Etoile Carouge FC vs Stade Nyonnais Tipp 3 április 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Etoile Carouge és a Stade Nyonnais csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 18:15 3 április időpontban lesz. A torna mérkőzése a Stade de la Fontenette stadionban kerül megrendezésre a Carouge városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 23 január 2026 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Stade Nyonnais volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 53% vs 47%-kal;
    • szögletek: 10 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 11 vs 17-val;
    • sárga lapok: 2 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 5-val.

    📊 A Etoile Carouge és Stade Nyonnais csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 15;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 2, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 25 a 18 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.87.

    Egymás elleni statisztikák Etoile Carouge FC - Stade Nyonnais

    47%
    8 Győzelem
    41%
    7 Döntetlen
    12%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    17
    Átlag gól/mérkőzés
    2.53
    Mindkét csapat szerzett gólt
    47%
    1.47
    Átlag összesen
    1.06
    1.29
    Sárga lapok
    0.82
    Legutóbbi mérkőzések
    21.08.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    03.04.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    -
    -
    7
    1
    17
    6
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    1
    17
    6
    3
    0
    23.01.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    10
    4
    11
    17
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    10
    4
    11
    17
    2
    2
    07.11.25
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    0.92
    0.88
    5
    6
    12
    7
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.92
    0.88
    5
    6
    12
    7
    1
    1
    26.08.25
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    0.4
    1.1
    3
    3
    3
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.4
    1.1
    3
    3
    3
    3
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Etoile Carouge Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. március 22.-án játszotta a Challenge Liga sorozatban (hazai csapat - Wil, vendégek - Etoile Carouge). A mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Etoile Carouge vs Wil):

    • labdabirtoklás: 55% vs 45%;
    • szögletek: 6 vs 6;
    • szabálytalanságok: 8 vs 10;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 4.
    🏆A Challenge Liga szezon során a Etoile Carouge csapat összesen 27 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 13 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Challenge Liga bajnokság középmezőnyében található Etoile Carouge csapat, 26% győzelmi aránnyal és 48% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Etoile Carouge csapat összesen 31 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Etoile Carouge csapat összesen 40 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Etoile Carouge

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    4
    12
    11
    0
    0
    N
    21.08.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    S
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Collex-Bossy
    Collex-Bossy
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    0
    10
    8
    8
    3
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    0
    10
    8
    8
    3
    1
    N
    07.08.26
    Challenge League
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    Neuchatel Xamax FCS
    Neuchatel Xamax FCS
    -
    -
    3
    7
    9
    13
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    9
    13
    1
    2
    L
    31.07.26
    Challenge League
    Yverdon-Sport
    Yverdon-Sport
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    5
    4
    11
    12
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    11
    12
    1
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Stade Nyonnais Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. március 20. volt a Challenge Liga tornán (hazai csapat - Stade Nyonnais, vendégek - Rapperswil-Jona). A mérkőzés végeredménye 2:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Stade Nyonnais vs Rapperswil-Jona):

    • labdabirtoklás: 46% vs 54%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 19 vs 9;
    • sárga lapok: 2 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4.
    🏆A Challenge Liga szezon során a Stade Nyonnais csapat összesen 27 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 5 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 12 döntetlen.

    📈Jelenleg a Challenge Liga bajnokság középmezőnyében található Stade Nyonnais csapat, 19% győzelmi aránnyal és 37% vereségi aránnyal.

    ⚽A Stade Nyonnais csapat összesen 27 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Stade Nyonnais csapat összesen 34 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Stade Nyonnais

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Challenge League
    Kriens
    Kriens
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    1
    -
    -
    6
    5
    23
    9
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    5
    23
    9
    1
    1
    L
    21.08.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    9
    13
    2
    4
    S
    15.08.26
    Schweizer Cup
    Amical Saint-Prex
    Amical Saint-Prex
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    N
    07.08.26
    Challenge League
    Aarau
    Aarau
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    -
    -
    8
    6
    17
    15
    3
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    8
    6
    17
    15
    3
    4
    L
    31.07.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    2
    7
    12
    13
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    7
    12
    13
    2
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 15;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 5.

    Statisztika: Etoile Carouge vs Stade Nyonnais

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 27 vs 27;
    • győzelmek: 7 vs 5;
    • győzelmi százalék: 26% vs 19%;
    • vereségek: 13 vs 10;
    • döntetlenek: 7 vs 12.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 1;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 7.
    👉Tippek: Etoile Carouge Hendicapes (0) (szorzói: 1.44)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.67, a vendégek - 1.2;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.87;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 8; a hazai csapat pályáján - 4.

    Statisztikák: Etoile Carouge vs Stade Nyonnais

    • átlagos összesített a tornán: 2.63 vs 2.26;
    • átlagos gólok száma: 1.15 vs 1;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.48 vs 0.59;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.67 vs 0.41;
    • Etoile Carouge: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Stade Nyonnais: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.54;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.8 (otthon - 1.2) vs 0.8 (idegenben - 0.25).
    Trendek
    • A Stade Nyonnais kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Etoile Carouge.
    • A Stade Nyonnais kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Challenge Liga).
    • A Stade Nyonnais kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Challenge Liga).
    👉Tippek: Stade Nyonnais Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.34)

    Tippekszöglet

    Etoile Carouge: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.11; otthoni pályán - 4.54;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4; otthoni pályán - 4.

    Stade Nyonnais: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.89, idegenben - 2.92;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.3; idegenben - 2.5.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (7,5) (szorzói: 1.53)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 15;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 8 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 4 alkalommal.

    Statisztika: Etoile Carouge vs Stade Nyonnais

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 27 vs 27;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 14 vs 14;
    • Etoile Carouge MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 8 (62%);
    • Stade Nyonnais MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (31%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Etoile Carouge) - 4 (80%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Stade Nyonnais) - 1 (25%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.59)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (18/135, 13.3%);
    • Etoile Carouge hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:2 , 1:1 , 1:3 , 2:1 (2/13, 15.4%);
    • Stade Nyonnais idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:0 (5/13, 38.5%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 12.7% (szorzói 5.8)
    1:0 - 11.56% (szorzói 7.6)
    2:1 - 9.15% (szorzói 7.6)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 7 Stade Nyonnais idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Challenge Liga).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást+105
    Közzétett: 2026.04.01., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Etoile Carouge - Stade Nyonnais

    A Etoile Carouge nyert:
    etoile-carouge-fcfc-stade-nyonnaisa 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Stade Nyonnais.
    Etoile Carouge Győzelem
    Bovada
    -115
    A Etoile Carouge nem nyert:
    etoile-carouge-fca 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Challenge Liga).
    Stade Nyonnais nem fog veszíteni
    Everygame
    -120
    A Etoile Carouge nem vesztett:
    etoile-carouge-fcfc-stade-nyonnaisa 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Stade Nyonnais.
    etoile-carouge-fcfc-stade-nyonnaisminden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Stade Nyonnais (Challenge Liga).
    A Stade Nyonnais nem nyert:
    fc-stade-nyonnaisa 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    fc-stade-nyonnaisa 12 utolsó 13 mérkőzésén (Challenge Liga).
    fc-stade-nyonnaisa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    Etoile Carouge nem fog veszíteni
    Everygame
    -385
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    etoile-carouge-fcfc-stade-nyonnaisa 6 legutóbbi 7 Etoile Carouge mérkőzések szemben a Stade Nyonnais (Challenge Liga).
    etoile-carouge-fca 18 legutóbbi 19 Etoile Carouge otthon mérkőzések.
    etoile-carouge-fca 17 legutóbbi 18 Etoile Carouge otthon mérkőzések (Challenge Liga).
    a 9 legutóbbi 10 Michele Schmolzer mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -455
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Etoile Carouge - Stade Nyonnais Helyezés a táblázatban

    Challenge League 25/26
    JNSLLKPFORMA
    6.
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    361422052-6244
    7.
    Etoile Carouge
    Etoile Carouge
    3610101646-5440
    8.
    Wil
    Wil
    3610101639-5540
    9.
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    365131833-6028
    10.
    Bellinzona
    Bellinzona
    36582340-7723

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 8
    10 gyufa
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 13
    +3
    -13
    8 - Eltömődött
    21 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    1
    3
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    8
    GK
    16
    Eltömődött
    8
    13
    Hiányzik
    21
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.9
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    0.8
    1.3
    Átlagosan passzoló
    2.1
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    56'
    Pontozott minden, min.
    113'
    Minden statisztika