Tranmere vs Stockport County H2H Statisztikák

Egymás elleni mérkőzések

Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
7 mérkőzés
Stockport County
Stockport County
2 Győzelmek
1 Döntetlen
4 Győzelmek
29%
14%
57%
Tranmere Rovers
1. Félidőben
Stockport County
2 Győzelmek
3 Döntetlen
2 Győzelmek
29%
43%
29%
Tranmere Rovers
2. Félidőben
Stockport County
1 Győzelem
3 Döntetlen
3 Győzelmek
14%
43%
43%
01.11.25
FAC
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Stockport County
Stockport County
-
-
4
2
11
12
2
0
1
3
0
0
1
3
-
-
4
2
11
12
2
0
12.11.24
Football League Trophy
Stockport County
Stockport County
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
1.02
1.63
-
-
-
-
-
-
0
2
0
2
0
0
1.02
1.63
-
-
-
-
-
-
17.02.24
EFL League Two
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Stockport County
Stockport County
-
-
7
6
7
8
1
2
4
0
1
0
3
0
-
-
7
6
7
8
1
2
28.10.23
EFL League Two
Stockport County
Stockport County
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
3
-
-
0
0
-
-
0
2
2
0
1
0
1
0
-
-
0
0
-
-
0
2
04.02.23
EFL League Two
Stockport County
Stockport County
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
-
-
0
0
-
-
0
1
3
2
2
1
1
1
-
-
0
0
-
-
0
1

Gólok

Összes gól
18
StatisticsChartSlim-left
9
StatisticsChartSlim-left
9
Meccs végeredmény
3
Felett - 43%
4
57% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.57
StatisticsChartSlim-left
1.29
StatisticsChartSlim-left
1.29
Átlagos idő egy gólra
35'
StatisticsChartSlim-left
70'
StatisticsChartSlim-left
70'
Tranmere Rovers
0
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
2
46-60'
1
61-75'
3
76-90'
Stockport County

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Tranmere RoversAnglia
Stockport CountyAnglia
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Tranmere Rovers - Stockport County Utolsó mérkőzések

Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Meccsek
07.11.26
FA Cup
Barnet LK
Barnet LK
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
-
-
8
4
10
13
0
3
3
0
0
0
3
0
-
-
8
4
10
13
0
3
V
31.10.26
EFL League Two
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Cheltenham Town
Cheltenham Town
0.03
0.14
-
-
2
1
0
0
3
1
3
1
0
0
0.03
0.14
-
-
2
1
0
0
GY
24.10.26
EFL League Two
Crawley Town
Crawley Town
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
1.31
1.36
5
15
12
8
1
2
1
1
0
0
1
1
1.31
1.36
5
15
12
8
1
2
D
20.10.26
EFL League Two
Northampton Town
Northampton Town
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
1.58
1.14
9
6
12
9
0
2
0
1
0
1
0
0
1.58
1.14
9
6
12
9
0
2
GY
17.10.26
EFL League Two
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
1
Barnet LK
Barnet LK
1.34
2.44
1
6
15
11
1
2
1
2
1
0
0
2
1.34
2.44
1
6
15
11
1
2
V
10.10.26
EFL League Two
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Rochdale
Rochdale
1.95
0.61
5
3
8
11
0
1
1
1
1
0
0
1
1.95
0.61
5
3
8
11
0
1
D
03.10.26
EFL League Two
Chesterfield
Chesterfield
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
2.65
0.35
12
1
11
13
3
3
4
2
1
0
3
2
2.65
0.35
12
1
11
13
3
3
V
26.09.26
EFL League Two
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Walsall
Walsall
2.56
1.25
6
5
9
11
0
3
1
1
0
0
1
1
2.56
1.25
6
5
9
11
0
3
D
22.09.26
Football League Trophy
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
0.59
1.37
2
3
13
12
1
3
1
0
0
0
1
0
0.59
1.37
2
3
13
12
1
3
GY
19.09.26
EFL League Two
Exeter City
Exeter City
Tranmere Rovers
Tranmere Rovers
0.91
0.69
6
2
16
10
2
3
0
0
0
0
0
0
0.91
0.69
6
2
16
10
2
3
D
Összes megtekintése
Stockport County
Stockport County
Meccsek
31.10.26
League One
Stockport County
Stockport County
Wimbledon
Wimbledon
0.58
0.16
4
0
0
1
0
0
2
1
0
0
2
1
0.58
0.16
4
0
0
1
0
0
GY
27.10.26
League One
Oxford United
Oxford United
Stockport County
Stockport County
1.65
2.22
3
7
9
12
1
1
1
0
1
0
0
0
1.65
2.22
3
7
9
12
1
1
V
24.10.26
League One
Notts County
Notts County
Stockport County
Stockport County
0.4
2.59
5
8
16
6
4
2
1
1
1
0
0
1
0.4
2.59
5
8
16
6
4
2
D
20.10.26
League One
Doncaster Rovers
Doncaster Rovers
Stockport County
Stockport County
0.24
3.01
2
6
9
9
2
1
0
2
0
0
0
2
0.24
3.01
2
6
9
9
2
1
GY
17.10.26
League One
Stockport County
Stockport County
Bromley
Bromley
1.94
0.35
7
3
13
6
1
2
1
0
1
0
0
0
1.94
0.35
7
3
13
6
1
2
GY
10.10.26
League One
Stockport County
Stockport County
Barnsley
Barnsley
2.12
1.35
11
6
5
12
1
2
3
1
0
1
3
0
2.12
1.35
11
6
5
12
1
2
GY
06.10.26
Football League Trophy
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
Stockport County
Stockport County
0.41
1.35
2
8
10
7
1
0
0
2
0
0
0
2
0.41
1.35
2
8
10
7
1
0
GY
26.09.26
League One
Stockport County
Stockport County
Peterborough United
Peterborough United
2.12
1.06
6
4
8
8
1
3
1
0
0
0
1
0
2.12
1.06
6
4
8
8
1
3
GY
19.09.26
League One
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
Stockport County
Stockport County
1.15
1.62
4
5
14
9
3
1
0
0
0
0
0
0
1.15
1.62
4
5
14
9
3
1
D
12.09.26
League One
Stockport County
Stockport County
Leicester City
Leicester City
2.4
0.85
8
1
7
10
2
1
3
4
1
2
2
2
2.4
0.85
8
1
7
10
2
1
V
Összes megtekintése

