Instituto vs Velez Sars. Tipp 3 február 2025

    🔉Hogyan fogják a csapatok használni a szabványos rendelkezéseket? A Instituto Atletico és Velez Sarsfield csapatok mesterei a saját területüknek, így a játék ígéretesnek tűnik. Az összecsapás a Primera Divízió tornán fog zajlani 0:30, 3 február napon.

    Személyes találkozók

    📊 Instituto Atletico és Velez Sarsfield csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 4;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 1, a vendégcsapaté - 3, döntetlenek száma - 0;
    • gólok száma - 1 a 3 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.75, a 2. félidőé - 0.25;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.

    Egymás elleni statisztikák Instituto - Velez Sars.

    25%
    2 Győzelem
    13%
    1 Döntetlen
    63%
    5 Győzelem
    Összes mérkőzés
    8
    Átlag gól/mérkőzés
    1
    Mindkét csapat szerzett gólt
    0%
    0.38
    Átlag összesen
    0.63
    4.75
    Sarok
    4.13
    2.38
    Sárga lapok
    2.5
    13.38
    Szabálytalanságok
    11.5
    Legutóbbi mérkőzések
    24.07.26
    Primera Division
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.55
    3.07
    1
    6
    7
    9
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.55
    3.07
    1
    6
    7
    9
    2
    2
    23.01.26
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    0.58
    0.34
    4
    2
    10
    15
    3
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.58
    0.34
    4
    2
    10
    15
    3
    5
    26.07.25
    Primera Division
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.75
    0.51
    12
    4
    11
    17
    2
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.75
    0.51
    12
    4
    11
    17
    2
    4
    03.02.25
    PRI
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    0.91
    0.15
    3
    2
    23
    18
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.91
    0.15
    3
    2
    23
    18
    3
    3
    17.08.24
    Primera Division
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    Instituto AC Cordoba
    Instituto AC Cordoba
    -
    -
    7
    8
    11
    12
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    8
    11
    12
    3
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Instituto Atletico Csapat áttekintése

    ✅A Instituto Atletico csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 3 győzelmet aratott, 1 döntetlent játszott és 6 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 10 góllal, ami átlagosan 1 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 1.8 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 1.5 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: Instituto Atletico

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    N
    28.08.26
    Football Cup
    Platense
    Platense
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    -
    -
    1
    5
    13
    4
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    3
    1
    -
    -
    1
    5
    13
    4
    1
    0
    L
    22.08.26
    Primera Division
    Atletico Tucuman
    Atletico Tucuman
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.36
    0.51
    9
    2
    8
    3
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.36
    0.51
    9
    2
    8
    3
    3
    2
    S
    16.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    N
    09.08.26
    Primera Division
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    2.65
    0.27
    4
    2
    17
    12
    4
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.65
    0.27
    4
    2
    17
    12
    4
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Velez Sarsfield Csapat áttekintése

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Velez Sarsfield csapat 3 győzelmet szerzett, 2 alkalommal döntetlenre játszott, és 5 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 7;
    • átlagos szerzett gólok száma - 0.7;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.2.

    A mérkőzés eredményei: Velez Sarsfield

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Primera Division
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1
    0.58
    0.69
    2
    6
    14
    9
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.58
    0.69
    2
    6
    14
    9
    2
    1
    S
    23.08.26
    Primera Division
    River Plate
    River Plate
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    0.79
    0.98
    3
    5
    13
    13
    2
    1
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    0.79
    0.98
    3
    5
    13
    13
    2
    1
    S
    17.08.26
    Primera Division
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    Defensa Y Justicia
    Defensa Y Justicia
    0.86
    1.48
    6
    9
    15
    19
    4
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0.86
    1.48
    6
    9
    15
    19
    4
    3
    S
    08.08.26
    Primera Division
    Boca Juniors
    Boca Juniors
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1.23
    0.33
    5
    4
    12
    10
    2
    4
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.23
    0.33
    5
    4
    12
    10
    2
    4
    S
    03.08.26
    Primera Division
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    Independiente
    Independiente
    1.14
    0.41
    4
    4
    17
    13
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.14
    0.41
    4
    4
    17
    13
    3
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 3, döntetlenek - 0.
    👉Tippek: Instituto Atletico nem veszít (szorzói: 1.35)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 0.25, a vendégek - 0.75;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 1;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 0; a hazai csapat pályáján - 0.
    Trendek
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 12 legutóbbi 13 Velez Sarsfield mérkőzések (Primera Division).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.45)

    Tippekszöglet

    H2H
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 9.25 (5.25 - hazai csapat és 4 - vendég csapat esetén);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 6.5 (4 - hazai csapat és 2.5 - vendég csapat esetén).
    Trendek
    • A Instituto Atletico kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Primera Division).
    👉Tippek: Szöglet - Instituto Atletico Total Alatt (5,5) (szorzói: 1.36)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.5 (hazai csapatnál 1.75 és vendég csapatnál 1.75);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 1.5 (hazai csapatnál 0.5 és vendég csapatnál 1).

    Instituto Atletico: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2; otthon - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.1; otthon - 2.

    Velez Sarsfield: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2, idegenben - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.7; idegenben - 1.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.71)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 0 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.64)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Velez Sarsfield gólt kapott a második félidőben a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    • A Velez Sarsfield gólt kapott a második félidőben a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Primera Division).

    2. félidőben, Instituto Atletico szerez gólt
    Közzétett: 2025.02.01., 2:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Instituto Atletico - Velez Sarsfield

    A Velez Sarsfield nem nyert:
    velez-sarsfielda 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Instituto Atletico nem fog veszíteni
    Everygame
    -263
    A Velez Sarsfield kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    velez-sarsfielda 13 utolsó 14 mérkőzésén (Primera Divízió).
    velez-sarsfielda 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén.
    velez-sarsfielda 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    Velez Sarsfield Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -357
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    velez-sarsfielda 12 legutóbbi 13 Velez Sarsfield mérkőzések (Primera Divízió).
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -227
    A Velez Sarsfield gólt kapott a második félidőben:
    velez-sarsfielda 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    velez-sarsfielda 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Primera Divízió).
    2. félidőben, Instituto Atletico szerez gólt
    +103
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Instituto Atletico - Velez Sarsfield Helyezés a táblázatban

    Apertura Group B
    JNSLLKPFORMA
    7.
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    1648413-1120
    8.
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    1653816-2018
    9.
    Godoy Cruz
    Godoy Cruz
    163858-1817
    12.
    CA Sarmiento Junin
    CA Sarmiento Junin
    1629511-1915
    13.
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1642107-2214
    14.
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1627711-1513

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    7 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 5
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 11
    Hiányzik - 4
    +7
    +5
    13 - Eltömődött
    8 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    4
    1
    Döntetlen
    5
    2
    Veszítenek
    1
    GK
    11
    Eltömődött
    13
    4
    Hiányzik
    8
    1.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.1
    1.1
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    0.4
    Átlagosan passzoló
    0.8
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    82'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika