Bandirmaspor vs Antalyaspor H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Bandirmaspor
Bandirmaspor
1 mérkőzés
Antalyaspor
Antalyaspor
0 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
Bandirmaspor
1. Félidőben
Antalyaspor
0 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
Bandirmaspor
2. Félidőben
Antalyaspor
0 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelem
100%
01.09.26
1. Lig
Bandirmaspor
Bandirmaspor
1
Antalyaspor
Antalyaspor
-
-
7
1
15
10
4
1
0
1
0
1
0
0
-
-
7
1
15
10
4
1

Célok

Összes gól
1
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1
Meccs végeredmény
0
További - 0%
1
100% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
1
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1
Átlagos idő egy gólra
90'
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
90'

Statisztikák a mérkőzésről

Bandirmaspor
Antalyaspor
65%
Labdabirtoklás
35%
Faulok
Összesen: 25
25
StatisticsChartSlim-left
15
StatisticsChartSlim-left
10
Sarok
Összesen: 8
8
StatisticsChartSlim-left
7
StatisticsChartSlim-left
1
Les
Összesen: 7
7
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
5
Sárga lapok
Összesen: 5
5
StatisticsChartSlim-left
4
StatisticsChartSlim-left
1
Piros lapok
Összesen: 1
1
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

BandirmasporTörökország
AntalyasporTörökország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Bandirmaspor - Antalyaspor Utolsó mérkőzések

Bandirmaspor
Bandirmaspor
Meccsek
01.09.26
1. Lig
Bandirmaspor
Bandirmaspor
1
Antalyaspor
Antalyaspor
-
-
7
1
15
10
4
1
0
1
0
1
0
0
-
-
7
1
15
10
4
1
L
28.08.26
1. Lig
Pendikspor
Pendikspor
Bandirmaspor
Bandirmaspor
-
-
5
3
20
15
2
3
1
1
1
1
0
0
-
-
5
3
20
15
2
3
S
23.08.26
1. Lig
Bandirmaspor
Bandirmaspor
Keciorenguecue
Keciorenguecue
-
-
5
3
15
12
2
2
1
1
1
0
0
1
-
-
5
3
15
12
2
2
S
16.08.26
1. Lig
Muglaspor
Muglaspor
Bandirmaspor
Bandirmaspor
-
-
5
2
20
19
3
1
0
0
0
0
0
0
-
-
5
2
20
19
3
1
S
08.08.26
1. Lig
Bandirmaspor
Bandirmaspor
Istanbulspor
Istanbulspor
1
-
-
1
3
15
16
3
3
3
0
2
0
1
0
-
-
1
3
15
16
3
3
N
22.07.26
Club Friendly Games
Bandirmaspor
Bandirmaspor
Corum
Corum
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
18.07.26
Club Friendly Games
Eyupspor
Eyupspor
Bandirmaspor
Bandirmaspor
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
02.05.26
1. Lig
Bandirmaspor
Bandirmaspor
Sivasspor
Sivasspor
-
-
5
9
10
13
1
2
1
0
1
0
0
0
-
-
5
9
10
13
1
2
N
26.04.26
1. Lig
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Bandirmaspor
Bandirmaspor
-
-
4
5
9
5
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
4
5
9
5
1
1
S
19.04.26
1. Lig
Bandirmaspor
Bandirmaspor
Amed Sportif Faaliyetler
Amed Sportif Faaliyetler
1
-
-
2
10
16
14
3
2
2
0
0
0
2
0
-
-
2
10
16
14
3
2
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Antalyaspor
Antalyaspor
Meccsek
01.09.26
1. Lig
Bandirmaspor
Bandirmaspor
1
Antalyaspor
Antalyaspor
-
-
7
1
15
10
4
1
0
1
0
1
0
0
-
-
7
1
15
10
4
1
N
28.08.26
1. Lig
Antalyaspor
Antalyaspor
1
Sariyer
Sariyer
-
-
4
0
18
14
2
3
1
2
1
0
0
2
-
-
4
0
18
14
2
3
L
22.08.26
1. Lig
Antalyaspor
Antalyaspor
Pendikspor
Pendikspor
-
-
12
1
8
20
4
1
2
3
0
2
2
1
-
-
12
1
8
20
4
1
L
16.08.26
1. Lig
Mardin 1969 Spor
Mardin 1969 Spor
Antalyaspor
Antalyaspor
-
-
7
1
16
11
3
1
2
0
1
0
1
0
-
-
7
1
16
11
3
1
L
08.08.26
1. Lig
Antalyaspor
Antalyaspor
Keciorenguecue
Keciorenguecue
-
-
4
5
14
9
2
2
4
3
1
0
3
3
-
-
4
5
14
9
2
2
N
26.07.26
Club Friendly Games
Antalyaspor
Antalyaspor
Zakho SC
Zakho SC
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.05.26
Super Lig
Antalyaspor
Antalyaspor
Kocaelispor
Kocaelispor
2.1
0.49
2
4
21
21
6
6
1
0
0
0
1
0
2.1
0.49
2
4
21
21
6
6
N
09.05.26
Super Lig
Galatasaray
Galatasaray
Antalyaspor
Antalyaspor
4.13
0.33
6
1
10
15
4
3
4
2
0
1
4
1
4.13
0.33
6
1
10
15
4
3
L
03.05.26
Super Lig
Antalyaspor
Antalyaspor
Alanyaspor
Alanyaspor
0.29
0.85
3
8
10
15
4
5
0
0
0
0
0
0
0.29
0.85
3
8
10
15
4
5
S
25.04.26
Super Lig
Goztepe
Goztepe
Antalyaspor
Antalyaspor
1.83
1.21
4
4
24
6
2
0
2
0
2
0
0
0
1.83
1.21
4
4
24
6
2
0
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

BandirmasporBandirmaspor· 10 gyufa
3 Győzelem
6 Döntetlen
1 Legyőzi
30%
60%
10%
1 idő
2 idő
30%
20%
60%
70%
10%
Legyőzi
10%
·10 gyufa ·AntalyasporAntalyaspor
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Veszítenek
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
40%
20%
30%
40%
30%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
3
2
Száraz elváltozások
1
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
0
2

Gól statisztikák

9
Eltömődött
11
Eltömődött
5
Gólok az 1. Félidőben
4
4
Gólok a 2. Félidőben
7
6
Első pontszerzés
5
4
Nem szerzett pontot
4
Bandirmaspor
33%
3
11%
1
11%
1
11%
1
11%
1
22%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Antalyaspor
9%
1
0%
0
27%
3
9%
1
36%
4
18%
2
4
Hiányzik
18
Hiányzik
2
Gólok az 1. Félidőben
5
2
Gólok a 2. Félidőben
13
1
Elhibázott első
4
6
Nem hagyta ki
3
Bandirmaspor
50%
2
25%
1
0%
0
0%
0
0%
0
75%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Antalyaspor
11%
2
17%
3
11%
2
28%
5
17%
3
33%
6
Átlagos gól/mérkőzés
1.3
2.9
Az első gól átlagos perce
8'
2'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
3
Átlagos idő egy gólra
100'
81'

Összes gól a mérkőzésen

BandirmasporBandirmaspor
Átlag összesen
AntalyasporAntalyaspor
1.3
Teljes mérkőzés
2.9
0.7
1. Félidőben
0.9
0.6
2. Félidőben
2

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Bandirmaspor - Antalyaspor Mérkőzés statisztikái

Bandirmaspor
Antalyaspor
53.8%
Labdabirtoklás
52.6%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
130
StatisticsChartSlim-left
121
Sarok
StatisticsChartSlim-left
36
StatisticsChartSlim-left
42
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
19
StatisticsChartSlim-left
27
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Bandirmaspor
Pontos pontszám
Antalyaspor
0:0
3 egyszer
30%
1:1
3 egyszer
30%
0:1
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
2:0
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:1
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
Bandirmaspor
A fejek pontos száma
Antalyaspor
2
4 egyszer
40%
1
2 egyszer
20%
3
1 egyszer
10%
2 célok
1 cél
3 célok
5 célok
6 célok
2
3 egyszer
30%
1
2 egyszer
20%
3
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%
6
1 egyszer
10%