A mérkőzés eredményei

Tranmere RoversTranmere Rovers· 10 mérkőzés
3 Győzelmek
4 Döntetlen
3 Vereségek
30%
40%
30%
1 idő
2 idő
40%
10%
50%
50%
10%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Stockport CountyStockport County
6 Győzelmek
2 Döntetlen
2 Vereségek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
10%
60%
50%
40%
40%
Vereségek
0%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
4
Gól nélküli vereségek
1
1
Fordításos győzelmek
1
2
Szándékos vereségek
1
0

Gól statisztikák

11
Szerzett
15
Szerzett
6
Gólok az 1. Félidőben
2
5
Gólok a 2. Félidőben
13
5
Első pontszerzés
4
2
Nem szerzett gólt
2
Tranmere Rovers
9%
1
18%
2
27%
3
18%
2
18%
2
9%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stockport County
0%
0
13%
2
0%
0
27%
4
40%
6
20%
3
13
Kapott
8
Kapott
2
Gólok az 1. Félidőben
5
11
Gólok a 2. Félidőben
3
4
Elsőként kapott gólt
5
3
Kapott gól nélkül
5
Tranmere Rovers
15%
2
0%
0
8%
1
38%
5
0%
0
69%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Stockport County
38%
3
13%
1
13%
1
63%
5
13%
1
25%
2
Átlagos gól/meccs
2.4
2.3
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
6
Átlagos idő egy gólra
81'
60'

Összes gól a mérkőzésen

Tranmere RoversTranmere Rovers
Átlagos gólszám
Stockport CountyStockport County
2.4
Teljes mérkőzés
2.3
0.8
1. Félidőben
0.7
1.6
2. Félidőben
1.6

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Tranmere Rovers - Stockport County Mérkőzés statisztikái

Tranmere Rovers
Stockport County
46.7%
Labdabirtoklás
63.5%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
100
StatisticsChartSlim-left
79
Szögletek
-
-
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
19
StatisticsChartSlim-left
12
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Tranmere Rovers
Pontos eredmény
Stockport County
1:1
3 alkalom
30%
0:0
1 alkalom
10%
0:1
1 alkalom
10%
1:0
1 alkalom
10%
1:2
1 alkalom
10%
1:0
3 alkalom
30%
0:2
2 alkalom
20%
0:0
1 alkalom
10%
1:1
1 alkalom
10%
2:1
1 alkalom
10%
Tranmere Rovers
Gólok pontos száma
Stockport County
2
3 alkalom
30%
1
2 alkalom
20%
3
2 alkalom
20%
4
1 alkalom
10%
6
1 alkalom
10%
2 gól
1 gól
3 gól
4 gól
6 gól
2
3 alkalom
30%
1
3 alkalom
30%
3
1 alkalom
10%
4
1 alkalom
10%