Nublense vs Colo Colo Tipp 1 november 2025

    🔈 A Nublense és a Colo-Colo közötti mérkőzés izgalmas összecsapást ígér két olyan csapat között, amelyek a tabella közepén helyezkednek el. A Nublense arra törekszik, hogy visszanyerje stabilitását a vereségek sorozata után, míg a Colo-Colo igyekszik javítani az idegenbeli teljesítményén. Mindkét csapat közepes gólszerzési mutatókkal rendelkezik, ami kiszámíthatatlanná teszi a mérkőzés kimenetelét. Az edzők taktikai megközelítései és a keret aktuális formája kulcsszerepet játszhatnak a győztes meghatározásában.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 19 május 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Colo Colo volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 62% vs 38%-kal;
    • szögletek: 9 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 5 vs 15-val;
    • sárga lapok: 4 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 8 vs 6-val.

    📊Nublense és Colo Colo csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 33;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 8, a vendégcsapaté - 15, döntetlenek száma - 10;
    • gólok száma - 42 a 49 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.27, a 2. félidőé - 1.48;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.76.

    Egymás elleni statisztikák Nublense - Colo Colo

    23%
    8 Győzelmek
    29%
    10 Döntetlen
    49%
    17 Győzelmek
    Összes mérkőzés
    35
    Átlag gól/mérkőzés
    2.86
    Mindkét csapat szerzett gólt
    57%
    1.26
    Átlagos gólszám
    1.6
    Legutóbbi mérkőzések
    17.05.26
    Primera Division
    Colo Colo
    Colo Colo
    Nublense
    Nublense
    -
    -
    4
    4
    6
    7
    1
    0
    6
    2
    2
    1
    4
    1
    -
    -
    4
    4
    6
    7
    1
    0
    01.11.25
    Primera Division
    Nublense
    Nublense
    1
    Colo Colo
    Colo Colo
    0.42
    1.19
    2
    3
    12
    8
    4
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.42
    1.19
    2
    3
    12
    8
    4
    3
    19.05.25
    Primera Division
    Colo Colo
    Colo Colo
    Nublense
    Nublense
    1.53
    1.45
    9
    3
    5
    15
    4
    3
    2
    2
    1
    2
    1
    0
    1.53
    1.45
    9
    3
    5
    15
    4
    3
    29.08.24
    Primera Division
    Colo-Colo
    Colo-Colo
    Nublense
    Nublense
    -
    -
    12
    4
    6
    8
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    12
    4
    6
    8
    4
    2
    06.04.24
    Primera Division
    Nublense
    Nublense
    Colo-Colo
    Colo-Colo
    -
    -
    7
    6
    14
    10
    4
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    6
    14
    10
    4
    2
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Nublense Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat -án játszotta a Primera Divisiónban, ahol a hazai pályán az Unión La Calera fogadta a Ñublense csapatát. A találkozó 3:0-s eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Ñublense vs Unión La Calera):

    • labdabirtoklás: 60% vs 40%;
    • szögletek: 4 vs 4;
    • szabálytalanságok: 8 vs 14;
    • sárga lapok: 2 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 6.

    Nublense ingadozó teljesítményt nyújt az utóbbi mérkőzéseken, négy vereséget követően nemrég győzelmet arattak. A csapat a 10. helyen áll a tabellán, és továbbra is küzdenek pozíciójuk javításáért. Az elmúlt öt találkozón egy győzelmet szereztek, míg négyszer alulmaradtak. Játékstílusuk a kontratámadásokra összpontosít, ám a szerzett gólok száma elmarad a várakozásoktól - mindössze körülbelül egy gól mérkőzésenként. 

    A mérkőzés eredményei: Nublense

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    Primera Division
    O´Higgins
    O´Higgins
    1
    Nublense
    Nublense
    1
    -
    -
    3
    3
    14
    16
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    14
    16
    2
    2
    V
    25.10.26
    Primera Division
    Nublense
    Nublense
    Coquimbo Unido
    Coquimbo Unido
    -
    -
    6
    3
    13
    6
    5
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    6
    3
    13
    6
    5
    3
    GY
    12.10.26
    Primera Division
    Universidad de Chile
    Universidad de Chile
    Nublense
    Nublense
    1
    -
    -
    7
    3
    8
    12
    1
    0
    6
    0
    2
    0
    4
    0
    -
    -
    7
    3
    8
    12
    1
    0
    V
    26.09.26
    Chilei Kupa
    Nublense
    Nublense
    Puerto Montt
    Puerto Montt
    1
    -
    -
    11
    1
    9
    14
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    11
    1
    9
    14
    3
    2
    GY
    22.09.26
    Chilei Kupa
    Puerto Montt
    Puerto Montt
    Nublense
    Nublense
    -
    -
    1
    9
    10
    13
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    1
    9
    10
    13
    1
    1
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Colo Colo Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Primera Divisiónban, ahol a Colo-Colo látta vendégül Limachét. A találkozó 2:2-es döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Colo-Colo vs Limache):

    • labdabirtoklás: 60% vs 40%;
    • szögletek: 9 vs 1;
    • szabálytalanságok: 14 vs 6;
    • sárga lapok: 3 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3.

    A Colo-Colo idegenben bizonytalan formát mutat, ahol ritkán győznek - az utolsó tíz mérkőzésükből csak kétszer nyertek. A bajnokságban a 8. helyen állnak, és egy döntetlent követően két győzelmet arattak az előző vereségek után. Átlagosan 1,52 gólt szereznek meccsenként, de a védekezésük is hibázik, mivel körülbelül ugyanannyi gólt kapnak - 1,4-et mérkőzésenként.

    A mérkőzés eredményei: Colo Colo

    Legutóbbi mérkőzések
    02.11.26
    Chilei Kupa
    Colo Colo
    Colo Colo
    Puerto Montt
    Puerto Montt
    -
    -
    6
    7
    9
    7
    2
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    7
    9
    7
    2
    1
    GY
    30.10.26
    Primera Division
    Colo Colo
    Colo Colo
    Universidad de Concepcion
    Universidad de Concepcion
    1
    -
    -
    5
    3
    7
    4
    2
    1
    6
    1
    5
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    3
    7
    4
    2
    1
    GY
    25.10.26
    Primera Division
    Palestino
    Palestino
    1
    Colo Colo
    Colo Colo
    -
    -
    4
    6
    7
    13
    0
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    6
    7
    13
    0
    0
    D
    11.10.26
    Primera Division
    Coquimbo Unido
    Coquimbo Unido
    Colo Colo
    Colo Colo
    -
    -
    5
    12
    10
    7
    2
    3
    5
    2
    3
    1
    2
    1
    -
    -
    5
    12
    10
    7
    2
    3
    V
    29.09.26
    Chilei Kupa
    Puerto Montt
    Puerto Montt
    Colo Colo
    Colo Colo
    -
    -
    4
    10
    4
    14
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    10
    4
    14
    1
    2
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 33;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 4; vendégeknél (idegenben) - 3; döntetlenek száma - 8;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.27;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.7 gólt szerez, míg a vendégek 0.58 gólt.

    Első félidő statisztika: Nublense (otthon) vs Colo Colo (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 12;
    • győzelmek: 4 (33.33%) vs 4 (33.33%);
    • vereségek: 1 (8.33%) vs 2 (16.67%);
    • döntetlenek: 7 (58.33%) vs 6 (50%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0.58 vs 0.67;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.17 vs 0.25.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 4 vs 4;
    • vereségek: 3 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 3;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.8 (szerzett - 0.4, kapott - 0.4) vs 1.1 (szerzett - 0.5, kapott - 0.6).
    Trendek
    • A Nublense gólt szerzett az első félidőben a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. félidőben, Nublense szerez gólt(szorzói: 2.38)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 33;
    • hazai győzelmek - 8, vendég győzelmek - 15, döntetlenek - 10.

