Angers vs Toulouse Tipp 2 március 2025

    🔊 Ebben a Ligue 1 mérkőzésen az Angers és a Toulouse csap össze, és a pályán igazi csata várható. Az Angers, amely híres megbízható védekezéséről, a tabellán szeretné javítani pozícióját. Másrészt a Toulouse, annak ellenére, hogy formája ingadozó, idegenben jó eredményességet mutat. Mindkét csapat számára nyilvánvaló a pontok fontossága: az Angers meg akarja szilárdítani helyét a tabella közepén, míg a Toulouse nem akarja megengedni, hogy a konkurens utolérje őket. Az oddsok a vendégek kisebb előnyét jelzik, de az izgalom megmarad az utóbbi mérkőzések szoros küzdelme miatt.

    Személyes találkozók

    📊A Angers SCO és Toulouse csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 14;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 2, a vendégcsapaté - 7, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 10 a 19 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.07;

    Legutóbb a Toulouse otthonában találkoztak a csapatok. A mérkőzés 20 október 2024-án zajlott, és 1:1 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Angers - Toulouse

    22%
    4 Győzelem
    28%
    5 Döntetlen
    50%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    18
    Átlag gól/mérkőzés
    2.06
    Mindkét csapat szerzett gólt
    33%
    0.72
    Átlag összesen
    1.33
    1.72
    Sárga lapok
    1.44
    Legutóbbi mérkőzések
    08.02.26
    Ligue 1
    Angers SCO
    Angers SCO
    Toulouse
    Toulouse
    1.05
    0.61
    3
    5
    11
    16
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.05
    0.61
    3
    5
    11
    16
    3
    2
    10.01.26
    Coupe
    Angers SCO
    Angers SCO
    Toulouse
    Toulouse
    1.35
    2.32
    1
    6
    12
    19
    5
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    5
    6
    1.35
    2.32
    1
    6
    12
    19
    5
    3
    23.11.25
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Angers SCO
    Angers SCO
    1.76
    0.48
    11
    1
    15
    15
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.76
    0.48
    11
    1
    15
    15
    1
    3
    02.03.25
    LI1
    Angers SCO
    Angers SCO
    Toulouse
    Toulouse
    0.36
    4.44
    4
    9
    13
    9
    3
    3
    0
    4
    0
    0
    0
    4
    0.36
    4.44
    4
    9
    13
    9
    3
    3
    20.10.24
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Angers
    Angers
    -
    -
    8
    2
    9
    9
    2
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    8
    2
    9
    9
    2
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Angers SCO Csapat áttekintése

    Angers arra törekszik, hogy megerősítse pozícióját a Ligue 1-ben. A csapat jó formát mutat, az elmúlt tíz mérkőzésből ötöt megnyert. Védelme megbízható, átlagosan csak 1,2 gólt engedélyez meccsenként. Azonban az utóbbi időben a Toulouse elleni hazai mérkőzéseken Angers nem tudott nyerni, ami pszichológiai akadályt jelenthet. A csapat átlagos góltermése 1,7 gól meccsenként, és Alexandre Dujeux védencei igyekeznek dominálni saját pályájukon, irányítva a labdát és veszélyes helyzeteket kialakítva. Fontos megjegyezni, hogy Angers az elmúlt négy hazai mérkőzésén nem szerzett gólt Toulouse ellen, ami valódi kihívást jelenthet támadóvonalának.

    A mérkőzés eredményei: Angers SCO

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ligue 1
    Auxerre
    Auxerre
    Angers SCO
    Angers SCO
    1.59
    1.65
    7
    10
    16
    6
    3
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1.59
    1.65
    7
    10
    16
    6
    3
    2
    N
    23.08.26
    Ligue 1
    Angers SCO
    Angers SCO
    Lille
    Lille
    2.28
    0.96
    8
    3
    11
    13
    2
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    2.28
    0.96
    8
    3
    11
    13
    2
    2
    L
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Angers SCO
    Angers SCO
    Paris
    Paris
    -
    -
    8
    6
    7
    4
    1
    1
    3
    2
    1
    2
    2
    0
    -
    -
    8
    6
    7
    4
    1
    1
    N
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Angers SCO
    Angers SCO
    Lorient
    Lorient
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    3
    -
    -
    1
    1
    N
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Angers SCO
    Angers SCO
    Le Mans
    Le Mans
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Toulouse Csapat áttekintése

    Toulouse stabilitásra törekszik. A formájuk nem a legjobb, hiszen az utolsó tíz mérkőzésükből három győzelmet arattak, de a csapat mégis képes meglepetést okozni idegenben. A "lilák" átlagos gólszerzési mutatója 1,2 gól meccsenként, ami azt jelzi, hogy képesek helyzeteket kialakítani az ellenfél kapujának bevételére. Az utóbbi idegenbeli mérkőzéseiken gyakran szereznek több mint 7,5 szögletet, ami támadási potenciáljukat mutatja. A védelemben tapasztalható kudarcok ellenére a "kicsik" továbbra is harcolnak a tabellán való előrelépésért, és győzelemre törekednek Angers ellen, figyelembe véve a személyes találkozók során szerzett sikeres tapasztalataikat.

    A mérkőzés eredményei: Toulouse

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Ligue 1
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    Toulouse
    Toulouse
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    S
    22.08.26
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Lyon
    Lyon
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    L
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Toulouse
    Toulouse
    Hamburger
    Hamburger
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    L
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Elche
    Elche
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    L
    05.08.26
    Club Friendly Games
    Ain
    Ain
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 14;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 5.
    Trendek
    • A Angers SCO nem nyert minden egyes utolsó 6 a Ligue 1 bajnokságon otthon mérkőzésén szemben a Toulouse FC.
    • A Angers SCO nem nyert az utolsó 11 a Ligue 1 bajnokságon mérkőzésén szemben a Toulouse FC 10-ban.
    • A Toulouse FC nem vesztett minden egyes utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Toulouse nem fog veszíteni(szorzói: 1.37)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.71, a vendégek - 1.36;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.07;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 5; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Angers SCO vs Toulouse

    • átlagos összesített a tornán: 2.61 vs 2.3;
    • átlagos gólok száma: 1.13 vs 1.17;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.48 vs 0.48;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.65 vs 0.7;
    • Angers SCO: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.27;
    • Toulouse: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.27;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.7 (otthon - 1) vs 1.2 (idegenben - 1.75).
    Trendek
    • A legutóbbi 8 7 volt Alatt 2.5 lőtt gól Angers SCO mérkőzések szemben a Toulouse FC a Ligue 1 bajnokságon.
    • Az elmúlt 5 Angers SCO otthon mérkőzésén minden alkalommal volt Alatt 2.5 lőtt gól.
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5)(szorzói: 1.68)

    Tippekszöglet

    Angers SCO: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.52; otthoni pályán - 3.64;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.7; otthoni pályán - 3.5.

    Toulouse: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.57, idegenben - 3.73;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.4; idegenben - 3.5.
    Trendek
    • A Toulouse FC legalább 3.5 sarokrúgást szerzett az utolsó 7 a Ligue 1 bajnokságon mérkőzésén szemben a Angers SCO 6-ban.
    👉Tippek: Szöglet - Toulouse Teotal Felett (3,5)(szorzói: 1.43)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 2.42 (hazai csapatnál 1.21 és vendég csapatnál 1.21);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.5 (hazai csapatnál 1.17 és vendég csapatnál 1.33).

    Angers SCO: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.26; otthon - 1.55;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.2; otthon - 2.25.

    Toulouse: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 1.52, idegenben - 1.55;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.2; idegenben - 1.25.
    Trendek
    • A legutóbbi 8 7 volt Felett 4.5 sárga lap Angers SCO otthon mérkőzések a Ligue 1 bajnokságon.
    • A legutóbbi 8 7 volt Felett 4.5 sárga lap Toulouse FC idegenben mérkőzések a Ligue 1 bajnokságon.
    • Az elmúlt 6 Toulouse FC mérkőzésén a Ligue 1 bajnokságon minden alkalommal volt Felett 4.5 sárga lap.
    • A legutóbbi 7 6 volt Felett 4.5 sárga lap Toulouse FC mérkőzések.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)(szorzói: 1.55)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 14;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 5 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.93)

    Szerkesztői előrejelzés

    A közelgő Angers és Toulouse közötti mérkőzésen feszült küzdelem várható. Mindkét csapatnak megvannak az erősségei és gyengeségei: az Angers stabil védelmet és jó hazai eredményességet mutat, míg a Toulouse támadó potenciállal rendelkezik idegenben. Figyelembe véve a jelenlegi trendeket és a személyes találkozók statisztikáit, a legvalószínűbb kimenetel a kevesebb mint 2,5 gól összesítése tűnik. Ezt alátámasztja, hogy az utolsó nyolc egymás elleni mérkőzésükből hét alkalommal "alacsony" eredmény született. Így a mérkőzés előrejelzése - kevesebb mint 2,5 gól összesítése körülbelül 65%-os biztonsági szinttel, figyelembe véve a trendeket és az oddsokat.
    Total gólt Alatt (2,5)
    MyBookie
    Tegyen fogadást-139
    Közzétett: 2025.02.28., 12:48

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Angers SCO - Toulouse

    A Angers SCO nem nyert:
    sco-angerstoulouse-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Toulouse FC (Ligue 1).
    sco-angerstoulouse-fcminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Toulouse FC (Ligue 1).
    A Toulouse FC nem vesztett:
    toulouse-fcminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    Toulouse nem fog veszíteni
    Everygame
    -400
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    sco-angersaz utolsó 11 Angers SCO otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    sco-angersaz utolsó 10 Angers SCO otthon mérkőzésén minden alkalommal (Ligue 1).
    toulouse-fca 13 legutóbbi 15 Toulouse FC idegenben mérkőzések (Ligue 1).
    a 10 legutóbbi 11 Jeremy Stinat mérkőzések.
    a 8 legutóbbi 9 Jeremy Stinat mérkőzések (a Ligue 1 bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    MyBookie
    +100
    Volt Alatt 2.5 lőtt gól:
    sco-angerstoulouse-fca 7 legutóbbi 8 Angers SCO mérkőzések szemben a Toulouse FC (Ligue 1).
    sco-angersaz utolsó 5 Angers SCO otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    -167
    A Angers SCO nem szerzett gólt:
    sco-angerstoulouse-fcminden utolsó 4 otthon mérkőzésén szemben a Toulouse FC (Ligue 1).
    Angers SCO nem szerez gólt
    Everygame
    +135
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Angers SCO - Toulouse Helyezés a táblázatban

    Ligue 1 24/25
    JNSLLKPFORMA
    9.
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    341551452-5950
    10.
    Toulouse
    Toulouse
    341191444-4342
    11.
    Auxerre
    Auxerre
    341191448-5142
    13.
    Nantes
    Nantes
    348121439-5236
    14.
    Angers SCO
    Angers SCO
    341061832-5336
    15.
    Le Havre
    Le Havre
    341042040-7134

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    4 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 19
    -10
    -10
    12 - Eltömődött
    22 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    2
    4
    Döntetlen
    3
    5
    Veszítenek
    5
    GK
    9
    Eltömődött
    12
    19
    Hiányzik
    22
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    1.9
    Átlagosan passzoló
    2.2
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    100'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika