Standard Liege vs Dender Tipp 2 augusztus 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Standard Liege és Denderleeuw csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Premier Division torna összecsapása 16:15 -kor, 2 augusztus napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 17 május 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Standard Liege volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 41% vs 59%-kal;
    • szögletek: 5 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 9 vs 9-val;
    • sárga lapok: 0 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 0-val.

    📊Standard Liege és Denderleeuw csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 5;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 0, döntetlenek száma - 2;
    • gólok száma - 5 a 1 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.8, a 2. félidőé - 0.4;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.2.

    Egymás elleni statisztikák Standard Liege - Dender

    50%
    4 Győzelem
    38%
    3 Döntetlen
    13%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    8
    Átlag gól/mérkőzés
    1.75
    Mindkét csapat szerzett gólt
    38%
    1.13
    Átlag összesen
    0.63
    4.38
    Sarok
    4.38
    1.38
    Sárga lapok
    2.13
    Legutóbbi mérkőzések
    20.12.25
    Premier Division
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    Standard Liege
    Standard Liege
    1.02
    0.57
    5
    4
    17
    11
    4
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.02
    0.57
    5
    4
    17
    11
    4
    1
    02.12.25
    Beker van Belgie
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    Standard Liege
    Standard Liege
    -
    -
    1
    5
    14
    7
    1
    2
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    -
    -
    1
    5
    14
    7
    1
    2
    02.08.25
    Premier Division
    Standard Liege
    Standard Liege
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    1.14
    0.58
    5
    1
    11
    13
    3
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.14
    0.58
    5
    1
    11
    13
    3
    3
    17.05.25
    Premier Division
    Standard Liege
    Standard Liege
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    1.06
    0.12
    5
    4
    9
    9
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.06
    0.12
    5
    4
    9
    9
    0
    1
    13.04.25
    Premier Division
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    Standard Liege
    Standard Liege
    1.38
    1.04
    3
    5
    7
    9
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.38
    1.04
    3
    5
    7
    9
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Standard Liege Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Premier Division sorozatban (hazai csapat - Raal La Louviere, vendégek - Standard Liege). A mérkőzés végeredménye 0:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Standard Liege vs Raal La Louviere):

    • labdabirtoklás: 56% vs 44%;
    • szögletek: 1 vs 6;
    • szabálytalanságok: 12 vs 15;
    • sárga lapok: 1 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 2.

    ✅A Standard Liege csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 1 győzelmet aratott, 6 döntetlent játszott és 3 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 5 góllal, ami átlagosan 0.5 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 0.25 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 0.6 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: Standard Liege

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier Division
    Oud-Heverlee
    Oud-Heverlee
    Standard Liege
    Standard Liege
    1.98
    1.23
    6
    3
    7
    8
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.98
    1.23
    6
    3
    7
    8
    2
    2
    N
    21.08.26
    Premier Division
    Standard Liege
    Standard Liege
    Raal La Louviere
    Raal La Louviere
    1
    1.18
    1.25
    5
    1
    11
    15
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.18
    1.25
    5
    1
    11
    15
    1
    1
    N
    16.08.26
    Premier Division
    KV Mechelen
    KV Mechelen
    Standard Liege
    Standard Liege
    2.6
    1.77
    5
    2
    8
    17
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    2.6
    1.77
    5
    2
    8
    17
    0
    3
    S
    08.08.26
    Premier Division
    Standard Liege
    Standard Liege
    Cercle Bruges
    Cercle Bruges
    2.46
    1.42
    7
    11
    9
    13
    1
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.46
    1.42
    7
    11
    9
    13
    1
    1
    S
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Standard Liege
    Standard Liege
    Viktoria Köln
    Viktoria Köln
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Denderleeuw Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Premier Division tornán (hazai csapat - Denderleeuw, vendégek - Cercle Bruges). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Denderleeuw vs Cercle Bruges):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 3 vs 3;
    • szabálytalanságok: 12 vs 13;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2.

    ⚠️A vendégcsapat Denderleeuw. Nem sok meccsük volt ebben a szezonban, ezért nézzük meg az utolsó 10 hivatalos mérkőzés statisztikáit.

    Ez idő alatt a csapat 2 győzelmet és 3 vereséget szenvedett, és 5 döntetlent játszott. Átlagos gólok: átlagosan 1.9 gólt szereznek meccsenként (idegenben - 1.8), és átlagosan 2.1 gólt kapnak.

    A mérkőzés eredményei: Denderleeuw

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    First Division B
    Liege
    Liege
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    4
    9
    11
    19
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    9
    11
    19
    1
    2
    N
    22.08.26
    First Division B
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    K Beerschot VA
    K Beerschot VA
    -
    -
    9
    4
    16
    8
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    9
    4
    16
    8
    0
    2
    N
    14.08.26
    First Division B
    Kermt Hasselt
    Kermt Hasselt
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    4
    9
    9
    11
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    9
    9
    11
    3
    1
    L
    02.08.26
    Club Friendly Games
    KSV Oudenaarde
    KSV Oudenaarde
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    KSC Lokeren Temse
    KSC Lokeren Temse
    Denderleeuw
    Denderleeuw
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 5;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.8;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.6 gólt szerez, míg a vendégek 0.2 gólt.

    Első félidő statisztika: Standard Liege (otthon) vs Denderleeuw (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 0 vs 0;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0 vs 0;
    • átlagos kapott gólok száma: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 1 vs 1;
    • vereségek: 2 vs 4;
    • döntetlenek: 7 vs 5;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.6 (szerzett - 0.3, kapott - 0.3) vs 2.2 (szerzett - 0.9, kapott - 1.3).
    Trendek
    • A Standard Liege döntetlent játszik az első félidőben a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    • A Standard Liege döntetlent játszik az első félidőben a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 2.1)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 0, döntetlenek - 2.

    Statisztika: Standard Liege vs Denderleeuw

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 1 vs 1;
    • győzelmek: 1 vs 0;
    • győzelmi százalék: 100% vs 0%;
    • vereségek: 0 vs 0;
    • döntetlenek: 0 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 1 vs 2;
    • vereségek: 3 vs 3;
    • döntetlenek: 6 vs 5.
    👉Tippek: Standard Liege Hendicapes (0)(szorzói: 1.44)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1, a vendégek - 0.2;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 1.2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.
    Trendek
    • A Standard Liege kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Premier Division).
    • A Standard Liege kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: Standard Liege Total gólt Alatt (1,5)(szorzói: 1.67)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 9.8 (a hazai csapatnál - 4.2 és a vendégcsapatnál - 5.6);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 11.5 (a hazai csapatnál - 4 és a vendégcsapatnál - 7.5).

    Standard Liege: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 1; otthon - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.8; otthon - 5.25.

    Denderleeuw: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3, idegenben - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.6; idegenben - 3.4.
    Trendek
    • A Standard Liege kevesebb, mint 5.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier Division).
    👉Tippek: Szöglet - Standard Liege Total Alatt (5,5)(szorzói: 1.66)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a közvetlen találkozókban - 2 (hazai csapat 1 és vendég csapat 1);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai pályán - 2.5 (hazai csapat 0.5 és vendég csapat 2).
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (2,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Standard Liege vs Denderleeuw

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 1 vs 1;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 0 vs 0;
    • Standard Liege MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 0 (0%);
    • Denderleeuw MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Standard Liege) - 1 (25%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Denderleeuw) - 4 (80%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 1.83)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Standard Liege kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Premier Division).
    • A Standard Liege kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier Division).

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.07.31., 14:56

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Standard Liege - Denderleeuw

    A Standard Liege döntetlent játszik az első félidőben:
    standard-liege-1a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    standard-liege-1a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +110
    A Dender nem nyert:
    fcv-dender-ehminden utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Premier Division).
    Standard Liege nem fog veszíteni
    Everygame
    -303
    A Standard Liege nem nyert:
    standard-liege-1a 13 utolsó 14 mérkőzésén (Premier Division).
    standard-liege-1minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Premier Division).
    Denderleeuw nem fog veszíteni
    Everygame
    -164
    A Dender kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    standard-liege-1fcv-dender-ehminden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Standard Liege.
    Denderleeuw Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Standard Liege - Denderleeuw Helyezés a táblázatban

    Conference League Play-offs
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Genk
    Genk
    1045111-638
    2.
    Standard Liege
    Standard Liege
    1052317-1137
    3.
    Charleroi
    Charleroi
    1052312-834
    4.
    Westerlo
    Westerlo
    1041514-1733
    5.
    Antwerpen
    Antwerpen
    1041512-1631
    6.
    Oud-Heverlee
    Oud-Heverlee
    101369-1723

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    4 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 19
    Hiányzik - 11
    +8
    -4
    12 - Eltömődött
    16 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    3
    4
    Döntetlen
    1
    1
    Veszítenek
    6
    GK
    19
    Eltömődött
    12
    11
    Hiányzik
    16
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.8
    1.9
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    1.1
    Átlagosan passzoló
    1.6
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    47'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika