Walsall vs Swindon Town Tipp 2 augusztus 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Walsall és Swindon Town csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A EFL League Two torna összecsapása 14:00 -kor, 2 augusztus napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 01 március 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Walsall volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 48% vs 52%-kal;
    • szögletek: 7 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 10 vs 12-val;
    • sárga lapok: 1 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 4-val.

    📊 Walsall és Swindon Town csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 18;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 6, a vendégcsapaté - 8, döntetlenek száma - 4;
    • gólok száma - 22 a 28 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.11, a 2. félidőé - 1.67;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.78.

    Egymás elleni statisztikák Walsall - Swindon Town

    35%
    7 Győzelem
    20%
    4 Döntetlen
    45%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    20
    Átlag gól/mérkőzés
    2.8
    Mindkét csapat szerzett gólt
    55%
    1.25
    Átlagos gólszám
    1.55
    1.35
    Sárga lapok
    1.3
    Legutóbbi mérkőzések
    06.04.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Walsall
    Walsall
    1.26
    1.18
    4
    8
    10
    10
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.26
    1.18
    4
    8
    10
    10
    1
    1
    02.08.25
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    1
    Swindon Town
    Swindon Town
    0.73
    1.66
    1
    5
    13
    18
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.73
    1.66
    1
    5
    13
    18
    2
    1
    01.03.25
    League Two
    Walsall
    Walsall
    Swindon Town
    Swindon Town
    0.65
    0.69
    7
    5
    10
    12
    1
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.65
    0.69
    7
    5
    10
    12
    1
    3
    17.08.24
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Walsall
    Walsall
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    0
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    0
    16.04.24
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Swindon Town
    Swindon Town
    -
    -
    5
    7
    5
    6
    1
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    7
    5
    6
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Walsall Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2025. július 26.-án játszotta a Barátságos mérkőzések keretein belül (hazai csapat - Forest Green Rovers, vendég csapat - Walsall). A találkozó 0:3 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Walsall vs Forest Green Rovers):

    • labdabirtoklás: 35% vs 65%;
    • szögletek: 3 vs 5;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 3.

    ✅A Walsall csapatnak megvan a megtiszteltetés, hogy az idény első hivatalos mérkőzését saját pályán játssza. Az edzői stáb és a játékosok munkáját még nem láthattuk, de egyelőre nézzük meg a csapat statisztikáit az elmúlt 10 mérkőzésen.

    A hivatalos mérkőzések tízmeccses szakaszában a csapatnak 3 győzelme, 4 veresége és 3 döntetlenje van. Az elmúlt 10 mérkőzésen a csapat összesen 11 gólt szerzett. Ebből kiszámíthatjuk a mérkőzésenkénti átlagos gólszámot, amely 1.1. Hazai mérkőzéseken ez az érték 1.2 gól. Ami a kapott gólokat illeti, az átlagos számuk 1.2.

    A mérkőzés eredményei: Walsall

    Legutóbbi mérkőzések
    10.10.26
    EFL League Two
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    Walsall
    Walsall
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    D
    26.09.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Walsall
    Walsall
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    D
    22.09.26
    Football League Trophy
    Walsall
    Walsall
    Stevenage
    Stevenage
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    1
    6
    1
    4
    0
    2
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    V
    19.09.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Port Vale
    Port Vale
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    GY
    12.09.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Rochdale
    Rochdale
    1.95
    0.5
    7
    4
    9
    7
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.95
    0.5
    7
    4
    9
    7
    1
    3
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Swindon Town Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2025. július 26.-én játszotta a Barátságos mérkőzések keretében (hazai csapat - Eastleigh, vendégek - Swindon Town). A mérkőzés végeredménye 2:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Swindon Town vs Eastleigh):

    • labdabirtoklás: 53% vs 47%;
    • szögletek: 2 vs 2;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kapura lövések: 5 vs 4.

    ⚠️Képes lesz Swindon Town kezelni a nézők nyomását az első mérkőzésükön ebben a szezonban? Hamarosan megtudjuk. Addig is idézzük fel korábbi eredményeiket.

    Az utolsó 10 hivatalos mérkőzésből a csapat 4 győzelmet aratott, 2 mérkőzést veszített és 4 döntetlent játszott. Átlagosan a csapat 1.9 gólt szerzett meccsenként (idegenben - 2.25), és 1.1 gólt kapott. Reméljük, hogy ebben a szezonban Swindon Town javítja ezeket a számokat, és szép játékot nyújt a következő mérkőzéseken.

    A mérkőzés eredményei: Swindon Town

    Legutóbbi mérkőzések
    10.10.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    0.81
    1.77
    6
    2
    9
    8
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.81
    1.77
    6
    2
    9
    8
    2
    1
    V
    03.10.26
    EFL League Two
    Rochdale
    Rochdale
    Swindon Town
    Swindon Town
    1
    1.78
    0.87
    11
    5
    7
    18
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.78
    0.87
    11
    5
    7
    18
    0
    0
    V
    26.09.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    1.36
    1.42
    6
    7
    6
    6
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.36
    1.42
    6
    7
    6
    6
    1
    1
    D
    22.09.26
    Football League Trophy
    Swindon Town
    Swindon Town
    Newport County
    Newport County
    1.09
    2.45
    6
    2
    14
    12
    2
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.09
    2.45
    6
    2
    14
    12
    2
    0
    V
    19.09.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Swindon Town
    Swindon Town
    1.65
    0.68
    12
    5
    4
    9
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.65
    0.68
    12
    5
    4
    9
    0
    3
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 18;
    • hazai győzelmek - 6, vendég győzelmek - 8, döntetlenek - 4.
    Trendek
    • A Walsall nem nyert a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Tippek: Swindon Town nem fog veszíteni (szorzói: 1.65)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1.22, a vendégek - 1.56;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 2.78;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 9; a hazai csapat pályáján - 5.
    Trendek
    • A Walsall gólt kapott minden utolsó 13 otthon mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Tippek: Swindon Town szerez gólt (szorzói: 1.33)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 18;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 9 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Nem) (szorzói: 2.05)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Walsall nem nyert a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (EFL League Two).

    Swindon Town nem fog veszíteni
    Everygame
    Tegyen fogadást-159
    Közzétett: 2025.07.31., 14:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Walsall - Swindon Town

    A Walsall nem nyert:
    walsall-fca 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (EFL League Two).
    Swindon Town nem fog veszíteni
    Everygame
    -185
    A Walsall gólt kapott:
    walsall-fcminden utolsó 13 otthon mérkőzésén (EFL League Two).
    Swindon Town szerez gólt
    Everygame
    -303
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    walsall-fcaz utolsó 6 Walsall mérkőzésén minden alkalommal (EFL League Two).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -333
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    az utolsó 6 Oliver Mackey mérkőzésén minden alkalommal.
    Total gólt Felett (2,5)
    Bovada
    -110
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Walsall - Swindon Town Helyezés a táblázatban

    League Two 25/26
    MGYDVGPForma
    8.
    Barnet LK
    Barnet LK
    4621131270-5376
    9.
    Swindon Town
    Swindon Town
    462291570-5975
    10.
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    4618141460-4468
    12.
    Colchester United
    Colchester United
    4618121662-4966
    13.
    Walsall
    Walsall
    4618111756-5665
    14.
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    461952256-6562

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    2 - Győzelem
    6 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 7
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 12
    -2
    -9
    8 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    2
    6
    Döntetlen
    1
    2
    Veszítenek
    7
    Gólkülönbség
    10
    Eltömődött
    8
    12
    Hiányzik
    17
    2.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.5
    1
    Átlagosan elért pontszám
    0.8
    1.2
    Átlagosan passzoló
    1.7
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    93'
    Pontozott minden, min.
    113'
    Minden statisztika