Guangxi Yong City vs Guigang Xunyu H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Guangxi Yong City
2 mérkőzés
Guigang Xunyu
0 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
100%
1. Félidőben
0 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
50%
50%
2. Félidőben
0 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
100%
01.08.26
Guangxi Football Super LeagueGuangxi Yong City
Guigang Xunyu
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
30.05.26
Guangxi Football Super LeagueGuigang Xunyu
Guangxi Yong City
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
2
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Célok
Összes gól
9
2
7
Meccs végeredmény
2
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
4.5
1
3.5
Átlagos idő egy gólra
20'
90'
25'
Guangxi Yong City
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
Guigang Xunyu
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 0
0
0
0
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Guangxi Yong CityKína
Guigang XunyuKína

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Guangxi Yong City - Guigang Xunyu Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Guangxi Football Super LeagueHezhou Youth
Guangxi Yong City
-
-
-
-
-
-
-
-
4
4
2
0
2
4
-
-
-
-
-
-
-
-
S
15.08.26
Guangxi Football Super LeagueGuangxi Yong City
Hechi Tingli Competition
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.08.26
Guangxi Football Super LeagueGuangxi Yong City
Guangxi Junling Feisu
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
01.08.26
Guangxi Football Super LeagueGuangxi Yong City
Guigang Xunyu
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
Guangxi Football Super LeagueLiuzhou Longcheng
Guangxi Yong City
-
-
-
-
-
-
0
0
3
2
2
1
1
1
-
-
-
-
-
-
0
0
L
11.07.26
Guangxi Football Super LeagueGuangxi Yong City
Hezhou Youth
-
-
-
-
-
-
0
0
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
0
0
L
27.06.26
Guangxi Football Super LeagueHechi Tingli Competition
Guangxi Yong City
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
0
0
2
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
06.06.26
Guangxi Football Super LeagueGuangxi Junling Feisu
Guangxi Yong City
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
3
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
30.05.26
Guangxi Football Super LeagueGuigang Xunyu
Guangxi Yong City
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
2
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
Meccsek
22.08.26
Guangxi Football Super LeagueHechi Tingli Competition
Guigang Xunyu
-
-
-
-
-
-
-
-
0
7
0
4
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
15.08.26
Guangxi Football Super LeagueGuigang Xunyu
Liuzhou Longcheng
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
0
0
3
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.08.26
Guangxi Football Super LeagueGuigang Xunyu
Hezhou Youth
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
01.08.26
Guangxi Football Super LeagueGuangxi Yong City
Guigang Xunyu
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
Guangxi Football Super LeagueGuigang Xunyu
Guangxi Junling Feisu
-
-
-
-
-
-
-
-
7
3
4
2
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
27.06.26
Guangxi Football Super LeagueLiuzhou Longcheng
Guigang Xunyu
-
-
-
-
-
-
0
0
4
1
0
0
4
1
-
-
-
-
-
-
0
0
L
06.06.26
Guangxi Football Super LeagueHezhou Youth
Guigang Xunyu
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
30.05.26
Guangxi Football Super LeagueGuigang Xunyu
Guangxi Yong City
-
-
-
-
-
-
-
-
4
2
2
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
1 Döntetlen
5 Legyőzi
33%
11%
56%
1 idő
2 idő
0%
44%
44%
22%
56%
Legyőzi
33%
·9 gyufa ·Guigang Xunyu
6 Győzelem
1 Döntetlen
2 Veszítenek
67%
11%
22%
1 idő
2 idő
44%
67%
44%
22%
11%
Legyőzi
11%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
1
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
16
32
4
Gólok az 1. Félidőben13
12
Gólok a 2. Félidőben19
-
Első pontszerzés-
2
Nem szerzett pontot2
Guangxi Yong City
0%
0
0%
0
13%
2
0%
0
13%
2
6%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Guigang Xunyu
6%
2
6%
2
9%
3
6%
2
3%
1
3%
1
22
14
10
Gólok az 1. Félidőben5
12
Gólok a 2. Félidőben9
-
Elhibázott első-
1
Nem hagyta ki3
Guangxi Yong City
5%
1
9%
2
18%
4
5%
1
14%
3
5%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Guigang Xunyu
0%
0
7%
1
21%
3
0%
0
7%
1
7%
1
Átlagos gól/mérkőzés
5.11
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
25'
Összes gól a mérkőzésen
Guigang Xunyu
4.22
Teljes mérkőzés5.11
1.56
1. Félidőben2
2.67
2. Félidőben3.11
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
78%
2
22%
0.5
7
78%
2
22%
6
67%
3
33%
1.5
6
67%
3
33%
2
22%
7
78%
2.5
6
67%
3
33%
1
11%
8
89%
3.5
4
44%
5
56%
0
0
9
100%
4.5
3
33%
6
67%
Guangxi Yong City - Guigang Xunyu Mérkőzés statisztikái
Sárga lapok
0
0
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
4:2
2 egyszer22.2%
0:1
1 egyszer11.1%
0:3
1 egyszer11.1%
1:0
1 egyszer11.1%
2:1
1 egyszer11.1%
0:0
1 egyszer11.1%
0:3
1 egyszer11.1%
0:7
1 egyszer11.1%
1:0
1 egyszer11.1%
2:7
1 egyszer11.1%
5
2 egyszer22.2%
1
2 egyszer22.2%
3
2 egyszer22.2%
6
2 egyszer22.2%
5 célok
1 cél
3 célok
6 célok
7 célok
5
2 egyszer22.2%
1
1 egyszer11.1%
3
1 egyszer11.1%
6
1 egyszer11.1%
7
1 egyszer11.1%
Más csapatok H2H statisztikái
USL League One
Westchester SC
Chattanooga Red Wolves Sc
2 sze
23:00
Statisztikák megtekintése
1. Liga
Banga
Panevezys
3 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
OFC U19 Championship
Samoa U19
Papua New Guinea U19
4 sze
02:00
Statisztikák megtekintése
Liga de Expansión MX
Club Atletico La Paz
Min. De Zacatecas
5 sze
03:00
Statisztikák megtekintése
FA Kupa
Margate
Snodland Town
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Pro League
Tractor Sport Club
Gol Gohar Sirjan
5 sze
14:45
Statisztikák megtekintése