Valur vs KR Reykjavik Tipp 2 május 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Valur Reykjavik és a KR Reykjavik csapatok. A mérkőzés kezdete 19:15 -kor várható. A Urvalsdeild bajnoki mérkőzést a Reykjavik városban a Hlidarendi Stadium stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a KR Reykjavik csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 06 április 2026-én zajlott, és a végeredmény 4:2 lett. Íme az összehasonlító statisztika arról az összecsapásról (KR Reykjavik volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 59% vs 41%;
    • szögletek száma: 7 vs 6;
    • sárga lapok száma: 2 vs 2.

    📊 A Valur Reykjavik és KR Reykjavik csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 46;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 21, a vendégcsapaté - 16, döntetlenek száma - 9;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 92 a 78 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.7.

    Egymás elleni statisztikák Valur - KR Reykjavik

    44%
    21 Győzelem
    19%
    9 Döntetlen
    38%
    18 Győzelem
    Összes mérkőzés
    48
    Átlag gól/mérkőzés
    3.73
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.96
    Átlag összesen
    1.77
    1.96
    Sárga lapok
    1.15
    Legutóbbi mérkőzések
    26.05.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    1
    -
    -
    12
    5
    7
    13
    2
    4
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    12
    5
    7
    13
    2
    4
    02.05.26
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    4
    11
    9
    10
    4
    2
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    -
    -
    4
    11
    9
    10
    4
    2
    06.04.26
    Cup
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    7
    6
    -
    -
    2
    2
    4
    2
    2
    0
    2
    2
    -
    -
    7
    6
    -
    -
    2
    2
    24.01.26
    ICE Reykjavik Tournament
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    1
    -
    -
    4
    7
    12
    9
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    7
    12
    9
    1
    1
    23.06.25
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    2.61
    1.87
    6
    5
    10
    5
    2
    1
    6
    1
    3
    1
    3
    0
    2.61
    1.87
    6
    5
    10
    5
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Valur Reykjavik Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. április 27.-án játszotta a Urvalsdeild sorozatban (hazai csapat - Stjarnan Gardabae, vendégek - Valur Reykjavik). A mérkőzés végeredménye 2:4 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Valur Reykjavik vs Stjarnan Gardabae):

    • labdabirtoklás: 38% vs 62%;
    • szögletek: 3 vs 9;
    • szabálytalanságok: 10 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 9.
    🏆A Urvalsdeild szezon során a Valur Reykjavik csapat összesen 4 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található Valur Reykjavik csapat, 75% győzelmi aránnyal és 25% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Valur Reykjavik csapat összesen 10 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Valur Reykjavik csapat összesen 5 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Valur Reykjavik

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    S
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    L
    17.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Akureyri
    Akureyri
    -
    -
    9
    6
    13
    16
    0
    0
    4
    4
    1
    3
    3
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    16
    0
    0
    S
    13.08.26
    UECL
    Nordsjaelland
    Nordsjaelland
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    4.7
    0.55
    10
    2
    19
    10
    0
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    4.7
    0.55
    10
    2
    19
    10
    0
    3
    L
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    KR Reykjavik Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. április 27. volt a Urvalsdeild tornán (hazai csapat - KR Reykjavik, vendégek - FH Hafnarfjördur). A mérkőzés végeredménye 4:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (KR Reykjavik vs FH Hafnarfjördur):

    • labdabirtoklás: 64% vs 36%;
    • szögletek: 16 vs 3;
    • szabálytalanságok: 13 vs 12;
    • sárga lapok: 2 vs 6;
    • kaput eltaláló lövések: 10 vs 5.
    🏆A Urvalsdeild szezon során a KR Reykjavik csapat összesen 4 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 0 vereség,
    • 0 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található KR Reykjavik csapat, 100% győzelmi aránnyal és 0% vereségi aránnyal.

    ⚽A KR Reykjavik csapat összesen 18 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a KR Reykjavik csapat összesen 8 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: KR Reykjavik

    Legutóbbi mérkőzések
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Akureyri
    Akureyri
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    3
    10
    11
    9
    0
    0
    3
    5
    2
    4
    1
    1
    -
    -
    3
    10
    11
    9
    0
    0
    N
    16.08.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    -
    -
    14
    7
    11
    12
    3
    2
    3
    3
    1
    3
    2
    0
    -
    -
    14
    7
    11
    12
    3
    2
    S
    10.08.26
    Urvalsdeild
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    12
    5
    5
    15
    0
    0
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    -
    -
    12
    5
    5
    15
    0
    0
    N
    05.08.26
    Urvalsdeild
    FH Hafnarfjördur
    FH Hafnarfjördur
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    3
    9
    7
    11
    3
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    9
    7
    11
    3
    1
    S
    19.07.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    8
    2
    15
    15
    3
    5
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    -
    -
    8
    2
    15
    15
    3
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Valur Reykjavik (otthon) vs KR Reykjavik (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 3 vs 1;
    • győzelmek száma: 1 (33.33%) vs 1 (100%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek száma: 2 (66.67%) vs 0 (0%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 2.33 vs 4;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.67 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 8;
    • vereségek száma: 4 vs 1;
    • döntetlenek száma: 3 vs 1;
    • átlagos első félidős összpontszám: 2.2 (lőtt gólok - 1.1, kapott gólok - 1.1) vs 3 (lőtt gólok - 2.2, kapott gólok - 0.8).
    Trendek
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 7 mérkőzésén szemben a KR Reykjavik (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett az első félidőben a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Urvalsdeild).
    👉Tippek: 1. félidőben, Valur Reykjavik szerez gólt

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 46;
    • hazai győzelmek - 21, vendég győzelmek - 16, döntetlenek - 9.

    Statisztika: Valur Reykjavik vs KR Reykjavik

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 4 vs 4;
    • győzelmek: 3 vs 4;
    • győzelmi százalék: 75% vs 100%;
    • vereségek: 1 vs 0;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 7;
    • vereségek: 5 vs 2;
    • döntetlenek: 0 vs 1.
    Trendek
    • A Valur Reykjavik +1.5 hendikep nyer minden utolsó 24 mérkőzésén szemben a KR Reykjavik (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik +1.5 hendikep nyer a 14 utolsó 16 otthon mérkőzésén szemben a KR Reykjavik.
    • A Valur Reykjavik +1.5 hendikep nyer minden utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a KR Reykjavik (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik +1.5 hendikep nyer a 23 utolsó 24 otthon mérkőzésén.
    • A Valur Reykjavik +1.5 hendikep nyer minden utolsó 17 otthon mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    👉Tippek: Valur Reykjavik Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.26)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2, a vendégek - 1.7;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3.7;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 30; a hazai csapat pályáján - 11.

    Statisztikák: Valur Reykjavik vs KR Reykjavik

    • átlagos összesített a tornán: 3.75 vs 6.5;
    • átlagos gólok száma: 2.5 vs 4.5;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.75 vs 2.75;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.75 vs 1.75;
    • Valur Reykjavik: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • KR Reykjavik: átlagos összesített vendégként a tornán - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2 (otthon - 2) vs 3.8 (idegenben - 3.5).
    Trendek
    • A KR Reykjavik kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén szemben a Valur Reykjavik.
    👉Tippek: KR Reykjavik Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.67)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • Volt Alatt 12.5 szöglet az utolsó 6 Valur Reykjavik otthon mérkőzésén szemben a KR Reykjavik minden alkalommal.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (12,5) (szorzói: 1.71)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 46;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 30 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 11 alkalommal.

    Statisztika: Valur Reykjavik vs KR Reykjavik

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 3 vs 4;
    • Valur Reykjavik MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (67%);
    • KR Reykjavik MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (100%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Valur Reykjavik) - 2 (33%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (KR Reykjavik) - 2 (50%).
    Trendek
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a KR Reykjavik (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett és kapott a 11 utolsó 12 otthon mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    • A KR Reykjavik gólt szerzett és kapott minden utolsó 9 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A KR Reykjavik gólt szerzett és kapott minden utolsó 6 mérkőzésén.
    • A KR Reykjavik gólt szerzett és kapott minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.15)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (3/24, 12.5%), 3:2 (3/24, 12.5%);
    • Valur Reykjavik hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:2 , 2:1 , 3:0 (1/3, 33.3%);
    • KR Reykjavik idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 2:6 (1/1, 100%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    2:2 - 7.57% (szorzói 8.15)
    1:2 - 6.86% (szorzói 8.01)
    2:3 - 6.46% (szorzói 8.7)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A KR Reykjavik kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén szemben a Valur Reykjavik.

    KR Reykjavik Total gólt Alatt (2,5)
    Közzétett: 2026.04.30., 19:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Valur Reykjavik - KR Reykjavik

    A KR Reykjavik elveszítette a második félidőt:
    valur-reykjavik-1kr-reykjavik-1minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Valur Reykjavik (Urvalsdeild).
    2. Félidőben Valur Reykjavik Győzelem
    Everygame
    +160
    A Valur Reykjavik nyert:
    valur-reykjavik-1kr-reykjavik-1minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a KR Reykjavik (Urvalsdeild).
    Valur Reykjavik Győzelem
    Bovada
    +155
    A KR Reykjavik nyert:
    kr-reykjavik-1minden utolsó 6 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    kr-reykjavik-1minden utolsó 5 mérkőzésén.
    KR Reykjavik Győzelem
    Bovada
    +115
    A KR Reykjavik megnyerte az első félidőt:
    kr-reykjavik-1minden utolsó 8 mérkőzésén.
    1. Félidőben KR Reykjavik Győzelem
    Bovada
    +145
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Valur Reykjavik - KR Reykjavik Helyezés a táblázatban

    Besta deild 2026
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    21135354-4044
    3.
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    20134372-4543
    4.
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    2086642-3730
    6.
    IA Akranes
    IA Akranes
    2176836-4027
    7.
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    21731137-4424
    8.
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    20731038-4824

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 24
    -8
    +12
    34 - Eltömődött
    22 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    5
    3
    Döntetlen
    3
    5
    Veszítenek
    2
    GK
    16
    Eltömődött
    34
    24
    Hiányzik
    22
    4
    Meccsenként átlagolt gólok
    5.6
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    3.4
    2.4
    Átlagosan passzoló
    2.2
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    56'
    Pontozott minden, min.
    27'
    Minden statisztika