Ujpest vs Ferencvarosi Tipp 3 május 2026

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Újpest és a Ferencvárosi TC csapatok. A mérkőzés kezdete 14:00 -kor várható. A Premier league bajnoki mérkőzést a Budapest városban a Megyeri uti stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Ferencvárosi TC csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 07 február 2026 dátumán zajlott, és a végeredmény 3:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Ferencvárosi TC volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 40% vs 60%-kal;
    • szögletek: 10 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 9-val;
    • sárga lapok: 3 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 2-val.

    📊 Újpest és Ferencvárosi TC csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 52;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 9, a vendégcsapaté - 33, döntetlenek száma - 10;
    • gólok száma - 41 a 91 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.27, a 2. félidőé - 1.27;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.54.

    Egymás elleni statisztikák Ujpest - Ferencvarosi

    17%
    9 Győzelem
    19%
    10 Döntetlen
    64%
    34 Győzelem
    Összes mérkőzés
    53
    Átlag gól/mérkőzés
    2.58
    Mindkét csapat szerzett gólt
    42%
    0.77
    Átlag összesen
    1.81
    2.92
    Sárga lapok
    2.32
    Legutóbbi mérkőzések
    03.05.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    -
    -
    3
    5
    8
    17
    5
    1
    0
    5
    0
    2
    0
    3
    -
    -
    3
    5
    8
    17
    5
    1
    07.02.26
    Premier league
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    10
    5
    13
    9
    3
    2
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    5
    13
    9
    3
    2
    19.10.25
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    1
    0.9
    0.44
    5
    6
    9
    9
    3
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0.9
    0.44
    5
    6
    9
    9
    3
    3
    06.04.25
    Premier league
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    Újpest
    Újpest
    1.12
    0.37
    4
    2
    10
    13
    1
    4
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.12
    0.37
    4
    2
    10
    13
    1
    4
    02.04.25
    Hungary Cup
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    5
    2
    0
    0
    2
    2
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    2
    0
    0
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Újpest Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. április 25.-án játszotta a Premier league sorozatban (hazai csapat - Puskás Akadémia, vendégek - Újpest). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Újpest vs Puskás Akadémia):

    • labdabirtoklás: 65% vs 35%;
    • szögletek: 4 vs 5;
    • szabálytalanságok: 8 vs 23;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 8.
    🏆A Premier league szezon során a Újpest csapat összesen 31 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 11 győzelem,
    • 13 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Újpest csapat, 35% győzelmi aránnyal és 42% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Újpest csapat összesen 47 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Újpest csapat összesen 50 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Újpest

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Vasas
    Vasas
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    2
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    2
    1
    N
    21.08.26
    Premier league
    Paksi
    Paksi
    1
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    18
    11
    3
    0
    L
    15.08.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    MTK Budapest
    MTK Budapest
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    14
    17
    2
    1
    S
    08.08.26
    Premier league
    Kisvarda
    Kisvarda
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    -
    -
    6
    4
    19
    12
    2
    0
    N
    02.08.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Ferencvárosi TC Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. április 26. volt a Premier league tornán (hazai csapat - Ferencvárosi TC, vendégek - Paksi). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Ferencvárosi TC vs Paksi):

    • labdabirtoklás: 57% vs 43%;
    • szögletek: 7 vs 5;
    • szabálytalanságok: 15 vs 10;
    • sárga lapok: 1 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 1.
    🏆A Premier league szezon során a Ferencvárosi TC csapat összesen 31 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 19 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Ferencvárosi TC csapat, 60% győzelmi aránnyal és 23% vereségi aránnyal.

    ⚽A Ferencvárosi TC csapat összesen 59 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Ferencvárosi TC csapat összesen 31 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Ferencvárosi TC

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Premier league
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    -
    -
    2
    5
    14
    14
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    2
    5
    14
    14
    2
    3
    N
    27.08.26
    UEL
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    2
    3.83
    0.4
    9
    4
    10
    14
    1
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    3.83
    0.4
    9
    4
    10
    14
    1
    3
    N
    20.08.26
    UEL
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    1
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    1.45
    1.91
    7
    5
    3
    24
    0
    5
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.45
    1.91
    7
    5
    3
    24
    0
    5
    N
    17.08.26
    Premier league
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    -
    -
    2
    1
    12
    12
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    1
    12
    12
    2
    2
    N
    13.08.26
    UEL
    Gornik Zabrze
    Gornik Zabrze
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    2.17
    1.17
    9
    6
    11
    12
    0
    2
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 52;
    • hazai győzelmek - 9, vendég győzelmek - 33, döntetlenek - 10.

    Statisztika: Újpest vs Ferencvárosi TC

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 31 vs 31;
    • győzelmek: 11 vs 18;
    • győzelmi százalék: 35% vs 60%;
    • vereségek: 13 vs 7;
    • döntetlenek: 7 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 7;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Újpest +1.5 hendikep nyer minden utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier league).
    👉Tippek: Újpest Hendicapes (+1,5) (szorzói: 1.57)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.79, a vendégek - 1.75;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.54;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 22; a hazai csapat pályáján - 11.

    Statisztikák: Újpest vs Ferencvárosi TC

    • átlagos összesített a tornán: 3.13 vs 2.97;
    • átlagos gólok száma: 1.52 vs 1.93;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.71 vs 1;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.81 vs 0.93;
    • Újpest: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.56;
    • Ferencvárosi TC: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.87;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.9 (otthon - 2.5) vs 1.7 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • A Ferencvárosi TC kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    👉Tippek: Ferencvárosi TC Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.51)

    Tippekszöglet

    Újpest: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.65; otthoni pályán - 5.13;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; otthoni pályán - 5.17.

    Ferencvárosi TC: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.73, idegenben - 5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.6; idegenben - 4.4.
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (9,5) (szorzói: 1.77)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 52;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 22 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 11 alkalommal.

    Statisztika: Újpest vs Ferencvárosi TC

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 31 vs 31;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 19 vs 19;
    • Újpest MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 11 (69%);
    • Ferencvárosi TC MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (60%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Újpest) - 5 (83%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Ferencvárosi TC) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.61)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (24/184, 13%);
    • Újpest hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 2:1 (4/16, 25%);
    • Ferencvárosi TC idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 , 1:3 (3/15, 20%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:2 - 9.74% (szorzói 8.5)
    1:1 - 9.63% (szorzói 8.5)
    0:1 - 8.89% (szorzói 9)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Újpest +1.5 hendikep nyer minden utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier league).

    Újpest Hendicapes (+1,5)
    Közzétett: 2026.05.01., 14:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Újpest - Ferencvárosi TC

    A Ujpest nem vesztett:
    ujpest-fcminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Premier league).
    Újpest nem fog veszíteni
    +157
    A Ferencvarosi nem vesztett:
    ferencvarosi-tc-1a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    ferencvarosi-tc-1a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Premier league).
    Ferencvárosi TC nem fog veszíteni
    -769
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    ujpest-fca 16 legutóbbi 17 Ujpest otthon mérkőzések (Premier league).
    ujpest-fca 13 legutóbbi 14 Ujpest mérkőzések (Premier league).
    ferencvarosi-tc-1a 30 legutóbbi 31 Ferencvarosi mérkőzések.
    ferencvarosi-tc-1az utolsó 19 Ferencvarosi mérkőzésén minden alkalommal (Premier league).
    ferencvarosi-tc-1az utolsó 14 Ferencvarosi idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    ferencvarosi-tc-1az utolsó 13 Ferencvarosi idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Premier league).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -500
    A Ujpest gólt kapott:
    ujpest-fca 21 utolsó 22 otthon mérkőzésén (Premier league).
    ujpest-fca 20 utolsó 22 mérkőzésén (Premier league).
    A Ferencvarosi gólt szerzett:
    ferencvarosi-tc-1a 17 utolsó 19 mérkőzésén.
    ferencvarosi-tc-1a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    Ferencvárosi TC szerez gólt
    -1429
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Újpest - Ferencvárosi TC Helyezés a táblázatban

    NB I 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    33209465-3069
    2.
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    33215767-3168
    3.
    Paksi
    Paksi
    331581063-4653
    6.
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    331371343-4346
    7.
    Újpest
    Újpest
    331171548-5740
    8.
    Kisvarda FC
    Kisvarda FC
    331171536-4940

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 3
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 21
    Hiányzik - 21
    0
    +7
    16 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    6
    1
    Döntetlen
    3
    5
    Veszítenek
    1
    GK
    21
    Eltömődött
    16
    21
    Hiányzik
    9
    4.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.5
    2.1
    Átlagosan elért pontszám
    1.6
    2.1
    Átlagosan passzoló
    0.9
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    43'
    Pontozott minden, min.
    56'
    Minden statisztika