Gillingham vs Northampton H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Gillingham
20 mérkőzés
Northampton Town
6 Győzelmek
5 Döntetlen
9 Győzelmek
30%
25%
45%
1. Félidőben
6 Győzelmek
3 Döntetlen
11 Győzelmek
30%
15%
55%
2. Félidőben
4 Győzelmek
10 Döntetlen
6 Győzelmek
20%
50%
30%
24.04.21
League OneGillingham
Northampton
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
29.12.20
League OneNorthampton Town
Gillingham
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
2
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Gólok
Összes gól
53
23
30
Meccs végeredmény
11
Felett - 55%
9
45% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.65
1.15
1.5
Átlagos idő egy gólra
34'
78'
60'
Gillingham
5
0-15'
2
16-30'
4
31-45'
2
0-15'
3
16-30'
10
31-45'
HT
2
46-60'
3
61-75'
2
76-90'
5
46-60'
3
61-75'
3
76-90'
Northampton Town
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 61
3.05
24
37
Piros lapok
Összesen: 1
0.05
1
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


GillinghamAnglia
Northampton TownAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Gillingham - Northampton Town Utolsó mérkőzések
Meccsek
24.10.26
EFL League TwoGillingham
Grimsby Town
1.14
3.19
4
6
16
11
3
4
1
4
1
1
0
3
1.14
3.19
4
6
16
11
3
4
V
20.10.26
EFL League TwoGillingham
Port Vale
2.05
1.05
9
4
12
11
2
1
1
1
1
0
0
1
2.05
1.05
9
4
12
11
2
1
D
17.10.26
EFL League TwoAccrington Stanley
Gillingham
1.56
0.49
11
1
8
15
2
3
3
1
2
1
1
0
1.56
0.49
11
1
8
15
2
3
V
13.10.26
Football League TrophyGillingham
Brighton U21
3.68
1.02
7
1
16
8
2
1
4
3
3
0
1
3
3.68
1.02
7
1
16
8
2
1
GY
10.10.26
EFL League TwoRotherham United
Gillingham
0.87
1.99
2
2
16
13
3
2
1
4
1
1
0
3
0.87
1.99
2
2
16
13
3
2
GY
03.10.26
EFL League TwoGillingham
Newport County
0.32
1.4
3
2
17
12
4
2
0
0
0
0
0
0
0.32
1.4
3
2
17
12
4
2
D
26.09.26
EFL League TwoYork City
Gillingham
1
2.39
0.3
4
2
8
17
1
3
3
0
1
0
2
0
2.39
0.3
4
2
8
17
1
3
V
22.09.26
Football League TrophyGillingham
Cambridge United
0.27
2.13
3
7
13
8
1
2
1
4
1
2
0
2
0.27
2.13
3
7
13
8
1
2
V
Meccsek
24.10.26
EFL League TwoNorthampton Town
Colchester United
1.08
0.89
7
2
12
13
2
1
2
0
1
0
1
0
1.08
0.89
7
2
12
13
2
1
GY
20.10.26
EFL League TwoNorthampton Town
Tranmere Rovers
1.58
1.14
9
6
12
9
0
2
0
1
0
1
0
0
1.58
1.14
9
6
12
9
0
2
V
17.10.26
EFL League TwoGrimsby Town
1
Northampton Town
1.99
2.22
3
7
9
14
3
2
0
2
0
1
0
1
1.99
2.22
3
7
9
14
3
2
GY
10.10.26
EFL League TwoYork City
Northampton Town
1.77
0.87
8
4
8
13
2
1
1
1
0
1
1
0
1.77
0.87
8
4
8
13
2
1
D
06.10.26
Football League TrophyCambridge United
Northampton Town
1.45
0.64
4
5
13
20
1
2
2
1
1
0
1
1
1.45
0.64
4
5
13
20
1
2
V
19.09.26
EFL League TwoNorthampton Town
Rotherham United
0.89
1.47
5
7
14
10
2
2
0
1
0
0
0
1
0.89
1.47
5
7
14
10
2
2
V
12.09.26
EFL League TwoShrewsbury Town
Northampton Town
0.91
0.49
1
5
16
9
1
1
2
0
2
0
0
0
0.91
0.49
1
5
16
9
1
1
V
A mérkőzés eredményei
3 Győzelmek
2 Döntetlen
5 Vereségek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
30%
10%
40%
20%
30%
Vereségek
70%
·10 mérkőzés ·Northampton Town
2 Győzelmek
2 Döntetlen
6 Vereségek
20%
20%
60%
1 idő
2 idő
30%
30%
20%
30%
50%
Vereségek
40%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
5
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
14
7
9
Gólok az 1. Félidőben3
5
Gólok a 2. Félidőben4
3
Első pontszerzés3
3
Nem szerzett gólt5
Gillingham
7%
1
0%
0
57%
8
14%
2
7%
1
14%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Northampton Town
29%
2
0%
0
14%
1
43%
3
0%
0
14%
1
21
13
7
Gólok az 1. Félidőben8
14
Gólok a 2. Félidőben5
6
Elsőként kapott gólt7
1
Kapott gól nélkül2
Gillingham
19%
4
14%
3
14%
3
24%
5
33%
7
29%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Northampton Town
38%
5
15%
2
23%
3
15%
2
23%
3
23%
3
Átlagos gól/meccs
2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
128'
Összes gól a mérkőzésen
Northampton Town
3.5
Teljes mérkőzés2
1.6
1. Félidőben1.1
1.9
2. Félidőben0.9
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
1.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
2.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Gillingham - Northampton Town Mérkőzés statisztikái
Gillingham
Northampton Town
46.8%
46.5%
Faulok
138
118
Szögletek
-
-
Les
-
-
Sárga lapok
25
15
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
1:4
3 alkalom30%
0:0
1 alkalom10%
0:1
1 alkalom10%
1:1
1 alkalom10%
1:2
1 alkalom10%
0:1
3 alkalom30%
1:1
2 alkalom20%
2:0
2 alkalom20%
0:2
1 alkalom10%
2:1
1 alkalom10%
2
1 alkalom10%
1
1 alkalom10%
3
2 alkalom20%
4
1 alkalom10%
5
3 alkalom30%
2 gól
1 gól
3 gól
4 gól
5 gól
2
5 alkalom50%
1
3 alkalom30%
3
1 alkalom10%
4
1 alkalom10%
Más csapatok H2H statisztikái
Liga 1
Bali United
Persik Kediri
8 nov
08:30
Statisztikák megtekintése
Division 2
Al Rawdhah
Al-Shoalah
8 nov
11:55
Statisztikák megtekintése
Divize A
TJ Sokol Lanzhot
Nove Sady
8 nov
13:00
Statisztikák megtekintése
Campeonato de Portugal
Lagoa
Real Sport Clube
8 nov
15:00
Statisztikák megtekintése
Liga Nacional. Apertura
Platense
Genesis
8 nov
21:00
Statisztikák megtekintése
Primera Division
Sp. San Lorenzo
Rubio NU
9 nov
20:00
Statisztikák megtekintése