Rio Ave vs Porto Tipp 3 február 2025

    🔊 A Rio Ave és a Porto közötti mérkőzés igazi kihívásnak ígérkezik mindkét csapat számára. A Rio Ave, amely a tabella középmezőnyében helyezkedik el, arra törekszik, hogy javítsa hazai statisztikáit, ahol az utolsó 21 Primeira Liga mérkőzésből 20-at nem veszítettek el. Ellenfeleik, a Porto, kiváló formában vannak, hiszen 39 személyes találkozóból 31-et megnyertek a Rio Ave ellen. Azonban a Porto dominanciája ellenére a Rio Ave hazai pályán 13-ból 12 mérkőzésen gólt szerzett, ami teret ad az intrikának. A Portóra adott oddsok 1.4-esek, de vajon sikerül-e a Rio Ave-nak meglepetést okoznia saját pályáján?

    Személyes találkozók

    📊Rio Ave és Porto csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 39;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 1, a vendégcsapaté - 31, döntetlenek száma - 7;
    • gólok száma - 24 a 88 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.21, a 2. félidőé - 1.67;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.87;

    Az utolsó játék 24 augusztus 2024 a Porto otthonában zajlott, és 2:0 eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Rio Ave - Porto

    2%
    1 Győzelem
    19%
    8 Döntetlen
    79%
    34 Győzelem
    Összes mérkőzés
    43
    Átlag gól/mérkőzés
    2.84
    Mindkét csapat szerzett gólt
    44%
    0.6
    Átlag összesen
    2.23
    1.81
    Sárga lapok
    1.33
    Legutóbbi mérkőzések
    15.08.26
    liga portugal
    Rio Ave
    Rio Ave
    Porto
    Porto
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    22.02.26
    Primeira Liga
    Porto
    Porto
    Rio Ave
    Rio Ave
    2.1
    0.46
    10
    1
    14
    15
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.1
    0.46
    10
    1
    14
    15
    2
    3
    19.09.25
    Primeira Liga
    Rio Ave
    Rio Ave
    Porto
    Porto
    0.16
    2.04
    2
    10
    11
    18
    2
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.16
    2.04
    2
    10
    11
    18
    2
    1
    03.02.25
    Primeira Liga
    Rio Ave
    Rio Ave
    1
    Porto
    Porto
    1.4
    1.5
    3
    5
    18
    8
    1
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.4
    1.5
    3
    5
    18
    8
    1
    3
    24.08.24
    Примейра-лига
    Porto
    Porto
    Rio Ave
    Rio Ave
    1
    -
    -
    9
    3
    13
    15
    0
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    3
    13
    15
    0
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Rio Ave Csapat áttekintése

    🏆A Primeira Liga szezon során a Rio Ave csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 8 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Primeira Liga bajnokság középmezőnyében található Rio Ave csapat, 32% győzelmi aránnyal és 42% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Rio Ave csapat összesen 20 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Rio Ave csapat összesen 32 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Rio Ave

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    liga portugal
    Rio Ave
    Rio Ave
    Sporting
    Sporting
    0.53
    1.36
    2
    3
    7
    14
    1
    1
    0
    4
    0
    4
    0
    0
    0.53
    1.36
    2
    3
    7
    14
    1
    1
    L
    22.08.26
    liga portugal
    Estoril Praia
    Estoril Praia
    Rio Ave
    Rio Ave
    1.56
    0.7
    6
    3
    11
    14
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.56
    0.7
    6
    3
    11
    14
    1
    1
    N
    15.08.26
    liga portugal
    Rio Ave
    Rio Ave
    Porto
    Porto
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    L
    09.08.26
    liga portugal
    Gil Vicente
    Gil Vicente
    Rio Ave
    Rio Ave
    1
    1.6
    0.18
    5
    2
    14
    9
    1
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.6
    0.18
    5
    2
    14
    9
    1
    3
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Rio Ave
    Rio Ave
    Tondela
    Tondela
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    0
    0
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    0
    4
    -
    -
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Porto Csapat áttekintése

    🏆A Primeira Liga szezon során a Porto csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 13 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Primeira Liga bajnokság középmezőnyében található Porto csapat, 68% győzelmi aránnyal és 21% vereségi aránnyal.

    ⚽A Porto csapat összesen 42 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Porto csapat összesen 15 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Porto

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    liga portugal
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    Porto
    Porto
    1.32
    1.14
    1
    1
    13
    19
    0
    0
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    1.32
    1.14
    1
    1
    13
    19
    0
    0
    N
    23.08.26
    liga portugal
    Porto
    Porto
    Arouca
    Arouca
    2.72
    0.45
    12
    2
    16
    8
    1
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    2.72
    0.45
    12
    2
    16
    8
    1
    0
    N
    15.08.26
    liga portugal
    Rio Ave
    Rio Ave
    Porto
    Porto
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.78
    1.99
    6
    6
    1
    10
    0
    0
    N
    09.08.26
    liga portugal
    Porto
    Porto
    Alverca
    Alverca
    2.45
    1.6
    7
    9
    13
    10
    0
    4
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2.45
    1.6
    7
    9
    13
    10
    0
    4
    N
    01.08.26
    Szuperkupa
    Porto
    Porto
    SCU
    SCU
    -
    -
    4
    2
    13
    9
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    13
    9
    3
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 31, döntetlenek - 7.

