Zurich vs Lausanne Tipp 1 november 2025

    A Zürich és a Lausanne Sports közötti mérkőzés eseménydús találkozónak ígérkezik. Mindkét csapat a tabella közepén helyezkedik el, a 9. és 10. helyen, ami izgalmat ad a pozíciójuk javításáért folytatott küzdelemhez. A hazaiak ingadozó formát mutatnak, négy vereséget szenvedtek el zsinórban az utolsó győzelmük előtt. Ezzel szemben a vendégek magabiztosan játszanak idegenben, kilenc utolsó mérkőzésükből nyolcat nem veszítettek el. Nyílt támadójátékra számíthatunk, mivel mindkét csapat átlagos góltermése reményt ad a sok gólra.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 10 augusztus 2025 dátumon zajlott, és 1:2-es eredménnyel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (pályaválasztó: Lausanne Sports):

    • labdabirtoklás százaléka: 52% vs 48%;
    • szögletek: 8 vs 6;
    • szabálytalanságok: 13 vs 22;
    • sárga lapok: 3 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 7.

    📊 Statisztikai előzetes a Zürich és a Lausanne Sports közötti hivatalos mérkőzésekről:

    • összesen 32 mérkőzést játszottak;
    • a házigazdák győzelmeinek száma - 16, a vendégek győzelmeinek száma - 7, döntetlenek - 9;
    • gólok száma - 56 a 38 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1,41, a második félidőé - 1,53;
    • átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 2,94.

    Egymás elleni statisztikák Zurich - Lausanne

    47%
    17 Győzelem
    25%
    9 Döntetlen
    28%
    10 Győzelem
    Összes mérkőzés
    36
    Átlag gól/mérkőzés
    3
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.69
    Átlag összesen
    1.31
    2
    Sárga lapok
    1.92
    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Zürich
    Zürich
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    25.04.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Zürich
    Zürich
    1.31
    1.03
    7
    2
    12
    8
    1
    2
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    1.31
    1.03
    7
    2
    12
    8
    1
    2
    04.03.26
    Super League
    Zürich
    Zürich
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.44
    1.65
    9
    7
    13
    10
    3
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.44
    1.65
    9
    7
    13
    10
    3
    2
    01.11.25
    Super League
    Zürich
    Zürich
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.68
    2.28
    4
    6
    16
    6
    4
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.68
    2.28
    4
    6
    16
    6
    4
    2
    10.08.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Zürich
    Zürich
    1.21
    1.58
    8
    6
    13
    22
    3
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.21
    1.58
    8
    6
    13
    22
    3
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Zürich Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -én játszotta a Szuperliga keretében (hazai pályán a Basel, vendégként a Zürich). A mérkőzés 2:0-ás eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Zürich vs Basel):

    • labdabirtoklás: 55% vs 45%;
    • szögletek: 2 vs 5;
    • szabálytalanságok: 23 vs 11;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 8.

    Zürich a 9. helyen áll, és igyekszik előrébb lépni a kudarcok sorozata után. A csapat nemrég megszakította a négymeccses vereségsorozatát egy fontos győzelemmel. Az elmúlt tíz mérkőzésükön négy győzelmet és hat vereséget könyvelhettek el, ami a hazaiak játékának ingadozását jelzi. Zürich hazai pályán rendre több mint 1.5 gólt szerez a Lausanne Sports ellen az utóbbi öt Szuperliga-találkozón, ami alátámasztja támadó potenciáljukat otthon.

    A mérkőzés eredményei: Zürich

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Zürich
    Zürich
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    N
    22.08.26
    Super League
    Zürich
    Zürich
    Basel 1893
    Basel 1893
    1.48
    1.79
    4
    6
    16
    15
    5
    6
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.48
    1.79
    4
    6
    16
    15
    5
    6
    L
    14.08.26
    Schweizer Cup
    Tuggen
    Tuggen
    Zürich
    Zürich
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    N
    09.08.26
    Super League
    Lugano
    Lugano
    Zürich
    Zürich
    2.34
    0.97
    5
    2
    12
    14
    0
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    2.34
    0.97
    5
    2
    12
    14
    0
    3
    L
    01.08.26
    Super League
    Zürich
    Zürich
    Servette
    Servette
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.59
    1.67
    4
    7
    16
    8
    3
    2
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Lausanne-Sports Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Szuperliga keretében, ahol a Lausanne Sports fogadta a Servette csapatát. A találkozó 1:3-as eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Lausanne Sports vs Servette):

    • labdabirtoklás: 58% vs 42%;
    • szögletek: 7 vs 7;
    • szabálytalanságok: 11 vs 9;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 6.

    A Lausanne Sports stabilabb eredményeket mutat, mint a hazai csapat, és csak egy hellyel állnak mögöttük a tabellán, a 10. helyen. A vendégek jó formában vannak: az utolsó tíz mérkőzésen öt győzelmet arattak, két döntetlent értek el, és csak két vereséget szenvedtek el, ami a játékuk fejlődő szintjét mutatja. A korábbi összecsapások története is az ő stratégiájuk sikerességét támasztja alá: az utolsó mérkőzés 2:1-es Lausanne Sports győzelemmel zárult.

    A mérkőzés eredményei: Lausanne-Sports

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Zürich
    Zürich
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    1.29
    2.08
    6
    6
    17
    12
    2
    3
    L
    22.08.26
    Super League
    Luzern
    Luzern
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.5
    0.74
    7
    2
    11
    19
    2
    4
    L
    14.08.26
    Schweizer Cup
    Kosova Neuchatel
    Kosova Neuchatel
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    -
    -
    0
    8
    7
    14
    0
    2
    0
    6
    0
    2
    0
    4
    -
    -
    0
    8
    7
    14
    0
    2
    N
    08.08.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Young Boys
    Young Boys
    1
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.33
    1.12
    3
    2
    14
    13
    3
    3
    S
    01.08.26
    Super League
    Basel 1893
    Basel 1893
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.4
    0.51
    7
    4
    16
    15
    2
    5
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Eredmény előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 32;
    • hazai győzelmek - 16, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 9.

    Statisztika: Zürich vs Lausanne Sports

    • lejátszott mérkőzések a tornán: 11 vs 11;
    • győzelmek: 4 vs 3;
    • győzelmi arány: 36% vs 27%;
    • vereségek: 6 vs 5;
    • döntetlenek: 1 vs 3.

    Utolsó 10 meccs:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 6 vs 2;
    • döntetlenek: 0 vs 3.
    Trendek
    • Lausanne Sports három idegenbeli mérkőzésen játszik döntetlent zsinórban (Super League).
    👉Előrejelzés: Nyakkendő(szorzó: 3.72)

    Gólok előrejelzése

    Közvetlen találkozók:

    • a mai hazaiak átlagosan - 1.75 gólt szereznek, a vendégek - 1.19-et;
    • átlagos gólok száma a közvetlen találkozókon - 2.94;
    • mindkét csapat betalált: összesen - 16 alkalommal; hazai pályán - 7 alkalommal.

    Statisztika: Zürich vs Lausanne Sports

    • átlagos gólok a tornán: 3.27 vs 3.55;
    • átlagos szerzett gólok: 1.36 vs 1.91;
    • átlagos gólok az első félidőben: 0.55 vs 0.55;
    • átlagos gólok a második félidőben: 0.82 vs 1.36;
    • Zürich: hazai pályán átlagos gólok a tornán - 1.8;
    • Lausanne Sports: idegenben átlagos gólok a tornán - 1;
    • utolsó 10 meccs (átlagos gólok): 1.3 (otthon - 1.75) vs 2.3 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • Zürich több mint 1.5 gólt szerez otthon öt egymást követő közvetlen mérkőzésen (Super League).
    • Zürich több mint 1.5 gólt szerez otthon az utóbbi hét mérkőzésből haton (Super League).
    👉Előrejelzés: Zürich Total gólt Felett (1,5)(szorzó: 1.88)

    Szögletek előrejelzése

    Zürich: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 5.27; hazai pályán - 4.2;
    • utolsó 10 meccs: átlagos szögletek - 6.3; hazai pályán - 4.5.

    Lausanne Sports: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 5.45, idegenben - 3.2;
    • utolsó 10 meccs: átlagos szögletek - 4.9; idegenben - 4.83.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Total Alatt (9,5)(szorzó: 2.32)

    Kártyák előrejelzése

    Közvetlen találkozók

    • átlagos sárga lapok száma a közvetlen találkozókon - 3.76 (1.88 - hazaiaknál és 1.88 - vendégeknél);
    • átlagos sárga lapok száma hazai pályán - 3.73 (1.8 - hazaiaknál és 1.93 - vendégeknél).

    Zürich: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a tornán - 2.36; hazai pályán - 1.8;
    • utolsó 10 meccs: átlagos sárga lapok - 2.1; hazai pályán - 2.

    Lausanne Sports: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a tornán - 2.64, idegenben - 2.8;
    • utolsó 10 meccs: átlagos sárga lapok - 2.2; idegenben - 2.67.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 32;
    • mindkét csapat betalált összesen - 16 alkalommal;
    • hazai pályán - 7 alkalommal.

    Statisztika: Zürich vs Lausanne Sports

    • a tornán lejátszott mérkőzések száma: 11 vs 11;
    • a szezonban lejátszott mérkőzések száma, ahol mindkét csapat betalált (továbbiakban - BTTS): 7 vs 9;
    • Zürich BTTS mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (80%);
    • Lausanne Sports BTTS mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (80%).

    Utolsó 10 meccs:

    • BTTS mérkőzések száma: 5 vs 6;
    • Zürich BTTS mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (75%);
    • Lausanne Sports BTTS mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (67%).
    Trendek
    • Lausanne Sports betalál és gólt kap az utóbbi tizenhat mérkőzésből tizennégyen (Super League).
    • Lausanne Sports betalál és gólt kap idegenben az utóbbi hét mérkőzésből haton (Super League).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzó: 1.48)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Mindkét csapatnak megvannak az erősségei és gyengeségei, de a siker kulcsa a gólgazdag futball lehet. Az utóbbi mérkőzések trendjei gyors tempójú játékot sugallnak mindkét oldalról, és bőséges gólhelyzeteket - különösen a vendégek magas átlagos eredményességét és a hazaiak otthoni trendjeit figyelembe véve. A leglogikusabb választás a 2.5 gólnál több összesített találatra való fogadás, mivel Zürich rendszeresen betalál otthon, és Lausanne Sports idegenben is eredményes. Tippünk: a mérkőzésen több mint 2.5 gól lesz.

    Total gólt Felett (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-182
    Közzétett: 2025.10.30., 12:12

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Zürich - Lausanne-Sports

    A Lausanne-Sport döntetlent játszott:
    fc-lausanne-sportminden utolsó 3 idegenben mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Nyakkendő
    Bovada
    +260
    A Lausanne-Sport nem vesztett:
    fc-lausanne-sporta 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    Lausanne-Sports nem fog veszíteni
    Everygame
    -164
    A Zurich nem vesztett:
    fc-zurich-1fc-lausanne-sporta 14 utolsó 15 otthon mérkőzésén szemben a Lausanne-Sport (Axpo Superliga).
    A Lausanne-Sport nem nyert:
    fc-lausanne-sportminden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Zürich nem fog veszíteni
    Everygame
    -256
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    fc-zurich-1fc-lausanne-sporta 28 legutóbbi 29 Zurich mérkőzések szemben a Lausanne-Sport (Axpo Superliga).
    fc-zurich-1fc-lausanne-sporta 16 legutóbbi 17 Zurich mérkőzések szemben a Lausanne-Sport.
    fc-zurich-1fc-lausanne-sportaz utolsó 14 Zurich otthon mérkőzésén szemben a Lausanne-Sport minden alkalommal (Axpo Superliga).
    fc-zurich-1a 11 legutóbbi 12 Zurich mérkőzések.
    fc-zurich-1a 9 legutóbbi 10 Zurich mérkőzések (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sporta 12 legutóbbi 13 Lausanne-Sport idegenben mérkőzések (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sporta 10 legutóbbi 11 Lausanne-Sport idegenben mérkőzések.
    Total gólt Alatt (4,5)
    -400
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Zürich - Lausanne-Sports Helyezés a táblázatban

    League
    JNSLLKPFORMA
    7.
    Luzern
    Luzern
    3310101364-6140
    8.
    Servette
    Servette
    339131157-5740
    9.
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    331091447-5739
    10.
    Zürich
    Zürich
    331041945-6334
    11.
    Grasshoppers Zürich
    Grasshoppers Zürich
    33691840-6527
    12.
    Winterthur
    Winterthur
    33472235-8619

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 19
    -6
    -2
    15 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    2
    1
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    6
    GK
    13
    Eltömődött
    15
    19
    Hiányzik
    17
    3.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.2
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1.9
    Átlagosan passzoló
    1.7
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    69'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika