Sheffield United vs Swansea H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Sheffield United
18 mérkőzés
Swansea City
8 Győzelem
4 Döntetlen
6 Győzelem
44%
22%
33%
1. Félidőben
5 Győzelem
11 Döntetlen
2 Győzelem
28%
61%
11%
2. Félidőben
5 Győzelem
7 Döntetlen
6 Győzelem
28%
39%
33%
Célok
Összes gól
39
21
18
Meccs végeredmény
8
További - 44%
10
56% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.17
1.17
1
Átlagos idő egy gólra
41'
77'
90'
Sheffield United
1
0-15'
3
16-30'
5
31-45'
1
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
HT
2
46-60'
5
61-75'
5
76-90'
6
46-60'
5
61-75'
4
76-90'
Swansea City
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 52
2.89
33
19
Piros lapok
Összesen: 5
0.28
2
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Sheffield UnitedAnglia
Swansea CityAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Sheffield United - Swansea City Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
ChampionshipSwansea City
Sheffield United
0.67
1.82
6
3
14
10
2
2
0
0
0
0
0
0
0.67
1.82
6
3
14
10
2
2
S
15.08.26
ChampionshipSheffield United
Birmingham City
0.42
0.83
2
8
12
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0.42
0.83
2
8
12
12
0
0
S
09.08.26
EFL CupMansfield Town
Sheffield United
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
0
3
0
1
0
2
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesBochum
Sheffield United
-
-
6
3
16
15
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
6
3
16
15
1
2
S
25.07.26
Club Friendly GamesRotherham United
Sheffield United
-
-
1
13
10
5
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
1
13
10
5
0
0
N
21.07.26
Club Friendly GamesSheffield United
Huddersfield Town
-
-
1
2
7
12
0
0
3
1
0
1
3
0
-
-
1
2
7
12
0
0
N
17.07.26
Club Friendly GamesLevante
Sheffield United
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
Meccsek
22.08.26
ChampionshipSwansea City
Sheffield United
0.67
1.82
6
3
14
10
2
2
0
0
0
0
0
0
0.67
1.82
6
3
14
10
2
2
S
15.08.26
ChampionshipStoke City
Swansea City
0.89
0.97
4
5
14
9
1
3
1
2
1
1
0
1
0.89
0.97
4
5
14
9
1
3
N
08.08.26
EFL CupSwansea City
Birmingham City
1.75
0.95
6
4
12
19
2
0
0
1
0
1
0
0
1.75
0.95
6
4
12
19
2
0
L
01.08.26
Club Friendly GamesSwansea City
Leganes
-
-
3
4
-
-
1
2
1
0
1
0
0
0
-
-
3
4
-
-
1
2
N
28.07.26
Club Friendly GamesMerthyr Town
Swansea City
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
24.07.26
Club Friendly GamesSwansea City
Udinese
-
-
2
4
16
11
0
0
2
0
1
0
1
0
-
-
2
4
16
11
0
0
N
21.07.26
Club Friendly GamesSwansea City
Bochum
-
-
-
-
-
-
0
0
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
0
0
L
18.07.26
Club Friendly GamesSwansea City
Holstein Kiel
-
-
5
4
12
15
2
3
2
2
2
1
0
1
-
-
5
4
12
15
2
3
S
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
3 Döntetlen
2 Legyőzi
50%
30%
20%
1 idő
2 idő
20%
60%
50%
40%
30%
Legyőzi
0%
·10 gyufa ·Swansea City
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Veszítenek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
40%
40%
50%
50%
10%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
17
15
5
Gólok az 1. Félidőben7
12
Gólok a 2. Félidőben8
3
Első pontszerzés7
2
Nem szerzett pontot2
Sheffield United
24%
4
6%
1
0%
0
18%
3
29%
5
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Swansea City
20%
3
20%
3
7%
1
13%
2
13%
2
27%
4
12
7
9
Gólok az 1. Félidőben2
3
Gólok a 2. Félidőben5
5
Elhibázott első2
4
Nem hagyta ki4
Sheffield United
67%
8
17%
2
25%
3
25%
3
33%
4
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Swansea City
43%
3
14%
1
29%
2
43%
3
14%
1
86%
6
Átlagos gól/mérkőzés
2.2
Az első gól átlagos perce
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
60'
Összes gól a mérkőzésen
Swansea City
2.9
Teljes mérkőzés2.2
1.4
1. Félidőben0.9
1.5
2. Félidőben1.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
7
70%
3
30%
1.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Sheffield United - Swansea City Mérkőzés statisztikái
Sheffield United
Swansea City
49.4%
56.2%
Faulok
99
86
Sarok
40
51
Les
22
17
Sárga lapok
14
17
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
0:0
2 egyszer20%
1:2
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
1:2
3 egyszer30%
0:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
3 célok
2 célok
4 célok
1 cél
5 célok
3
4 egyszer40%
2
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Bajnokság
Queens Park Rangers
Cardiff City
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Bajnokság
West Bromwich Albion
Charlton Athletic
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Bajnokság
Millwall
Wrexham
2 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Bajnokság
Burnley
Middlesbrough
2 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
CFL
Dynamo Ceske Budejovice
Dukla Praha B
4 sze
15:00
Statisztikák megtekintése
National League
College Europa
Brunos Magpies
5 sze
14:30
Statisztikák megtekintése