    Statisztika: Rio Ave vs Porto

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 19 vs 19;
    • győzelmek száma: 6 vs 13;
    • győzelmi százalék: 32% vs 68%;
    • vereségek száma: 8 vs 4;
    • döntetlenek száma: 5 vs 2.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek száma: 5 vs 5;
    • vereségek száma: 3 vs 4;
    • döntetlenek száma: 2 vs 1.
    Trendek
    • A Rio Ave +1.5 hendikep nyer az utolsó 22 a Primeira Liga bajnokságon otthon mérkőzésén 21-ban.
    • A Rio Ave +1.5 hendikep nyer az utolsó 10 a Primeira Liga bajnokságon mérkőzésén 9-ban.
    • A Rio Ave +1.5 hendikep nyer az utolsó 12 mérkőzésén 11-ban.
    👉Tippek: Rio Ave Hendicapes (+1,5)(szorzói: 1.66)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.62, a vendégek - 2.26;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.87;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 18; a hazai csapat pályáján - 11.

    Statisztikák: Rio Ave vs Porto

    • átlagos összesített a tornán: 2.74 vs 3;
    • átlagos gólok száma: 1.05 vs 2.21;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.58 vs 0.84;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.47 vs 1.37;
    • Rio Ave: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.56;
    • Porto: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.78;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 1.75) vs 1.4 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Rio Ave gólt szerzett az utolsó 13 a Primeira Liga bajnokságon otthon mérkőzésén 12-ban.
    • A Porto gólt kapott az utolsó 9 idegenben mérkőzésén 8-ban.
    👉Tippek: Rio Ave szerez gólt(szorzói: 1.76)

    Lapok tippek

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.7 (hazai csapatnál 1.85 és vendég csapatnál 1.85);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.72 (hazai csapatnál 1.5 és vendég csapatnál 1.22).

    Rio Ave: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2; otthon - 1.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.7; otthon - 1.25.

    Porto: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.11, idegenben - 2.89;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.4; idegenben - 1.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (3,5)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 18 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 11 alkalommal.

    Statisztika: Rio Ave vs Porto

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 19 vs 19;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 6;
    • Rio Ave MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (67%);
    • Porto MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (33%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 2;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Rio Ave) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Porto) - 1 (20%).
    Trendek
    • A Rio Ave gólt szerzett és kapott az utolsó 7 a Primeira Liga bajnokságon otthon mérkőzésén 6-ban.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 2.01)

    A szerkesztőség előrejelzése

    A közelgő mérkőzésen a Rio Ave és a Porto között heves küzdelem várható. Mindkét csapat jó formát mutat: a Rio Ave az utolsó tíz mérkőzéséből ötöt megnyert, míg a Porto öt győzelemmel és egy döntetlennel áll. Figyelembe véve a korábbi egymás elleni mérkőzések statisztikáit, ahol a Porto dominál 31 győzelemmel a 39 mérkőzésből, valamint jelenlegi formájukat és az oddsokat, ők tűnnek a győzelem esélyeseinek. Azonban figyelembe véve az olyan trendeket, mint a Rio Ave hazai gólszerzési képessége és ellenállása a vereségekkel szemben otthon, a legvalószínűbb előrejelzés az, hogy mindkét csapat gólt szerez. Az ebben az előrejelzésben való bizalom szintje körülbelül 75%, a jelenlegi trendek és a csapatok statisztikái alapján.
    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.02.02., 10:25

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Rio Ave - Porto

    A Rio Ave nem vesztett:
    rio-ave-fc-1a 20 utolsó 21 otthon mérkőzésén (Primeira Liga).
    A Porto nem nyert:
    fc-porto-1a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén.
    Rio Ave nem fog veszíteni
    Everygame
    +180
    A Rio Ave nem nyert:
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 38 utolsó 39 mérkőzésén szemben a Porto.
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 32 utolsó 33 mérkőzésén szemben a Porto (Primeira Liga).
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 17 utolsó 18 otthon mérkőzésén szemben a Porto.
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén szemben a Porto (Primeira Liga).
    Porto nem fog veszíteni
    Everygame
    -1000
    A Rio Ave gólt kapott:
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 35 utolsó 36 mérkőzésén szemben a Porto.
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 29 utolsó 30 mérkőzésén szemben a Porto (Primeira Liga).
    rio-ave-fc-1fc-porto-1minden utolsó 16 otthon mérkőzésén szemben a Porto.
    rio-ave-fc-1fc-porto-1minden utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Porto (Primeira Liga).
    rio-ave-fc-1a 17 utolsó 18 mérkőzésén.
    rio-ave-fc-1a 14 utolsó 15 mérkőzésén (Primeira Liga).
    rio-ave-fc-1minden utolsó 7 otthon mérkőzésén (Primeira Liga).
    A Porto gólt szerzett:
    fc-porto-1a 14 utolsó 15 mérkőzésén (Primeira Liga).
    Porto szerez gólt
    -1111
    A Rio Ave gólt kapott a második félidőben:
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 14 utolsó 16 otthon mérkőzésén szemben a Porto.
    rio-ave-fc-1fc-porto-1a 12 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Porto (Primeira Liga).
    A Porto gólt szerzett a második félidőben:
    fc-porto-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Primeira Liga).
    2. félidőben, Porto szerez gólt
    -270
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Rio Ave - Porto Helyezés a táblázatban

    Liga Portugal 24/25
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Sl Benfica
    Sl Benfica
    34255484-2880
    3.
    Porto
    Porto
    34225765-3071
    4.
    Braga
    Braga
    34199655-3066
    10.
    Moreirense
    Moreirense
    3410101442-5040
    11.
    Rio Ave
    Rio Ave
    349111439-5538
    12.
    FC Arouca
    FC Arouca
    349111435-4938

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 8
    Döntetlen - 1
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 8
    Hiányzik - 16
    -8
    +11
    15 - Eltömődött
    4 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    8
    3
    Döntetlen
    1
    5
    Veszítenek
    1
    GK
    8
    Eltömődött
    15
    16
    Hiányzik
    4
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.9
    0.8
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1.6
    Átlagosan passzoló
    0.4
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    2
    113'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika