Eindhoven vs Jong AZ Alkmaar H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Eindhoven
19 mérkőzés
Jong AZ Alkmaar
12 Győzelem
3 Döntetlen
4 Győzelem
63%
16%
21%
1. Félidőben
7 Győzelem
9 Döntetlen
3 Győzelem
37%
47%
16%
2. Félidőben
7 Győzelem
8 Döntetlen
4 Győzelem
37%
42%
21%
Célok
Összes gól
57
34
23
Meccs végeredmény
11
További - 58%
8
42% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3
1.79
1.21
Átlagos idő egy gólra
30'
50'
74'
Eindhoven
9
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
3
0-15'
3
16-30'
4
31-45'
HT
7
46-60'
5
61-75'
7
76-90'
3
46-60'
7
61-75'
3
76-90'
Jong AZ Alkmaar
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 72
3.79
43
29
Piros lapok
Összesen: 4
0.21
1
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


EindhovenHollandia
Jong AZ AlkmaarHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Eindhoven - Jong AZ Alkmaar Utolsó mérkőzések
Meccsek
21.08.26
Eerste DivisieDen Bosch
Eindhoven
2.52
0.91
6
1
9
11
1
0
5
2
3
1
2
1
2.52
0.91
6
1
9
11
1
0
L
14.08.26
Eerste DivisieEindhoven
MVV Maastricht
1.43
2
6
2
9
7
0
1
2
3
1
1
1
2
1.43
2
6
2
9
7
0
1
L
10.08.26
Eerste DivisieJong AZ Alkmaar
Eindhoven
0.67
0.66
5
3
10
12
1
1
0
1
0
0
0
1
0.67
0.66
5
3
10
12
1
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesBeveren
Eindhoven
-
-
3
0
-
-
2
2
1
0
1
0
0
0
-
-
3
0
-
-
2
2
L
28.07.26
Club Friendly GamesPSV Eindhoven
Eindhoven
-
-
6
3
5
7
1
0
3
0
2
0
1
0
-
-
6
3
5
7
1
0
L
25.07.26
Club Friendly GamesGenk U23
Eindhoven
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
0
1
4
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
Club Friendly GamesEindhoven
Den Bosch
-
-
5
6
-
-
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
5
6
-
-
1
2
S
11.07.26
Club Friendly GamesWillem 2 Tilburg
Eindhoven
-
-
8
5
-
-
0
0
2
2
1
2
1
0
-
-
8
5
-
-
0
0
S
08.07.26
Club Friendly GamesNAC Breda
Eindhoven
-
-
8
12
10
14
0
0
0
2
0
2
0
0
-
-
8
12
10
14
0
0
N
Meccsek
21.08.26
Eerste DivisieEmmen
Jong AZ Alkmaar
1.8
0.9
4
3
9
11
2
1
3
1
0
0
3
1
1.8
0.9
4
3
9
11
2
1
L
17.08.26
Eerste DivisieDe Graafschap
Jong AZ Alkmaar
1.64
2.97
5
3
13
13
5
2
2
5
1
1
1
4
1.64
2.97
5
3
13
13
5
2
N
10.08.26
Eerste DivisieJong AZ Alkmaar
Eindhoven
0.67
0.66
5
3
10
12
1
1
0
1
0
0
0
1
0.67
0.66
5
3
10
12
1
1
L
01.08.26
Club Friendly GamesIjsselmeervogels
Jong AZ Alkmaar
-
-
-
-
-
-
-
-
1
7
0
2
1
5
-
-
-
-
-
-
-
-
N
28.07.26
Club Friendly GamesK.v.v. Quick Boys
Jong AZ Alkmaar
-
-
3
6
-
-
1
0
1
4
1
0
0
4
-
-
3
6
-
-
1
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesJONG SPARTA ROTTERDAM
Jong AZ Alkmaar
-
-
5
9
-
-
0
1
2
3
1
0
1
3
-
-
5
9
-
-
0
1
N
17.07.26
Club Friendly GamesJong AZ Alkmaar
Jong Ajax
-
-
11
3
-
-
0
1
3
0
0
0
3
0
-
-
11
3
-
-
0
1
N
11.07.26
Club Friendly GamesJong AZ Alkmaar
Volendam
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Legyőzi
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
0%
30%
60%
10%
40%
Legyőzi
60%
·10 gyufa ·Jong AZ Alkmaar
4 Győzelem
0 Döntetlen
6 Veszítenek
40%
60%
1 idő
2 idő
20%
30%
40%
20%
40%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
4
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
11
13
3
Gólok az 1. Félidőben5
8
Gólok a 2. Félidőben8
6
Első pontszerzés3
2
Nem szerzett pontot4
Eindhoven
27%
3
0%
0
0%
0
27%
3
18%
2
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Jong AZ Alkmaar
8%
1
23%
3
8%
1
23%
3
8%
1
31%
4
23
19
9
Gólok az 1. Félidőben7
14
Gólok a 2. Félidőben12
4
Elhibázott első7
3
Nem hagyta ki2
Eindhoven
13%
3
17%
4
13%
3
9%
2
17%
4
43%
10
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Jong AZ Alkmaar
21%
4
11%
2
11%
2
26%
5
26%
5
37%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3.2
Az első gól átlagos perce
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
69'
Összes gól a mérkőzésen
Jong AZ Alkmaar
3.4
Teljes mérkőzés3.2
1.2
1. Félidőben1.2
2.2
2. Félidőben2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Eindhoven - Jong AZ Alkmaar Mérkőzés statisztikái
Eindhoven
Jong AZ Alkmaar
42%
52.4%
Faulok
124
109
Sarok
46
58
Les
17
13
Sárga lapok
13
12
Piros lapok
3
1
A mérkőzés eredményei
1:0
2 egyszer20%
1:3
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
2:3
1 egyszer10%
2:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
4
4 egyszer40%
1
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
7
1 egyszer10%
4 célok
1 cél
3 célok
5 célok
7 célok
4
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
7
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
1. Lig
Belediye Vanspor
Batman Petrolspor
2 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Kakkonen
Atlantis
Pepo Lapeenranta
3 sze
15:15
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Kapaz
Keshla
4 sze
16:15
Statisztikák megtekintése
CAF Bajnokok Ligája
Asswehly SC
KVZSC
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Superettan
Osters
United IK Nordic
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Eerste Divisie
Helmond Sport
Venlo
4 sze
18:00
Statisztikák megtekintése