East Bengal vs Bengaluru H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
East Bengal
14 mérkőzés
Bengaluru FC
6 Győzelmek
3 Döntetlen
5 Győzelmek
43%
21%
36%
1. Félidőben
6 Győzelmek
4 Döntetlen
4 Győzelmek
43%
29%
29%
2. Félidőben
4 Győzelmek
6 Döntetlen
4 Győzelmek
29%
43%
29%
Gólok
Összes gól
37
18
19
Meccs végeredmény
7
Felett - 50%
7
50% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.64
1.29
1.36
Átlagos idő egy gólra
34'
70'
66'
East Bengal
2
0-15'
5
16-30'
1
31-45'
2
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
3
46-60'
4
61-75'
2
76-90'
Bengaluru FC
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 66
4.71
35
31
Piros lapok
Összesen: 4
0.29
4
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


East BengalIndia
Bengaluru FCIndia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
East Bengal - Bengaluru FC Utolsó mérkőzések
Meccsek
27.10.26
AFC CupAl-Seeb
East Bengal
-
-
4
5
9
8
1
3
0
0
0
0
0
0
-
-
4
5
9
8
1
3
D
23.10.26
Super LeagueInter Kashi FC
East Bengal
0.19
3.94
2
1
15
15
2
2
1
5
1
4
0
1
0.19
3.94
2
1
15
15
2
2
GY
18.10.26
Super LeagueChurchill Brothers
East Bengal
0.74
2.68
3
1
10
10
3
1
0
4
0
2
0
2
0.74
2.68
3
1
10
10
3
1
GY
13.10.26
AFC CupEast Bengal
Al Shorta
1
-
-
6
6
15
8
2
1
2
3
2
1
0
2
-
-
6
6
15
8
2
1
V
30.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekEast Bengal
RoundGlass Punjab
1
-
-
7
1
-
-
0
2
0
1
0
1
0
0
-
-
7
1
-
-
0
2
V
16.09.26
AFC CupAl Hussein Irbid
East Bengal
-
-
13
4
6
13
1
1
2
2
0
2
2
0
-
-
13
4
6
13
1
1
D
12.08.26
AFC CupEast Bengal
Al-Arabi
-
-
9
6
15
10
4
2
4
1
0
0
1
1
3
0
-
-
9
6
15
10
4
2
GY
25.07.26
Durand CupEast Bengal
ATK Mohun Bagan
-
-
6
5
-
-
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
6
5
-
-
1
2
V
Meccsek
17.10.26
Super LeagueBengaluru
Chennaiyin
2.15
0.9
3
7
11
7
3
1
2
0
1
0
1
0
2.15
0.9
3
7
11
7
3
1
GY
10.10.26
Super LeagueBengaluru
Hyderabad
3.73
1.12
7
1
8
5
0
3
3
2
1
2
2
0
3.73
1.12
7
1
8
5
0
3
GY
16.05.26
Super LeagueChennaiyin
Bengaluru
0.78
2.16
2
7
16
6
2
1
1
2
1
1
0
1
0.78
2.16
2
7
16
6
2
1
GY
09.05.26
Super LeagueJamshedpur
Bengaluru
0.82
0.63
6
4
10
14
0
4
0
1
0
1
0
0
0.82
0.63
6
4
10
14
0
4
GY
04.05.26
Super LeagueOdysha
Bengaluru
-
-
1
9
12
7
3
1
1
1
1
0
0
1
-
-
1
9
12
7
3
1
D
25.04.26
Super LeagueBengaluru
Mumbai City
0.61
0.64
7
1
8
10
0
1
0
0
0
0
0
0
0.61
0.64
7
1
8
10
0
1
D
16.04.26
Super LeagueEast Bengal
1
Bengaluru
-
-
4
9
9
11
4
4
3
3
1
2
2
1
-
-
4
9
9
11
4
4
D
11.04.26
Super LeagueBengaluru
1
Kerala Blasters
0.37
0.73
6
7
2
9
0
3
1
2
1
0
0
2
0.37
0.73
6
7
2
9
0
3
V
A mérkőzés eredményei
4 Győzelmek
2 Döntetlen
4 Vereségek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
40%
40%
40%
20%
20%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Bengaluru FC
5 Győzelmek
4 Döntetlen
1 Vereség
50%
40%
10%
1 idő
2 idő
40%
60%
30%
20%
30%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
2
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
22
16
11
Gólok az 1. Félidőben8
11
Gólok a 2. Félidőben8
4
Első pontszerzés6
3
Nem szerzett gólt1
East Bengal
18%
4
14%
3
18%
4
9%
2
5%
1
36%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bengaluru FC
13%
2
19%
3
19%
3
13%
2
13%
2
25%
4
16
11
6
Gólok az 1. Félidőben7
10
Gólok a 2. Félidőben4
5
Elsőként kapott gólt3
2
Kapott gól nélkül3
East Bengal
38%
6
31%
5
25%
4
38%
6
19%
3
50%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bengaluru FC
27%
3
27%
3
55%
6
27%
3
9%
1
45%
5
Átlagos gól/meccs
2.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Bengaluru FC
3.8
Teljes mérkőzés2.7
1.7
1. Félidőben1.5
2.1
2. Félidőben1.2
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
9
90%
1
10%
7
70%
3
30%
1.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
2.5
2
20%
8
80%
3
30%
7
70%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
East Bengal - Bengaluru FC Mérkőzés statisztikái
East Bengal
Bengaluru FC
47.5%
58.2%
Faulok
-
-
Szögletek
60
65
Les
-
-
Sárga lapok
22
19
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
0:0
1 alkalom10%
0:1
1 alkalom10%
0:2
1 alkalom10%
0:4
1 alkalom10%
1:2
1 alkalom10%
1:2
3 alkalom30%
1:1
2 alkalom20%
0:0
1 alkalom10%
0:1
1 alkalom10%
2:0
1 alkalom10%
2
1 alkalom10%
3
1 alkalom10%
5
2 alkalom20%
1
1 alkalom10%
6
1 alkalom10%
2 gól
3 gól
5 gól
1 gól
6 gól
2
3 alkalom30%
3
3 alkalom30%
5
1 alkalom10%
1
1 alkalom10%
6
1 alkalom10%
Más csapatok H2H statisztikái
Divize A
TJ Karlovy Vary Dvory
Tachov
8 nov
09:15
Statisztikák megtekintése
Championnat National U19
Avenir Sportif Beziers U19
Monaco U19
8 nov
10:00
Statisztikák megtekintése
2. Divízió B
Utebo
Osasuna B
8 nov
11:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
Eintracht Braunschweig Amatőr
BSV SW Rehden
8 nov
13:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
1.FC Muhlhausen
VFB Dillingen
8 nov
13:30
Statisztikák megtekintése
Liga 2
Politehnica Timisoara
CSM Resita
9 nov
12:30
Statisztikák megtekintése