    Statisztika: Nublense vs Colo Colo

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 25 vs 25;
    • győzelmek: 7 vs 9;
    • győzelmi százalék: 29% vs 36%;
    • vereségek: 9 vs 8;
    • döntetlenek: 8 vs 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 2;
    • vereségek: 5 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 5.
    Trendek
    • A Colo-Colo nem nyert a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    • A Colo-Colo nem nyert minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    👉Tippek: Nublense nem fog veszíteni(szorzói: 1.72)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.27, a vendégek - 1.48;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.76;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 19; a hazai csapat pályáján - 7.

    Statisztikák: Nublense vs Colo Colo

    • átlagos összesített a tornán: 2.29 vs 2.68;
    • átlagos gólok száma: 0.96 vs 1.52;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.46 vs 0.64;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.5 vs 0.88;
    • Nublense: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.08;
    • Colo Colo: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.92;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1 (otthon - 1.25) vs 1.2 (idegenben - 0.5).
    Trendek
    • A Nublense gólt szerzett minden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: Nublense szerez gólt(szorzói: 1.38)

    Tippekszöglet

    Nublense: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.38; otthoni pályán - 4.58;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; otthoni pályán - 3.5.

    Colo Colo: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.68, idegenben - 4.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.2; idegenben - 3.75.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.22 (hazai csapatnál 1.61 és vendég csapatnál 1.61);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.8 (hazai csapatnál 1.53 és vendég csapatnál 1.27).

    Nublense: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.75; otthon - 2.58;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.8; otthon - 2.5.

    Colo Colo: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.96, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.5; idegenben - 3.5.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (5,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 33;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 19 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 7 alkalommal.

    Statisztika: Nublense vs Colo Colo

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 25 vs 25;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 11 vs 14;
    • Nublense MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 7 (58%);
    • Colo Colo MG mérkőzéseinek száma idegenben - 7 (58%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Nublense) - 2 (50%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Colo Colo) - 2 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem)(szorzói: 2)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve mindkét csapat jelenlegi formáját, érdemes óvatos játékra számítani kevés helyzettel az ellenfél kapuja előtt. Nagy valószínűséggel Kolo-Kolo nem tudja majd áttörni a Nublense védelmét idegenben - ezt a legutóbbi idegenbeli teljesítményeik is alátámasztják. Ennek fényében Kolo-Kolo egyéni gólösszege kevesebb mint 1,5.

    Colo Colo Total gólt Alatt (1,5)
    Tényező-169
    Közzétett: 2025.10.31., 17:16

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Nublense - Colo Colo

    A Colo-Colo elveszítette a második félidőt:
    colo-coloa 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    2. Félidőben Nublense Győzelem
    Everygame
    +225
    A Colo-Colo nem nyert:
    colo-coloa 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    colo-colominden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    Nublense nem fog veszíteni
    -182
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    nublenseaz utolsó 8 Nublense mérkőzésén minden alkalommal (Primera Division).
    colo-coloaz utolsó 7 Colo-Colo idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Primera Division).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -357
    A Colo-Colo kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    colo-coloa 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén.
    colo-colominden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    Colo Colo Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -182
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Nublense - Colo Colo Helyezés a táblázatban

    Primera Division 2025
    MGYDVGPForma
    7.
    Cobresal
    Cobresal
    301451138-3847
    8.
    Colo Colo
    Colo Colo
    301281046-3644
    9.
    Huachipato
    Huachipato
    301271143-4243
    10.
    Nublense
    Nublense
    30891331-4033
    11.
    Deportes Limache
    Deportes Limache
    30871536-4331

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelmek
    0 - Döntetlen
    7 - Vereségek
    Győzelmek - 5
    Döntetlen - 4
    Vereség - 1
    10 mérkőzés
    Szerzett - 8
    Kapott - 20
    -12
    +11
    20 - Szerzett
    9 - Kapott
    3
    Győzelmek
    5
    0
    Döntetlen
    4
    7
    Vereségek
    1
    Gólkülönbség
    8
    Szerzett
    20
    20
    Kapott
    9
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.9
    0.8
    Átlagosan szerzett gólok
    2
    2
    Átlagosan kapott gólok
    0.9
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    113'
    Pontozott minden, min.
    45'
    Minden statisztika