Melbourne Victory vs Sydney Tipp 2 május 2026

    🔊 Az ausztrál futballban elkezdődött a rájátszás. Az A-Liga negyeddöntőjében a Melbourne Victory és a Sydney FC csapnak össze. A mérkőzést a Melbourne-i "AAMI Park"-ban rendezik, mivel a hazai csapat a "sima" bajnokság során jobb helyezést ért el.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 07 március 2026-án zajlott, és 2:2-es döntetlennel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (hazai pályán játszott Sydney):

    • labdabirtoklás: 56% vs 44%;
    • szögletek: 12 vs 7;
    • szabálytalanságok: 7 vs 7;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 6.

    📊 A Melbourne Victory és a Sydney közötti mérkőzések már évek óta igazi presztízscsatákként zajlanak, hiszen itt nem csupán két csapat összecsapásáról van szó - ez egy valódi presztízsharc. Találkozóik története 53 mérkőzést számlál, melyekből Sydney 23 alkalommal diadalmaskodott, míg a hazaiak 17 győzelmet arattak. Döntetlen eredmény 13 esetben született.

    Ami a gólokat illeti, itt is a vendégek javára billen a mérleg: ők 12 góllal többet szereztek - 91-et Melbourne 79-ével szemben. Az átlagos góltermés ezekben a meccsekben lenyűgöző: több mint három gól esik egy mérkőzésen (3.21), ráadásul a második félidő hagyományosan eseménydúsabb az elsőnél (1.81 az 1.4-hez képest).

    Egymás elleni statisztikák Melbourne Victory - Sydney

    31%
    17 Győzelem
    24%
    13 Döntetlen
    44%
    24 Győzelem
    Összes mérkőzés
    54
    Átlag gól/mérkőzés
    3.17
    Mindkét csapat szerzett gólt
    59%
    1.46
    Átlag összesen
    1.7
    Legutóbbi mérkőzések
    02.05.26
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Sydney
    Sydney
    1.02
    0.45
    10
    6
    7
    12
    0
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.02
    0.45
    10
    6
    7
    12
    0
    4
    07.03.26
    A-League
    Sydney
    Sydney
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    2.86
    2.06
    12
    7
    7
    7
    2
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    2.86
    2.06
    12
    7
    7
    7
    2
    2
    26.01.26
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Sydney
    Sydney
    2.01
    0.66
    11
    3
    13
    13
    4
    3
    4
    0
    0
    0
    4
    0
    2.01
    0.66
    11
    3
    13
    13
    4
    3
    22.11.25
    A-League
    Sydney
    Sydney
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    2.1
    1.28
    6
    7
    8
    10
    1
    1
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    2.1
    1.28
    6
    7
    8
    10
    1
    1
    24.01.25
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Sydney
    Sydney
    1.87
    0.65
    3
    6
    15
    10
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.87
    0.65
    3
    6
    15
    10
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Melbourne Victory Csapat áttekintése

    Az utolsó hivatalos mérkőzésüket -én játszották az A-League keretében (hazai pályán a Western Sydney, vendégként a Melbourne Victory). A találkozó 0:2-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Melbourne Victory vs Western Sydney):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 5 vs 4;
    • szabálytalanságok: 7 vs 8;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 5.

    A jelenlegi A-Liga szezonban a Melbourne Victory a negyedik helyen végzett, megelőzve Sydney-t csak az utolsó fordulóban az alapszakasz végén. A melbourne-i csapat 11 győzelmet aratott, 8 vereséget szenvedett és 7 döntetlent játszott a bajnokság során. Az egész szezonban kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: 44 gólt szereztek, miközben csak 33-at kaptak. A Melbourne Victory egy olyan együttes, amely képes meglepni szurkolóit látványos játékkal és harciassággal a pályán.

    A mérkőzés eredményei: Melbourne Victory

    Legutóbbi mérkőzések
    19.08.26
    FFA Cup
    APIA Tigers
    APIA Tigers
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    -
    -
    4
    6
    10
    25
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    6
    10
    25
    2
    1
    N
    08.08.26
    FFA Cup
    Western Sydney
    Western Sydney
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    -
    -
    5
    3
    15
    12
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    1
    2
    3
    -
    -
    5
    3
    15
    12
    1
    2
    N
    26.07.26
    FFA Cup
    Kingborough Lions United
    Kingborough Lions United
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    -
    -
    4
    9
    11
    7
    2
    1
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    4
    9
    11
    7
    2
    1
    N
    02.05.26
    A-League
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    Sydney
    Sydney
    1.02
    0.45
    10
    6
    7
    12
    0
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.02
    0.45
    10
    6
    7
    12
    0
    4
    L
    25.04.26
    A-League
    Western Sydney
    Western Sydney
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    1.62
    1.2
    4
    5
    8
    7
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.62
    1.2
    4
    5
    8
    7
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sydney Csapat áttekintése

    Az utolsó hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották az A-Liga keretében (hazaiak: Sydney, vendégek: Auckland). A találkozó 2:2-es döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők voltak (Sydney vs Auckland):

    • labdabirtoklási arány: 60% vs 40%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 10 vs 8;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kapura lövések: 6 vs 2.

    Ebben a szezonban az A-Ligában Sydney az ötödik helyen végzett. Egészen az utolsó, 26. fordulóig esélyük volt a közvetlen elődöntőbe jutásra, de végül megbotlottak az új-zélandiak elleni mérkőzésen. Az alapszakasz mérlege: 11 győzelem, 9 vereség és 6 döntetlen. Ami a gólokat illeti, a számok nem különösebben lenyűgözőek: Sydney játékosai 33 gólt szereztek, miközben 25-öt kaptak. Természetesen ez nem nevezhető ideálisnak, de egy ambiciózus csapat számára tiszteletreméltó eredmény.

    A mérkőzés eredményei: Sydney

    Legutóbbi mérkőzések
    18.08.26
    FFA Cup
    SD Raiders FC
    SD Raiders FC
    Sydney
    Sydney
    -
    -
    2
    3
    8
    8
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    8
    8
    1
    1
    N
    09.08.26
    FFA Cup
    Brisbane Roar
    Brisbane Roar
    Sydney
    Sydney
    -
    -
    10
    2
    7
    17
    3
    4
    2
    4
    1
    3
    1
    1
    -
    -
    10
    2
    7
    17
    3
    4
    N
    29.07.26
    Club Friendly Games
    Tottenham Hotspur
    Tottenham Hotspur
    Sydney
    Sydney
    -
    -
    7
    0
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    0
    -
    -
    0
    1
    S
    21.07.26
    FFA Cup
    Bayswater City
    Bayswater City
    Sydney
    Sydney
    -
    -
    6
    5
    9
    7
    1
    1
    1
    5
    1
    2
    0
    3
    -
    -
    6
    5
    9
    7
    1
    1
    N
    23.05.26
    A-League
    Auckland FC
    Auckland FC
    Sydney
    Sydney
    0.33
    0.51
    4
    2
    12
    8
    5
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.33
    0.51
    4
    2
    12
    8
    5
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kimenetel Előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • lejátszott meccsek - 53;
    • hazai győzelmek - 17, vendég győzelmek - 23, döntetlenek - 13.

    Statisztika: Melbourne Victory vs Sydney

    • meccsek a bajnokságban: 26 vs 26;
    • győzelmek: 11 vs 11;
    • győzelmi arány: 42% vs 42%;
    • vereségek: 8 vs 9;
    • döntetlenek: 7 vs 6.

    Utolsó 10 meccs:

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 1 vs 2;
    • döntetlenek: 5 vs 5.
    Trendek
    • A Melbourne Victory nem veszítette el a meccset az utolsó 11-ből 10 alkalommal (A-League).
    👉Előrejelzés: Melbourne Victory nem fog veszíteni (odds: 1.32)

    Gólok Előrejelzés

    Közvetlen találkozók (átlagos gólok):

    • hazai csapat - 1.49, vendég csapat - 1.72;
    • közvetlen találkozók - 3.21;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 32 alkalommal; hazai pályán - 15 alkalommal.

    Átlagos gólstatisztika: Melbourne Victory vs Sydney

    • a bajnokságban: 2.96 vs 2.23;
    • szerzett gólok: 1.69 vs 1.27;
    • az első félidőben: 0.65 vs 0.27;
    • a második félidőben: 1.04 vs 1;
    • Melbourne Victory: otthon a bajnokságban - 2;
    • Sydney: idegenben a bajnokságban - 1.08;
    • utolsó 10 meccs: 2.1 (otthon - 2) vs 1 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Melbourne Victory több mint 1.5 gólt szerzett az utolsó 7-ből 6 meccsen (A-League).
    👉Előrejelzés: Melbourne Victory Total gólt Felett (1,5) (odds: 1.8)

    Mindkét Csapat Gólt Szerez Előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • lejátszott meccsek - 53;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 32 alkalommal;
    • hazai pályán - 15 alkalommal.

    Statisztika: Melbourne Victory vs Sydney

    • lejátszott meccsek a bajnokságban: 26 vs 26;
    • szezonbeli meccsek, ahol mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): 14 vs 9;
    • Melbourne Victory: BTTS otthon - 8 (62%);
    • Sydney: BTTS idegenben - 3 (23%).

    Utolsó 10 meccs:

    • BTTS meccsek: 8 vs 4;
    • Melbourne Victory: BTTS otthon - 5 (83%);
    • Sydney: BTTS idegenben - 0 (0%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (odds: 2.3)

    A szerkesztőség előrejelzése

    Ha követed az ausztrál A-ligát, biztosan észrevetted a Melbourne Victory lendületes felemelkedését. Az elmúlt hét mérkőzésen hatszor is legalább kétszer betaláltak az ellenfél kapujába, ami lenyűgöző támadóerőt és stabilitást mutat a játékukban. Ez a magabiztos támadójáték teszi a Melbourne Victory-t favoritnak a közelgő mérkőzésen. A jelenlegi forma alapján várható, hogy folytatják ezt a gólsorozatot a következő találkozókon is.

    Azonban ne felejtsük el, hogy a futball kiszámíthatatlan sportág. Ezért fontos nemcsak a statisztikákra támaszkodni, hanem figyelembe venni minden tényezőt - a pálya állapotától kezdve az időjárási körülményekig és az ellenfél csapatának morális állapotáig. De egy dolog biztos: ilyen hozzáállással a házigazdák még sokáig képesek meglepni a szurkolókat, és az elődöntőért folytatott harcban a Melbourne Victory készen áll arra, hogy egyéni gólösszegét meghaladja az 1,5-öt.

    Melbourne Victory Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-125
    Közzétett: 2026.04.30., 8:06

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Melbourne Victory - Sydney

    A Melbourne Victory nem vesztett:
    melbourne-victorya 10 utolsó 11 mérkőzésén (A-League).
    Melbourne Victory nem fog veszíteni
    Everygame
    -385
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    melbourne-victorysydney-fca 15 legutóbbi 16 Melbourne Victory otthon mérkőzések szemben a Sydney (A-League).
    melbourne-victorysydney-fcaz utolsó 10 Melbourne Victory mérkőzésén szemben a Sydney minden alkalommal (A-League).
    sydney-fca 22 legutóbbi 23 Sydney mérkőzések (A-League).
    sydney-fcaz utolsó 11 Sydney idegenben mérkőzésén minden alkalommal (A-League).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -500
    A Melbourne Victory kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    melbourne-victorysydney-fca 13 utolsó 15 otthon mérkőzésén szemben a Sydney (A-League).
    Melbourne Victory Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -303
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    melbourne-victorysydney-fca 13 legutóbbi 14 Melbourne Victory mérkőzések szemben a Sydney (A-League).
    melbourne-victorysydney-fcaz utolsó 11 Melbourne Victory otthon mérkőzésén szemben a Sydney minden alkalommal (A-League).
    melbourne-victorya 10 legutóbbi 11 Melbourne Victory mérkőzések (A-League).
    melbourne-victorya 6 legutóbbi 7 Melbourne Victory otthon mérkőzések (A-League).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -556
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Melbourne Victory - Sydney Helyezés a táblázatban

    A-League 25/26
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Adelaide United
    Adelaide United
    26127746-3643
    3.
    Auckland FC
    Auckland FC
    26119642-2942
    4.
    Melbourne Victory
    Melbourne Victory
    26117844-3340
    5.
    Sydney
    Sydney
    26116933-2539
    6.
    Melbourne City FC
    Melbourne City FC
    26108833-3338
    7.
    Macarthur FC
    Macarthur FC
    26971037-4434

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    6 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 3
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 20
    Hiányzik - 9
    +11
    +9
    17 - Eltömődött
    8 - Hiányzik
    6
    Győzelem
    6
    2
    Döntetlen
    3
    2
    Veszítenek
    1
    GK
    20
    Eltömődött
    17
    9
    Hiányzik
    8
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.5
    2
    Átlagosan elért pontszám
    1.7
    0.9
    Átlagosan passzoló
    0.8
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    48'
    Pontozott minden, min.
    55'
    Minden statisztika