Porto vs Braga H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Porto
Porto
49 mérkőzés
Braga
Braga
30 Győzelem
9 Döntetlen
10 Győzelem
61%
18%
20%
Porto
1. Félidőben
Braga
23 Győzelem
19 Döntetlen
7 Győzelem
47%
39%
14%
Porto
2. Félidőben
Braga
26 Győzelem
13 Döntetlen
10 Győzelem
53%
27%
20%
22.03.26
Primeira Liga
Braga
Braga
Porto
Porto
1.07
0.96
3
5
12
15
4
5
1
2
0
0
1
2
1.07
0.96
3
5
12
15
4
5
02.11.25
Primeira Liga
Porto
Porto
Braga
Braga
0.79
1.12
2
3
15
13
3
2
2
1
1
0
1
1
0.79
1.12
2
3
15
13
3
2
08.03.25
Primeira Liga
Braga
Braga
1
Porto
Porto
0.18
0.86
7
3
16
14
2
4
1
0
1
0
0
0
0.18
0.86
7
3
16
14
2
4
06.10.24
Примейра-лига
Porto
Porto
Braga
Braga
-
-
1
5
13
6
2
2
2
1
1
0
1
1
-
-
1
5
13
6
2
2
18.05.24
Примейра-лига
Braga
Braga
1
Porto
Porto
-
-
4
8
13
11
3
1
0
1
0
0
0
1
-
-
4
8
13
11
3
1

Gólok

Összes gól
125
StatisticsChartSlim-left
82
StatisticsChartSlim-left
43
Meccs végeredmény
23
Felett - 47%
26
53% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.55
StatisticsChartSlim-left
1.67
StatisticsChartSlim-left
0.88
Átlagos idő egy gólra
35'
StatisticsChartSlim-left
54'
StatisticsChartSlim-left
103'
Porto
7
0-15'
8
16-30'
20
31-45'
6
0-15'
5
16-30'
4
31-45'
HT
8
46-60'
14
61-75'
24
76-90'
12
46-60'
6
61-75'
10
76-90'
Braga

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 237
4.84
StatisticsChartSlim-left
116
StatisticsChartSlim-left
121
Piros lapok
Összesen: 15
0.31
StatisticsChartSlim-left
10
StatisticsChartSlim-left
5

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

PortoPortugália
BragaPortugália
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Porto - Braga Utolsó mérkőzések

Porto
Porto
Meccsek
14.10.26
UEFA Champions League
Real Betis Balompie
Real Betis Balompie
Porto
Porto
1.98
1.04
5
1
14
15
4
3
3
2
0
0
3
2
1.98
1.04
5
1
14
15
4
3
V
10.10.26
Liga Portugal
Maritimo Madeira
Maritimo Madeira
Porto
Porto
0.2
2.32
2
6
15
15
1
2
1
2
1
1
0
1
0.2
2.32
2
6
15
15
1
2
GY
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzések
Deportivo La Coruna
Deportivo La Coruna
Porto
Porto
-
-
2
5
-
-
1
2
1
3
1
0
0
3
-
-
2
5
-
-
1
2
GY
20.09.26
Liga Portugal
Porto
Porto
Sl Benfica
Sl Benfica
1
2.07
1.07
3
3
17
12
3
4
3
1
1
0
2
1
2.07
1.07
3
3
17
12
3
4
GY
12.09.26
liga portugal
Casa Pia
Casa Pia
Porto
Porto
1.66
2.74
5
10
13
10
4
1
1
4
1
1
0
3
1.66
2.74
5
10
13
10
4
1
GY
08.09.26
UCL
Porto
Porto
Manchester City
Manchester City
0.3
2.27
2
5
7
15
1
3
0
2
0
0
0
2
0.3
2.27
2
5
7
15
1
3
V
04.09.26
liga portugal
Porto
Porto
Moreirense
Moreirense
1
3.26
0.81
9
1
11
12
1
2
2
1
1
1
1
0
3.26
0.81
9
1
11
12
1
2
GY
29.08.26
liga portugal
Academico Viseu
Academico Viseu
Porto
Porto
1.32
1.14
1
1
13
19
0
0
0
3
0
3
0
0
1.32
1.14
1
1
13
19
0
0
GY
23.08.26
liga portugal
Porto
Porto
Arouca
Arouca
2.72
0.45
12
2
16
8
1
0
2
0
0
0
2
0
2.72
0.45
12
2
16
8
1
0
GY
15.08.26
liga portugal
Rio Ave
Rio Ave
Porto
Porto
0.78
1.99
6
6
1
10
0
0
0
2
0
1
0
1
0.78
1.99
6
6
1
10
0
0
GY
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Braga
Braga
Meccsek
15.10.26
UECL
Koppenhága
Koppenhága
Braga
Braga
2.12
0.42
3
3
15
18
2
0
3
0
0
0
3
0
2.12
0.42
3
3
15
18
2
0
V
09.10.26
Liga Portugal
Braga
Braga
Sporting
Sporting
1.37
1.04
5
2
11
10
1
1
1
3
1
0
0
3
1.37
1.04
5
2
11
10
1
1
V
20.09.26
Liga Portugal
Santa Clara
Santa Clara
Braga
Braga
0.79
0.55
5
5
13
13
4
3
0
0
0
0
0
0
0.79
0.55
5
5
13
13
4
3
D
14.09.26
liga portugal
Braga
Braga
Estoril Praia
Estoril Praia
1
2.09
0.74
4
2
9
12
0
2
1
0
0
0
1
0
2.09
0.74
4
2
9
12
0
2
GY
10.09.26
liga portugal
Estrela
Estrela
Braga
Braga
0.68
0.72
5
9
12
14
2
1
2
1
1
1
1
0
0.68
0.72
5
9
12
14
2
1
V
05.09.26
liga portugal
Alverca
Alverca
Braga
Braga
1.17
2.11
2
2
11
12
1
4
1
2
1
0
0
2
1.17
2.11
2
2
11
12
1
4
GY
31.08.26
liga portugal
Braga
Braga
Vitoria Guimarares
Vitoria Guimarares
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
1
0
0
0
1
0
0.77
0.19
2
2
11
18
2
3
GY
27.08.26
UECL
Austria Wien
Austria Wien
Braga
Braga
0.75
0.45
2
5
17
17
3
2
0
0
0
0
0
0
0.75
0.45
2
5
17
17
3
2
D
20.08.26
UECL
Braga
Braga
Austria Wien
Austria Wien
3.18
0.59
5
4
12
18
2
0
2
0
1
0
1
0
3.18
0.59
5
4
12
18
2
0
GY
13.08.26
UECL
Dinamo Minszk
Dinamo Minszk
Braga
Braga
-
-
3
5
11
10
3
2
0
0
0
0
0
0
-
-
3
5
11
10
3
2
D
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

PortoPorto· 10 mérkőzés
8 Győzelem
0 Döntetlen
2 Vereségek
80%
20%
1 idő
2 idő
40%
60%
60%
20%
0%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·BragaBraga
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
40%
70%
30%
10%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
4
3
Gól nélküli vereségek
1
1
Fordításos győzelmek
3
1
Szándékos vereségek
1
2

Gól statisztikák

22
Eltömődött
8
Eltömődött
10
Gólok az 1. Félidőben
3
12
Gólok a 2. Félidőben
5
5
Első pontszerzés
5
1
Nem szerzett gólt
4
Porto
14%
3
5%
1
27%
6
23%
5
14%
3
18%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Braga
13%
1
13%
1
13%
1
25%
2
0%
0
38%
3
9
Hiányzik
9
Hiányzik
3
Gólok az 1. Félidőben
2
6
Gólok a 2. Félidőben
7
5
Elhibázott első
2
4
Nem hagyta ki
6
Porto
22%
2
33%
3
44%
4
56%
5
33%
3
56%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Braga
11%
1
11%
1
11%
1
44%
4
22%
2
33%
3
Átlagos gól/meccs
3.1
1.7
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
3
5
Átlagos idő egy gólra
41'
112'

Összes gól a mérkőzésen

PortoPorto
Átlagos gólszám
BragaBraga
3.1
Teljes mérkőzés
1.7
1.3
1. Félidőben
0.5
1.8
2. Félidőben
1.2

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
9
90%
MiddleLogo
1
10%
1.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Porto - Braga Mérkőzés statisztikái

Porto
Braga
51.8%
Labdabirtoklás
54.9%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
133
StatisticsChartSlim-left
127
Szögletek
StatisticsChartSlim-left
57
StatisticsChartSlim-left
45
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
13
StatisticsChartSlim-left
17
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Porto
Pontos eredmény
Braga
0:2
2 egyszer
20%
2:0
2 egyszer
20%
0:3
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
0:0
3 egyszer
30%
1:0
2 egyszer
20%
1:2
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
Porto
Gólok pontos száma
Braga
3
3 egyszer
30%
2
4 egyszer
40%
4
1 egyszer
10%
5
2 egyszer
20%
3 gól
2 gól
4 gól
1 gól
5 gól
3
3 egyszer
30%
2
1 egyszer
10%
4
1 egyszer
10%
1
2 egyszer
20%