Neftchi Baku vs Kapaz Tipp 4 május 2025

    🔉Hogyan fogják a csapatok használni a szabványos rendelkezéseket? A Neftchi Baku és Kapaz csapatok mesterei a saját területüknek, így a játék ígéretesnek tűnik. Az összecsapás a Premier Liga tornán fog zajlani 16:00, 4 május napon.

    Személyes találkozók

    📊 A Neftchi Baku és Kapaz csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 35;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 21, a vendégcsapaté - 6, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 68 a 33 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.89.

    Egymás elleni statisztikák Neftchi Baku - Kapaz

    62%
    24 Győzelmek
    23%
    9 Döntetlen
    15%
    6 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    39
    Átlag gól/mérkőzés
    2.97
    Mindkét csapat szerzett gólt
    51%
    2.03
    Átlagos gólszám
    0.95
    0.97
    Sárga lapok
    0.95
    Legutóbbi mérkőzések
    23.05.26
    Premier League
    Kapaz
    Kapaz
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    1
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    4
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    4
    3
    15.02.26
    Premier League
    Kapaz
    Kapaz
    1
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    1
    1
    3
    1
    3
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    1
    01.11.25
    Premier League
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    Kapaz
    Kapaz
    -
    -
    6
    1
    -
    -
    2
    4
    5
    1
    2
    0
    3
    1
    -
    -
    6
    1
    -
    -
    2
    4
    04.05.25
    Premier League
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    1
    Kapaz
    Kapaz
    1.17
    0.41
    4
    3
    0
    0
    1
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.17
    0.41
    4
    3
    0
    0
    1
    1
    05.03.25
    PL
    FK Kapaz
    FK Kapaz
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    0
    0
    5
    5
    0
    0
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    5
    5
    0
    0
    0
    3
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Neftchi Baku Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. április 28.-án játszotta a Premier Liga sorozatban (hazai csapat - Sumgayit, vendégek - Neftchi Baku). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Neftchi Baku vs Sumgayit):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 4 vs 1;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 3 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3.
    🏆A Premier Liga szezon során a Neftchi Baku csapat összesen 32 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 12 vereség,
    • 12 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Liga bajnokság középmezőnyében található Neftchi Baku csapat, 24% győzelmi aránnyal és 39% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Neftchi Baku csapat összesen 32 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Neftchi Baku csapat összesen 47 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Neftchi Baku

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Premier League
    Keshla
    Keshla
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    -
    -
    2
    8
    15
    13
    2
    2
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    -
    -
    2
    8
    15
    13
    2
    2
    GY
    24.10.26
    Premier League
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    1
    Turan Tovuz
    Turan Tovuz
    -
    -
    2
    6
    -
    -
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    6
    -
    -
    2
    1
    D
    17.10.26
    Premier League
    Qarabag
    Qarabag
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    -
    -
    12
    0
    13
    18
    0
    4
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    -
    -
    12
    0
    13
    18
    0
    4
    D
    09.10.26
    Premier League
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    Sabah
    Sabah
    -
    -
    4
    3
    17
    15
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    17
    15
    2
    3
    D
    18.09.26
    Premier League
    Gabala
    Gabala
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    -
    -
    4
    4
    13
    18
    0
    3
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    4
    4
    13
    18
    0
    3
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Kapaz Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. április 26. volt a Premier Liga tornán (hazai csapat - Kapaz, vendégek - Zira). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Kapaz vs Zira):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 5 vs 4;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 0 vs 6.
    🏆A Premier Liga szezon során a Kapaz csapat összesen 32 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 18 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Liga bajnokság középmezőnyében található Kapaz csapat, 22% győzelmi aránnyal és 56% vereségi aránnyal.

    ⚽A Kapaz csapat összesen 25 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Kapaz csapat összesen 56 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Kapaz

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Premier League
    Kapaz
    Kapaz
    Imisli
    Imisli
    -
    -
    8
    5
    10
    15
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    5
    10
    15
    2
    3
    GY
    28.10.26
    Azerbaijan Cup
    Kapaz
    Kapaz
    Baku
    Baku
    -
    -
    11
    4
    -
    -
    1
    3
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    11
    4
    -
    -
    1
    3
    GY
    24.10.26
    Premier League
    FK SAFA
    FK SAFA
    Kapaz
    Kapaz
    -
    -
    5
    6
    10
    8
    2
    0
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    6
    10
    8
    2
    0
    GY
    18.10.26
    Premier League
    Kapaz
    Kapaz
    Zira
    Zira
    -
    -
    4
    8
    -
    -
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    8
    -
    -
    2
    1
    D
    09.10.26
    Premier League
    Araz Nakhchivan PFK
    Araz Nakhchivan PFK
    Kapaz
    Kapaz
    -
    -
    6
    2
    16
    12
    2
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    6
    2
    16
    12
    2
    1
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Neftchi Baku (otthon) vs Kapaz (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 17 vs 15;
    • győzelmek száma: 5 (0.29%) vs 1 (0.07%);
    • vereségek száma: 2 (0.12%) vs 7 (0.47%);
    • döntetlenek száma: 10 (0.59%) vs 7 (0.47%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 0.94 vs 0.93;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.35 vs 0.73.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 2;
    • vereségek száma: 2 vs 2;
    • döntetlenek száma: 5 vs 6;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1.7 (lőtt gólok - 0.8, kapott gólok - 0.9) vs 0.6 (lőtt gólok - 0.3, kapott gólok - 0.3).
    Trendek
    • A Neftchi Baku gólt szerzett az első félidőben a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Kapaz.
    👉Tippek: 1. félidőben, Neftchi Baku szerez gólt (szorzói: 1.67)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 35;
    • hazai győzelmek - 21, vendég győzelmek - 6, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Neftchi Baku vs Kapaz

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 32 vs 32;
    • győzelmek: 8 vs 7;
    • győzelmi százalék: 24% vs 22%;
    • vereségek: 13 vs 18;
    • döntetlenek: 12 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 5;
    • döntetlenek: 4 vs 3.
    Trendek
    • A Neftchi Baku nyert a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Kapaz.
    👉Tippek: Neftchi Baku Győzelem (szorzói: 1.66)

    Tipp a gólszámra

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.94, a vendégek - 0.94;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.89;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 17; a hazai csapat pályáján - 8.

    Statisztikák: Neftchi Baku vs Kapaz

    • átlagos összesített a tornán: 2.39 vs 2.53;
    • átlagos gólok száma: 0.97 vs 0.78;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.52 vs 0.38;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.45 vs 0.41;
    • Neftchi Baku: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Kapaz: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.47;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 1.25) vs 0.4 (idegenben - 0.4).
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Neftchi Baku otthon mérkőzések (Premier Liga).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.95)

    Tipp arra, hogy mindkét csapat szerez gólt

    H2H:

    • összecsapások száma - 35;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 17 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 8 alkalommal.

    Statisztika: Neftchi Baku vs Kapaz

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 32 vs 32;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 17 vs 10;
    • Neftchi Baku MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 9 (53%);
    • Kapaz MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (27%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 2;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Neftchi Baku) - 4 (100%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Kapaz) - 1 (20%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 1.95)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Neftchi Baku nyert a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Kapaz.

    Neftchi Baku Győzelem
    Bovada
    Tegyen fogadást-135
    Közzétett: 2025.05.03., 11:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Neftchi Baku - Kapaz

    A Neftchi Baku nyert:
    fk-neftchi-bakufk-kapaza 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Kapaz.
    Neftchi Baku Győzelem
    Bovada
    -145
    A Neftchi Baku nem vesztett:
    fk-neftchi-bakufk-kapaza 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén szemben a Kapaz.
    fk-neftchi-bakufk-kapazminden utolsó 9 otthon mérkőzésén szemben a Kapaz (Premier League).
    A Kapaz nem nyert:
    fk-kapaza 15 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (Premier League).
    fk-kapaza 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Neftchi Baku nem fog veszíteni
    Everygame
    -588
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    fk-neftchi-bakua 20 legutóbbi 22 Neftchi Baku mérkőzések.
    fk-neftchi-bakua 18 legutóbbi 20 Neftchi Baku mérkőzések (Premier League).
    fk-neftchi-bakua 10 legutóbbi 11 Neftchi Baku otthon mérkőzések.
    fk-kapazaz utolsó 13 Kapaz mérkőzésén minden alkalommal.
    fk-kapazaz utolsó 11 Kapaz mérkőzésén minden alkalommal (Premier League).
    fk-kapazaz utolsó 9 Kapaz idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    fk-kapazaz utolsó 8 Kapaz idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Premier League).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -278
    A Neftchi Baku gólt kapott:
    fk-neftchi-bakufk-kapaza 8 utolsó 9 mérkőzésén szemben a Kapaz (Premier League).
    fk-neftchi-bakua 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    Kapaz szerez gólt
    Everygame
    -200
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Neftchi Baku - Kapaz Helyezés a táblázatban

    Premier League 24/25
    MGYDVGPForma
    5.
    Sabah Masazir
    Sabah Masazir
    361018850-4648
    6.
    Neftchi Baku
    Neftchi Baku
    3610131339-4943
    7.
    Keshla
    Keshla
    36991832-4636
    8.
    Sumgayit
    Sumgayit
    36962131-5333
    9.
    FK Kapaz
    FK Kapaz
    36882028-6532
    10.
    Sabail FK
    Sabail FK
    364102228-5922

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    6 - Győzelmek
    3 - Döntetlen
    1 - Vereség
    Győzelmek - 6
    Döntetlen - 2
    Vereségek - 2
    10 mérkőzés
    Szerzett - 25
    Kapott - 11
    +14
    +3
    13 - Szerzett
    10 - Kapott
    6
    Győzelmek
    6
    3
    Döntetlen
    2
    1
    Vereségek
    2
    Gólkülönbség
    25
    Szerzett
    13
    11
    Kapott
    10
    3.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.3
    2.5
    Átlagosan szerzett gólok
    1.3
    1.1
    Átlagosan kapott gólok
    1
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    36'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika