Barcelona G. vs Orense Tipp 2 augusztus 2025
🔊 A közelgő mérkőzés a Barcelona Guayaquil és az Orense között sok izgalmat ígér. Mindkét csapat a tabella élén helyezkedik el, ami további motivációt ad az összecsapásukhoz. A Barcelona Guayaquil az utóbbi időben ingadozó formát mutat, de továbbra is küzd a magasabb pozíciókért. Eközben az Orense remek formában van, hiszen az utolsó tíz mérkőzésből hatot megnyertek. A hazaiak igyekeznek javítani otthoni statisztikájukon, különösen a pályájukon elszenvedett vereségek sorozatát tekintve. Mindkét csapat edzője biztosan kihasználja majd erősségeiket a győzelem érdekében.
Személyes találkozók
A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 15 április 2025-én zajlott, és 3:1-es eredménnyel zárult. Íme a találkozó összehasonlító statisztikái (hazai pályán az Orense):
- labdabirtoklás: 57% vs 43%;
- szögletek: 4 vs 1;
- szabálytalanságok: 9 vs 13;
- sárga lapok: 3 vs 3;
- kaput eltaláló lövések: 7 vs 2.
📊Statisztikai előzetes a Barcelona Guayaquil és Orense közötti hivatalos találkozókról:
- 11 mérkőzést játszottak;
- a hazaiak győzelmei - 6, a vendégek - 3, döntetlenek - 2;
- gólok száma - 15 a 10 ellenében;
- az első félidő átlagos gólösszege - 1.09, a másodiké - 1.18;
- átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 2.27.
Egymás elleni statisztikák Barcelona G. - Orense

Barcelona Guayaquil Csapat áttekintése
Az utolsó hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Serie A keretein belül (hazai pályán: Barcelona Guayaquil, vendégek: LDU Quito). A mérkőzés 0:1-es eredménnyel zárult.
A meccs statisztikái a következők (Barcelona Guayaquil vs LDU Quito):
- labdabirtoklás: 52% vs 48%;
- szögletek: 3 vs 1;
- szabálytalanságok: 11 vs 24;
- sárga lapok: 1 vs 4;
- kapura lövések: 5 vs 5.
A Barcelona Guayaquil, bár a tabellán elfoglalt harmadik helyük kedvezőnek tűnik, nehéz időszakot élnek át hazai pályán. Formájuk hagy kívánnivalót maga után: az utolsó tíz mérkőzésből mindössze két győzelem mutatja, hogy problémáik vannak a játék stabilitásával és a helyzetkihasználással. Azonban a csapat híres labdabirtoklási képességéről és arról, hogy kombinációs játékkal képes helyzeteket teremteni. A Barcelona hagyományosan erősen teljesít otthon az Orense ellen, amit a kapott gól nélküli sikeres sorozatuk is alátámaszt.
A mérkőzés eredményei: Barcelona Guayaquil

Orense Csapat áttekintése
A jelenlegi vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzésüket -án játszották a Serie A-ban (hazai csapat: Caniburo, vendégek: Orense). A találkozó 0:1-es eredménnyel zárult.
A mérkőzés statisztikái (Orense vs Caniburo):
- labdabirtoklás: 33% vs 67%;
- szögletek: 2 vs 7;
- sárga lapok: 1 vs 2;
- kaput eltaláló lövések: 1 vs 8.
Orense a negyedik helyen áll a bajnokságban, köszönhetően annak, hogy az elmúlt tíz mérkőzésükből hatot megnyertek. A csapat fegyelmezett hozzáállást mutat mind védekezésben, mind támadásban: a meccsenkénti 0,8 kapott gól átlag az egyik legjobb mutató a ligában. Orense hatékonyan alkalmazza az ellentámadásokat és a gyors átmeneteket, ami döntő tényező lehet a Barcelona Guayaquil ellen. Az előző egymás elleni találkozón 3:1-re győzték le mai ellenfelüket.
A mérkőzés eredményei: Orense
Tipp az 1. félidőre
Egymás elleni mérkőzések:
- összesített találkozók száma - 11;
- első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 2; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 3;
- átlagos gólok száma az első félidőben: 1.09;
- a mai hazai csapat átlagosan 0.45 gólt szerez, míg a vendégek 0.64 gólt.
Első félidő statisztika: Barcelona Guayaquil (otthon) vs Orense (idegenben)
- lejátszott mérkőzések száma a tornán: 11 vs 11;
- győzelmek: 4 (36.36%) vs 1 (9.09%);
- vereségek: 3 (27.27%) vs 3 (27.27%);
- döntetlenek: 4 (36.36%) vs 7 (63.64%);
- átlagos szerzett gólok száma: 1.09 vs 0.73;
- átlagos kapott gólok száma: 0.55 vs 0.45.
Utolsó 10 mérkőzés (összesített):
- győzelmek: 2 vs 2;
- vereségek: 4 vs 1;
- döntetlenek: 4 vs 7;
- átlagos első félidei gólok száma: 1.2 (szerzett - 0.5, kapott - 0.7) vs 0.8 (szerzett - 0.5, kapott - 0.3).
- A Orense döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Serie A).
Tippek felett/alatt
H2H:
- összecsapások száma - 11;
- hazai győzelmek - 6, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 2.
- A Orense +1.5 hendikep nyer minden utolsó 13 mérkőzésén (Serie A).
- A Orense +1.5 hendikep nyer minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Serie A).
Tippek előrejelzése
H2H
- a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.36, a vendégek - 0.91;
- átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.27;
- mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 4; a hazai csapat pályáján - 0.
Statisztikák: Barcelona Guayaquil vs Orense
- átlagos összesített a tornán: 2.68 vs 2.23;
- átlagos gólok száma: 1.5 vs 1.14;
- átlagos összesített az első félidőben: 0.55 vs 0.55;
- átlagos összesített a második félidőben: 0.95 vs 0.59;
- Barcelona Guayaquil: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.18;
- Orense: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.91;
- utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.25) vs 1.4 (idegenben - 1.6).
- Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Barcelona Guayaquil mérkőzések szemben a Orense (Serie A).
Tippekszöglet
H2H
- átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 8.55 (a hazai csapatnál - 5 és a vendégcsapatnál - 3.55);
- átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 8.6 (a hazai csapatnál - 5.2 és a vendégcsapatnál - 3.4).
Barcelona Guayaquil: Statisztika
- szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.82; otthon - 6.45;
- utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.7; otthon - 5.75.
Orense: Statisztika
- szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.45, idegenben - 4.36;
- utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.9; idegenben - 4.
- A Orense kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Barcelona Guayaquil (Serie A).
Lapok tippek
H2H
- átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 5.28 (hazai csapatnál 2.64 és vendég csapatnál 2.64);
- átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 4.8 (hazai csapatnál 1.8 és vendég csapatnál 3).
Barcelona Guayaquil: Statisztikák
- szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.77; otthon - 1.64;
- utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.6; otthon - 1.25.
Orense: Statisztikák
- szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.09, idegenben - 1.64;
- utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.2; idegenben - 2.2.
Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek
H2H:
- összecsapások száma - 11;
- mindkét csapat gólt szerzett összesen - 4 alkalommal;
- a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.
⭐ A szerkesztőség előrejelzése
A csapatok jelenlegi formáját és a korábbi találkozók statisztikáit figyelembe véve alacsony góltermést prognosztizálunk, a vendégek pedig a kontratámadások révén előnybe kerülhetnek a veszélyes helyzetek kialakításában. Szoros küzdelem várható a középpálya irányításáért, mindkét fél részéről szoros védekezésre számíthatunk - a mérkőzés minimális összpontszáma valószínűsíthetően logikus kimenetele ennek az összecsapásnak. 2.5 gól alatti összesített fogadás mindkét klub trendjeibe illeszkedik, és megalapozott választásnak tűnik a fogadók számára.