Jong AZ Alkmaar vs Helmond H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Jong AZ Alkmaar
17 mérkőzés
Helmond Sport
6 Győzelem
3 Döntetlen
8 Győzelem
35%
18%
47%
1. Félidőben
4 Győzelem
9 Döntetlen
4 Győzelem
24%
53%
24%
2. Félidőben
4 Győzelem
6 Döntetlen
7 Győzelem
24%
35%
41%
Gólok
Összes gól
59
28
31
Meccs végeredmény
13
Felett - 76%
4
24% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.47
1.65
1.82
Átlagos idő egy gólra
26'
54'
49'
Jong AZ Alkmaar
2
0-15'
3
16-30'
7
31-45'
4
0-15'
2
16-30'
5
31-45'
HT
6
46-60'
5
61-75'
5
76-90'
10
46-60'
6
61-75'
4
76-90'
Helmond Sport
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 58
3.41
22
36
Piros lapok
Összesen: 2
0.12
0
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Jong AZ AlkmaarHollandia
Helmond SportHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Jong AZ Alkmaar - Helmond Sport Utolsó mérkőzések
Meccsek
18.09.26
Eerste DivisieJong AZ Alkmaar
Volendam
2.76
1.15
5
3
14
10
1
1
4
1
2
0
2
1
2.76
1.15
5
3
14
10
1
1
GY
14.09.26
Eerste DivisieJong PSV
Jong AZ Alkmaar
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
1
1
1
0
0
1
2.29
1.2
7
4
11
11
1
2
D
11.09.26
Eerste DivisieHeracles Almelo
Jong AZ Alkmaar
2.7
1.29
8
1
15
10
1
1
3
2
1
2
2
0
2.7
1.29
8
1
15
10
1
1
V
05.09.26
Eerste DivisieDordrecht
1
Jong AZ Alkmaar
1.05
2.47
2
6
12
11
1
2
3
6
2
3
1
3
1.05
2.47
2
6
12
11
1
2
GY
31.08.26
Eerste DivisieJong AZ Alkmaar
Jong FC Utrecht
2.13
1.35
7
6
14
12
1
3
2
1
1
1
1
0
2.13
1.35
7
6
14
12
1
3
GY
28.08.26
Eerste DivisieJong AZ Alkmaar
MVV Maastricht
0.4
0.28
5
4
10
12
1
0
1
2
0
1
1
1
0.4
0.28
5
4
10
12
1
0
V
21.08.26
Eerste DivisieEmmen
Jong AZ Alkmaar
1.8
0.9
4
3
9
11
2
1
3
1
0
0
3
1
1.8
0.9
4
3
9
11
2
1
V
17.08.26
Eerste DivisieDe Graafschap
Jong AZ Alkmaar
1.64
2.97
5
3
13
13
5
2
2
5
1
1
1
4
1.64
2.97
5
3
13
13
5
2
GY
Meccsek
02.10.26
Eerste DivisieHelmond Sport
1
Heracles Almelo
1
2.04
2.28
2
12
18
5
3
4
2
2
1
2
1
0
2.04
2.28
2
12
18
5
3
4
D
26.09.26
Eerste DivisieMVV Maastricht
Helmond Sport
1.4
1.35
6
2
9
14
1
3
2
0
0
0
2
0
1.4
1.35
6
2
9
14
1
3
V
18.09.26
Eerste DivisieDen Bosch
Helmond Sport
1.77
1.8
5
1
7
17
2
2
2
1
2
1
0
0
1.77
1.8
5
1
7
17
2
2
V
11.09.26
Eerste DivisieHelmond Sport
Jong PSV
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
3
1
1
1
2
0
1.42
0.56
5
4
11
9
2
1
GY
04.09.26
Eerste DivisieHelmond Sport
Venlo
3
2.73
2
8
16
6
5
0
4
2
2
0
2
2
3
2.73
2
8
16
6
5
0
GY
28.08.26
Eerste DivisieJong Ajax
Helmond Sport
1.54
0.64
7
9
11
13
2
1
3
2
2
1
1
1
1.54
0.64
7
9
11
13
2
1
V
21.08.26
Eerste DivisieHelmond Sport
Waalwijk
0.68
0.98
3
4
20
8
3
1
1
1
1
0
0
1
0.68
0.98
3
4
20
8
3
1
D
14.08.26
Eerste DivisieRoda JC Kerkrade
Helmond Sport
3.01
0.8
8
1
12
14
0
3
2
1
1
1
1
0
3.01
0.8
8
1
12
14
0
3
V
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Vereségek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
40%
50%
30%
20%
30%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Helmond Sport
2 Győzelem
2 Döntetlen
6 Veszítenek
20%
20%
60%
1 idő
2 idő
20%
20%
30%
30%
50%
Vereségek
50%
Kapott gól nélküli győzelmek
0
Gól nélküli vereségek
2
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
26
15
11
Gólok az 1. Félidőben9
15
Gólok a 2. Félidőben6
4
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett gólt2
Jong AZ Alkmaar
12%
3
23%
6
8%
2
12%
3
15%
4
31%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Helmond Sport
13%
2
27%
4
20%
3
13%
2
0%
0
27%
4
21
20
9
Gólok az 1. Félidőben11
12
Gólok a 2. Félidőben9
6
Elhibázott első6
0
Nem hagyta ki0
Jong AZ Alkmaar
24%
5
19%
4
38%
8
29%
6
38%
8
43%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Helmond Sport
20%
4
25%
5
30%
6
25%
5
10%
2
15%
3
Átlagos gól/meccs
3.5
Az első gól átlagos perce
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
9
Átlagos idő egy gólra
60'
Összes gól a mérkőzésen
Helmond Sport
4.7
Teljes mérkőzés3.5
2
1. Félidőben2
2.7
2. Félidőben1.5
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
6
60%
4
40%
1.5
4
40%
6
60%
4
40%
6
60%
2.5
2
20%
8
80%
4
40%
6
60%
3.5
1
10%
9
90%
2
20%
8
80%
4.5
0
0%
10
100%
Jong AZ Alkmaar - Helmond Sport Mérkőzés statisztikái
Jong AZ Alkmaar
Helmond Sport
49.9%
45.5%
Faulok
122
151
Szögletek
49
35
Les
15
12
Sárga lapok
14
28
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
0:1
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:5
1 egyszer10%
2:1
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
2 gól
3 gól
4 gól
5 gól
1 gól
2
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
4
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Eerste Divisie
Waalwijk
Volendam
18 okt
10:15
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
MVV Maastricht
Heracles Almelo
18 okt
14:45
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Jong FC Utrecht
Roda JC Kerkrade
19 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Jong Ajax
De Graafschap
19 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Jong PSV
Dordrecht
19 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
Premier League, Women
Lokomotiv Moscow (N)
Dinamo Moscow (W)
18 okt
10:00
Statisztikák megtekintése