vereségek: 3 vs 6;
    • döntetlenek: 3 vs 2.
    Trendek
    • A Jong FC Utrecht vesztett minden utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    👉Tippek: Vitesse Arnhem Győzelem (szorzói: 2.3)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2, a vendégek - 0.5;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.5;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Vitesse Arnhem vs Jong FC Utrecht

    • átlagos összesített a tornán: 3.8 vs 3.33;
    • átlagos gólok száma: 1.8 vs 1.33;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.6 vs 0.33;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.2 vs 1;
    • Vitesse Arnhem: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Jong FC Utrecht: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.9 (otthon - 2.5) vs 1.3 (idegenben - 0.6).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Vitesse Arnhem mérkőzések (Eerste Divisie).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Vitesse Arnhem otthon mérkőzésén minden alkalommal (Eerste Divisie).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Jong FC Utrecht idegenben mérkőzések (Eerste Divisie).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.67)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 11.5 (a hazai csapatnál - 9.5 és a vendégcsapatnál - 2);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 12 (a hazai csapatnál - 10 és a vendégcsapatnál - 2).

    Vitesse Arnhem: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3; otthon - 3.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6; otthon - 5.75.

    Jong FC Utrecht: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.33, idegenben - 4.25;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4; idegenben - 3.6.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (8,5) (szorzói: 1.59)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Vitesse Arnhem vs Jong FC Utrecht

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 5 vs 9;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 4 vs 5;
    • Vitesse Arnhem MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (100%);
    • Jong FC Utrecht MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Vitesse Arnhem) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Jong FC Utrecht) - 3 (60%).
    Trendek
    • A Vitesse Arnhem gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Eerste Divisie).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.55)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Vitesse Arnhem mérkőzések (Eerste Divisie).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Vitesse Arnhem otthon mérkőzésén minden alkalommal (Eerste Divisie).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Jong FC Utrecht idegenben mérkőzések (Eerste Divisie).

    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-182
    Közzétett: 2025.10.01., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Vitesse Arnhem - Jong FC Utrecht

    A Jong Utrecht vesztett:
    jong-fc-utrechtminden utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    Vitesse Arnhem Győzelem
    Everygame
    +120
    A Jong Utrecht nem nyert:
    jong-fc-utrechta 23 utolsó 24 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    Vitesse Arnhem nem fog veszíteni
    Everygame
    -256
    A Vitesse Arnhem gólt szerzett:
    vitesse-arnhem-1a 10 utolsó 11 mérkőzésén (Eerste Divisie).
    vitesse-arnhem-1a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Eerste Divisie).
    A Jong Utrecht gólt kapott:
    jong-fc-utrechtminden utolsó 18 idegenben mérkőzésén (Eerste Divisie).
    Vitesse Arnhem szerez gólt
    Everygame
    -500
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    vitesse-arnhem-1a 8 legutóbbi 9 Vitesse Arnhem mérkőzések (Eerste Divisie).
    vitesse-arnhem-1az utolsó 5 Vitesse Arnhem otthon mérkőzésén minden alkalommal (Eerste Divisie).
    jong-fc-utrechta 7 legutóbbi 8 Jong Utrecht idegenben mérkőzések (Eerste Divisie).
    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    -154
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Vitesse Arnhem - Jong FC Utrecht Helyezés a táblázatban

    Eerste Divisie 25/26
    JNSLLKPFORMA
    11.
    FC Eindhoven
    FC Eindhoven
    381451951-6947
    12.
    Jong FC Utrecht
    Jong FC Utrecht
    3812101658-6246
    13.
    Venlo
    Venlo
    381361950-5845
    14.
    Emmen
    Emmen
    381291758-7245
    15.
    Vitesse Arnhem
    Vitesse Arnhem
    3815111264-5544
    16.
    TOP Oss
    TOP Oss
    3811111654-6444

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 23
    Hiányzik - 12
    +11
    -7
    14 - Eltömődött
    21 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    3
    3
    Döntetlen
    1
    2
    Veszítenek
    6
    GK
    23
    Eltömődött
    14
    12
    Hiányzik
    21
    3.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.5
    2.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    1.2
    Átlagosan passzoló
    2.1
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    39'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika